.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Οκτώβριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 460

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-1

ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2

ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου 1-3

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα (αναβολή)

ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου 3-0

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0

Ρεπό: Κοζάνη


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Εθνικός Νέο Κεραμιδίου 4-0 6

2. Σέλλανα 4-0 6

3. Καρίτσα 4-0 6

4. Αναγέννηση Καρδίτσας 4-2 4

5. Ατρόμητος Παλαμά 2-1 4

6. Αετός Μακρυχωρίου 3-1 4

7. Τσαριτσάνη 2-4 3

8. Π.Ο.Ε 3-3 2

9. Ηρακλής Λάρισας 0-0 1

10. Ερμής Αμυνταίου 1-5 0

11. Μακεδονικός Φούφα 0-1 0

12. Μετέωρα 0-2 0

13. Φήκη 1-5 0

14. Κοζάνη 0-3 0

15. Δίας Δίου 0-1 0

* Ηρακλής Λάρισας και Μακεδονικός Φούφα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 21/10, 16:00)

Ατρ. Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας

Κοζάνη – Δίας Δίου

Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας

Μακεδονικός Φούφα – ΠΟ Φήκης

Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

Ρεπό: ΑΣ Μετέωρα


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Νέα Πολιτεία 1-0

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Μαυροβούνι-Αβέρωφ 1-0

Κιλελέρ-Αργυροπούλι 1-3

Βλαχογιάννι-Πύρρος 3-4

Γόννοι-Φαλανιακός 0-2

Αμπελωνιακός-Παναγροτικός 1-1

Δαμασιακός-Αμπελιά 1-0

Αχιλλέας Φ.-Τύρναβος α.α. 3-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 9-0 12

2. Φαλανιακός 15-5 10

3. Αχιλλέας Φ. 10-1 10

4. Δαμασιακός 6-3 10

5. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 9

6. Παναγροτικός Νίκαιας 9-9 7

7. Αμπελωνιακός 5-3 7

8. Μαυροβούνι 5-4 7

9. Αργυροπούλι 12-7 6

10. Πύρρος 7-12 6

11. Νέα Πολιτεία 5-5 5

12. Κιλελέρ 4-5 4

13. Βλαχογιάννι 7-9 4

14. Σμόλικας 3-5 3

15. Αβέρωφ 2-5 1

16. Αμπελιά 3-6 1

17. Γόννοι 2-16 0

*Ο Τύρναβος έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/10, 16:00)

Δήμητρα Γιάνν.-Αχιλλέας Φ.

Αβέρωφ-Δωτιέας Αγιάς

Αργυροπούλι-Σμόλικας

Πύρρος-Μαυροβούνι

Φαλανιακός-Κιλελέρ

Παναγροτικός-Βλαχογιάννι

Αμπελιά-Γόννοι

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός

Τύρναβος-Νέα Πολιτεία α.α. 0-3


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Νεάπολη-Πλατανούλια 3-0

Λαρισαϊκός-Βερδικούσια 2-0

Βαλανίδα –Δένδρα 3-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Ιπποκράτης 0-1

Ευαγγελισμός-Δρυμός 0-0

Δασοχώρι-Ροδιακός 3-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 4-1 7

2. Βερδικούσια 6-2 6

3. Δασοχώρι 9-7 5

4. Δρυμός 4-3 5

5. Ακαδημία Τυρνάβου 7-7 4

6. Δένδρα 5-5 4

7. Βαλανίδα 7-6 4

8. Νεάπολη 4-5 4

9. Ροδιακός 8-8 3

10. Ιπποκράτης 1-3 3

11. Πλατανούλια 2-7 1

12. Ευαγγελισμός 4-7 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/10, 16:00)

Λαρισαϊκός-Νεάπολη

Πλατανούλια -Βαλανίδα

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου

Δένδρα-Ευαγγελισμός

Ιπποκράτης-Δασοχώρι

Ροδιακός-Δρυμός


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Συκούριο-Καλοχώρι 3-2

Γλαύκη-Αιγάνη 0-0

Μελιβοία-Ηρακλής Χάλκης 1-2

Προμηθέας-Μελισσοχώρι 0-3

Γαλήνη-Πανιώνιος 3-0

Πυργετός-Μαρμαρίνη 4-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Γαλήνη 9-2 9

2. Συκούριο 5-2 9

3. Πανιώνιος 2-3 6

4. Γλαύκη 4-3 5

5. Αιγάνη 2-2 4

6. Μελισσοχώρι 4-2 4

7. Μελιβοία 3-4 3

8. Μαρμαρίνη 7-8 3

9. Πυργετός 6-8 3

10. Χάλκη 2-2 3

11. Προμηθέας 1-7 0

12. Καλοχώρι 2-4 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 24/10, 16:00)

Γλαύκη-Συκούριο

Καλοχώρι-Μελιβοία

Αιγάνη-Προμηθέας

Χάλκη-Γαλήνη

Μελισσοχώρι-Πυργετός

Μαρμαρίνη-Πανιώνιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ραχούλα-Αναγέννηση Φαρσάλων 6-1

Βούναινα-Υπέρεια α.α. 0-3

Πελασγιώτιδα-Χαλκιάδες 2-0

Άγιοι Ανάργυροι-Μάνδρα 1-3

Ανθούπολη-Ναρθάκι 2-2

Ελευθεραί- Φορτούνα Κουτσοχέρου 3-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 7-1 7

2. Πελασγιώτιδα 4-1 7

3. Μάνδρα 6-1 6

4. Κουτσόχερο 6-4 6

5. Χαλκιάδες 3-3 4

6. Ναρθάκι 4-4 4

7. Ραχούλα 6-3 3

8. Υπέρεια 3-0 3

9. Άγιοι Ανάργυροι 5-7 3

10. Αναγέννηση Φ. 2-8 1

11. Ανθούπολη 4-9 1

*Τα Βούναινα έχουν παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

*Ραχούλα και Μάνδρα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Υπέρεια δύο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 24/10, 16:00)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Πελασγιώτιδα

Υπέρεια-Άγιοι Ανάργυροι

Χαλκιάδες- Ανθούπολη

Μάνδρα-Ελευθεραί

Φορτούνα Κουτσοχέρου -Ναρθάκι

Βούναινα- Ραχούλα α.α. 0-3


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3-2

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Συκέα 3-0

Μαρίνος Αντύπας-Καλύβια 2-0

Μεγάλο Ελ/χωρι- Λάρισα ’88 2-2


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3-0 3

2. Καρυά 3-2 3

3. Μαρίνος Αντύπας 2-0 3

4. Μεγάλο Ελ/χωρι 2-2 1

5. Λάρισα ’88 2-2 1

6. Ακαδημία Ελασσόνας 2-3 0

7. Καλύβια 0-2 0

8. Συκέα 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 24/10, 16:00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μαρίνος Αντύπας

Λάρισα ’88-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

Συκέα-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Καλύβια-Καρυά (Κυριακή 25/10, 11:30)


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Στόμιο-Ν. Περιβόλι 0-0

Ομορφοχώρι-Ελάτεια 1-1

Αετόλοφος-Ανάβρα 2-0

Ομόνοια-Αμπελόκηποι 0-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νέο Περιβόλι 2-1 4

2. Στόμιο 2-1 4

3. Αμπελόκηποι 1-0 4

4. Ομόνοια 1-0 4

5. Αετόλοφος 3-2 3

6. Ομορφοχώρι 2-3 1

7. Ελάτεια 1-2 1

8. Ανάβρα 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 24/10, 16:00)

Νέο Περιβόλι-Ελάτεια

Ανάβρα-Στόμιο

Ομόνοια-Ομορφοχώρι

Αμπελόκηποι-Αετόλοφος


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ζάππειο-Μυραϊκός 4-1

Ακαδημία Αχιλλέως-Διογένης (αναβολή)

Κρήνη-Τερψιθέα 1-1

Τοξότης-Βασιλή (αναβολή)


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ζάππειο 4-1 3

2. Κρήνη 1-1 1

3. Τερψιθέα 1-1 1

4. Μυραϊκός 1-4 0

5. Ακαδημία Αχιλλέως 0-0 0

6. Διογένης 0-0 0

7. Τοξότης 0-0 0

8. Βασιλή 0-0 0

*Τοξότης, Βασιλή Ακαδημία Αχιλλέως και Διογένης έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 24/10, 16:00)

Ζάππειο-Τοξότης

Βασιλή-Ακαδημία Αχιλλέως (αναβολή)

Μυραϊκός-Κρήνη

Τερψιθέα-Διογένης

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt