.:: Larisa Goal ::. Χορταστικά ματς και πάλι για Κ-14 και Κ-13…
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
06 Νοέμβριος 2018

Χορταστικά ματς και πάλι για Κ-14 και Κ-13…

Προβολές: 664

alt

Χορταστικά ματς και πάλι για Κ-14 και Κ-13…

Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζονται τα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-14 και Κ-13), με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν γκολ και θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής αλλά και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-ΑΕΛ (κορασίδες) 6-0

Ατρόμητοι/Θύελλα-Τσαριτσάνη 5-2

Αμπελωνιακός-Ακαδημία Τυρνάβου 2-1

Ρεπό: Ακαδημία Π.Ο.Ε


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 8-3 6

2. Αβέρωφ 8-1 6

3. Τσαριτσάνη 7-7 3

4. Αμπελωνιακός 2-1 3

5. ΑΕΛ (κορασίδες) 2-11 0

6. Ακαδημία Π.Ο.Ε 1-2 0

7. Ακαδημία Τυρνάβου 2-5 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Παναγροτικός Νίκαιας 1-2

Αμπελόκηποι-Απόλλων Λάρισας 1-2

Ακαδημία Ολύμπικ-Δωτιέας Αγιάς 10-1

Ρεπό: ΑΕΛ


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 4-1 6

2. Ακαδημία Ολύμπικ 11-1 4

3. Παναγροτικός Νίκαιας 3-2 4

4. ΑΕΛ 9-0 3

5. Δωτιέας Αγιάς 1-12 0

6. Αμπελόκηποι 1-11 0

7. Μπαράζ/Πηνειός 2-4 0


Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Ακαδημία Τυρνάβου 1-4

Νίκη/Μιχαήλ-Τσαριτσάνη α.α. 3-0

Δαμασιακός-Βερδικούσια 3-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ 16-0 6

2. Ακαδημία Τυρνάβου 8-1 6

3. Ακαδημία Π.Ο.Ε 4-4 3

4. Δαμασιακός 3-5 3

5. Βερδικούσια 1-16 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Νέα Πολιτεία 2-0

Δίας/Δάφνη Γλαύκης-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) α.α. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Αβέρωφ 0-12

Ρεπό: Ακαδημία Αγιάς 2018


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 15-0 6

2. Νέα Πολιτεία 3-2 3

3. Δωτιέας Αγιάς 3-12 3

4. Αβέρωφ 12-3 3

5. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 3-0 3

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-6 0

7. Ακαδημία Αγιάς 2018 0-13 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Ακαδημία Αχιλλέως 2-2

ΑΕΛ-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 12-0

Αμπελόκηποι-Προμηθέας 0-2

Ρεπό: Πανιώνιος


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 22-0 6

2. Ανθούπολη 6-4 4

3. Προμηθέας 2-10 3

4. Ακαδημία Αχιλλέως 2-2 1

5. Πανιώνιος 2-4 0

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-12 0

7. Αμπελόκηποι 0-2 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Δήμητρα Γιάννουλης 3-3

Απόλλων Λάρισας/Φαλανιακός 4-3

Πελασγιώτιδα-Ακαδημία Ολύμπικ 3-0

Ρεπό: Λαρισαϊκός


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 6-3 6

2. Λαρισαϊκός 2-1 3

3. Πελασγιώτιδα 4-2 3

4. Φαλανιακός 5-6 1

5. Ακαδημία Ολύμπικ 2-5 1

6. Δήμητρα Γιάννουλης 3-5 1

7. Μπαράζ/Πηνειός 3-3 1


Κ-14 (Ευ αγωνίζεσθαι)

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (2)-Συκούριο 1-0

Καλοχώρι-Ηρακλής Λάρισας (2) 1-6

Απόλλων Λάρισας (2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) (Κυριακή 11/11, 10:00, γηπ. Camp New)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 10-4 6

2. Συκούριο 8-2 3

3. Νίκη/Μιχαήλ (2) 8-2 3

4. Πελασγιώτιδα 3-8 3

5. Απόλλων Λάρισας 3-4 0

6. Καλοχώρι 2-14 0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt