.:: Larisa Goal ::. Άλλαξε η κορυφή σε 1ο και 2ο όμιλο της Α1 ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
Περιφερειακό - Α1 ΕΠΣΛ
05 Ιανουάριος 2020

Άλλαξε η κορυφή σε 1ο και 2ο όμιλο της Α1 ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1002

alt

Άλλαξε η κορυφή σε 1ο και 2ο όμιλο της Α1 ΕΠΣΛ…

Η Δήμητρα Γιάννουλης στον 1ο όμιλο και Παναγροτικός Νίκαιας και ο Πύρρος στον 2ο όμιλο είναι πλέον οι νέοι κάτοικοι της κορυφής της βαθμολογίας (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογία σε 1ο και 2ο όμιλο της Α1 ΕΠΣΛ).

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μαρμαρίνη-Συκούριο 2-1

Γόννοι-Βαλανίδα 0-0

Μελιβοία-Ιπποκράτης 1-1

Πελασγιώτιδα-Δρυμός 0-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Κουλούρι 2-2

Δένδρα-Βερδικούσια 2-0

Αιγάνη-Πανιώνιος 1-4

Ακαδημία Τυρν.-Δήμητρα Γιάνν. 0-2


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 27-7 34

2. Γόννοι 36-6 33

3. Δένδρα 26-20 29

4. Πελασγιώτιδα 20-15 22

5. Δρυμός 21-14 22

6. Βερδικούσια 26-20 21

7. Κουλούρι 17-27 19

8. Μελιβοία 24-23 19

9. Πανιώνιος 19-18 19

10. Συκούριο 20-21 15

11. Ιπποκράτης 19-26 14

12. Βαλανίδα 11-21 14

13. Μαρμαρίνη 13-21 12

14. Αιγάνη 19-26 12

15. Ακαδημία Τυρνάβου 13-27 11

16. Σ.Σ. Ραψάνης12-31 8

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 11/1, 15:00)

Συκούριο-Βαλανίδα

Ιπποκράτης-Μαρμαρίνη

Δρυμός-Γόννοι

Κουλούρι-Μελιβοία

Βερδικούσια-Πελασγιώτιδα

Πανιώνιος-Σ.Σ. Ραψάνης

Δήμητρα Γιάνν.-Δένδρα

Ακαδημία Τυρν.-Αιγάνη


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αγ. Ανάργυροι-Μελισσοχώρι 1-2

Λαρισαϊκός-Βαμβακού 1-3

Αναγέννηση Φ.-Ελευθεραί 1-2

Γαλήνη-Ναρθάκι 0-2

Βούναινα-Πύρρος 0-1

Προμηθέας-Νέα Πολιτεία 1-1

Παναγροτικός-Γλαύκη 4-0

Ραχούλα-Υπέρεια 2-4


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός 32-18 28

2. Πύρρος 18-12 28

3. Βούναινα 28-14 27

4. Βαμβακού 26-16 27

5. Ελευθεραί 18-11 26

6. Υπέρεια 28-18 26

7. Νέα Πολιτεία 29-17 25

8. Ραχούλα 22-17 22

9. Μελισσοχώρι 22-18 22

10. Ναρθάκι 25-19 19

11. Άγιοι Ανάργυροι 16-17 18

12. Γαλήνη 9-21 10

13. Λαρισαϊκός 12-26 10

14. Προμηθέας 8-22 7

15. Γλαύκη 10-36 7

16. Αναγέννηση Φ. 9-29 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 11/1, 15:00)

Μελισσοχώρι-Βαμβακού

Ελευθεραί-Αγ. Ανάργυροι

Ναρθάκι-Λαρισαϊκός

Πύρρος-Αναγέννηση Φ.

Νέα Πολιτεία-Γαλήνη

Γλαύκη-Βούναινα

Υπέρεια-Προμηθέας

Ραχούλα-Παναγροτικός

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt