.:: Larisa Goal ::. Συνεχίζονται οι μάχες στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
13 Μάρτιος 2018

Συνεχίζονται οι μάχες στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…

Προβολές: 818

alt

Συνεχίζονται οι μάχες στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…

Και οι μάχες καλά κρατούν στο προπαιδικό-εφηβικό πρωτάθλημα «Επιλογές», με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν και πάλι δυνατές συγκινήσεις και πλούσιο θέαμα (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε εφηβικό-προπαιδικό).

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Διογένης-Παναγροτικός Νίκαιας 0-1

Τοξότης-Αβέρωφ 1-1

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 19-11 19

2. Ανθούπολη 20-13 18

3. Αβέρωφ 14-9 15

4.Τοξότης 16-11 14

5. Ηρακλής Λάρισας 11-10 14

6. Διογένης 11-20 7

7. Πελασγιώτιδα 11-25 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Πανιώνιος 4-2


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 43-11 22

2. Τύρναβος 2005 19-11 18

3. Μελιβοία 13-12 12

4. Αργυροπούλι 19-18 12

5. Πανιώνιος 17-27 7

*Ο Ροδιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (1)-Ηρακλής Λάρισας 0-1

Διογένης-Παναγροτικός Νίκαιας 1-0

Τοξότης-Αβέρωφ 1-7

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 26-2 19

2. Πελασγιώτιδα 22-5 18

3. Αβέρωφ 19-7 18

4. Ανθούπολη 7-14 9

5. Διογένης 7-9 11

6. Τοξότης 8-31 7

7. Παναγροτικός Νίκαιας 6-27 6

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου (2) - Δολιχιακός 8-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου (2) 32-7 21

2. Τσαριτσάνη 23-8 17

3. Βλαχογιάννι 20-10 13

4. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 11-8 11

5. Δολιχιακός 5-31 4

6. Βερδικούσια 1-28 0


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός - Απόλλων Λάρισας (2) 3-0

Αμπελόκηποι (2) - Δήμητρα Γιάννουλης (2) 0-0

Ακαδημία Ολύμπικ (2) – Νίκη/Μιχαήλ (2) 6-1

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 1-9


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 38-11 26

2. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 49-10 25

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 37-16 19

4. Απόλλων Λάρισας (2) 13-17 14

5. Νίκη/Μιχαήλ 16-30 8

6. Δήμητρα Γιάννουλης (2) 10-36 7

7. Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 10-33 6

8. Αμπελόκηποι 1-21 3


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (3) - ΑΕΛ (2) 0-7

Δήμητρα Γιάννουλης - Πελασγιώτιδα (2) 5-0

Αβέρωφ (2) – Ακαδημία Ολύμπικ (3) 1-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (3) - Ηρακλής Λάρισας (2) 5-3


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (2) 42-5 27

2. Δήμητρα Γιάννουλης 35-5 27

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 33-23 17

4. Ακαδημία Ολύμπικ (3) 27-24 16

5. Αβέρωφ (2) 15-19 12

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 21-33 10

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-39 4


7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Ακαδημία Ολύμπικ 1-6

Ακαδημία Αχιλλέως - Απόλλων Λάρισας α.α. 0-3

Νέα Πολιτεία (2) - Αμπελόκηποι (1) 1-8

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 29-4 24

2. Απόλλων Λάρισας 29-5 18

3. Ακαδημία Ολύμπικ 22-6 16

4. Αχιλλέας Φαρσάλων 13-5 13

5. Προμηθέας 9-28 7

6. Νέα Πολιτεία (2) 7-34 6

*Η Ακαδημία Αχιλλέως έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt