.:: Larisa Goal ::. Ώρα Κυπέλλου…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ
30 Αύγουστος 2013

Ώρα Κυπέλλου…

Προβολές: 1316

alt

Ώρα Κυπέλλου…

Επιτέλους μπάλα και αφού πήραμε μια γερή γεύση από τον τελικό του Super Cup όπου ο Μαχητής Τερψιθέας επιβλήθηκε στα πέναλτι της Δήμητρας Γιάννουλης και κατέκτησε τον πρώτο τίτλο της χρονιάς και πλέον ακολουθεί ένα γεμάτο… Σαββατοκύριακο με τα παιχνίδια της α΄φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣΛ.

Ένας θεσμός όπου παραδοσιακά κρύβει παγίδες και εμείς δεν έχουμε παρά να ευχηθούμε καλή ποδοσφαιρική χρονιά σε όλους:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 Αυγούστου 2013, ώρα 17.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Αγίων Αναργύρων: Α.Ο. Ελευθεραί - Απόλλων Λάρισας:

Γρηγοριάδης, Ευστρατίου, Τσακνάκη


Γήπεδο Ναρθακίου: Α.Ο. Ναρθακίου - Αχιλλέας Φαρσάλων:

Μπουμαρσόπουλος, Τσακνάκης, Γιάντσης


Γήπεδο Ζαππείου: Α.Ε. Βουναίνων - Ηρακλής Λάρισας:

Βλιώρας, Μάνος, Τσαπράζης


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Βιολογικού: Πανιώνιος - Δόξα Ομορφοχωρίου:

Χήτος, Ντελέζος Ι., Καρβουνιάρης


Γήπεδο Κουτσοχείρου: Άγιος Θωμάς - Δήμητρα Αγιάς:

Γεωργίου, Γκόγκος, Ντανταλής


Γήπεδο Κοιλάδας: Α.Ο. Κοιλάς - Προοδευτική Ανάβρας:

Διαμαντής Θ. Λυτροσυγκούνης, Μιμούλης


Γήπεδο Χάλκης: Ηρακλής Χάλκης – Φαλανιακός:

Αναστασίου Η., Νίκζας, Ακρίβος


Γήπεδο Γ΄ Μητσιμπόνα Α΄: Βουκεφάλας - Νέα Νίκη Νίκης:

Καλφούντζος, Σταμπέρνας, Πιτσαρή


Γήπεδο Ν. Πολιτείας: Αστραπή Ν. Πολιτείας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας:

Τζήλος, Παπαδημητρίου, Καρακώστας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Προφήτη Ηλία Τυρνάβου: Αστέρας Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσιας:

Τέγος, Νάκας, Τάνας


Γήπεδο Μεγ. Ελευθεροχωρίου: Θύελλα Μ. Ελευθεροχωρίου – Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος:

Δρυστέλλας, Πάσχος, Πάσχος


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Ανθούπολης: Ανθούπολη – Αβέρωφ:

Γκαραβέλης, Δεληγιάννη Α., Ντούρμα Σ.


Γήπεδο Ελευθερίου: Ελευθεριακός - Σ.Σ. Ραψάνης:

Κορέστης, Καραθάνος, Μακρής


Γήπεδο Γλαύκης: Δάφνη Γλαύκης - Κίσσαβος Συκουρίου:

Τσιοφλίκη, Ρεντόπουλος, Σκέτος


ΚΥΡΙΑΚΗ 1 Σεπτεμβρίου 2013, ώρα 17.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Αγίων Αναργύρων: Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Φαρσάλων:

Σάρρος, Κουμέρτας, Αρχοντής


Γήπεδο Αμπελιάς: Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δόξα Ραχούλας:

Κακαρδάκης, Κουκλής, Ντίνου


Γήπεδο Γ. Μητσιμόνα Β΄: Α.Ε. Λύκων - Αετός Αμυγδαλέας:

Βασιλός, Γουδουλάκης, Ζαχαρός


Γήπεδο Βρυσιών: Απόλλων Βρυσιών - Δήμος Νίκαιας:

Κακάνης, Γεωργίου, Ρεντόπουλος


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Βιολογικού: Λάρισα 2012 - Α.Ε. Κυψέλης:

Κουρδής, Καραμούστος, Δαμασκόπουλος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Δρυμού: Κεραυνός Δρυμού – Δαμασιακός:

Τσακνάκης, Βαλιώτης Χ., Προβίδας


Γήπεδο Φαλάνης: Σμόλικας - Δόξα Αργυροπουλίου:

Τσιτσανούδης, Αναστασίου Γ., Μάνος


Γήπεδο Ροδιάς: Ροδιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου:

Αναστασίου Η., Νάκας, Τάνας


Γήπεδο Δολίχης: Δολιχιακός - ΑΟ Συκέας:

Κεραμίδας, Δήμου, Σουλιώτης


Γήπεδο Κουλουρίου: Άρης Κουλουρίου - Π.Ο. Ελασσόνας:

Κυρίτσης, Καραγιάννης Χ., Κοτρώτσιος


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Καλοχωρίου: Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου:

Ζήλος, Καραμπούλας, Παπαδημητρίου


Γήπεδο Χειμαδίου: Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δήμητρα Γιάννουλης:

Γιάντσης, Τσιτρούλης, Κομισόπουλος


Γήπεδο Ελάτειας: Θύελλα Ελάτειας – Πελασγιώτιδα:

Μακρής, Μίχος, Κουμάρογλου


Γήπεδο Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη: Τοξότης – Λαρισαϊκός:

Μπουμαρσόπουλος, Φακής, Δημόπουλος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt