.:: Larisa Goal ::. Και πάλι δυνατές συγκινήσεις στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
06 Μάρτιος 2018

Και πάλι δυνατές συγκινήσεις στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”

Προβολές: 575

alt

Και πάλι δυνατές συγκινήσεις στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”

Δυνατές συγκινήσεις πρόσφεραν και πάλι οι αυριανοί άσοι στο προπαιδικό-εφηβικό πρωτάθλημα «Επιλογές», στο πλαίσιο της ένατης αγωνιστικής (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε εφηβικό-προπαιδικό).

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ 3-2

Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0-2

Αμπελωνιακός – Δαμασιακός/Βλαχογιάννι (αναβολή)


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 15-2 21

2. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 19-15 17

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 21-14 13

4. Νίκη/Μιχαήλ 14-15 8

5. Δαμασιακός/Βλαχογιάννι 13-23 7

6. Αμπελωνιακός 4-17 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 2-0

Μακρυχώρι-Α.Σ. Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

ΑΕΛ-Λαρισαϊκός 3-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 37-4 19

2. Νέα Πολιτεία 25-7 16

3. Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια 16-13 16

4. Λαρισαϊκός 11-12 9

5. Μακρυχώρι 10-31 7

6. Μπαράζ/Πηνειός 6-37 3

7. Γαλήνη 0-6 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Πελασγιώτιδα 2-1

Ανθούπολη - Αβέρωφ 2-0

Διογένης-Τοξότης 1-2

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ανθούπολη 20-13 18

2. Παναγροτικός Νίκαιας 18-11 16

3. Αβέρωφ 13-8 14

4.Τοξότης 15-10 13

5. Ηρακλής Λάρισας 9-9 11

6. Διογένης 11-19 7

7. Πελασγιώτιδα 10-23 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Αργυροπούλι 2-3

Ροδιακός-Τύρναβος α.α. 0-3

Μελιβοία-Σμόλικας 0-4


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 39-9 19

2. Τύρναβος 2005 19-11 18

3. Μελιβοία 13-12 12

4. Αργυροπούλι 19-18 12

5. Πανιώνιος 15-23 7

*Ο Ροδιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ 0-1

Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1-3

Αμπελωνιακός – Δαμασιακός α.α. 0-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ 36-4 24

2. Ακαδημία Ελασσόνας / Π.Ο.Ε 18-7 16

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 34-11 15

4. Ακαδημία Τυρνάβου 15-24 10

5. Δαμασιακός 6-39 6

*Ο Αμπελωνιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 3-0

Μακρυχώρι-Α.Σ. Μπαράζ/Πηνειός 0-0

ΑΕΛ-Λαρισαϊκός 3-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 14-2 21

2. ΑΕΛ 40-2 19

3. Μπαράζ/Πηνειός 15-4 14

4. Λαρισαϊκός 6-16 6

5. Μακρυχώρι 4-32 5

6. Ακαδ. Πλίτση-Ομόνοια 4-24 4

*Η Γαλήνη έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Πελασγιώτιδα 1-3

Ανθούπολη - Αβέρωφ 0-3

Διογένης-Τοξότης 0-0

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 22-4 18

2. Ηρακλής Λάρισας 25-2 16

3. Αβέρωφ 12-6 15

4. Ανθούπολη 7-14 9

5. Διογένης 6-9 8

6. Τοξότης 7-24 7

7. Παναγροτικός Νίκαιας 6-26 6


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δόξα Βλαχογιαννίου 1-0

Ακαδημία Τυρνάβου (2) – Δολιχιακός (αναβολή)

Τσαριτσάνη-Βερδικούσια 3-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου (2) 24-7 18

2. Τσαριτσάνη 23-8 17

3. Βλαχογιάννι 20-10 13

4. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 11-8 11

5. Δολιχιακός 5-23 4

6. Βερδικούσια 1-28 0


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης (2) - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 1-1

Απόλλων Λάρισας (2) – Νίκη/Μιχαήλ (2) 1-1

Αμπελόκηποι (2) – Ακαδημία Ολύμπικ (2) 0-2

Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) - Φαλανιακός 1-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 35-11 23

2. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 40-9 22

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 31-15 16

4. Απόλλων Λάρισας (2) 13-14 14

5. Νίκη/Μιχαήλ 15-24 8

6. Δήμητρα Γιάννουλης (2) 10-36 6

7. Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 9-24 6

8. Αμπελόκηποι 1-21 2


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (3) - Δήμητρα Γιάννουλης 0-2

ΑΕΛ (2)-Αβέρωφ (2) 2-0

Ηρακλής Λάρισας (2) - Πελασγιώτιδα (2) 1-1

Ακαδημία Ολύμπικ (3) - Ατρόμητοι-/Θύελλα (3) 3-2


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (2) 35-5 24

2. Δήμητρα Γιάννουλης 30-5 24

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 28-20 14

4. Ακαδημία Ολύμπικ (3) 25-23 13

5. Αβέρωφ (2) 14-17 12

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 18-28 10

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-34 4


7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φαρσάλων - Αμπελόκηποι (1) 0-2

Ακαδημία Αχιλλέως - Νέα Πολιτεία (2) α.α. 0-3

Απόλλων Λάρισας – Προμηθέας 8-0

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 21-3 21

2. Απόλλων Λάρισας 26-5 15

3. Ακαδημία Ολύμπικ 16-5 13

4. Αχιλλέας Φαρσάλων 13-5 13

5. Προμηθέας 8-22 7

6. Νέα Πολιτεία (2) 6-26 6

*Η Ακαδημία Αχιλλέως έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Καλοχώρι 1-0

Γόννοι-Λέοντες Αρμενίου 6-2

Δωτιέας Αγιάς - Κίσσαβος Συκουρίου 0-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Συκούριο 23-4 20

2. Μελισσοχώρι 16-11 18

3. Γόννοι 21-10 15

4. Λέοντες Αρμενίου 12-19 8

5. Δωτιέας Αγιάς 9-15 5

6. Καλοχώρι 4-26 1

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt