.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
01 Δεκέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1182

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ολυμπιακός Βόλου – Πανελευσινιακός 5-1

Πανσερραϊκός – Ζάκυνθος 1-0

Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός 1-0

Τρίκαλα- Χανιά 2-1

Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας 1-2

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός 1-0

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα 0-3

Κέρκυρα – Λαμία 3-2

Παναχαϊκή – ΑΕΛ 1-1

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 16-6 24

2. Τρίκαλα 16-9 20

3. Απόλλων Σμύρνης 12-5 19

4. Κέρκυρα 14-9 18

5. Αναγέννηση Καρδίτσας 7-8 16

6. Παναχαϊκή 9-9 15

7. Ολυμπιακός Βόλου 12-9 14

8. Κισσαμικός 10-8 14

9. Χανιά 7-6 14

10. Καλλιθέα 11-9 14

11. Λαμία 10-10 13

12. Αγροτικός Αστέρας 7-9 12

13. Εργοτέλης 12-15 11

14. Αχαρναϊκός 7-7 11

15. Πανσερραϊκός 8-113 10

16. Παναιγιάλειος 6-10 9

17. Ζάκυνθος 6-10 9

18. Πανελευσινιακός 6-24 3

 

Επόμενη αγωνιστική

Κυριακή (6/12, 15.00)

Πανελευσινιακός -- Ζάκυνθος

Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου

Αχαρναϊκός - Τρίκαλα

Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΕΛ – Κέρκυρα (19.00, ΟΤΕ TV)

 

Δευτέρα (7/12, 15.00)

Χανιά - Πανσερραϊκός

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (15.00, ΟΤΕ TV)

Καλλιθέα - Εργοτέλης

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος (18.00, ΟΤΕ TV)

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-Αχέρων Καναλακίου 0-1

Δωτιέας Αγιάς-Πιερικός 0-0

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου 2-0

Ρήγας Φεραίος-Αιγινιακός 2-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 4-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τύρναβος 1-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Πύδνα Κίτρους-Οπούντιος Μαρτίνου 2-2

Ρεπό: Φωκικός

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 22-8 28

2. Θεσπρωτός 15-9 24

3. Αιγινιακός 16-6 23

4. Πύδνα Κίτρους 18-8 23

5. Ρήγας Φεραίος 12-8 19

6. Πύρασος 11-14 18

7. Εθνικός Φιλιππιάδας 6-4 18

8.Τσαριτσάνη 12-18 15

9. Πιερικός 12-6 14

10. Αχέρων Καναλακίου 6-10 13

11. Δωτιέας Αγιάς 10-14 13

12. Φαρκαδόνα 14-17 12

13. Νίκη Βόλου 11-810 12

14. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 12-20 12

15. Τύρναβος 9-12 10

16. Μαρτίνο 7-17 5

17. Φωκικός 7-20 4

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχασε τον αγώνα με τον Πιερικό στα χαρτά παρότι κέρδισε με 2-1 και της αφαιρέθηκαν και δύο βαθμοί

 

Επόμενη αγωνιστική (6/12, 15.00)

Δωτιέας Αγιάς-Φαρκαδόνα

Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός

Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τύρναβος-Πύδνα Κίτρους

Οπούντιος Μαρτίνου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Νίκη Βόλου

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Νέα Πολιτεία 1-0

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός 1-0

Καλοχώρι-Αμπελωνιακός 1-1

Δαμασιακός-Δήμητρα Γιάνν. 0-0

Χάλκη-Αγ. Ανάργυροι 1-3

Απόλλων Λάρ.-ΠΟ Ελασσόνας 1-0

Ηρακλής Λάρ.-Αμυγδαλέα 2-2

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Γλαύκη 0-1

Σμόλικας-Μακρυχώρι 1-1

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 32-3 33

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 18-6 30

3. Νέα Πολιτεία 27-4 26

4. Βλαχογιάννι 23-20 24

5. Φαλανιακός 17-9 22

5. Καλοχώρι 19-20 22

6. Δαμασιακός 24-14 22

8. Μακρυχώρι 18-18 20

9. Δήμητρα Γιάννουλης 14-11 18

10. Σμόλικας 17-14 18

11. Αμυγδαλέα 15-17 17

12. Π.Ο.Ε 9-12 15

13. Άγιοι Ανάργυροι 19-23 15

14. Γλαύκη 10-21 13

15. Ηρακλής Λάρισας 11-22 9

16. Αβέρωφ 12-29 8

17. Αμπελωνιακός 9-30 8

18. Χάλκη 14-37 2

 

Επόμενη αγωνιστική (5/12, 15.00)

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ.

Αστραπή Ν.Π.-Καλοχώρι

Φαλανιακός-Δαμασιακός

Αμπελωνιακός-Χάλκη

Δήμητρα Γιάνν.-Απόλλων Λάρ.

Αγ. Ανάργυροι-Ηρακλής Λάρ.

ΠΟ Ελασσόνας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ

Αμυγδαλέα-Σμόλικας

Μακρυχώρι-Γλαύκη

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι 2-1

Παναγροτικός-Χειμάδι 4-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Φιλοκτήτης 1-0

Αστέρας Τ.-Βρυσιά 6-2

Αργυροπούλι-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 2-1

Ανάβρα-Γόννοι 0-2

Ραχούλα-Συκούριο 0-0

Δολιχιακός-Βούναινα 0-2

Ρεπό: Λάρισα 2012

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Συκούριο 26-10 26

2. Λάρισα 2012 25-7 24

3. Αργυροπούλι 14-11 21

4. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 21-14 21

5. Βούναινα 17-15 21

6. Γόννοι 17-8 20

7. Παναγροτικός 22-15 20

8. Αστέρας Τυρνάβου 25-14 20

9. Ελευθεραί 17-20 17

10. Σ.Σ. Ραψάνης 15-24 17

11. Ανάβρα 18-19 14

12. Μελιβοία 18-19 14

13. Χειμάδι 20-35 14

14. Δολιχιακός 21-18 14

15. Ραχούλα 8-14 13

16. Αμπελόκηποι 17-26 10

17. Βρυσιά 10-42 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (6/12, 15.00)

Παναγροτικός-Ελευθεραί

Αμπελόκηποι-Σ.Σ. Ραψάνης

Χειμάδι-Αστέρας Τ.

Βρυσιά-Αργυροπούλι

Λάρισα 2012-Ανάβρα

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ραχούλα

Γόννοι-Δολιχιακός

Βούναινα-Συκούριο

Ρεπό: Μελιβοία

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λύκοι-Μελιβοιακός (διεκόπη στο 40΄/3-0)

Μελία-Αρμένιο 1-1

Ομόνοια-Μαρμαρίνη 2-2

Ομορφοχώρι-Κιλελέρ 2-1

Μελισσοχώρι-Στόμιο 2-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Διογένης 6-1

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 20-13 19

2. Κιλελέρ 16-8 16

3. Μελία 7-12 14

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 19-12 13

5. Ομόνοια 18-9 13

6. Ομορφοχώρι 9-7 12

7. Λύκοι 9-5 11

8. Στόμιο 11-10 10

9. Αρμένιο 9-8 10

10. Διογένης 12-27 4

11. Μαρμαρίνη 7-16 4

12. Μελιβοιακός 9-21 1

* Ο Μελιβοιακός έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς Λύκοι-Μελιβοιακός που διεκόπη στο 40΄

 

Επόμενη αγωνιστική (12/12, 15.00)

Μελιβοιακός-Αρμένιο

Μαρμαρίνη-Λύκοι

Κιλελέρ-Μελία

Στόμιο-Ομόνοια

Διογένης-Ομορφοχώρι

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελισσοχώρι

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ροδιακός-Συκέα 3-0

Μεσοχώρι-Βερδικούσια 0-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Νεάπολη 2-3

Ανθούπολη-Καλαρρύτες 2-0

Καρυά-Πουρνάρι 2-3

Δένδρα-Μεγάλο Ελ/χωρι 0-2

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 20-4 18

2. Πουρνάρι 18-14 18

3. Μεσοχώρι 10-2 16

4. Ακαδημία Τυρνάβου 14-9 14

5. Ροδιακός 17-9 14

6. Καρυά 12-11 13

7. Βερδικούσια 7-8 10

8. Ανθούπολη 10-11 9

9. Δένδρα 5-9 8

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 7-12 7

11. Καλαρρύτες 4-21 4

12. Συκέα 2-16 -1

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (5/12, 15.00)

Συκέα-Βερδικούσια

Νεάπολη-Ροδιακός

Καλαρρύτες-Μεσοχώρι

Πουρνάρι-Ακαδημία Τυρνάβου

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ανθούπολη

Δένδρα-Καρυά

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Πελασγιώτιδα 1-2

Άγιος Θωμάς-Αναγέννηση Φ. 0-1

Κουλούρι-Αμπελιά 1-5

Πανιώνιος-Κοιλάδα 1-4

Χαραυγή-Τερψιθέα 3-2

Μαυροβούνι-Ναρθάκι 0-0

Ρεπό: Βαμβακού

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αναγέννηση Φαρσάλων 15-6 18

2. Κοιλάδα 22-13 17

3. Πελασγιώτιδα 15-8 16

4. Βαμβακού 13-5 14

5. Πανιώνιος 15-16 12

6. Υπέρεια 15-8 12

7. Αμπελιά 22-10 11

8. Ναρθάκι 7-10 10

9. Μαυροβούνι 9-7 9

10. Κουλούρι 11-19 5

11. Άγιος Θωμάς 4-19 4

12. Τερψιθέα 7-16 2

13. Χαραυγή 7-25 -1

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (6/12, 15.00)

Πελασγιώτιδα-Αναγέννηση Φ.

Αμπελιά-Υπέρεια
Κοιλάδα-Άγιος Θωμάς

Τερψιθέα-Κουλούρι

Ναρθάκι-Χαραυγή

Βαμβακού-Μαυροβούνι

Ρεπό: Πανιώνιος

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Λαρισαϊκός 1-5

Νέο Περιβόλι-Ελευθεριακός 2-0

Ελάτεια-Ευαγγελισμός 1-1

Ιπποκράτης-Αμυγδαλή 1-1

Έλαφος-Αετόλοφος 1-3

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 16-4 14

2. Ιπποκράτης 15-7 11

3. Ελευθεριακός 11-12 10

4. Αιγάνη 13-12 10

5. Αμυγδαλή 13-8 10

6. Ελάτεια 11-10 10

7. Νέο Περιβόλι 10-9 9

8. Αετόλοφος 10-14 7

9. Ευαγγελισμός 6-14 2

10. Έλαφος 8-23 0

 

Επόμενη αγωνιστική (5/12, 15.00)

Λαρισαϊκός-Ελάτεια

Νέο Περιβόλι-Αιγάνη

Αμυγδαλή-Αετόλοφος

Ευαγγελισμός-Έλαφος

Ελευθεριακός-Ιπποκράτης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο 3-2

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Τοξότης 24-2 15

2. Βαλανίδα 12-10 12

3. Νίκη/Μιχαήλ 16-12 12

4. Πλατανούλια 12-6 11

5. Πύθιο 14-16 9

6. Λιβάδι 10-9 8

7. Λάρισα ’88 7-13 6

8. Δρυμός 19-9 5

9. Προμηθέας 2-20 1

10. Ορφέας 3-23 -1

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο που διεκόπη στο 80΄

 

Επόμενη αγωνιστική (6/12, 15.00)

Πλατανούλια-Βαλανίδα

Λιβάδι-Τοξότης

Δρυμός-Ορφέας

Πύθιο-Λάρισα ’88

Νίκη/Μιχαήλ-Προμηθέας (5/12, 15.00)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Δίλοφος 0-2

Ακαδημία Αχιλλέως –Χαλκιάδες 1-0

Πηνειός-Ζωοδ. Πηγή 2-0

Μαρίνος Αντύπας-Σταυρός 3-2

Άγιος Γεώργιος-Κρήνη 2-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Δίλοφος 19-3 19

2. Ακαδημία Αχιλλέως 14-2 17

3. Χαλκιάδες 19-5 14

4. Άγιος Γεώργιος 13-6 10

5. Κρήνη 10-8 10

6. Πηνειός 13-11 9

7. Μυραϊκός 7-6 8

8. Ζωοδ. Πηγή 5-14 6

9. Μαρίνος Αντύπας 5-22 4

10. Σταυρός 3-31 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (13/12, 15.00)

Ζωοδ. Πηγή-Μαρίνος Αντύπας

Δίλοφος-Ακαδημία Αχιλλέως

Κρήνη-Χαλκιάδες

Σταυρός-Μυραϊκός

Άγιος Γεώργιος-Πηνειός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt