.:: Larisa Goal ::. Συγκινήσεις και πάλι στο πρωτάθλημα “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΑΙΔΙΚΟ”…
.
alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
31 Οκτώβριος 2017

Συγκινήσεις και πάλι στο πρωτάθλημα “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΑΙΔΙΚΟ”…

Προβολές: 643

alt

Συγκινήσεις και πάλι στο πρωτάθλημα “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΑΙΔΙΚΟ”…

Δυνατές συγκινήσεις και πλοούσιο θέαμα πρόσφεραν και τη δεύτερη αγωνιστική οι λιλιπούτιοι άσοι στο παιδικό πρωτάθλημα «Επιλογές» (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες και στους έξι ομίλους).

 

1ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-ΑΕΛ 2-9

Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε - Δευκαλίων/Καμβουνιακός 4-3

Αργυροπούλι-Δαμασιακός 4-2

Ρεπό: Τσαριτσάνη


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (1) 20-2 6

2. Βλαχογιάννι 7-10 3

3. Τσαριτσάνη 4-2 3

4. Αργυροπούλι 4-2 3

5. Ακαδημία Π.Ο.Ε 6-7 3

6. Δαμασιακός 3-9 0

7. Δευκαλίων/Καμβουνιακός 3-15 0


2ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0-5

ΑΕΛ (2)-Δήμητρα Γιάννουλης 5-2

Σμόλικας-Ακαδημία Τυρνάβου 1-3

Ρεπό: Φαλανιακός


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (2) 14-2 6

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 9-0 6

3. Ακαδημία Τυρνάβου 5-1 6

4. Δήμητρα Γιάννουλης 2-7 0

5. Σμόλικας 1-7 0

6. Αμπελωνιακός 0-5 0

7. Φαλανιακός 0-9 0


3ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Χάλκη-Απόλλων Λάρισας 0-6

Γαλήνη-Μελισσοχώρι α.α. 0-3

ΑΕΛ (3)-Δωτιέας Αγιάς 5-3

Ρεπό: Ομόνοια/Ακαδημία Πλίτση


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 10-1 6

2. ΑΕΛ (3) 6-3 6

3. Χάλκη 7-8 3

4. Μελισσοχώρι 5-7 3

5. Δωτιέας Αγιάς 4-9 0

6. Ομόνοια/Ακαδημία Πλίτση 0-1 0

*Ο Απόλλων Γαλήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


4ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ-Αμπελόκηποι 7-0

Μακρυχώρι-Συκούριο 2-1

Πυργετός-Ηρακλής Λάρισας (αναβολή)

Ρεπό: Πανιώνιος


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 10-0 6

2. Μακρυχώρι 5-1 6

3. Αμπελόκηποι 9-7 3

4. Ηρακλής Λάρισας 0-3 0

5. Πανιώνιος 0-3 0

6. Συκούριο 1-11 0

7. Πυργετός 0-0 0


5ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Αβέρωφ 0-8

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Νέα Πολιτεία 0-5

Ακαδημία Αχιλλέως-Ανθούπολη (αναβολή)

Ρεπό: Προμηθέας


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ (1) 11-3 4

2. Νέα Πολιτεία (1) 8-3 4

3. Ανθούπολη 6-0 3

4. Προμηθέας 3-1 3

5. Μπαράζ/Πηνειός 1-8 0

6. Παναγροτικός Νίκαιας 0-14 0

7. Ακαδημία Αχιλλέας Φαρσάλων 0-0 0


6ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ (2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) 9-1

Πελασγιώτιδα-Νέα Πολιτεία (2) 3-0

Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2)-Διογένης 3-3

Ρεπό: Τοξότης


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ (2) 15-3 6

2. Διογένης 6-4 4

3. Πελασγιώτιδα 4-3 3

4. Νέα Πολιτεία (2) 2-4 3

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-3 1

6. Τοξότης 2-6 0

7. Νίκη/Μιχαήλ (2) 2-11 0

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt