.:: Larisa Goal ::. Μεγαλώνει το ενδιαφέρον στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”
Περιφερειακό -
20 Φεβρουάριος 2018

Μεγαλώνει το ενδιαφέρον στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”

Προβολές: 875

alt

Μεγαλώνει το ενδιαφέρον στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”

Όσο περνάει ο καιρός και το ενδιαφέρον μεγαλώνει στο προπαιδικό-εφηβικό πρωτάθλημα «Επιλογές», με τους «μικρούς» να προσφέρουν και πάλι δυνατές συγκινήσεις στο πλαίσιο της όγδοης αγωνιστικής (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε εφηβικό-προπαιδικό).

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ 3-2

Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (24/2, 10:00)

Αμπελωνιακός – Δαμασιακός/Βλαχογιάννι (24/2, 10:00)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 15-0 21

2. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 19-15 17

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 19-14 10

4. Νίκη/Μιχαήλ 14-15 8

5. Δαμασιακός/Βλαχογιάννι 13-23 7

6. Αμπελωνιακός 4-17 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση (24/2, 10:00)

Μακρυχώρι-Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (24/2, 10:00)

ΑΕΛ- Λαρισαϊκός (24/2, 10:00)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 34-4 16

2. Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια 16-11 16

3. Νέα Πολιτεία 23-7 13

4. Λαρισαϊκός 11-9 9

5. Μακρυχώρι 7-31 4

6. Μπαράζ/Πηνειός 6-34 3

7. Γαλήνη 0-6 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη – Διογένης 4-1

Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 1-2

Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας 3-0

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ανθούπολη 18-13 15

2. Αβέρωφ 13-6 14

3. Παναγροτικός Νίκαιας 16-10 13

4. Ηρακλής Λάρισας 9-9 11

5.Τοξότης 13-9 10

6. Διογένης 10-17 7

7. Πελασγιώτιδα 9-21 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Αργυροπούλι (24/2, 10:00)

Ροδιακός-Τύρναβος α.α. 0-3

Μελιβοία-Σμόλικας (25/2, 10:30)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 2005 19-11 18

2. Σμόλικας 35-9 16

3. Μελιβοία 13-8 12

4. Αργυροπούλι 16-16 9

5. Πανιώνιος 13-20 7

*Ο Ροδιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ 0-1

Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (24/2, 12:00)

Αμπελωνιακός – Δαμασιακός α.α. 0-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ 36-4 24

2. Ακαδημία Ελασσόνας / Π.Ο.Ε 18-7 16

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 31-10 12

4. Ακαδημία Τυρνάβου 14-21 10

5. Δαμασιακός 6-39 6

*Ο Αμπελωνιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση (24/2, 12:00)

Μακρυχώρι-Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (24/2, 12:00)

ΑΕΛ- Λαρισαϊκός (24/2, 12:00)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 11-2 18

2. ΑΕΛ 37-2 16

3. Μπαράζ/Πηνειός 15-4 13

4. Λαρισαϊκός 6-13 6

5. Μακρυχώρι 4-32 4

6. Ακαδ. Πλίτση-Ομόνοια 4-21 4

*Η Γαλήνη έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη – Διογένης 1-0

Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 3-1

Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας 1-0

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 25-2 16

2. Πελασγιώτιδα 19-3 15

3. Αβέρωφ 9-6 12

4. Ανθούπολη 7-11 9

5. Διογένης 6-9 7

6. Τοξότης 7-24 6

7. Παναγροτικός Νίκαιας 5-23 6


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δόξα Βλαχογιαννίου 1-0

Ακαδημία Τυρνάβου (2) – Δολιχιακός (24/2, 12:00)

Τσαριτσάνη-Βερδικούσια (24/2, 12:00)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου (2) 24-7 18

2. Τσαριτσάνη 20-8 14

3. Βλαχογιάννι 20-10 13

4. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 11-8 11

5. Δολιχιακός 5-23 4

6. Βερδικούσια 1-25 0


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 5-0

Νίκη/Μιχαήλ (2) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 0-3

Απόλλων Λάρισας (2) - Αμπελόκηποι (2) 1-0

Ακαδημία Ολύμπικ (2) - Δήμητρα Γιάννουλης (2) 3-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 34-10 22

2. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 39-8 21

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 29-15 13

4. Απόλλων Λάρισας (2) 12-13 13

5. Νίκη/Μιχαήλ 14-23 7

6. Δήμητρα Γιάννουλης (2) 9-35 5

7. Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 8-23 5

8. Αμπελόκηποι 1-19 2


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (3) -Αβέρωφ (2) 1-1

Δήμητρα Γιάννουλης – ΑΕΛ (2) 1-0

Πελασγιώτιδα (2) – Ακαδημία Ολύμπικ (3) 2-1

Ηρακλής Λάρισας (2) - Απόλλων Λάρισας (3) 1-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 28-5 21

2. ΑΕΛ (2) 33-5 21

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 26-17 14

4. Αβέρωφ (2) 14-15 12

5. Ακαδημία Ολύμπικ (3) 22-21 10

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 17-27 9

7. Πελασγιώτιδα (2) 2-33 3


7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φαρσάλων - Ακαδημία Αχιλλέως α.α. 3-0

Αμπελόκηποι (1) – Ακαδημία Ολύμπικ Ακαδημία 0-1

Νέα Πολιτεία (2) - Απόλλων Λάρισας 0-7


Ρεπό: Προμηθέας

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 19-3 18

2. Ακαδημία Ολύμπικ 16-5 13

3. Αχιλλέας Φαρσάλων 13-3 13

4. Απόλλων Λάρισας 18-5 12

5. Προμηθέας 8-14 7

6. Νέα Πολιτεία (2) 3-26 3

*Η Ακαδημία Αχιλλέως έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Καλοχώρι (24/2, 10:30)

Γόννοι-Λέοντες Αρμενίου (24/2, 10:30)

Δωτιέας Αγιάς - Κίσσαβος Συκουρίου (24/2, 10:30)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Συκούριο 20-4 17

2. Μελισσοχώρι 15-11 15

3. Γόννοι 15-8 12

4. Λέοντες Αρμενίου 10-13 8

5. Δωτιέας Αγιάς 9-12 5

6. Καλοχώρι 4-25 1

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt