.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
17 Δεκέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1366

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ 1-1

Κισσαμικός – Πανελευσινιακός 1-0

Ζάκυνθος – Χανιά 3-3

Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας 0-0

Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός 3-0

Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα 3-0

Εργοτέλης – Παναχαϊκή 3-1

Κέρκυρα – Παναιγιάλειος 1-0

Τρίκαλα – Λαμία 1-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Απόλλων Σμύρνης 16-5 25

2. ΑΕΛ 17-8 25

3. Τρίκαλα 19-11 24

4. Κέρκυρα 16-9 24

5. Ολυμπιακός Βόλου 13-9 18

6. Καλλιθέα 12-12 17

7. Αναγέννηση Καρδίτσας 9-11 17

8. Λαμία 13-12 17

9. Κισσαμικός 11-9 17

10. Χανιά 11-10 16

11. Παναχαϊκή 10-13 15

12. Εργοτέλης 15-17 14

13. Πανσερραϊκός 12-14 14

14. Αγροτικός Αστέρας 7-10 13

15. Παναιγιάλειος 7-11 12

16. Αχαρναϊκός 8-12 11

17. Ζάκυνθος 9-14 10

18. Πανελευσινιακός 7-25 6

 

Επόμενη αγωνιστική

Κυριακή (20/12, 15.00)

Αγροτικός Αστέρας - Κισσαμικός

Αχαρναϊκός - Ζάκυνθος

Λαμία – Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΕΛ – Τρικαλα (18.00, ΟΤΕ TV)

 

Δευτέρα (21/12, 15.00)

Πανελευσινιακός - Χανιά

Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου (ΟΤΕ TV)

Κέρκυρα - Εργοτέλης

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (18.00, ΟΤΕ TV)

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ρήγας Φεραίος-Φαρκαδόνα 0-1

Δωτιέας Αγιάς-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-2

Αχέρων Καναλακίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-1

Πιερικός-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Νίκη Βόλου-Πύδνα Κίτρους 2-0

Αιγινιακός-Οπούντιος Μαρτίνου 4-0

Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Τύρναβος-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 1-1

Ρεπό: Θεσπρωτός

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 27-13 32

2. Αιγινιακός 24-7 32

3. Πύδνα Κίτρους 22-11 26

4. Θεσπρωτός 18-13 25

5. Ρήγας Φεραίος 16-13 22

6. Πύρασος 15-18 21

7. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-6 20

8. Πιερικός 18-9 19

9. Τσαριτσάνη 15-21 18

10. Νίκη Βόλου 17-11 18

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 18-25 18

12. Φαρκαδόνα 18-20 17

13. Δωτιέας Αγιάς 11-19 16

14. Τύρναβος 12-13 15

15. Αχέρων Καναλακίου 8-13 14

16. Μαρτίνο 9-23 7

17. Φωκικός 9-29 5

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχασε τον αγώνα με τον Πιερικό στα χαρτά παρότι κέρδισε με 2-1 και της αφαιρέθηκαν και δύο βαθμοί

 

Επόμενη αγωνιστική (20/12, 15.00)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Δωτιέας Αγιάς

Πύδνα Κίτρους-Αχέρων Καναλακίου

Οπούντιος Μαρτίνου-Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου

Τύρναβος-Αιγινιακός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φωκικός

Ρεπό: Φαρκαδόνα

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Καλοχώρι 1-0

Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 2-1

Χάλκη-Νέα Πολιτεία 2-2

Απόλλων Λάρ.-Φαλανιακός 7-1

Ηρακλής Λάρ.-Αμπελωνιακός 1-2

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Σμόλικας-Αγ. Ανάργυροι 0-0

Μακρυχώρι-ΠΟ Ελασσόνας 2-2

Γλαύκη-Αμυγδαλέα 1-1

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 41-4 39

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 21-8 34

3. Νέα Πολιτεία 32-6 30

7. Δαμασιακός 26-17 25

4. Φαλανιακός 20-16 25

5. Βλαχογιάννι 26-24 25

6. Καλοχώρι 19-24 22

8. Σμόλικας 19-14 22

9. Μακρυχώρι 20-20 22

10. Δήμητρα Γιάννουλης 15-13 21

11. Αμυγδαλέα 16-20 18

12. Άγιοι Ανάργυροι 19-23 17

13. Π.Ο.Ε 11-16 16

14. Γλαύκη 11-22 15

15. Αμπελωνιακός 15-31 14

16. Ηρακλής Λάρισας 12-24 10

17. Αβέρωφ 14-30 11

18. Χάλκη 16-43 3

 

Επόμενη αγωνιστική (19/12, 15.00)

Δαμασιακός-Αχιλλέας Φ.

Καλοχώρι-Χάλκη

Βλαχογιάννι-Απόλλων Λάρ.

Αστραπή Ν.Π.-Ηρακλής Λάρ.

Φαλανιακός-ΠΑΟΛ Αβέρωφ

Αμπελωνιακός-Σμόλικας

Δήμητρα Γιάνν.-Μακρυχώρι

Αγ. Ανάργυροι-Γλαύκη

Αμυγδαλέα-ΠΟ Ελασσόνας

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Σ.Σ. Ραψάνης 1-3

Αστέρας Τ.-Παναγροτικός 3-0

Αργυροπούλι-Χειμάδι 2-1

Ανάβρα-Μελιβοία 1-1

Ραχούλα-Βρυσιά α.α. 3-0

Δολιχιακός-Λάρισα 2012 2-2

Βούναινα-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 0-1

Συκούριο-Γόννοι 0-1

Ρεπό: Αμπελόκηποι

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Λάρισα 2012 29-9 28

2. Αργυροπούλι 23-12 27

3. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 23-14 27

5. Συκούριο 28-14 26

5. Βούναινα 20-18 24

6. Γόννοι 19-9 24

7. Αστέρας Τυρνάβου 31-17 24

8. Ελευθεραί 21-23 20

9. Παναγροτικός 22-21 20

10. Σ.Σ. Ραψάνης 18-26 20

11. Δολιχιακός 24-21 16

12. Ραχούλα 11-15 16

13. Μελιβοία 19-20 15

14. Χειμάδι 24-40 15

15. Ανάβρα 19-22 15

16. Αμπελόκηποι 18-26 13

17. Βρυσιά 10-52 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (20/12, 15.00)

Αστέρας Τ.-Ελευθεραί

Παναγροτικός-Αργυροπούλι

Αμπελόκηποι-Ανάβρα (19/12, 15.00)

Χειμάδι-Ραχούλα

Μελιβοία-Δολιχιακός

Βρυσιά-Βούναινα

Λάρισα 2012-Συκούριο

Γόννοι-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Ρεπό: Σ.Σ. Ραψάνης

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Αρμένιο 1-0

Μαρμαρίνη-Λύκοι 1-1

Κιλελέρ-Μελία 2-0

Στόμιο-Ομόνοια 0-0

Διογένης-Ομορφοχώρι 2-0

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελισσοχώρι 0-0

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 20-13 20

2. Κιλελέρ 18-8 19

3. Λύκοι 13-6 15

4. Μελία 7-14 14

5. Ατρόμητοι/Θύελλα 19-12 14

6. Ομόνοια 18-9 14

7. Ομορφοχώρι 9-7 12

8. Στόμιο 11-10 11

9. Αρμένιο 9-9 10

10. Διογένης 14-27 7

11. Μαρμαρίνη 8-17 5

12. Μελιβοιακός 10-21 1

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (20/12, 15.00)

Μαρμαρίνη-Μελιβοιακός

Αρμένιο-Κιλελέρ

Λύκοι-Στόμιο

Μελία-Διογένης

Ομόνοια-Ατρόμητοι/Θύελλα

Ομορφοχώρι-Μελισσοχώρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελιά-Πελασγιώτιδα 1-1

Αναγέννηση Φ.-Κοιλάδα 1-1

Υπέρεια-Τερψιθέα 1-1

Κουλούρι-Ναρθάκι 1-1

Πανιώνιος-Μαυροβούνι 2-2

Χαραυγή-Βαμβακού 1-2

Ρεπό: Άγιος Θωμάς

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Κοιλάδα 26-14 21

2. Πελασγιώτιδα 19-9 20

3. Αναγέννηση Φαρσάλων 16-10 19

4. Βαμβακού 16-9 17

5. Αμπελιά 27-12 15

6. Μαυροβούνι 14-10 13

7. Πανιώνιος 17-18 13

8. Υπέρεια 17-13 13

9. Ναρθάκι 8-14 11

10. Τερψιθέα 11-19 6

11. Κουλούρι 14-23 6

12. Άγιος Θωμάς 4-22 4

13. Χαραυγή 11-27 2

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (19/12, 15.00)

Πελασγιώτιδα-Κοιλάδα

Τερψιθέα-Αμπελιά

Ναρθάκι-Υπέρεια

Μαυροβούνι-Άγιος Θωμάς

Βαμβακού-Κουλούρι

Πανιώνιος-Χαραυγή

Ρεπό: Αναγέννηση Φ.

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ευαγγελισμός 2-0

Ελάτεια-Νέο Περιβόλι 2-7

Ιπποκράτης-Αιγάνη 3-0

Έλαφος-Λαρισαϊκός 1-9

Ελευθεριακός-Αμυγδαλή 4-1

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 31-5 20

2. Ελευθεριακός 17-14 16

3. Νέο Περιβόλι 21-12 15

4. Ιπποκράτης 19-9 14

5. Αμυγδαλή 17-14 13

6. Αιγάνη 14-19 10

7. Ελάτεια 13-23 10

8. Αετόλοφος 14-17 10

9. Ευαγγελισμός 8-18 3

10. Έλαφος 11-34 1

 

Επόμενη αγωνιστική (20/12, 15.00)

Αετόλοφος-Ελευθεριακός

Αιγάνη-Αμυγδαλή

Ν. Περιβόλι-Έλαφος

Ιπποκράτης-Ελάτεια (20/12, 11.00)

Ευαγγελισμός-Λαρισαϊκός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης-Δρυμός 2-0

Προμηθέας-Πλατανούλια 1-5

Λάρισα ’88-Βαλανίδα 0-0

Ορφέας-Νίκη/Μιχαήλ 0-12

Πύθιο-Λιβάδι 4-2

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Τοξότης 30-2 21

2. Νίκη/Μιχαήλ 32-12 18

3. Πλατανούλια 21-9 17

4. Βαλανίδα 14-14 13

5. Πύθιο 19-21 12

6. Λάρισα ’88 10-14 10

7. Λιβάδι 12-17 8

8. Δρυμός 24-11 8

9. Προμηθέας 3-29 1

10. Ορφέας 3-35 -1

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

 

Επόμενη αγωνιστική (20/12, 15.00)

Τοξότης-Πύθιο

Βαλανίδα-Λιβάδι

Πλατανούλια-Ορφέας

Λάρισα ’88-Προμηθέας

Δρυμός-Νίκη/Μιχαήλ (19/12, 15.00)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ζωοδ. Πηγή-Μαρίνος Αντύπας 3-0

Δίλοφος-Ακαδημία Αχιλλέως 0-1

Κρήνη-Χαλκιάδες 1-2

Σταυρός-Μυραϊκός 1-3

Άγιος Γεώργιος-Πηνειός 1-2

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 15-2 20

2. Δίλοφος 19-4 19

3. Χαλκιάδες 21-6 17

4. Πηνειός 15-12 12

5. Μυραϊκός 10-7 11

6. Άγιος Γεώργιος 14-8 10

7. Κρήνη 11-10 10

8. Ζωοδ. Πηγή 8-14 9

9. Μαρίνος Αντύπας 5-25 4

10. Σταυρός 4-34 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (19/12, 15.00)

Ζωοδ. Πηγή-Άγιος Γεώργιος

Χαλκιάδες-Πηνειός

Ακαδημία Αχιλλέως-Σταυρός

Κρήνη-Δίλοφος

Μαρίνος Αντύπας-Μυραϊκός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt