.:: Larisa Goal ::. Και πάλι πολλές υποσχέσεις στο πρωτάθλημα “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…
.
alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
07 Νοέμβριος 2017

Και πάλι πολλές υποσχέσεις στο πρωτάθλημα “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…

Προβολές: 1068

alt

Και πάλι πολλές υποσχέσεις στο πρωτάθλημα “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…

Φουλ συγκινήσεις και πολλές υποσχέσεις άφησαν οι αυριανοί άσοι στο προπαιδικό-εφηβικό πρωτάθλημα «Επιλογές» και στο πλαίσιο της δεύτερης αγωνιστικής (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε εφηβικό-προπαιδικό).

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη /Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου 0-2

Αμπελωνιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / Π.Ο.Ε 0-2

Δαμασιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 4-0 6

2. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 7-4 6

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 6-2 4

4. Νίκη/Μιχαήλ 2-4 1

5. Δαμασιακός 4-9 0

6. Αμπελωνιακός 0-4 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0-4

Λαρισαϊκός - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0-2

ΑΕΛ-Μακρυχώρι 9-0

Ρεπό: Γαλήνη


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια 6-1 6

2. Νέα Πολιτεία 6-2 4

3. ΑΕΛ 11-2 4

4. Μακρυχώρι 3-9 3

5. Μπαράζ/Πηνειός 1-8 0

6. Λαρισαϊκός 0-2 0

7. Γαλήνη 0-6 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης-Διογένης 3-1

Πελασγιώτιδα-Παναγροτικός Νίκαιας 2-4

Αβέρωφ-Ανθούπολη 3-0

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1.Τοξότης 6-3 6

2. Αβέρωφ 4-1 4

3. Παναγροτικός Νίκαιας 6-5 3

4. Διογένης 4-4 3

5. Ηρακλής Λάρισας 1-1 1

6. Ανθούπολη 1-6 0

7. Πελασγιώτιδα 2-4 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος 2005-Πανιώνιος 3-0

Μελιβοία-Ροδιακός α.α. 3-0

Σμόλικας-Αργυροπούλι 5-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 17-2 6

2. Μελιβοία 8-1 6

3. Αργυροπούλι 4-6 3

4. Τύρναβος 2005 4-4 3

5. Πανιώνιος 1-8 0

6. Ροδιακός 2-15 0


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη /Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου 10-0

Αμπελωνιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ α.α. 0-3

Δαμασιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-8


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ελασσόνας / Π.Ο.Ε 8-0 6

2. Νίκη/Μιχαήλ 13-2 6

3. Ακαδημία Τυρνάβου 3-10 3

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 10-3 3

5. Αμπελωνιακός 0-6 0

6. Δαμασιακός 0-13 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0-1

Λαρισαϊκός - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0-2

ΑΕΛ-Μακρυχώρι 13-0

Ρεπό: Γαλήνη


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 2-0 6

2. ΑΕΛ 13-1 3

3. Μακρυχώρι 3-13 3

4. Μπαράζ/Πηνειός 2-1 3

5. Ακαδ. Πλίτση-Ομόνοια 2-2 3

6. Γαλήνη 0-3 0

7. Λαρισαϊκός 0-2 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης-Διογένης 3-2

Πελασγιώτιδα-Παναγροτικός Νίκαιας 4-1

Αβέρωφ-Ανθούπολη 3-0

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 3-0 3

2. Πελασγιώτιδα 4-1 3

3. Τοξότης 4-4 3

4. Αβέρωφ 3-3 3

5. Διογένης 3-3 3

6. Παναγροτικός Νίκαιας 3-5 3

7. Ανθούπολη 0-4 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τσαριτσάνη-Ακαδημία Τυρνάβου (2) 3-0

Βερδικούσια-Βλαχογιάννι 0-5

Δολιχιακός-Ακαδημία Ελασσόνας / Π.Ο.Ε 1-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Βλαχογιάννι 10-0 6

2. Τσαριτσάνη 4-1 4

3. Ακαδημία Τυρνάβου (2) 3-4 3

4. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 2-2 2

5. Δολιχιακός 1-6 1

6. Βερδικούσια 1-8 0


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 1-0

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Αμπελόκηποι (2) 5-0

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) - Δήμητρα Γιάννουλης (2) 3-3

Νίκη/Μιχαήλ (2) - Απόλλων Λάρισας (2) 1-3


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 9-1 6

2. Φαλανιακός 4-1 6

3. Απόλλων Λάρισας (2) 5-1 6

4. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 8-2 3

5. Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 4-6 1

6. Δήμητρα Γιάννουλης (2) 4-7 1

7. Νίκη/Μιχαήλ 2-11 0

8. Αμπελόκηποι 0-7 0


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης - Απόλλων Λάρισας (3) 3-0

Αβέρωφ (2)-ΑΕΛ (2) 0-6

Ατρόμητοι/Θύελλα (3) – Ακαδημία Ολύμπικ (3) 4-1

Πελασγιώτιδα (2)-Ηρακλής Λάρισας (2) 0-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (2) 7-0 6

2. Ηρακλής Λάρισας (2) 5-1 6

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 7-4 4

4. Ακαδημία Ολύμπικ (3) 10-4 3

5. Δήμητρα Γιάννουλης 3-1 3

6. Αβέρωφ (2) 3-9 1

7. Πελασγιώτιδα (2) 0-11 0


7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι (1) - Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0

Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) - Ακαδημία Αχιλλέως α.α. 3-0

Προμηθέας-Απόλλων Λάρισας 2-2

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 6-2 6

2. Απόλλων Λάρισας 7-2 4

3. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2 3

4. Νέα Πολιτεία (2) 3-5 3

5. Προμηθέας 2-2 1

6. Ακαδημία Ολύμπικ 2-4 0

*Η Ακαδημία Αχιλλέως έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λέοντες Αρμενίου –Μελισσοχώρι 3-2

Συκούριο-Καλοχώρι 6-0

Δωτιέας Αγιάς-Γόννοι 2-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Συκούριο 6-0 4

2. Μελισσοχώρι 5-4 3

3. Λέοντες Αρμενίου 3-2 3

4. Γόννοι 2-2 2

5. Δωτιέας Αγιάς 3-5 1

6. Καλοχώρι 0-6 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt