.:: Larisa Goal ::. Συγκλονίζουν οι μάχες στο CAMP NEW…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt
Ποδόσφαιρο - Υπόλοιπα
27 Μαϊ 2011

Συγκλονίζουν οι μάχες στο CAMP NEW…

Προβολές: 1752

alt

Με  αμείωτο ρυθμό  συνεχίζονται οι μάχες  στο ποδοσφαιρικό τουρνουά 8Χ8 που διοργανώνεται  στις άριστες γηπεδικές  εγκαταστάσεις του  CAMP NEW, με τις δύο ομάδες να προσφέρουν σε καθημερινή βάση δυνατές συγκινήσεις και πλούσιο θέαμα

 

alt

Φυσικά και οι μάχες δεν σταματάνε εδώ και όσο περνάει ο καιρός η αγωνία χτυπάει «κόκκινο» για το ποιες ομάδες θα πάρουν την πρόκριση για το Champion’ s League και όχι μόνο. Ας δούμε λοιπόν τα μέχρι τώρα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες και στους έξι ομίλους.

alt

Τα  αποτελέσματα

1ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΙΑΣΩ Θεσσαλίας-Ηλιάτορας 2-8

Παπαγεωργίου-Βλαχούλια 3-0

Blow/Σφήκα-MIKEL 2-6

alt

(2η αγωνιστική)

ΙΑΣΩ Θεσσαλίας-Βλαχούλια 1-7

Ηλιάτορας- Blow/Σφήκα 8-0

Παπαγεωργίου-MIKEL 1-3

alt

(3η αγωνιστική)

ΙΑΣΩ-Παπαγεωργίου 3-7

Βλαχούλια-Blow/Σφήκα 4-4

Ηλιάτορας-MIKEL 3-0

Η βαθμολογία:

1. Ηλιάτορας 19-2 9

2. MIKEL 9-6 6

3. Παπαγεωργίου 10-3 6

4. Βλαχούλια 11-8 4

5. Blow/Σφήκα 6-10 1

6. ΙΑΣΩ 6-22 0

alt

2ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Φαντάσματα-Παραδοσιακό 3-5

Judas/Bill-Βέρδικα 1-5

Κουβανοί-Unemploed 2-2

(2η αγωνιστική)

Φαντάσματα- Judas/Bill 2-0

Βέρδικα- Unemploed 8-1

(3η αγωνιστική)

Φαντάσματα-Βέρδικα 4-7

Judas/Bill-Unemploed 2-0

Παραδοσιακό-Κουβανοί 3-2

(4η αγωνιστική)

Βέρδικα-Κουβανοί 5-8

Παραδοσιακό- Judas/Bill 3-5

Η βαθμολογία:

1. Βέρδικα 25-14 9

2. Judas/Bill 8-10 6

3. Παραδοσιακό 11-10 6

4. Κουβανοί 12-10 4

5. Φαντάσματα 5-5 3

6. Unemploed 3-12 1

alt

3ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

«Τα φίδια»-Μπόκα  Τζούνιορς 1-3

Μελία-Μπαρτσελιώμα 11-1

Καλαμάδες-No Name 3-3

(2η αγωνιστική)

Τα φίδια-Μπαρτσελιώμα 4-2

Μπόκα Τζούνιορς-Καλαμάδες 5-4

Μελία-No Name 2-4 

(3η αγωνιστική)

Τα φίδια-Μελία 0-7

Μπόκα Τζούνιορς- No Name 3-3

Καλαμάδες-Μπαρτσελιώμα 4-0

Η βαθμολογία:

1. Μπόκα Τζούνιορς 11-8 7

2. Μελία 20-5 6

3. No Name 10-8 5

4. Καλαμάδες 11-8 4

5. Τα φίδια 5-12 3

6. Μπαρτσελιώμα 3-19 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Απάτσι-Βυσσινί  Ιππότες 2-2

Βλαχογιάννι-Βότκα  Τζούνιορς 9-1

(2η αγωνιστική)

Drink Team-Traffic café 3-7

Βυσσινί Ιππότες-Βότκα Τζούνιορς 2-4

Απάτσι-Βλαχογιάννι 3-4

(3η αγωνιστική)

Απάτσι-Βότκα  Τζούνιορς 2-2

Βλαχογιάννι- Traffic café 1-4

Βυσσινί Ιππότες- Drink Team 1-4

Η βαθμολογία:

1. Traffic café 11-4 6

2. Βλαχογιάννι 14-8 6

3. Βότκα Τζούνιορς 7-13 4

4.Drink Team 7-8 3

5. Απάτσι 7-8 2

6. Βυσσινί Ιππότες 5-10

5ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Δαλαβίκας Bike-Λέων Αγίου Αθανασίου 3-0

Λατσιάλι-Καρέλιας Σπορ 2-6

Ανατροπή-Ιπποκράτειο 5-4

(2η αγωνιστική)

Δαλαβίκας Bike-Καρέλιας Σπορ 3-3

Λατσιάλι-Ιπποκράτειο 5-2

Ανατροπή-Λέων Αγίου  Αθανασίου 4-1

(3η αγωνιστική)

Καρέλιας Σπορ-Λέων Αγίου Αθανασίου 7-1

Λατσιάλι-Ανατροπή 7-2

Η βαθμολογία:

1. Καρέλιας Σπορ 16-6 7

2. Λατσιάλι 14-10 6

3. Ανατροπή 11-12 6

4. Δαλαβίκας Bike 6-3 4

5. Ιπποκράτειο 6-10 0

6. Λέων Αγίου Αθανασίου 2-14 0

6ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Ανακύκλωση-Όλυμπος 3-4

Ίκαρος-FFC Κούκος 6-0

Ramblas –Μπέμπηδες 1-5 

(2η αγωνιστική)

Μπέμπηδες-Ανακύκλωση 7-1

Όλυμπος-΄Ικαρος 5-6

FFC Κούκος-Ramblas 1-6

(3η αγωνιστική)

Ανακύκλωση- FFC Κούκος 5-2

Μπέμπηδες-Όλυμπος 9-2

Η βαθμολογία:

1. Μπέμπηδες 21-4 9

2. Ίκαρος 12-5 6

3. Όλυμπος 11-20 3

4. Ανακύκλωση 9-13 3

5. Ramblas 7-6 3

6. FFC Κούκος 3-17 0

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt