.:: Larisa Goal ::. Οι όμιλοι και η έναρξη των τμημάτων υποδομής…
.
alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
03 Οκτώβριος 2018

Οι όμιλοι και η έναρξη των τμημάτων υποδομής…

Προβολές: 2080

alt

Οι όμιλοι και η έναρξη των τμημάτων υποδομής…

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής ανακοινώνονται οι όμιλοι των κατηγοριών (Κ-16, Κ-14, Κ-13, Κ-12) και οι ημερομηνίες έναρξης αυτών.

Το Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018 θα ξεκινήσουν οι κατηγορίες Κ-12 και Κ-16 ενώ τα πρωταθλήματα υποδομών των κατηγοριών Κ-14 και Κ-13 έχουν ορισθεί για μια εβδομάδα αργότερα -στις 20 Οκτωβρίου 2018- λόγω το ότι οι ομάδες είναι ανέτοιμες.

Παρακαλούνται όλες οι ομάδες να διεκπαιρεώσουν το συντομότερο δυνατόν όλες τις εκκρεμότητες τους όσον αφορά τα δελτία, τις καταστάσεις υγείας και τις κάρτες πάγκου για την έναρξη των πρωταθλημάτων υποδομής.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Ο.Ε.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ (2)

ΔΑΜΑΣΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΚ (2)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)

Α.Ε.Λ. (1)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΔΙΑΣ 2018 – ΔΑΦΝΗ ΓΛΑΥΚΗΣ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

Π.Α.Ο.Λ.ΑΒΕΡΩΦ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (2)

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ (1)

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ


4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

Α.Ε.Λ. (2)

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΚ (1)


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Π.ΑΟ.Λ.ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΚ

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1)

ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (3)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Ο.Λ.ΑΒΕΡΩΦ (2)

Α.Ε.Λ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (2)

ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13

Π.Α.Ο.ΛΑΒΕΡΩΦ

Α.Ε.Λ.

Α.Ε.Λ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Π.Ο.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΚ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Ο.Ε.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΔΑΜΑΣΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΓΙΑΣ 2018

ΔΙΑΣ 2018 – ΔΑΦΝΗ ΓΛΑΥΚΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Π.ΑΟ.Λ.ΑΒΕΡΩΦ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΧΙΛΛΕΩΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Α.Ε.Λ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΚ

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ

ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ (1)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ (2)


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Ο.Ε.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005

ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ

Α.Ε.Λ.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (1)

Π.Α.Ο.Λ. ΑΒΕΡΩΦ

ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (2)

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ


4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΧΙΛΛΕΩΣ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2)

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt