.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
26 Ιανουάριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2111

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Καλλιθέα –Πανελευσινιακός 1-2

Αχαρναϊκός –Λαμία 1-0

Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή 0-0

Χανιά –ΑΕΛ 0-0

Κισσαμικός –Κέρκυρα 0-1

Ζάκυνθος –Παναιγιάλειος 0-1

Ολυμπιακός Βόλου- Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3

Πανσερραϊκός –Εργοτέλης α.α. 3-0

Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης 0-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 23-8 35

2. Απόλλων Σμύρνης 23-8 34

3. Κέρκυρα 23-13 33

4. Τρίκαλα 24-15 28

5. Καλλιθέα 16-14 24

6. Λαμία 18-16 23

7. Κισσαμικός 12-10 22

8. Αναγέννηση Καρδίτσας 13-14 22

9. Αχαρναϊκός 12-13 21

10. Ολυμπιακός Βόλου 16-18 19

11. Παναιγιάλειος 9-15 19

12. Αγροτικός Αστέρας 9-12 18

13. Χανιά 13-18 17

14. Πανσερραϊκός 15-19 17

15. Παναχαϊκή 12-18 17

16. Ζάκυνθος 12-18 13

17. Πανελευσινιακός 13-30 13

*Ο Εργοτέλης αποχώρησε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (31/1, 15.00)

Πανελευσινιακός- Λαμία

Παναχαϊκή- Καλλιθέα

ΑΕΛ –Αχαρναϊκός (29/1, 18.00 OTE TV)

Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας (1/2, 18.00 ΟΤΕ TV)

Παναιγιάλειος-Χανιά

Αναγέννηση Καρδίτσας- Κισσαμικός

Εργοτέλης -Ζάκυνθος

Τρίκαλα -Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός (18.00, OTE TV)


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Φιλιππιάδας-Φαρκαδόνα 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους 0-3

ΑΕ Καραϊσκάκης-Μαρτίνο 1-0

Ρήγας Φεραίος-Τύρναβος 0-0

Θεσπρωτός-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 2-1

Δωτιέας Αγιάς-Φωκικός α.α. 3-0

Αχέρων Καναλακίου-Αιγινιακός 1-4

Πιερικός-Νίκη Βόλου 1-2

Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 35-16 44

2. Αιγινιακός 34-10 41

3. Νίκη Βόλου 25-14 35

4. Θεσπρωτός 23-14 35

5. Πύδνα Κίτρους 27-12 32

6. Ρήγας Φεραίος 20-15 29

7. Πύρασος 21-22 27

8. Πιερικός 23-11 26

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 9-8 26

10. Τύρναβος 14-14 22

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 22-31 22

12. Τσαριτσάνη 16-25 21

13. Δωτιέας Αγιάς 14-21 20

14. Αχέρων Καναλακίου 10-22 14

15. Φαρκαδόνα 22-30 13

16. Μαρτίνο 9-26 9

*O Πιερικός ξεκίνησε με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

*Ο Φωκικός αποχώρησε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (31/1, 15.00)

Φαρκαδόνα-Πύδνα Κίτρους

Μαρτίνο-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τσαριτσάνη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Τύρναβος-Καραϊσκάκης

Φωκικός-Ρήγας Φεραίος α.α. 0-3

Αιγινιακός-Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου-Δωτιέας Αγιάς

Πιερικός-Καναλάκι

Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Αχιλλέας Φ. 0-4

Ηρακλής Λάρισας-Σμόλικας 2-3

Απόλλων Λάρισας-Μακρυχώρι 2-0

Χάλκη-Γλαύκη 2-3

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα 0-1

Καλοχώρι-Π.Ο.Ε 1-3

Βλαχογιάννι-Άγιοι Ανάργυροι 2-0

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάννουλης 1-2

Φαλανιακός-Αμπελωνιακός 0-0

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 54-6 52

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 32-8 47

3. Νέα Πολιτεία 36-13 34

4. Βλαχογιάννι 36-34 34

5. Φαλανιακός 27-19 33

6. Σμόλικας 25-18 31

7. Καλοχώρι 27-30 31

8. Δαμασιακός 34-25 31

9. Δήμητρα Γιάννουλης 20-16 31

10. Αμυγδαλέα 22-24 28

11. Μακρυχώρι 27-32 26

12. Π.Ο.Ε 20-19 25

13. Γλαύκη 22-31 22

14. Άγιοι Ανάργυροι 23-32 21

15. Αμπελωνιακός 16-34 19

16. Ηρακλής Λάρισας 19-34 13

17. Αβέρωφ 16-46 11

18. Χάλκη 21-54 4

*Δεν υπολογίζεται το ματς Π.Ο.Ε-Νέα Πολιτεία το οποίο διεκόπη στο 45΄και ήταν 3-0 υπέρ των γηπεδούχων


Επόμενη αγωνιστική (31/1, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας

Μακρυχώρι-Αβέρωφ

Γλαύκη-Ηρακλής Λάρισας

Αμυγδαλέα-Απόλλων Λάρισας

Π.Ο.Ε-Χάλκη

Αγ. Ανάργυροι-Δαμασιακός

Δήμητρα Γιάνν.-Καλοχώρι

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι

Φαλανιακός-Νέα Πολιτεία


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ραχούλα-Ελευθεραί 1-3

Ανάβρα-Δολιχιακός 2-1

Αργυροπούλι-Βούναινα 3-0

Αστέρας Τ.-Γόννοι 0-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Σ.Σ. δ.δ.

Παναγροτικός-Λάρισα 2012 1-5

Αμπελόκηποι-Βρυσιά α.α. 3-0

Χειμάδι-Μελιβοία 1-1

Ρεπό: Συκούριο


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Λάρισα 2012 44-13 41

2. Αργυροπούλι 31-15 37

3. Βούναινα 30-24 34

4. Γόννοι 28-11 34

5. Συκούριο 35-18 31

6. Αστέρας Τυρνάβου 35-20 30

7. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 24-17 29

8. Ελευθεραί 26-28 27

9. Ανάβρα 26-24 25

10. Παναγροτικός 27-30 24

11. Δολιχιακός 30-25 23

12. Σ.Σ. Ραψάνης 19-35 21

13. Μελιβοία 24-23 21

14. Αμπελόκηποι 25-31 20

15. Ραχούλα 14-22 20

16. Χειμάδι 29-50 19

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα

* Σ.Σ. Ραψάνης και Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Σ.Σ. έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (30/1, 15.00)

Ελευθεραί-Δολιχιακός

Βούναινα-Ραχούλα

Συκούριο-Ανάβρα

Γόννοι-Αργυροπούλι

Λάρισα 2012-Αστέρας Τυρνάβου

Βρυσιά-Σ.Σ. Ραψάνης α.α. 0-3

Μελιβοία-Παναγροτικός

Χειμάδι-Αμπελόκηποι

Ρεπό: Ολύμπικ/Ν. Καρυές


Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Μεγάλο Ελ/χωρι 0-0

Δένδρα-Πουρνάρι 0-3

Καρυά-Καλαρρύτες 2-1

Ανθούπολη-Νεάπολη 1-2

Ακαδημία Τυρνάβου-Βερδικούσια 3-0

Ροδιακός-Μεσοχώρι 0-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Πουρνάρι 29-16 31

2. Νεάπολη 31-6 30

3. Μεσοχώρι 21-6 26

4. Ακαδημία Τυρνάβου 21-15 20

5. Δένδρα 14-20 17

6. Καρυά 18-21 17

7. Βερδικούσια 11-14 16

8. Ανθούπολη 16-22 16

9. Ροδιακός 20-18 16

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-18 11

11. Καλαρρύτες 13-29 10

12. Συκέα 4-30 3

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Βερδικούσια και Καρυά έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (31/1, 15.00)

Δένδρα-Συκέα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Καρυά

Πουρνάρι-Ανθούπολη

Καλαρρύτες-Ακαδημία Τυρνάβου

Νεάπολη-Μεσοχώρι

Βερδικούσια-Ροδιακός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt