.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
25 Απρίλιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1688

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Απόλλων Πόντου α.α. 0-3

Αιγινιακός-Κέρκυρα 0-1

ΑΟΧ Κισσαμικός-Δόξα Δράμας 0-1

Παναχαϊκή-Ηρόδοτος 2-0

Εργοτέλης-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1

Απόλλων Λάρισας-Πλατανιάς 1-0

Τρίκαλα-Αήττητος Σπάτων α.α. 3-0

Ηρακλής-ΝΠΣ Βόλος 2-0


Η βαθμολογία (29η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 58-27 57

2. Απόλλων Λάρισας 43-27 54

3. Πλατανιάς 51-21 52

4. Απόλλων Πόντου 32-24 49

5. Εργοτέλης 46-28 48

6. Κέρκυρα 30-23 47

7. Παναχαϊκή 30-25 45

8. Δόξα Δράμας 41-26 45

9. ΑΟΧ/Κισσαμικός 37-23 43

10. Ηρακλής 28-22 42

11. Καραϊσκάκης 23-25 40

12. Τρίκαλα 24-29 32

13. Ηρόδοτος 24-49 31

14. Αιγινιακός 21-66 16

15. Σπάρτη 17-61 11

*Ο Αήττητος Σπάτων αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Τελευταία αγωνιστική(Κυριακή 5/5, 16:00)

Αιγινιακός-Σπάρτη

Απόλλων Πόντου- ΑΟΧ/Κισσαμικός

Κέρκυρα-Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Ηρόδοτος-Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα

Πλατανιάς-Ηρακλής

Αήττητος Σπάτων-ΝΠΣ Βόλος α.α. 0-3


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Κιλελέρ 1-0

Λάρισα 2012-Αμυγδαλέα 2-1

Μακρυχώρι-Τύρναβος 1-0

Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 1-2

Αχιλλέας Φ.-Αργυροπούλι 3-0

Συκούριο-Ηρακλής Λάρισας α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Δωτιέας Αγιάς 0-3

Π.Ο.Ε-Σμόλικας 2-0


Η βαθμολογία (28η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 61-12 72

2. Φαλανιακός 47-15 67

3. Μακρυχώρι 43-25 51

4. Π.Ο.Ε 40-25 50

------------------------------------------------

5. Σμόλικας 42-27 47

6. Δωτιέας Αγιάς 35-26 44

7. Αμπελωνιακός 31-28 41

8. Κιλελέρ 32-34 37

9. Δαμασιακός 30-27 37

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 31-37 36

11. Βλαχογιάννι 32-34 34

------------------------------------------------

12. Τύρναβος 24-33 30

13. Λάρισα 2012 34-46 28

14. Αργυροπούλι 23-34 27

15. Αμυγδαλέα 30-47 26

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/5, 17:00)

Κιλελέρ-Αμυγδαλέα

Τύρναβος-Φαλανιακός

Βλαχογιάννι-Λάρισα 2012

Αργυροπούλι-Μακρυχώρι

Ηρακλής Λάρισας-Δαμασιακός

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας-Δωτιέας

Σμόλικας-Συκούριο α.α. 3-0

Π.Ο.Ε-Αμπελωνιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Νεάπολη-Δήμητρα Γιάν. 2-4

Πύρρος-Μεσοχώρι 3-0

Βούναινα-Ελευθεραί 2-0

Μελιβοία-Ανάβρα 3-2

Αγ. Ανάργυροι-Αβέρωφ 0-1

Νέα Πολιτεία-Αμπελιά 0-2

Μελισσοχώρι-Παναγροτικός 1-1

Μαυροβούνι-Προμηθέας 1-0


Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 60-34 55

2. Αμπελιά 54-22 52

3. Μαυροβούνι 39-19 51

---------------------------------------------

4. Βούναινα 48-23 50

5. Πύρρος 49-22 49

6. Μελισσοχώρι 34-28 40

7. Ανάβρα 38-36 36

8. Προμηθέας 38-38 36

9. Δήμητρα Γιάννουλης 28-36 33

10. Άγιοι Ανάργυροι 48-53 32

11. Νέα Πολιτεία 34-38 32

12. Ελευθεραί 26-32 31

13. Παναγροτικός 26-43 27

14. Μελιβοία 26-53 26

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 31-58 20

16. Μεσοχώρι 17-60 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 4/5, 17:00)

Δήμητρα Γιάννουλης-Μεσοχώρι

Ελευθεραί-Νεάπολη

Ανάβρα-Πύρρος

Αβέρωφ-Βούναινα

Αμπελιά-Μελιβοία

Παναγροτικός-Αγ. Ανάργυροι

Προμηθέας-Νέα Πολιτεία

Μαυροβούνι-Μελισσοχώρι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Π. Ελασσόνας-Βαλανίδα 1-3

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδ. Τυρνάβου 1-8

Μύτικας-Πλατανούλια 3-4

Συκέα-Δρυμός 1-4

Ροδιακός-Ευαγγελισμός 0-0

Βερδικούσια-Στεφαν./Γαλαν. 4-2


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Δρυμός 63-26 50

2. Βαλανίδα 52-23 49

3. Βερδικούσια 46-19 43

-----------------------------------------------

4. Ακαδημία Τυρνάβου 42-14 42

-----------------------------------------------

5. Ροδιακός 43-25 34

6. Α.Π. Ελασσόνας 35-33 33

7. Συκέα 46-43 29

8. Πλατανούλια 41-41 29

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 35-46 23

10. Ευαγγελισμός 31-39 20

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 30-77 9

12. Μύτικας Καλυβίων 15-95 3


Τελευταία αγωνιστική (Σάββατο 4/5, 17:00)

ΑΠ Ελασσόνας-Μεγάλο Ελ/χωρι

Βαλανίδα-Μύτικας

Ακαδ. Τυρνάβου-Συκέα

Πλατανούλια-Ροδιακός

Δρυμός-Βερδικούσια

Ευαγγελισμός-Στεφαν./Γαλαν.


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Χαλκιάδες 0-0

Μυραϊκός-Υπέρεια 0-3

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. 4-1

Ακαδ. Αχιλλέως-Σταυρός α.α. 3-0

Αγ. Γεώργιος-Ζάππειο α.α. 0-3

Βαμβακού-Κρήνη 2-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 54-12 55

2. Βαμβακού 49-10 49

3. Υπέρεια 44-16 46

--------------------------------------------

4. Αναγέννηση Φ. 41-22 40

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 49-24 37

6. Ζάππειο 30-22 33

7. Βασιλί 38-26 29

8. Κρήνη 45-45 26

9. Μυραϊκός 23-42 25

10. Ακαδημία Αχιλλέως 25-54 16

*Άγιος Γεώργιος και Σταυρός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 5/5, 17:00)

Βασιλί-Μυραϊκός

Χαλκιάδες-Ναρθάκι

Υπέρεια-Ακαδ. Αχιλλέως

Αναγέννηση Φ.-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0

Σταυρός-Βαμβακού α.α. 0-3

Ζάππειο-Κρήνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Αιγάνη 5-0

Δίας-Ελάτεια 3-2

Γόννοι-Καλοχώρι 6-0

Χειμάδι-Μαρμαρίνη 0-1

Στόμιο-Παραπόταμος 1-1

Πυργετός-Κουλούρι 1-2


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Γόννοι 68-23 50

2. Σ.Σ. Ραψάνης 63-21 47

3. Κουλούρι 63-24 47

------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 54-24 43

------------------------------------------

5. Αιγάνη 56-23 42

6. Πυργετός 43-31 33

7. Χειμάδι 35-50 27

8. Παραπόταμος 23-52 18

9. Στόμιο 20-39 15

10. Καλοχώρι 23-63 13

11. Ελάτεια 28-70 11

12. Δίας 21-75 10

*Το Στόμιο έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 5/5, 17:00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Δίας

Αιγάνη-Γόννοι

Ελάτεια-Χειμάδι

Καλοχώρι-Στόμιο

Μαρμαρίνη-Πυργετός

Παραπόταμος-Κουλούρι


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Πανιώνιος 1-3

Διογένης-Τερψιθέα 1-1

Ραχούλα-Κουτσόχερο 0-2

Λάρισα 88-Δένδρα 0-1

Ιπποκράτης-Αγ. Θωμάς 4-0

Μάνδρα-Δασοχώρι 3-0

Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Δένδρα 52-14 57

2. Πανιώνιος 45-11 46

3. Μάνδρα 51-25 43

--------------------------------------------

4. Ιπποκράτης 45-24 42

--------------------------------------------

5. Ραχούλα 47-25 41

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 48-25 39

7. Δασοχώρι 34-38 29

8. Τερψιθέα 23-36 21

9. Λάρισα ’88 22-45 18

10. Διογένης 23-48 17

11. Αμπελόκηποι 19-48 16

12. Μαρίνος Αντύπας 15-58 12

13. Άγιος Θωμάς 22-48 9


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/5, 17:00)

Διογένης-Αμπελόκηποι

Πανιώνιος-Ραχούλα-

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Λάρισα 88

Μαρίνος Αντύπας-Ιπποκράτης

Δένδρα-Μάνδρα

Δασοχώρι-Αγ. Θωμάς

Ρεπό: Τερψιθέα


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ομορφοχώρι 5-0

Τοξότης-Χαραυγή 2-0

Χάλκη-Ανθούπολη 2-0

Ν. Περιβόλι-Γλαύκη 0-4

Λαρισαϊκός-Ομόνοια 1-0

Πελασγιώτιδα-Γαλήνη 2-0

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 58-14 54

2. Γαλήνη 37-16 48

3. Γλαύκη 50-20 45

-----------------------------------------------

4. Λαρισαϊκός 41-21 42

-----------------------------------------------

5. Χάλκη 45-29 38

6. Τοξότης 37-33 30

7. Ανθούπολη 29-24 29

8. Νέο Περιβόλι 36-32 27

9. Ομόνοια 25-34 25

10. Αετόλοφος 37-43 23

11. Ομορφοχώρι 30-46 23

12. Χαραυγή 29-77 5

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Η Χαραυγή και το Νέο Περιβόλι έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 4/5, 17:00)

Τοξότης-Αετόλοφος

Ομορφοχώρι-Χάλκη

Ανθούπολη-Ν. Περιβόλι

Μπαράζ/Πηνειός-Λαρισαϊκός α.α. 0-3

Γλαύκη-Πελασγιώτιδα

Γαλήνη-Ομόνοια

Ρεπό: Χαραυγή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt