.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
08 Φεβρουάριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 984

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Παναχαϊκή-Πανελευσινιακός (αναβλήθηκε)

Λαμία-ΑΕΛ 1-0

Καλλιθέα-Κέρκυρα 2-0

Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος 3-1

Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1

Χανιά-Εργοτέλης α.α. 3-0

Κισσαμικός-Τρίκαλα 1-1

Ζάκυνθος-Απόλλων Σμύρνης 0-0

Ολυμπιακός Βόλου-Πανσερραϊκός α.α. 0-3


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 25-9 38

2. Κέρκυρα 25-16 36

3. Απόλλων Σμύρνης 24-9 36

4. Τρίκαλα 28-16 32

5. Καλλιθέα 19-14 30

6. Λαμία 20-17 27

7. Κισσαμικός 14-11 26

8. Αναγέννηση Καρδίτσας 14-15 25

9. Αχαρναϊκός 15-16 24

10. Χανιά 17-19 21

11. Πανσερραϊκός 19-20 21

12. Παναιγιάλειος 11-19 20

13. Ολυμπιακός Βόλου 16-24 19

14. Αγροτικός Αστέρας 10-15 18

15. Παναχαϊκή 12-19 17

16. Ζάκυνθος 15-18 17

17. Πανελευσινιακός 14-31 14

*Ο Εργοτέλης αποχώρησε από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Πανελευσινιακός-ΑΕΛ

Κέρκυρα-Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος-Λαμία

Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλιθέα

Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας

Απόλλων Σμύρνης-Χανιά

Πανσερραϊκός-Κισσαμικός

Ολυμπιακός Βόλου-Ζάκυνθος α.α. 0-3

Εργοτέλης-Αχαρναϊκός α.α. 0-3

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ. 0-2

Σμόλικας-Γλαύκη 7-1

Αβέρωφ-Αμυγδαλέα 5-0

Ηρακλής Λάρισας-ΠΟΕ 2-0

Απόλλων Λάρισας-Αγ. Ανάργυροι 5-0

Χάλκη-Δήμητρα Γιάνν. 0-2

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός 2-0

Καλοχώρι-Φαλανιακός 2-1

Βλαχογιάννι-Νέα Πολιτεία 5-2

 

Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 62-6 58

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 35-8 53

3. Δαμασιακός 39-27 37

4. Δήμητρα Γιάννουλης 24-16 37

5. Βλαχογιάννι 41-38 37

6. Νέα Πολιτεία 41-22 35

7. Φαλανιακός 29-22 34

8. Σμόλικας 32-20 34

9. Καλοχώρι 29-33 34

10. Π.Ο.Ε 30-23 31

11. Μακρυχώρι 30-34 29

12. Αμυγδαλέα 22-32 28

13. Αμπελωνιακός 18-36 22

14. Γλαύκη 23-39 22

15. Άγιοι Ανάργυροι 25-40 21

16. Ηρακλής Λάρισας 22-34 19

17. Αβέρωφ 21-49 14

18. Χάλκη 21-63 4

 

Επόμενη αγωνιστική (10/2, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Γλαύκη

Αμυγδαλέα-Μακρυχώρι

Π.Ο.Ε-Σμόλικας

Αγ. Ανάργυροι-Αβέρωφ

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Λάρ.

Αμπελωνιακός-Απόλλων Λάρ.

Φαλανιακός-Χάλκη

Νέα Πολιτεία-Δαμασιακός

Βλαχογιάννι-Καλοχώρι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Ελευθεραί 0-1

Δολιχιακός-Συκούριο 0-0

Ραχούλα-Γόννοι 1-0

Ανάβρα-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 1-1

Αργυροπούλι-Λάρισα 2012 2-0

Αστέρας Τ.-Μελιβοία 3-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Χειμάδι 3-1

Παναγροτικός-Αμπελόκηποι 3-3

Ρεπό: Βρυσιά

 

Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 34-15 43

2. Λάρισα 2012 45-16 42

3. Βούναινα 31-26 35

4. Συκούριο 36-18 35

5. Γόννοι 28-13 34

6. Αστέρας Τυρνάβου 39-22 34

7. Ελευθεραί 31-29 33

8. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 26-18 33

9. Σ.Σ. Ραψάνης 25-37 27

10. Ανάβρα 27-26 26

11. Παναγροτικός 31-37 25

12. Μελιβοία 29-27 24

13. Δολιχιακός 31-29 24

14. Ραχούλα 16-23 24

15. Αμπελόκηποι 29-35 22

16. Χειμάδι 31-54 20

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα



Επόμενη αγωνιστική (13/2, 15.00)

Ελευθεραί-Συκούριο

Γόννοι-Βούναινα

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Δολιχιακός

Λάρισα 2012-Ραχούλα

Βρυσιά-Ανάβρα α.α. 0-3

Μελιβοία-Αργυροπούλι

Αμπελόκηποι-Αστέρας Τ.

Παναγροτικός-Σ.Σ. Ραψάνης

Ρεπό: Χειμάδι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελιβοιακός 2-1

Διογένης-Μελισσοχώρι 0-2

Στόμιο-Ομορφοχώρι 2-1

Κιλελέρ-Ομόνοια 2-1

Μαρμαρίνη-Μελία 2-2

Αρμένιο-Λύκοι 0-0

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 30-11 34

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 29-13 29

3. Μελισσοχώρι 26-17 26

4. Λύκοι 17-10 23

6. Στόμιο 21-16 21

5. Ομόνοια 24-17 18

7. Ομορφοχώρι 15-13 17

8. Μελία 13-23 17

9. Αρμένιο 15-19 15

10. Διογένης 24-39 11

11. Μαρμαρίνη 12-28 7

12. Μελιβοιακός 18-33 5

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (13/2, 15.00)

Μελιβοιακός-Μελισσοχώρι

Ομορφοχώρι-Ατρόμητοι/Θύελλα

Ομόνοια-Διογένης

Μελία-Στόμιο

Λύκοι-Κιλελέρ

Μαρμαρίνη-Αρμένιο

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Καρυά 0-4

Ανθούπολη-Δένδρα 0-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Μεγάλο Ελ/χωρι 5-2

Μεσοχώρι-Πουρνάρι 0-2

Ροδιακός-Καλαρρύτες 2-2

Νεάπολη-Βερδικούσια 4-1

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πουρνάρι 32-16 37

2. Νεάπολη 35-7 34

3. Μεσοχώρι 21-8 27

4. Ακαδημία Τυρνάβου 28-17 26

5. Καρυά 24-21 23

6. Δένδρα 16-20 21

7. Βερδικούσια 14-18 19

8. Ανθούπολη 16-23 17

9. Ροδιακός 22-22 17

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-25 11

11. Καλαρρύτες 15-33 11

12. Συκέα 4-36 3

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Βερδικούσια και Καρυά έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (20/2, 15.00)

Ανθούπολη-Συκέα

Καρυά-Ακαδημία Τυρνάβου

Δένδρα-Μεσοχώρι

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ροδιακός

Πουρνάρι-Βερδικούσια

Καλαρρύτες-Νεάπολη

 

Εξ’ αναβολής

Βερδικούσια-Καρυά (14/2, 15.00)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βαμβακού-Πελασγιώτιδα 0-0

Μαυροβούνι-Χαραυγή 3-2

Ναρθάκι-Πανιώνιος 1-2

Τερψιθέα-Άγιος Θωμάς 7-0

Κοιλάδα-Υπέρεια 1-0

Αμπελιά-Αναγέννηση Φ. 2-0

Ρεπό: Κουλούρι

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 42-13 31

2. Αναγέννηση Φαρσάλων 25-14 31

3. Κοιλάδα 31-19 30

4. Βαμβακού 25-13 29

5. Πελασγιώτιδα 21-11 27

6. Πανιώνιος 30-29 25

7. Μαυροβούνι 24-14 22

8. Ναρθάκι 15-21 20

9. Υπέρεια 25-21 17

10. Τερψιθέα 21-29 12

11. Κουλούρι 21-36 9

12. Χαραυγή 22-37 8

13. Άγιος Θωμάς 4-49 4

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Πελασγιώτιδα-Χαραυγή

Πανιώνιος-Βαμβακού

Κουλούρι-Μαυροβούνι

Άγιος Θωμάς-Ναρθάκι

Αναγέννηση Φ.-Τερψιθέα

Αμπελιά-Κοιλάδα

Ρεπό: Υπέρεια

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Αετόλοφος 4-0

Αιγάνη-Ελάτεια 2-1

Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης 1-2

Ελευθεριακός-Έλαφος 1-1

Ευαγγελισμός-Αμυγδαλή 1-3

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 40-10 29

2. Ελευθεριακός 26-16 26

3. Ιπποκράτης 32-14 26

4. Νέο Περιβόλι 42-17 24

5. Αμυγδαλή 27-20 22

6. Αετόλοφος 19-26 13

7. Αιγάνη 18-29 11

8. Ελάτεια 17-35 10

9. Έλαφος 15-47 5

10. Ευαγγελισμός 12-34 3

*Η Αιγάνη έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Αμυγδαλή-Λαρισαϊκός

Έλαφος-Αιγάνη

Ιπποκράτης-Νέο Περιβόλι

Αετόλοφος-Ελάτεια

Ευαγγελισμός-Ελευθεριακός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πλατανούλια-Τοξότης 3-3

Βαλανίδα-Προμηθέας 6-0

Νίκη/Μιχαήλ-Λάρισα ’88 2-3

Πύθιο-Ορφέας 7-2

Δρυμός-Λιβάδι 2-0

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Τοξότης 40-7 29

2. Πλατανούλια 34-13 25

3. Βαλανίδα 23-14 20

4. Λάρισα ’88 22-17 20

5. Νίκη/Μιχαήλ 34-28 18

6. Πύθιο 29-28 16

7. Δρυμός 34-13 16

8. Λιβάδι 14-25 11

9. Προμηθέας 4-40 2

10. Ορφέας 8-53 2

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

*Δεν υπολογίζεται το ματς Πύθιο-Βαλανίδα που διεκόπη στο 45΄ και ενώ το σκορ ήταν 1-1

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Λιβάδι-Νίκη/Μιχαήλ

Ορφέας-Βαλανίδα

Λάρισα ’88-Πλατανούλια

Τοξότης-Προμηθέας

Δρυμός-Πύθιο

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πηνειός-Μυραϊκός 1-2

Σταυρός-Χαλκιάδες 0-5

Κρήνη-Ακαδημία Αχιλλέως 1-0

Ζωοδ. Πηγή-Δίλοφος 0-2

Μαρίνος Αντύπας-Άγιος Γεώργιος 0-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 22-3 29

2. Χαλκιάδες 29-10 23

3. Μυραϊκός 23-9 23

4. Δίλοφος 24-10 25

5. Πηνειός 24-15 21

6. Άγιος Γεώργιος 20-9 20

7. Κρήνη 16-15 16

8. Ζωοδ. Πηγή 9-27 10

9. Μαρίνος Αντύπας 5-31 4

10. Σταυρός 4-47 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (13/2, 15.00)

Χαλκιάδες-Μαρίνος Αντύπας

Κρήνη-Ζωοδ. Πηγή

Άγιος Γεώργιος-Μυραϊκός

Δίλοφος-Σταυρός

Ακαδημία Αχιλλέως –Πηνειός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt