.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
26 Οκτώβριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 471

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά (αναβολή)

Αναγ. Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα (αναβολή)

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Καρίτσα 7-2 10

2. Αναγέννηση Καρδίτσας 6-3 8

3. Αετός Μακρυχωρίου 7-2 7

4. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 7-4 7

5. Σέλλανα 4-4 6

6. Ηρακλής Λάρισας 4-1 5

7. Ατρόμητος Παλαμά 3-2 5

8. Τσαριτσάνη 3-6 4

9. Ερμής Αμυνταίου 3-6 3

10. Φήκη 2-5 3

11. Δίας Δίου 1-1 3

12. Π.Ο.Ε 3-7 2

13. Μακεδονικός Φούφα 0-1 0

14. Μετέωρα 0-3 0

15. Κοζάνη 0-3 0

* Ηρακλής Λάρισας, Φήκη, Π.Ο.Ε, Ατρόμητος Παλαμά και Δίας έχουν ένα ματς λιγότερο, η Κοζάνη δύο και ο Μακεδονικός Φούφα τρία


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/11, 15:00)

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη

Μακεδονικός Φούφα – Αναγ. Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Αχιλλέας Φ. 1-0

Αβέρωφ-Δωτιέας Αγιάς 1-3

Αργυροπούλι-Σμόλικας (αναβολή)

Πύρρος-Μαυροβούνι 1-2

Φαλανιακός-Κιλελέρ 0-0

Παναγροτικός-Βλαχογιάννι 4-2

Αμπελιά-Γόννοι 0-1

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός 0-1

Τύρναβος-Νέα Πολιτεία α.α. 0-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 12-1 15
2. Δήμητρα Γιάννουλης 6-3 12

3. Φαλανιακός 15-5 11

4. Αχιλλέας Φ. 10-2 10

5. Δαμασιακός 6-4 10

6. Παναγροτικός Νίκαιας 13-11 10

7. Αμπελωνιακός 6-3 10

8. Μαυροβούνι 7-5 10

9. Νέα Πολιτεία 8-5 8

10. Αργυροπούλι 12-7 6

11. Πύρρος 8-14 6

12. Κιλελέρ 4-5 5

13. Βλαχογιάννι 9-13 4

14. Σμόλικας 3-5 3

15. Γόννοι 3-16 3

16. Αβέρωφ 3-8 1

17. Αμπελιά 3-7 1

*Ο Τύρναβος έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα

*Αργυροπούλι και Σμόλικας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 31/10, 15:00)

Νέα Πολιτεία-Αβέρωφ

Αχιλλέας Φ.-Αργυροπούλι

Δωτιέας Αγιάς-Πύρρος

Σμόλικας-Φαλανιακός

Μαυροβούνι-Παναγροτικός

Κιλελέρ-Αμπελιά

Βλαχογιάννι-Δαμασιακός

Γόννοι-Αμπελωνιακός

Δήμητρα Γιάνν.-Τύρναβος α.α. 3-0


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Λαρισαϊκός-Νεάπολη (αναβολή)

Πλατανούλια –Βαλανίδα 1-3

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου5-0

Δένδρα-Ευαγγελισμός 2-2

Ιπποκράτης-Δασοχώρι 3-1

Ροδιακός-Δρυμός 2-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Βερδικούσια 11-2 9

2. Λαρισαϊκός 4-1 7

3. Βαλανίδα 10-7 7

4. Ροδιακός 10-9 6

5. Ιπποκράτης 4-4 6

6. Δασοχώρι 10-10 5

7. Δένδρα 7-7 5

8. Δρυμός 5-5 5

9. Ακαδημία Τυρνάβου 7-12 4

10. Νεάπολη 4-5 4

11. Ευαγγελισμός 6-9 2

12. Πλατανούλια 3-10 1

* Λαρισαϊκός και Νεάπολη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 31/10, 15:00)

Νεάπολη-Βαλανίδα

Ακαδημία Τυρνάβου-Λαρισαϊκός

Ευαγγελισμός-Πλατανούλια

Δασοχώρι -Βερδικούσια

Ροδιακός-Δένδρα

Δρυμός-Ιπποκράτης


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Γλαύκη-Συκούριο 0-0

Καλοχώρι-Μελιβοία 0-1

Αιγάνη-Προμηθέας 2-3

Χάλκη-Γαλήνη 2-0

Μελισσοχώρι-Πυργετός 2-0

Μαρμαρίνη-Πανιώνιος 0-3


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Συκούριο 5-2 10

2. Γαλήνη 9-4 9

3. Πανιώνιος 5-3 9

4. Μελισσοχώρι 6-2 7

5. Γλαύκη 4-3 6

6. Μελιβοία 4-4 6

7. Χάλκη 4-5 6

8. Αιγάνη 4-5 4

9. Καλοχώρι 5-5 3

10. Μαρμαρίνη 7-11 3

11. Πυργετός 6-10 3

12. Προμηθέας 4-9 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 31/10, 15:00)

Συκούριο-Μελιβοία

Προμηθέας-Γλαύκη

Γαλήνη-Καλοχώρι

Πυργετός-Αιγάνη

Μαρμαρίνη-Ηρακλής Χάλκης

Πανιώνιος-Μελισσοχώρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Άγιοι Ανάργυροι 1-3

Χαλκιάδες- Ανθούπολη 4-2

Μάνδρα-Ελευθεραί 0-4

Φορτούνα Κουτσοχέρου –Ναρθάκι 2-2

Βούναινα- Ραχούλα α.α. 0-3

Αναγέννηση Φαρσάλων-Πελασγιώτιδα (αναβολή)


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 11-1 10

2. Πελασγιώτιδα 4-1 7

3. Κουτσόχερο 8-6 7

4. Χαλκιάδες 7-5 7

5. Ραχούλα 9-3 6

6. Μάνδρα 6-5 6

7. Άγιοι Ανάργυροι 8-8 6

8. Ναρθάκι 6-6 5

9. Υπέρεια 4-3 3

10. Αναγέννηση Φ. 2-8 1

11. Ανθούπολη 6-13 1

*Τα Βούναινα έχουν παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

*Ραχούλα, Μάνδρα, Αναγέννηση Φ. και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Υπέρεια δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/11, 15:00)

Ραχούλα -Πελασγιώτιδα

Άγιοι Ανάργυροι-Βούναινα α.α. 3-0

Ανθούπολη-Αναγέννηση Φαρσάλων

Ελευθεραί-Υπέρεια

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες

Ναρθάκι-Μάνδρα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μαρίνος Αντύπας 1-2

Καλύβια-Καρυά 1-1

Λάρισα ’88-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0-0

Συκέα-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Μαρίνος Αντύπας 4-1 6

2. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3-0 4

2. Καρυά 4-3 4

4. Συκέα 3-5 3

5. Λάρισα ’88 2-2 2

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 3-4 1

7. Καλύβια 1-3 1

8. Ακαδημία Ελασσόνας 4-6 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/11, 15:00)

Μαρίνος Αντύπας-Καρυά

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μεγάλο Ελ/χωρι

Συκέα-Καλύβια

Ακαδημία Ελασσόνας-Λάρισα ’88


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Ελάτεια 1-4

Ανάβρα-Στόμιο 3-1

Ομόνοια-Ομορφοχώρι 4-1

Αμπελόκηποι-Αετόλοφος 1-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ομόνοια 5-1 7

2. Αετόλοφος 6-3 6

3. Ελάτεια 5-3 4

4. Νέο Περιβόλι 3-5 4

5. Στόμιο 3-4 4

6. Αμπελόκηποι 2-3 4

7. Ανάβρα 3-4 3

8. Ομορφοχώρι 3-7 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 31/10, 15:00)

Ανάβρα-Ν. Περιβόλι

Ελάτεια-Ομόνοια

Στόμιο-Αμπελόκηποι

Ομορφοχώρι-Αετόλοφος (Κυριακή 1/11, 15:00)


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ζάππειο-Τοξότης 1-1

Βασιλή-Ακαδημία Αχιλλέως (αναβολή)

Μυραϊκός-Κρήνη 1-6

Τερψιθέα-Διογένης 2-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Κρήνη 7-2 4

2. Τερψιθέα 3-1 4

3. Ζάππειο 5-2 4

4. Τοξότης 1-1 1

5. Μυραϊκός 2-10 0

6. Ακαδημία Αχιλλέως 0-0 0

7. Διογένης 0-2 0

8. Βασιλή 0-0 0

*Τοξότης, Βασιλή Ακαδημία Αχιλλέως και Διογένης έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/11, 15:00)

Τοξότης-Ακαδημία Αχιλλέως

Κρήνη-Ζάππειο

Τερψιθέα-Βασιλή

Διογένης-Μυραϊκός (Κυριακή 1/11, 11:30)


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

1oς όμιλος:

Προοδευτική Βερδικούσιας - Κεραυνός Δένδρων 2-3

ΑΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Βαλανίδας 1-2

Ακαδημία Τυρνάβου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0-3

ΑΕ Στεφανοβούνου/ Γαλανόβρυσης - Κεραυνός Δρυμού 4-2 στα πέναλτι (κ.α. 2-2)

Ηρακλής Πλατανουλίων – Ροδιακός 1-3

*Προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Ατρόμητος Δασοχωρίου.


2ος όμιλος:

Προοδευτική Ανάβρας – Λαρισαϊκός 4-3 στα πέναλτι (κ.α. 0-0)

Όλυμπος Αιγάνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1-2

Θύελλα Ελάτειας – Ιπποκράτης 0-1

Νεάπολη - Αναγέννηση Καλοχωρίου 4-5 στα πέναλτι (κ.α. 0-0)

Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Κίσσαβος Συκουρίου 1-4

* Προκρίνεται χωρίς αγώνα η Αναγέννηση Πυργετού.


3ος όμιλος:

ΑΕ Μάνδρας - Ηρακλής Χάλκης 1-3

Δόξα Ραχούλας - Δάφνη Γλαύκης 2-1

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Απόλλων Γαλήνης 2-0

Τοξότης Λάρισας - Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-1

ΑΟ Ελευθερών - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1-3


4ος όμιλος:

Νίκη Κρήνης – Πανιώνιος2-3

Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Υπέρειας 4-3 στα πέναλτι (κ.α. 2-2)

Προμηθέας – Ανθούπολη 1-2

Πελασγιώτιδα - ΑΟ Ναρθακίου 4-3

Νικητής εκκρεμούντος αγώνα (Θύελλα Βασιλή - ΑΟ Αμπελοκήπων) - Μέγας

Αλέξανδρος Χαλκιάδων.

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt