.:: Larisa Goal ::. Πανδαισία στους αγώνες Κ-16 και Κ-12…
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
30 Οκτώβριος 2018

Πανδαισία στους αγώνες Κ-16 και Κ-12…

Προβολές: 1126

alt

Πανδαισία στους αγώνες Κ-16 και Κ-12…

Με τις καιρικές συνθήκες να είναι κάτι παραπάνω από ιδανικές, οι λιλιπούτιοι άσοι (Κ-16, Κ-12 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι) πρόσφεραν και πάλι δυνατές συγκινήσεις Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Τσαριτσάνη 3-4

Φαλανιακός-Τύρναβος 2005 3-1

Αργυροπούλι-Ακαδημία Τυρνάβου 4-0

Ρεπό: Ακαδημία Π.Ο.Ε


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 4-0 3

2. Ακαδημία Τυρνάβου 4-4 3

3. Τσαριτσάνη 4-3 3

4. Τύρναβος 4-3 3

5. Ακαδημία Π.Ο.Ε 5-2 3

6. Φαλανιακός 3-5 3

7. Αμπελωνιακός 5-9 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Μακρυχώρι α.α. 3-0

ΑΕΛ-Μελισσοχώρι 9-1

Πανιώνιος-Δωτιέας Αγιάς 4-2

Ρεπό: Προμηθέας


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 19-2 6

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 8-0 6

3. Πανιώνιος 4-2 3

4. Μελισσοχώρι 9-9 3

5. Προμηθέας 0-5 0

6. Μακρυχώρι 0-11 0

7. Δωτιέας Αγιάς 3-14 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Σμόλικας 0-2

Νίκη/Μιχαήλ-Αβέρωφ 0-4

Δήμητρα Γιάννουλης-Πελασγιώτιδα 1-1

Νέα Πολιτεία (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 2-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 7-0 6

2. Σμόλικας 4-2 4

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 7-2 3

4. Νίκη/Μιχαήλ 5-4 3

5. Νέα Πολιτεία (1) 2-4 3

6. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 2

7. Πελασγιώτιδα 1-7 1

8. Αμπελόκηποι 0-7 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νεάπολη/Διογένης-Νέα Πολιτεία (2) α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας 4-0

Ακαδημία Αχιλλέως-Ανθούπολη 0-4

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός-Παναγροτικός Νίκαιας 3-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 6-1 6

2. Παναγροτικός Νίκαιας 8-4 6

3. Ανθούπολη 6-2 4

4. Α.Σ.Μπαράζ/Πηνειός 6-4 3

5. Νέα Πολιτεία (2) 4-2 3

6. Απόλλων Λάρισας 2-6 1

7. Ακαδημία Αχιλλέως 1-8 0

8. Νεάπολη/Διογένης 0-6 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι 0-1

Πελασγιώτιδα (2)-Ακαδημία Π.Ο.Ε 1-1

Φαλανιακός -Δαμασιακός 5-2

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Ακαδημία Τυρνάβου 4-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 6-2 6

2. Βλαχογιάννι 4-1 6

3. Ακαδημία Π.Ο.Ε 6-4 4

4. Φαλανιακός 7-4 4

5. Ακαδημία Τυρνάβου 4-6 1

6. Πελασγιώτιδα (2) 1-3 1

7. Αμπελωνιακός 3-6 0

8. Δαμασιακός 3-8 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δίας/Δάφνη Γλαύκης-Προμηθέας 0-8

Ατρόμητοι-Θύελλα (1)-Μακρυχώρι 9-0

ΑΕΛ (1)-Μελισσοχώρι 7-2

Πανιώνιος-Δωτιέας Αγιάς 4-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 11-3 6

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 15-2 6

3. ΑΕΛ (1) 11-2 6

4. Προμηθέας 10-6 3

5. Μακρυχώρι 5-12 3

6. Μελισσοχώρι 5-12 0

7. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 1-15 0

8. Δωτιέας Αγιάς 2-8 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Σμόλικας 0-4

Ιπποκράτης-Αβέρωφ 0-4

Δήμητρα Γιάννουλης-Πελασγιώτιδα (1) 5-0

Νέα Πολιτεία-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 5-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 8-2 6

2. Δήμητρα Γιάννουλης 6-1 4

3. Σμόλικας 5-1 4

4. Αβέρωφ 6-3 3

5. Πελασγιώτιδα (1) 5-8 3

6. Ιπποκράτης 1-4 3

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-10 0

8. Αμπελόκηποι 0-5 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας 7-0

Λαρισαϊκός-Ανθούπολη 1-3

Μπαράζ/Πηνειός-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 2-2

Ρεπό: ΑΕΛ (2)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 11-1 6

2. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 7-2 4

3. Απόλλων Λάρισας 6-7 3

4. Ανθούπολη 3-7 3

5. Μπαράζ/Πηνειός 2-2 1

6. ΑΕΛ (2) 1-4 0

7. Λαρισαϊκός 1-8 0


(Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ-Μπαράζ Πηνειός (1) 1-8

Ηρακλής Λάρισας-Αβέρωφ (1) 0-5

Ακαδημία Τυρνάβου-Παναγροτικός Νίκαιας α.α. 3-0

Μπαράζ/Πηνειός (3)-Νίκη/Μιχαήλ (1) 0-5

Απόλλων Λάρισας (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 6-3


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νίκη Μιχαήλ (1) 9-0 6

2. Απόλλων Λάρισας (1) 11-6 6

3. Αβέρωφ (1) 9-1 6

4. Μπαράζ Πηνειός (1) 11-4 4

5. Ακαδημία Τυρνάβου 3-4 3

6. Ηρακλής Λάρισας 3-7 3

7. Μπαράζ Πηνειός (3) 3-8 1

8. Παναγροτικός Νίκαιας 1-7 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (3)-Νίκη/Μιχαήλ (2) α.α. 3-0

Καλοχώρι-Αβέρωφ (2) 6-1

Γόννοι-Μπαράζ/Πηνειός (2) 7-3

Νέα Πολιτεία-Συκούριο 2-4

Απόλλων Λάρισας (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 5-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Γόννοι 14-4 6

2. Συκούριο 9-3 6

3. Πελασγιώτιδα (3) 6-1 6

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 5-5 3

5. Απόλλων Λάρισας (2) 6-9 3

6. Νίκη/Μιχαήλ (2) 2-3 3

7. Μπαράζ/Πηνειός (2) 4-10 0

8. Αβέρωφ (2) 2-11 0

9. Νέα Πολιτεία 0-2 0

10. Καλοχώρι 0-3 0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt