.:: Larisa Goal ::. Χορταστικά ματς και πάλι σε Κ-16 και Κ-12!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
11 Νοέμβριος 2019

Χορταστικά ματς και πάλι σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 649

alt

Χορταστικά ματς και πάλι σε Κ-16 και Κ-12!

Χορταστικά ματς και πάλι περιελάμβανε η τρίτη αγωνιστική στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12) , με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν δυνατές συγκινήσεις. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Δήμητρα Γιάννουλης 4-1

Αμπελωνιακός-Τύρναβος 2-0

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Ακαδημία Τυρνάβου 2-0

Ρεπό: Αργυροπούλι


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 10-0 9

2. Π.Ο.Ε 13-4 9

3. Δήμητρα Γιάννουλης 7-5 6

4. Αμπελωνιακός 2-5 3

5. Ακαδημία Τυρνάβου 3-10 0

6. Τύρναβος 1-5 0

7. Αργυροπούλι 0-6 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Προμηθέας α.α. 0-3

Αβέρωφ-Γλαύκη 6-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Μελισσοχώρι/Μπαράζ Πηνειός 3-0

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 12-0 6

2. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 4-3 6

3. Αβέρωφ 7-1 4

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 4-7 4

5. Δάφνη Γλαύκης 3-6 3

6. Προμηθέας 3-7 3

7. Δωτιέας Αγιάς 0-9 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Λαρισαϊκός 1-1

Μπαράζ/Πηνειός (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-2

Πελασγιώτιδα (2)-Νέα Πολιτεία (2) 0-4

Απόλλων Λάρισας (2)-Φαλανιακός 1-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 16-0 9

2. Φαλανιακός 15-2 9

3. Απόλλων Λάρισας (2) 12-5 6

4. Μπαράζ/Πηνειός (2) 10-9 3

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 5-5 6

6. Πελασγιώτιδα (2) 2-17 0

7. Νίκη/Μιχαήλ (2) 1-7 1

8. Λαρισαϊκός 1-17 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Φαρσάλων-Αμπελόκηποι 3-9

Απόλλων Λάρισας (1)-Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία 0-3

Πελασγιώτιδα (1)-Ανθούπολη 2-0

Ρεπό: Νέα Πολιτεία (1)


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 12-9 6

2. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 9-4 6

3. Νέα Πολιτεία (1) 7-2 4

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 7-15 3

5. Πελασγιώτιδα (1) 2-0 3

6. Απόλλων Λάρισας (1) 2-5 2

7. Ανθούπολη 1-5 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Δήμητρα Γιάννουλης 2-5

Αμπελωνιακός-Τύρναβος 9-1

Αργυροπούλι-Ακαδημία Ολύμπικ (1) α.α .0-3

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Ακαδημία Τυρνάβου 4-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 24-1 9

2. Ακαδημία Τυρνάβου 11-4 6

3. Δήμητρα Γιάννουλης 8-3 6

4. Νίκη/Μιχαήλ (1) 9-8 6

5. Αμπελωνιακός 16-13 6

6. Π.Ο.Ε 6-13 3

7. Τύρναβος 1-24 0

8. Αργυροπούλι 0-9 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Μελισσοχώρι 12-1

Δωτιέας Αγιάς-Προμηθέας 2-1

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕΛ (1) 5-2

Αβέρωφ-Γλαύκη 3-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 17-5 9

2. Αβέρωφ 7-3 9

3. Δωτιέας Αγιάς 11-6 6

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 15-9 5

5. ΑΕΛ (1) 8-8 3

6. Προμηθέας 15-9 3

7. Μελισσοχώρι 5-25 3

8. Γλαύκη 4-17 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Νέα Πολιτεία 0-1

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Λαρισαϊκός 4-0

Μπαράζ/Πηνειός-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 2-2

Απόλλων Λάρισας-Φαλανιακός 6-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 18-4 9

2. Νέα Πολιτεία 11-1 9

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 8-2 7

4. Μπαράζ/Πηνειός 8-4 5

5. Νίκη/Μιχαήλ (2) 5-5 3

6. Πελασγιώτιδα 3-6 1

7. Φαλανιακός 2-14 0

8. Λαρισαϊκός 1-20 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (2)-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 8-1

Σμόλικας-Πανιώνιος 7-1

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-Βλαχογιάννι 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 19-5 9

2. Βλαχογιάννι 8-4 7

3. ΑΕΛ (2) 16-7 6

4. Α.Π. Ελασσόνας 6-7 3

5. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 5-19 1

6. Πανιώνιος 1-13 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt