.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
10 Δεκέμβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1284

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Δίας Δίου-Μετέωρα 2-0

ΑΟ Σελλάνων-Ποταμιά 2-1

Αλμυρός-Διαγόρας Στεφ. 0-2

Πιερικός-Αταλάντη 4-0

Ηρακλής Λάρισας-Καρίτσα 2-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου 3-2

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά 5-2


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Πιερικός 24-2 31

2. Ηρακλής Λάρισας 17-14 23

3. Καρίτσα 23-11 21

4. Θησέας Αγριάς 25-15 22

5. Σέλλανα 12-9 20

6. Οικονόμος Τσαριτσάνης 12-12 17

7. Ατρόμητος Παλαμά 13-13 16

8. Αταλάντη 12-18 16

9. Αλμυρός 12-15 14

10. Διγενής Νεοχωρίου 20-18 14

11. Δίας 13-23 13

12. Διαγόρας Στεφανοβικείου 9-15 11

13. Μετέωρα 8-14 11

14. Ποταμιά 6-27 2


Επόμενη αγωνιστική (15/12, 15:00)

ΑΣ Μετέωρα-Ποταμιά

Διαγόρας Στεφ.-Δίας Δίου

Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων

Καρίτσα-Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Αβέρωφ 2-0

Μαυροβούνι-Φαλανιακός 2-6

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός 2-2

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος 2-1

Σμόλικας-Μακρυχώρι 1-1

Κιλελέρ-Αργυροπούλι 0-0

Αχιλλέας Φ.-Λάρισα 2012 4-2

Βλαχογιάννι-Αμπελιά 0-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 35-8 33

2. Φαλανιακός 35-8 33

3. Μακρυχώρι 26-7 30

4. Δωτιέας Αγιάς 20-6 23

5. Σμόλικας 22-11 21

6. Αμπελιά 23-19 20

7. Κιλελέρ 9-16 18

8. Μαυροβούνι 16-16 16

9. Αχιλλέας Φ. 15-23 15

10. Αβέρωφ 12-16 15

11. Τύρναβος 14-17 14

12. Λάρισα 2012 12-33 12

13. Αργυροπούλι 8-26 12

14. Βλαχογιάννι 9-24 10

15. Δαμασιακός 10-20 7

16. Αμπελωνιακός 13-29 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 14/12, 15:00)

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι

Αμπελιά-Μαυροβούνι

Αβέρωφ-Δαμασιακός

Φαλανιακός-Δωτιέας Αγιάς

Αμπελωνιακός-Σμόλικας

Τύρναβος-Κιλελέρ

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ.

Αργυροπούλι-Λάρισα 2012


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελιβοία-Συκούριο 1-1

Πελασγιώτιδα-Γόννοι 2-2

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη 2-0

Δένδρα-Βαλανίδα 2-0

Αιγάνη-Ιπποκράτης 5-3

Ακαδημία Τυρν.-Δρυμός 0-2

Δήμητρα Γιάνν.-Κουλούρι 1-1

Πανιώνιος-Βερδικούσια 1-0


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Γόννοι 34-6 29

2. Δήμητρα Γιάννουλης 24-7 28

3. Δένδρα 24-15 26

4. Βερδικούσια 21-16 18

5. Πελασγιώτιδα 18-14 18

6. Κουλούρι 15-23 18

7. Δρυμός 16-14 18

8. Πανιώνιος 15-16 16

9. Συκούριο 19-17 15

10. Μελιβοία 21-21 15

11. Βαλανίδα 10-19 13

12. Ακαδημία Τυρνάβου 11-20 11

13. Ιπποκράτης 16-25 10

14. Μαρμαρίνη 10-18 9

15. Αιγάνη 16-22 9

16. Σ.Σ. Ραψάνης10-27 7

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/12, 15:00)

Συκούριο-Γόννοι

Μαρμαρίνη-Μελιβοία

Βαλανίδα-Πελασγιώτιδα

Ιπποκράτης-ΣΣ Ραψάνης

Δρυμός-Δένδρα (Σάββατο 14/12, 15:00)

Κουλούρι-Αιγάνη

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρν.

Πανιώνιος-Δήμητρα Γιάνν.


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Φ.-Μελισσοχώρι 0-4

Γαλήνη-Λαρισαϊκός 1-1

Βούναινα-Αγ. Ανάργυροι 1-1

Προμηθέας-Βαμβακού 2-3

Παναγροτικός-Ελευθεραί 1-0

Ραχούλα-Ναρθάκι 0-3

Υπέρεια-Πύρρος 0-1

Γλαύκη-Νέα Πολιτεία 0-5


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός 27-16 25

2. Βούναινα 26-12 24

3. Ελευθεραί 15-8 23

4. Ραχούλα 18-10 22

5. Πύρρος 15-11 22

6. Νέα Πολιτεία 25-14 21

7. Βαμβακού 22-15 21

8. Υπέρεια 21-16 20

9. Μελισσοχώρι 20-17 18

10. Άγιοι Ανάργυροι 14-15 15

11. Ναρθάκι 21-17 15

12. Γαλήνη 9-18 10

13. Λαρισαϊκός 11-23 9

14. Γλαύκη 10-29 7

15. Αναγέννηση Φ. 8-26 6

16. Προμηθέας 5-19 5


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/12, 15:00)

Μελισσοχώρι-Λαρισαϊκός

Αγ. Ανάργυροι-Αναγέννηση Φ.

Βαμβακού-Γαλήνη

Ελευθεραί-Βούναινα

Ναρθάκι-Προμηθέας

Πύρρος-Παναγροτικός

Νέα Πολιτεία-Ραχούλα

Γλαύκη-Υπέρεια


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Μεγάλο Ελ/χωρι α.α. 0-3

Στεφαν./Γαλαν.-Πλατανούλια 2-2

Μύτικας-Α.Π. Ελασσόνας 1-1

Ευαγγελισμός-Καρυά 3-2

Μαρίνος Αντύπας-Ροδιακός 1-7

Δασοχώρι-Συκέα 1-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 16-4 17

2. Ευαγγελισμός 17-11 16

3. Α.Π. Ελασσόνας 14-11 15

4. Ροδιακός 23-8 15

5. Δασοχώρι 12-8 14

6. Μύτικας Καλυβίων 15-14 14

7. Συκέα 18-11 14

8. Μεγάλο Ελ/χωρι 13-11 14

9. Καρυά 17-23 7

10. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 12-19 4

11. Μαρίνος Αντύπας 7-20 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 14/12, 15:00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια

Α.Π. Ελασσόνας-Χαραυγή α.α. 3-0

Καρυά-Στεφαν./Γαλαν.

Ροδιακός-Μύτικας (Κυριακή 15/12, 15:00)

Συκέα-Ευαγγελισμός

Δασοχώρι-Μαρίνος Αντύπας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομορφοχώρι-Ηρακλής Χάλκης 0-4

Τοξότης-Πυργετός 3-1

Στόμιο-Λάρισα 88 3-1

Ν. Περιβόλι-Αετόλοφος 2-5

Ανθούπολη-Καλοχώρι 1-2

Αμπελόκηποι-Ελάτεια 2-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Χάλκη 31-5 22

2. Καλοχώρι 25-11 21

3. Ανθούπολη 21-11 15

4. Πυργετός 14-14 13

5. Αμπελόκηποι 10-10 12

6. Ελάτεια 13-17 12

7. Τοξότης 9-15 9

8. Αετόλοφος 12-16 7

9. Ομορφοχώρι 8-16 6

10. Στόμιο 10-15 5

11.Λάρισα ’88 9-18 4

12. Νέο Περιβόλι 11-26 4

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 14/12, 15:00)

Ηρακλής Χάλκης-Αναγ. Πυργετού

Λάρισα 88-Ομορφοχώρι

Αετόλοφος-Τοξότης

Καλοχώρι-Στόμιο

Ελάτεια-Ν. Περιβόλι

Αμπελόκηποι-Ανθούπολη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt