.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
09 Δεκέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1491

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός – Ζάκυνθος 1-0

Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Αχαρναϊκός – Τρίκαλα 1-2

Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1

ΑΕΛ – Κέρκυρα 0-1

Χανιά – Πανσερραϊκός 1-1

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης 0-1

Καλλιθέα – Εργοτέλης 1-0

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος 0-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 16-7 24

2. Τρίκαλα 18-10 23

3. Απόλλων Σμύρνης 13-5 22

4. Κέρκυρα 15-9 21

5. Ολυμπιακός Βόλου 13-9 17

6. Καλλιθέα 12-9 17

7. Αναγέννηση Καρδίτσας 8-10 16

8. Λαμία 12-11 16

9. Χανιά 8-7 15

10. Παναχαϊκή 9-10 15

11. Κισσαμικός 10-9 14

12. Παναιγιάλειος 7-10 12

13. Αγροτικός Αστέρας 7-10 12

14. Εργοτέλης 12-16 11

15. Αχαρναϊκός 8-9 11

16. Πανσερραϊκός 9-14 11

17. Ζάκυνθος 6-11 9

18. Πανελευσινιακός 7-24 6

 

Επόμενη αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ (Παρασκευή 11/12, 18.00 OTE TV)

 

Σάββατο (12/12. 15.00)

Κισσαμικός - Πανελευσινιακός

Ζάκυνθος - Χανιά

Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας

Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός

Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα (18.00 OTE TV)

Εργοτέλης - Παναχαϊκή

 

Κυριακή (13/12)

Κέρκυρα – Παναιγιάλειος (15.00)

Τρίκαλα – Λαμία (18.00 OTE TV)

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Φαρκαδόνα 1-0

Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός 2-1

Πιερικός-Ρήγας Φεραίος 4-1

Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης 3-1

Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-4

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-1

Τύρναβος-Πύδνα Κίτρους 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Ρεπό: Νίκη Βόλου

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 23-11 28

2. Αιγινιακός 19-7 26

3. Θεσπρωτός 16-11 24

4. Πύδνα Κίτρους 18-9 23

5. Ρήγας Φεραίος 13-12 19

6. Πύρασος 12-15 19

7. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-5 19

8. Πιερικός 16-7 17

9. Τσαριτσάνη 12-18 16

10. Δωτιέας Αγιάς 11-14 16

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 16-21 15

12. Αχέρων Καναλακίου 8-12 14

13. Φαρκαδόνα 15-18 13

14. Τύρναβος 9-10 13

15. Νίκη Βόλου 11-10 12

16. Μαρτίνο 7-17 6

17. Φωκικός 8-24 4

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχασε τον αγώνα με τον Πιερικό στα χαρτά παρότι κέρδισε με 2-1 και της αφαιρέθηκαν και δύο βαθμοί

 

Επόμενη αγωνιστική (13/12, 15.00)

Φαρκαδόνα-Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος-Δωτιέας Αγιάς

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αιγινιακός

Πύδνα Κίτρους-Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Τύρναβος

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ. 2-2

Νέα Πολιτεία-Καλοχώρι 3-0

Φαλανιακός-Δαμασιακός 2-0

Αμπελωνιακός-Χάλκη 4-0

Δήμητρα Γιάνν.-Απόλλων Λάρ. 0-2

Αγ. Ανάργυροι-Ηρακλής Λάρ. 0-0

ΠΟ Ελασσόνας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0-2

Αμυγδαλέα-Σμόλικας 0-2

Μακρυχώρι-Γλαύκη 0-0

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 34-3 36

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 20-8 31

3. Νέα Πολιτεία 30-4 29

4. Φαλανιακός 19-9 25

5. Βλαχογιάννι 25-22 25

6. Καλοχώρι 19-23 22

7. Δαμασιακός 24-16 22

8. Σμόλικας 19-14 21

9. Μακρυχώρι 18-18 21

10. Δήμητρα Γιάννουλης 14-13 18

11. Αμυγδαλέα 15-19 17

12. Άγιοι Ανάργυροι 19-23 16

13. Π.Ο.Ε 9-14 15

14. Γλαύκη 10-21 14

15. Ηρακλής Λάρισας 11-22 10

16. Αβέρωφ 14-29 11

17. Αμπελωνιακός 13-30 11

18. Χάλκη 14-41 2

 

Επόμενη αγωνιστική (13/12, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Καλοχώρι

Δαμασιακός-Βλαχογιάννι

Χάλκη-Νέα Πολιτεία (12/12, 15.00)

Απόλλων Λάρ.-Φαλανιακός

Ηρακλής Λάρ.-Αμπελωνιακός

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Δήμητρα Γιάνν.

Σμόλικας-Αγ. Ανάργυροι

Μακρυχώρι-ΠΟ Ελασσόνας

Γλαύκη-Αμυγδαλέα

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός-Ελευθεραί 0-3

Αμπελόκηποι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-0

Χειμάδι-Αστέρας Τ. 3-3

Βρυσιά-Αργυροπούλι 0-7

Λάρισα 2012-Ανάβρα 2-0

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ραχούλα 1-0

Γόννοι-Δολιχιακός 1-1

Βούναινα-Συκούριο 3-2

Ρεπό: Μελιβοία

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Λάρισα 2012 27-7 27

2. Συκούριο 28-13 26

3. Αργυροπούλι 21-11 24

4. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 22-14 24

5. Βούναινα 20-17 24

6. Γόννοι 18-9 21

7. Αστέρας Τυρνάβου 28-17 21

8. Ελευθεραί 20-20 20

9. Παναγροτικός 22-18 20

10. Σ.Σ. Ραψάνης 15-25 17

11. Μελιβοία 18-19 14

12. Χειμάδι 23-38 15

13. Δολιχιακός 22-19 15

14. Ανάβρα 18-21 14

15. Ραχούλα 8-15 13

16. Αμπελόκηποι 18-26 13

17. Βρυσιά 10-49 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (12/12, 15.00)

Ελευθεραί-Σ.Σ. Ραψάνης

Αστέρας Τ.-Παναγροτικός

Αργυροπούλι-Χειμάδι

Ανάβρα-Μελιβοία

Ραχούλα-Βρυσιά

Δολιχιακός-Λάρισα 2012

Βούναινα-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Συκούριο-Γόννοι

Ρεπό: Αμπελόκηποι

 

Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Βερδικούσια 2-1

Νεάπολη-Ροδιακός 3-0

Καλαρρύτες-Μεσοχώρι 0-4

Πουρνάρι-Ακαδημία Τυρνάβου 1-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ανθούπολη 6-0

Δένδρα-Καρυά 4-1

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 23-4 21

2. Πουρνάρι 19-14 21

3. Μεσοχώρι 14-2 19

4. Ακαδημία Τυρνάβου 14-10 14

5. Ροδιακός 17-12 14

6. Καρυά 13-15 13

7. Δένδρα 9-10 11

8. Μεγάλο Ελ/χωρι 13-12 10

9. Βερδικούσια 8-10 10

10. Ανθούπολη 10-17 9

11. Καλαρρύτες 4-25 4

12. Συκέα 4-17 2

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (19/12, 15.00)

Νεάπολη-Συκέα

Βερδικούσια-Καλαρρύτες

Ροδιακός-Πουρνάρι (20/12, 15.00)

Μεσοχώρι-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ακαδημία Τυρνάβου-Δένδρα

Ανθούπολη-Καρυά

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Αναγέννηση Φ. 3-0

Αμπελιά-Υπέρεια 4-1
Κοιλάδα-Άγιος Θωμάς 3-0

Τερψιθέα-Κουλούρι 3-2

Ναρθάκι-Χαραυγή 0-3

Βαμβακού-Μαυροβούνι 1-3

Ρεπό: Πανιώνιος

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Κοιλάδα 25-13 20

2. Πελασγιώτιδα 18-8 19

3. Αναγέννηση Φαρσάλων 15-9 18

4. Βαμβακού 14-8 14

5. Αμπελιά 26-11 14

6. Μαυροβούνι 12-8 12

7. Πανιώνιος 15-16 12

8. Υπέρεια 16-12 12

9. Ναρθάκι 7-13 10

10. Τερψιθέα 10-18 5

11. Κουλούρι 13-22 5

12. Άγιος Θωμάς 4-22 4

13. Χαραυγή 10-25 2

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (12/12, 15.00)

Αμπελιά-Πελασγιώτιδα

Αναγέννηση Φ.-Κοιλάδα

Υπέρεια-Τερψιθέα

Κουλούρι-Ναρθάκι

Πανιώνιος-Μαυροβούνι

Χαραυγή-Βαμβακού

Ρεπό: Άγιος Θωμάς

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Ελάτεια 6-0

Νέο Περιβόλι-Αιγάνη 4-1

Αμυγδαλή-Αετόλοφος 3-2

Ευαγγελισμός-Έλαφος 2-2

Ελευθεριακός-Ιπποκράτης 2-1

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 22-4 17

2. Ελευθεριακός 13-13 13

3. Αμυγδαλή 16-10 13

4. Νέο Περιβόλι 14-10 12

5. Ιπποκράτης 16-9 11

6. Αιγάνη 14-16 10

7. Ελάτεια 11-16 10

8. Αετόλοφος 12-17 7

9. Ευαγγελισμός 8-16 3

10. Έλαφος 10-25 1

 

Επόμενη αγωνιστική (12/12, 15.00)

Αετόλοφος-Ευαγγελισμός

Ελάτεια-Νέο Περιβόλι

Ιπποκράτης-Αιγάνη

Έλαφος-Λαρισαϊκός

Ελευθεριακός-Αμυγδαλή

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πλατανούλια-Βαλανίδα 4-2

Λιβάδι-Τοξότης 0-4

Δρυμός-Ορφέας 5-0

Πύθιο-Λάρισα ’88 1-3

Νίκη/Μιχαήλ-Προμηθέας 4-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Τοξότης 28-2 18

2. Νίκη/Μιχαήλ 20-12 15

3. Πλατανούλια 16-8 14

4. Βαλανίδα 14-14 12

5. Λάρισα ’88 10-14 9

6. Πύθιο 15-19 9

7. Λιβάδι 10-13 8

8. Δρυμός 24-9 8

9. Προμηθέας 2-24 1

10. Ορφέας 3-23 -1

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

 

Επόμενη αγωνιστική (13/12, 15.00)

Τοξότης-Δρυμός

Προμηθέας-Πλατανούλια

Λάρισα ’88-Βαλανίδα

Ορφέας-Νίκη/Μιχαήλ

Πύθιο-Λιβάδι

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt