.:: Larisa Goal ::. Σκέτη… μαγεία και πάλι οι αναμετρήσεις σε Κ-16 και Κ-12…
.
alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
04 Δεκέμβριος 2018

Σκέτη… μαγεία και πάλι οι αναμετρήσεις σε Κ-16 και Κ-12…

Προβολές: 619

alt

Σκέτη… μαγεία και πάλι οι αναμετρήσεις σε Κ-16 και Κ-12…

Για ένα ακόμη Σαββατοκύριακο οι λιλιπούτιοι άσοι (Κ-16, Κ-12 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι) πρόσφεραν και πάλι δυνατές συγκινήσεις στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής.

 

Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος 2005-Αμπελωνιακός 0-3

Αργυροπούλι-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Ακαδημία Τυρνάβου 1-1

Ρεπό: Φαλανιακός


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 9-2 9

2. Ακαδημία Τυρνάβου 10-5 7

3. Φαλανιακός 5-6 6

4. Ακαδημία Π.Ο.Ε 10-5 4

5. Τσαριτσάνη 6-9 3

6. Τύρναβος 4-11 3

7. Αμπελωνιακός 9-15 3

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 0-9

Πανιώνιος-Μακρυχώρι 3-1

Προμηθέας-Δωτιέας Αγιάς (9/12, 12:00)

Ρεπό: ΑΕΛ

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 17-0 10

2. ΑΕΛ 19-2 7

3. Μελισσοχώρι 14-19 6

4. Πανιώνιος 9-7 6

5. Προμηθέας 4-7 3

6. Μακρυχώρι 1-14 0

7. Δωτιέας Αγιάς 4-19 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία (1)-Αμπελόκηποι 3-1

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Δήμητρα Γιάννουλης4-1

Νίκη/Μιχαήλ-Πελασγιώτιδα 4-1

Σμόλικας-Αβέρωφ 2-2

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 12-4 10

2. Σμόλικας 8-4 8

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 13-6 6

4. Νίκη/Μιχαήλ 9-7 6

5. Νέα Πολιτεία (1) 5-9 6

6. Δήμητρα Γιάννουλης 8-7 5

7. Πελασγιώτιδα 3-12 2

8. Αμπελόκηποι 2-11 1

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός-Απόλλων Λάρισας α.α. 0-3

Ακαδημία Αχιλλέως-Νεάπολη/Διογένης α.α. 3-0

Ανθούπολη-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Νέα Πολιτεία (2)-Παναγροτικός Νίκαιας 2-0

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 11-2 12

2. Νέα Πολιτεία (2) 12-2 9

3. Απόλλων Λάρισας 8-6 7

4. Παναγροτικός Νίκαιας 8-6 6

5. Ανθούπολη 7-4 4

6. Α.Σ.Μπαράζ/Πηνειός 6-13 3

7. Ακαδημία Αχιλλέως 4-11 3

8. Νεάπολη/Διογένης 0-12 0

 

(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Ακαδημία Τυρνάβου 0-8

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός 0-3

Φαλανιακός-Πελασγιώτιδα (2) 5-3

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Βλαχογιάννι 6-0

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 13-3 10

2. Φαλανιακός 15-12 7

3. Ακαδημία Τυρνάβου 23-6 7

4. Αμπελωνιακός 11-9 6

5. Βλαχογιάννι 4-7 6

6. Ακαδημία Π.Ο.Ε 7-13 5

7. Πελασγιώτιδα (2) 4-8 1

8. Δαμασιακός 3-22 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (1)-Δίας/Δάφνη Γλαύκης 17-0

Πανιώνιος-Μακρυχώρι 4-4

Μελισσοχώρι-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-4

Προμηθέας-Δωτιέας Αγιάς (9/12, 10:00)

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 21-2 12

2. ΑΕΛ (1) 28-4 9

3. Πανιώνιος 18-16 7

4. Μακρυχώρι 14-17 7

5. Προμηθέας 19-9 6

6. Δωτιέας Αγιάς 6-10 3

7. Μελισσοχώρι 7-20 0

8. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 2-37 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ιπποκράτης-Πελασγιώτιδα (1) 1-1

Νέα Πολιτεία-Αμπελόκηποι 2-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Δήμητρα Γιάννουλης 1-1

Σμόλικας-Αβέρωφ 1-3

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 15-2 12

2. Αβέρωφ 13-5 9

3. Σμόλικας 13-7 7

4. Πελασγιώτιδα (1) 9-10 7

5. Δήμητρα Γιάννουλης 7-7 5

6. Ιπποκράτης 5-12 4

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 5-15 1

8. Αμπελόκηποι 1-10 0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (2)-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 1-5

Μπαράζ/Πηνειός-Απόλλων Λάρισας (6/12, 15:30)

Ανθούπολη-Ηρακλής Λάρισας 1-5

Ρεπό: Λαρισαϊκός

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 19-2 12

2. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 25-4 10

3. Μπαράζ/Πηνειός 4-2 4

4. Απόλλων Λάρισας 6-7 3

5. Ανθούπολη 5-23 3

6. ΑΕΛ (2) 2-11 0

7. Λαρισαϊκός 1-11 0

 

(Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός (3)-Ηρακλής Λάρισας 3-1

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Παναγροτικός Νίκαιας 5-0

Ατρόμητοι-Θύελλα (1)-Μπαράζ/Πηνειός (1) 1-1

Απόλλων Λάρισας (1)-Ακαδημία Τυρνάβου 1-5

Ακαδημία Ολύμπικ-Αβέρωφ Λάρισας (1) 0-3

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ (1) 14-1 12

2. Νίκη Μιχαήλ (1) 15-3 9

3. Μπαράζ Πηνειός (1) 15-6 8

4. Απόλλων Λάρισας (1) 12-13 6

5. Ηρακλής Λάρισας 7-11 6

6. Ακαδημία Τυρνάβου 9-8 6

7. Μπαράζ Πηνειός (3) 8-13 4

8. Παναγροτικός Νίκαιας 5-14 3

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (3)-Καλοχώρι (αναβολή)

Γόννοι-Αβέρωφ (2) 4-5

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Συκούριο 2-1

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Μπαράζ/Πηνειός (2) 8-0

Απόλλων Λάρισας (2)-Νέα Πολιτεία 3-6

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Γόννοι 23-11 9

2. Νίκη/Μιχαήλ (2) 9-4 9

3. Συκούριο 10-5 6

4. Πελασγιώτιδα (3) 6-1 6

5. Αβέρωφ (2) 11-15 6

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 15-10 6

7. Απόλλων Λάρισας (2) 9-19 3

8. Νέα Πολιτεία 6-5 3

9. Μπαράζ/Πηνειός (2) 4-23 0

10. Καλοχώρι 0-3 0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt