.:: Larisa Goal ::. Συνεχίζονται οι μάχες στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…
.
alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
13 Μάρτιος 2018

Συνεχίζονται οι μάχες στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…

Προβολές: 1010

alt

Συνεχίζονται οι μάχες στο “ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ”…

Και οι μάχες καλά κρατούν στο προπαιδικό-εφηβικό πρωτάθλημα «Επιλογές», με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν και πάλι δυνατές συγκινήσεις και πλούσιο θέαμα (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε εφηβικό-προπαιδικό).

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Διογένης-Παναγροτικός Νίκαιας 0-1

Τοξότης-Αβέρωφ 1-1

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 19-11 19

2. Ανθούπολη 20-13 18

3. Αβέρωφ 14-9 15

4.Τοξότης 16-11 14

5. Ηρακλής Λάρισας 11-10 14

6. Διογένης 11-20 7

7. Πελασγιώτιδα 11-25 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Πανιώνιος 4-2


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 43-11 22

2. Τύρναβος 2005 19-11 18

3. Μελιβοία 13-12 12

4. Αργυροπούλι 19-18 12

5. Πανιώνιος 17-27 7

*Ο Ροδιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (1)-Ηρακλής Λάρισας 0-1

Διογένης-Παναγροτικός Νίκαιας 1-0

Τοξότης-Αβέρωφ 1-7

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 26-2 19

2. Πελασγιώτιδα 22-5 18

3. Αβέρωφ 19-7 18

4. Ανθούπολη 7-14 9

5. Διογένης 7-9 11

6. Τοξότης 8-31 7

7. Παναγροτικός Νίκαιας 6-27 6

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου (2) - Δολιχιακός 8-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου (2) 32-7 21

2. Τσαριτσάνη 23-8 17

3. Βλαχογιάννι 20-10 13

4. Ακαδημία Ελασσόνας/Π.Ο.Ε 11-8 11

5. Δολιχιακός 5-31 4

6. Βερδικούσια 1-28 0


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός - Απόλλων Λάρισας (2) 3-0

Αμπελόκηποι (2) - Δήμητρα Γιάννουλης (2) 0-0

Ακαδημία Ολύμπικ (2) – Νίκη/Μιχαήλ (2) 6-1

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 1-9


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 38-11 26

2. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (2) 49-10 25

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 37-16 19

4. Απόλλων Λάρισας (2) 13-17 14

5. Νίκη/Μιχαήλ 16-30 8

6. Δήμητρα Γιάννουλης (2) 10-36 7

7. Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (2) 10-33 6

8. Αμπελόκηποι 1-21 3


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (3) - ΑΕΛ (2) 0-7

Δήμητρα Γιάννουλης - Πελασγιώτιδα (2) 5-0

Αβέρωφ (2) – Ακαδημία Ολύμπικ (3) 1-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (3) - Ηρακλής Λάρισας (2) 5-3


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (2) 42-5 27

2. Δήμητρα Γιάννουλης 35-5 27

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 33-23 17

4. Ακαδημία Ολύμπικ (3) 27-24 16

5. Αβέρωφ (2) 15-19 12

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 21-33 10

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-39 4


7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Ακαδημία Ολύμπικ 1-6

Ακαδημία Αχιλλέως - Απόλλων Λάρισας α.α. 0-3

Νέα Πολιτεία (2) - Αμπελόκηποι (1) 1-8

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 29-4 24

2. Απόλλων Λάρισας 29-5 18

3. Ακαδημία Ολύμπικ 22-6 16

4. Αχιλλέας Φαρσάλων 13-5 13

5. Προμηθέας 9-28 7

6. Νέα Πολιτεία (2) 7-34 6

*Η Ακαδημία Αχιλλέως έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt