.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα σε Κ-14 και Κ-13!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
04 Νοέμβριος 2019

Πλούσιο θέαμα σε Κ-14 και Κ-13!!!

Προβολές: 581

alt

Πλούσιο θέαμα σε Κ-14 και Κ-13!!!

Πλούσιο θέαμα πρόσφεραν και αυτό το Σαββατοκύριακο οι αυριανοί άσοι στα πρωταθλήματα (Κ-14, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι). Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Νίκη/Μιχαήλ 7-1

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-Τσαριτσάνη 3-5

Βερδικούσια-Αμπελωνιακός 1-0

Βλαχογιάννι-Ακαδημία Τυρνάβου 0-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 12-0 6

2. Τσαριτσάνη 10-3 6

3. Π.Ο.Ε 12-3 6

4. Νίκη/Μιχαήλ 4-9 3

5. Βερδικούσια 1-5 3

6. Βλαχογιάννι 2-5 0

7. Α.ΠΟ. Ελασσόνας 5-10 0

8. Αμπελωνιακός 0-11 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Γόννοι 4-0

Καλοχώρι-Δωτιέας Αγιάς 0-4

Πελασγιώτιδα (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-13

Ρεπό: Πανιώνιος


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 19-0 6

2. Ανθούπολη 4-0 3

3. Γόννοι 7-7 3

4. Δωτιέας Αγιάς 4-6 3

5. Πανιώνιος 5-2 3

6. Καλοχώρι 3-11 0

7. Πελασγιώτιδα 2-18 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Πελασγιώτιδα (1) 2-5

Νέα Πολιτεία-ΑΕΛ 1-1

Απόλλων Λάρισας (2)-Ακαδημία Αχιλλέως 2-2

Ακαδημία Ολύμπικ-Ηρακλής Λάρισας 3-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ 7-2 6

2. ΑΕΛ 5-2 4

3. Νέα Πολιτεία 4-1 4

4. Παναγροτικός Νίκαιας 7-6 3

5. Πελασγιώτιδα (1) 6-6 3

6. Απόλλων Λάρισας (2) 3-6 1

7. Ακαδημία Αχιλλέως 3-7 1

8. Ηρακλής Λάρισας 1-6 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Προμηθέας 3-0

Μπαράζ/Πηνειός-Απόλλων Λάρισας (1) 0-4

Αμπελόκηποι-Λαρισαϊκός 6-3

Αβέρωφ-Δήμητρα Γιάννουλης (Τετάρτη 6/11, 15:30)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας (1) 9-0 6

2. Δήμητρα Γιάννουλης 5-0 3

3. Αβέρωφ 6-1 3

4. Προμηθέας 6-6 3

5. Αμπελόκηποι 6-8 3

6. Φαλανιακός 3-5 3

7. Λαρισαϊκός 6-12 0

8. Μπαράζ/Πηνειός 1-10 0


Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Σμόλικας 3-1

Αβέρωφ (2)-Αμπελόκηποι 1-0

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-ΑΕΛ (κορασίδες) 7-3

Ρεπό: Νέα Πολιτεία (2)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 11-2 6

2. Αβέρωφ (2) 4-1 6

3. Α.Π. Ελασσόνας 7-3 3

4. Σμόλικας 2-4 1

5. Αμπελόκηποι 1-2 1

6. Νέα Πολιτεία (2) 1-3 0

7. ΑΕΛ (κορασίδες) 4-15 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Απόλλων Λάρισας 2-2

Ακαδημία Ολύμπικ-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 6-3

Δωτιέας Αγιάς-Νέα Πολιτεία (1) 1-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 6-0 6

2. Απόλλων Λάρισας 9-4 4

3. Νέα Πολιτεία 3-1 3

4. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 8-10 3

5. Συκούριο 2-5 1

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-11 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 2-1

ΑΕΛ-Αβέρωφ (1) 1-4

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Μπαράζ/Πηνειός 2-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 8-2 6

2. Αβέρωφ (1) 5-1 6

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 7-3 3

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 2-1 3

5. ΑΕΛ 2-10 0

6. Μπαράζ/Πηνειός 1-8 0


(Κ12-Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Απόλλων Λάρισας (2) 2-5

Νέα Πολιτεία-Αβέρωφ 0-2

Ηρακλής Λάρισας (2)-Ανθούπολη 0-9


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Απόλλων Λάρισας (3) 4-2

Πελασγιώτιδα-Δήμητρα Γιάννουλης 1-1

Μπαράζ/Πηνειός-Νίκη/Μιχαήλ 3-2

Ρεπό: ΑΕΛ (κορασίδες)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Μπαράζ/Πηνειός (1) 1-3

ΑΕΛ-Ηρακλής Λάρισας (1) 4-0

Απόλλων Λάρισας (1)-Αμπελόκηποι 1-2

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt