.:: Larisa Goal ::. Σίφουνας… ο Όλυμπος Γόννων, Ραχούλα και Ελευθεραί στην κορυφή
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Α1 ΕΠΣΛ
09 Νοέμβριος 2019

Σίφουνας… ο Όλυμπος Γόννων, Ραχούλα και Ελευθεραί στην κορυφή

Προβολές: 873

alt

Σίφουνας… ο Όλυμπος Γόννων, Ραχούλα και Ελευθεραί στην κορυφή

Ο Όλυμπος Γόννων πέρασε σα σίφουνας από το Κουλούρι πετυχαίνοντας τη νίκη της ημέρας με το εντυπωσιακό 6-0 ενώ στον 2ο όμιλο Ραχούλα και Ελευθεραί μοιράζονται την κορυφή (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογία σε 1ο και 2ο όμιλο της Α1 ΕΠΣΛ).

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Συκούριο (Κυριακή, 15:00)

Ακαδημία Τυρν.-Δένδρα 0-1

Δήμητρα Γιάνν.-ΣΣ Ραψάνης 2-0

Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα 1-2

Βερδικούσια-Μελιβοία 1-0

Κουλούρι-Γόννοι 0-6

Δρυμός-Μαρμαρίνη 3-0

Ιπποκράτης-Βαλανίδα 4-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Γόννοι 22-3 19

2. Δένδρα 17-8 19

3. Δήμητρα Γιάννουλης 15-4 18

4. Δρυμός 12-9 14

5. Πελασγιώτιδα 10-7 13

6. Κουλούρι 11-16 13

7. Πανιώνιος 11-11 10

8. Βαλανίδα 9-15 10

9. Βερδικούσια 9-13 9

10. Ακαδημία Τυρνάβου 9-13 8

11. Συκούριο 13-10 8

12. Μελιβοία 13-16 8

13. Ιπποκράτης 10-10 7

14. Μαρμαρίνη 6-11 6

15. Σ.Σ. Ραψάνης6-19 3

16. Αιγάνη 8-16 2

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/11, 15:00)

Συκούριο-Δένδρα

Πελασγιώτιδα-Ακαδημία Τυρν.

Μελιβοία-Δήμητρα Γιάνν.

Γόννοι-Πανιώνιος

Μαρμαρίνη-Βερδικούσια

Βαλανίδα-Κουλούρι

Ιπποκράτης-Δρυμός

Σ.Σ. Ραψάνης-Αιγάνη (Σάββατο 16/11, 15:00)


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός-Μελισσοχώρι 1-2

Ραχούλα-Προμηθέας 4-0

Υπέρεια-Βούναινα 3-3

Γλαύκη-Γαλήνη 0-2

Νέα Πολιτεία-Αναγέννηση Φ. 3-3

Πύρρος-Λαρισαϊκός 3-3

Ναρθάκι-Αγ. Ανάργυροι 2-2

Ελευθεραί-Βαμβακού 2-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ραχούλα 13-5 17

2. Ελευθεραί 11-4 17

3. Βούναινα 18-9 16

4. Παναγροτικός 17-13 15

5. Πύρρος 12-8 15

6. Άγιοι Ανάργυροι 11-8 14

7. Υπέρεια 18-14 14

8. Βαμβακού 14-11 13

9. Νέα Πολιτεία 15-10 12

10. Μελισσοχώρι 13-13 11

11. Γλαύκη 8-12 7

12. Γαλήνη 6-15 6

13. Αναγέννηση Φ. 7-12 6

14. Ναρθάκι 8-15 6

15. Λαρισαϊκός 7-17 4

16. Προμηθέας 2-14 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/11, 15:00)

Μελισσοχώρι-Προμηθέας

Βούναινα-Παναγροτικός

Γαλήνη-Ραχούλα

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια

Λαρισαϊκός-Γλαύκη

Αγ. Ανάργυροι-Νέα Πολιτεία

Βαμβακού-Πύρρος

Ελευθεραί-Ναρθάκι

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt