.:: Larisa Goal ::. Αμείωτο το ενδιαφέρον σε Κ-16 και Κ-12!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
09 Δεκέμβριος 2019

Αμείωτο το ενδιαφέρον σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 812

alt

Αμείωτο το ενδιαφέρον σε Κ-16 και Κ-12!

Αμείωτο παραμένει το ενδιαφέρον στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12) , με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν και πάλι γκολ και θέαμα με τη διεξαγωγή της πέμπτης αγωνιστικής. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλ-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

Ακαδημία Τυρνάβου-Τύρναβος 2005 6-0

Π.Ο.Ε-Νίκη/Μιχαήλ (1) 1-2

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 17-5 15

2. Π.Ο.Ε 20-7 12

3. Δήμητρα Γιάννουλης 11-10 6

4. Αμπελωνιακός 6-11 6

5. Τύρναβος 4-11 3

6. Ακαδημία Τυρνάβου 9-10 3

7. Αργυροπούλι 0-12 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρισας-Αβέρωφ 5-2

Μελισσοχώρι/Μπαράζ Πηνειός-Γλαύκη 1-1

Ρεπό: Προμηθέας


Εξ’ αναβολής

Προμηθέας-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 21-2 12

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 10-7 10

3. Αβέρωφ 12-6 7

4. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 5-4 7

5. Δάφνη Γλαύκης 4-11 4

6. Προμηθέας 3-13 3

7. Δωτιέας Αγιάς 0-15 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Λαρισαϊκός 9-0

Απόλλων Λάρισας (2)-Μπαράζ/Πηνειός (2) 1-3

Νέα Πολιτεία (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 4-1

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Πελασγιώτιδα (2) 2-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 23-3 15

2. Φαλανιακός 26-5 12

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 12-9 9

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 9-9 7

5. Απόλλων Λάρισας (2) 13-14 6

6. Μπαράζ/Πηνειός (2) 15-16 6

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-19 3

8. Λαρισαϊκός 1-27 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Φαρσάλων-Απόλλων Λάρισας (1) 2-6

Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία-Ανθούπολη 3-0

Νέα Πολιτεία (1)-Πελασγιώτιδα (1) 4-0

Ρεπό: Αμπελόκηποι


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 17-2 10

2. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 12-4 9

3. Απόλλων Λάρισας (1) 10-8 8

4. Πελασγιώτιδα (1) 4-4 7

5. Αμπελόκηποι 13-11 6

6. Αναγέννηση Φαρσάλων 9-23 3

7. Ανθούπολη 1-14 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Αμπελωνιακός 2-4

Ακαδημία Τυρνάβου-Τύρναβος 2005 13-0

Π.Ο.Ε-Νίκη/Μιχαήλ (1) 1-1

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Δήμητρα Γιάννουλης (Κυριακή 15/12, 12:00)


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 26-1 12

2. Αμπελωνιακός 22-17 10

3. Δήμητρα Γιάννουλης 16-3 9

4. Ακαδημία Τυρνάβου 24-6 9

5. Νίκη/Μιχαήλ (1) 10-17 7

6. Π.Ο.Ε 9-16 5

7. Αργυροπούλι 6-14 3

8. Τύρναβος 2-41 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (1)-Προμηθέας 3-2

Δωτιέας Αγιάς-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-1

Μελισσοχώρι -Γλαύκη 5-1

Ηρακλής Λάρισας-Αβέρωφ 2-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 28-5 15

2. Αβέρωφ 12-7 12

3. ΑΕΛ (1) 20-10 9

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 18-11 7

5. Μελισσοχώρι 10-35 6

6. Δωτιέας Αγιάς 13-12 6

7. Προμηθέας 19-14 4

8. Γλαύκη 5-31 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Πελασγιώτιδα 3-3

Φαλανιακός-Λαρισαϊκός 1-1

Νέα Πολιτεία-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 2-1

Απόλλων Λάρισας-Μπαράζ/Πηνειός 5-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 25-5 15

2. Νέα Πολιτεία 16-2 15

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 10-6 7

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 12-11 7

5. Μπαράζ/Πηνειός 11-11 5

6. Πελασγιώτιδα 11-9 5

7. Φαλανιακός 3-18 1

8. Λαρισαϊκός 2-26 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (2)-Βλαχογιάννι 3-2

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Πανιώνιος 1-1

Σμόλικας-Α.ΠΟ. Ελασσόνας 4-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 26-6 15

2. ΑΕΛ (2) 26-9 12

3. Βλαχογιάννι 11-10 7

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 10-22 5

5. Α.Π. Ελασσόνας 8-15 3

6. Πανιώνιος 2-21 1

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt