.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Δεκέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1561

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός 0-0

Αχαρναϊκός – Ζάκυνθος 1-0

Λαμία – Πανσερραϊκός 2-0

Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0

ΑΕΛ – Τρικαλα 2-0

Πανελευσινιακός – Χανιά 3-1

Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Κέρκυρα – Εργοτέλης 1-2

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης 0-2

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 19-8 28

2. Απόλλων Σμύρνης 18-5 28

3. Τρίκαλα 19-13 24

4. Κέρκυρα 17-11 24

5. Λαμία 15-12 20

6. Καλλιθέα 13-12 20

7. Κισσαμικός 11-9 18

8. Αναγέννηση Καρδίτσας 9-11 18

9. Ολυμπιακός Βόλου 13-10 18

10. Εργοτέλης 17-18 17

11. Χανιά 12-13 16

12. Παναχαϊκή 10-15 15

13. Αχαρναϊκός 9-12 14

14. Πανσερραϊκός 12-16 14

15. Αγροτικός Αστέρας 7-10 14

16. Παναιγιάλειος 7-11 13

17. Ζάκυνθος 9-15 10

18. Πανελευσινιακός 10-26 9

 

Επόμενη αγωνιστική

Παρασκευή 8/1

Κισσαμικός -Καλλιθέα

Σάββατο 9/1

Πανσερραϊκός- ΑΕΛ

Κυριακή 10/1

Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός

Χανιά- Αχαρναϊκός

Ζάκυνθος- Λαμία

Ολυμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή

Τρίκαλα- Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Καρδίτσας -Εργοτέλης

Δευτέρα 11/1

Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος 2-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός 0-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Δωτιέας Αγιάς 1-0

Πύδνα Κίτρους-Αχέρων Καναλακίου 2-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Πιερικός 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου 0-2

Τύρναβος-Αιγινιακός 1-0

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φωκικός 3-0

Ρεπό: Φαρκαδόνα

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 29-14 35

2. Αιγινιακός 24-8 32

3. Πύδνα Κίτρους 24-11 29

4. Θεσπρωτός 18-13 26

5. Πύρασος 18-18 24

6. Νίκη Βόλου 21-10 23

7. Εθνικός Φιλιππιάδας 8-6 23

8. Ρήγας Φεραίος 17-15 22

9. Πιερικός 18-9 20

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 18-25 19

11. Τύρναβος 13-13 18

12. Τσαριτσάνη 15-23 18

13. Δωτιέας Αγιάς 11-20 16

14. Αχέρων Καναλακίου 8-15 14

15. Φαρκαδόνα 17-21 13

16. Μαρτίνο 9-23 8

17. Φωκικός 9-32 5

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχασε τον αγώνα με τον Πιερικό στα χαρτά παρότι κέρδισε με 2-1 και της αφαιρέθηκαν και δύο βαθμοί

*Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (10/1, 15.00)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Φαρκαδόνα

Ρήγας Φεραίος-Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους

Δωτιέας Αγιάς-Μαρτίνο

Αχέρων Καναλακίου-Τσαριτσάνη

Πιερικός-Τύρναβος

Νίκη Βόλου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Αιγινιακός-Φωκικός

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Χάλκη 3-0

Απόλλων Λάρισας-Δαμασιακός 4-1

Ηρακλής Λάρισας-Καλοχώρι 1-2

Αβέρωφ-Βλαχογιάννι 1-2

Σμόλικας-Αστραπή Ν.Π. 1-1

Μακρυχώρι-Φαλανιακός 1-1

Γλαύκη-Αμπελωνιακός (30/12, 15.00)

Αμυγδαλέα-Δήμητρα Γιάννουλης 0-0

ΠΟ Ελασσόνας-Αγ. Ανάργυροι 3-0

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 49-5 45

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 26-8 40

3. Νέα Πολιτεία 34-7 34

4. Φαλανιακός 25-17 29

5. Καλοχώρι 24-25 28

6. Βλαχογιάννι 28-29 28

7. Μακρυχώρι 23-22 26

8. Δαμασιακός 28-23 25

9. Σμόλικας 20-15 24

10. Δήμητρα Γιάννουλης 16-15 22

11. Αμυγδαλέα 18-21 22

12. Π.Ο.Ε 15-18 19

13. Άγιοι Ανάργυροι 22-29 18

14. Γλαύκη 14-25 16

15. Αμπελωνιακός 15-31 15

16. Ηρακλής Λάρισας 13-27 10

17. Αβέρωφ 15-36 11

18. Χάλκη 16-46 3

 

Επόμενη αγωνιστική (9/1, 15.00)

Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων

Χάκκη-Ηρακλής Λάρισας

Δαμασιακός-Αβέρωφ

Καλοχώρι-Σμόλικας

Βλαχογιάννι-Μακρυχώρι

Νέα Πολιτεία-Γλαύκη

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε

Δήμητρα Γιάννουλυς-Αγ. Ανάργυροι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Αστέρας Τ. 1-1

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης 3-0

Ραχούλα-Παναγροτικός 1-2

Δολιχιακός-Αμπελόκηποι 2-0

Βούναινα-Χειμάδι 4-2

Συκούριο-Μελιβοία 0-0

Γόννοι-Βρυσιά 6-0

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Λάρισα 2012 0-1

Ρεπό: Ελευθεραί

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Λάρισα 2012 32-11 32

2. Αργυροπούλι 25-13 31

3. Βούναινα 27-20 30

4. Γόννοι 26-9 30

5. Συκούριο 30-16 28

6. Αστέρας Τυρνάβου 35-18 28

7. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 23-16 27

8. Παναγροτικός 24-22 23

9. Δολιχιακός 28-22 22

10. Ανάβρα 24-23 21

11. Ελευθεραί 21-26 20

12. Σ.Σ. Ραψάνης 18-29 20

13. Ραχούλα 13-17 19

14. Μελιβοία 20-22 16

15. Χειμάδι 26-45 15

16. Αμπελόκηποι 19-30 13

17. Βρυσιά 10-61 1

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (10/1, 15.00)

Αργυροπούλι-Ελευθεραί

Αστέρας Τυρνάβου-Ραχούλα

Σ.Σ. Ραψάνης-Δολιχιακός

Παναγροτικός-Βούναινα

Αμπελόκηποι-Συκούριο

Χειμάδι-Γόννοι

Μελιβοία-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Βρυσιά-Λάρισα 2012

Ρεπό: Ανάβρα

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρμαρίνη-Μελιβοιακός 0-0

Αρμένιο-Κιλελέρ 1-2

Λύκοι-Στόμιο 1-1

Μελία-Διογένης 2-2

Ομόνοια-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-1

Ομορφοχώρι-Μελισσοχώρι 1-1

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 20-9 22

2. Μελισσοχώρι 21-14 21

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 20-12 17

4. Λύκοι 14-7 16

5. Μελία 9-16 15

6. Ομόνοια 18-10 14

7. Ομορφοχώρι 10-8 13

8. Στόμιο 12-11 12

9. Αρμένιο 10-11 10

10. Διογένης 16-29 8

11. Μαρμαρίνη 8-17 6

12. Μελιβοιακός 10-21 2

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική

Κιλελέρ-Μελιβοιακός

Στόμιο-Μαρμαρίνη

Διογένης-Αρμένιο

Ατρόμητοι/Θύελλα-Λύκοι

Μελισσοχώρι-Μελία

Ομορφοχώρι-Ομόνοια

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νεάπολη-Συκέα 4-0

Βερδικούσια-Καλαρρύτες 2-1

Ροδιακός-Πουρνάρι 2-2

Μεσοχώρι-Μεγάλο Ελ/χωρι 3-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Δένδρα 1-2

Ανθούπολη-Καρυά 2-2

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 27-4 24

2. Πουρνάρι 21-16 22

3. Μεσοχώρι 17-3 22

4. Ροδιακός 19-14 15

5. Δένδρα 11-11 14

6. Ακαδημία Τυρνάβου 15-12 14

7. Καρυά 15-17 14

8. Βερδικούσια 10-11 13

9. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-15 10

10. Ανθούπολη 12-19 10

11. Καλαρρύτες 5-27 4

12. Συκέα 4-21 2

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική

Καλαρρύτες-Συκέα

Πουρνάρι-Νεάπολη

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βερδικούσια

Δένδρα-Ροδιακός

Καρυά-Μεσοχώρι

Ανθούπολη-Ακαδημία Τυρνάβου

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Κοιλάδα 1-0

Τερψιθέα-Αμπελιά 0-3

Ναρθάκι-Υπέρεια 1-0

Μαυροβούνι-Άγιος Θωμάς 5-0

Βαμβακού-Κουλούρι 4-2

Πανιώνιος-Χαραυγή 2-4

Ρεπό: Αναγέννηση Φ.

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 20-9 23

2. Κοιλάδα 26-15 21

3. Βαμβακού 20-11 20

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 16-10 19

5. Αμπελιά 30-12 18

6. Μαυροβούνι 19-10 16

7. Ναρθάκι 9-14 14

8. Πανιώνιος 19-22 13

9. Υπέρεια 17-14 13

10. Τερψιθέα 11-22 6

11. Κουλούρι 16-27 6

12. Χαραυγή 15-29 5

13. Άγιος Θωμάς 4-27 4

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική

Τερψιθέα-Πελασγιώτιδα

Αμπελιά-Ναρθάκι

Αναγέννηση Φ.-Μαυροβούνι

Υπέρεια-Βαμβακού

Άγιος Θωμάς-Χαραυγή

Κουλούρι-Πανιώνιος

Ρεπό: Κοιλάδα

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ελευθεριακός 0-2

Αιγάνη-Αμυγδαλή 1-3

Ν. Περιβόλι-Έλαφος 9-0

Ιπποκράτης-Ελάτεια 4-1

Ευαγγελισμός-Λαρισαϊκός 0-1

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 32-5 23

2. Ελευθεριακός 19-14 19

3. Νέο Περιβόλι 30-12 18

4. Ιπποκράτης 23-10 17

5. Αμυγδαλή 20-15 16

6. Αιγάνη 15-22 10

7. Ελάτεια 14-27 10

8. Αετόλοφος 14-19 10

9. Ευαγγελισμός 8-19 3

10. Έλαφος 11-43 1

 

Επόμενη αγωνιστική

Λαρισαϊκός-Αετόλοφος

Ελευθεριακός-Αιγάνη

Ευαγγελισμός-Νέο Περιβόλι

Αμυγδαλή-Ελάτεια

Έλαφος-Ιπποκράτης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης-Πύθιο (10/1, 15.00)

Βαλανίδα-Λιβάδι 3-0

Πλατανούλια-Ορφέας 5-0

Λάρισα ’88-Προμηθέας 2-0

Δρυμός-Νίκη/Μιχαήλ 6-0

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Τοξότης 30-2 21

2. Πλατανούλια 26-9 20

3. Νίκη/Μιχαήλ 32-18 18

4. Βαλανίδα 17-14 16

5. Λάρισα ’88 12-14 13

6. Πύθιο 19-21 12

7. Δρυμός 30-11 11

8. Λιβάδι 12-20 8

9. Προμηθέας 3-31 1

10. Ορφέας 3-40 -1

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

 

Επόμενη αγωνιστική

Νίκη/Μιχαήλ-Τοξότης

Πύθιο-Βαλανίδα

Δρυμός-Πλατανούλια

Λιβάδι-Προμηθέας

Ορφέας-Λάρισα ’88

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ζωοδ. Πηγή-Άγιος Γεώργιος 1-1

Χαλκιάδες-Πηνειός 1-2

Ακαδημία Αχιλλέως-Σταυρός 3-0

Κρήνη-Δίλοφος 1-2

Μαρίνος Αντύπας-Μυραϊκός 0-1

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 18-2 23

2. Δίλοφος 21-5 22

3. Χαλκιάδες 22-8 17

4. Πηνειός 17-13 15

5. Μυραϊκός 11-7 14

6. Άγιος Γεώργιος 15-9 11

7. Κρήνη 12-12 10

8. Ζωοδ. Πηγή 9-15 10

9. Μαρίνος Αντύπας 5-26 4

10. Σταυρός 4-37 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική

Μυραϊκός-Ζωοδ. Πηγή

Άγιος Γεώργιος-Χαλκιάδες

Μαρίνος Αντύπας-Ακαδημία Αχιλλέως

Πηνειός-Δίλοφος

Σταυρός-Κρήνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt