.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
16 Φεβρουάριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1875

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός-ΑΕΛ 0-2

Κέρκυρα-Παναχαϊκή 2-1

Παναιγιάλειος-Λαμία 1-3

Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλιθέα 1-1

Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας 0-0

Απόλλων Σμύρνης-Χανιά 1-0

Πανσερραϊκός-Κισσαμικός 1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Ζάκυνθος α.α. 0-3

Εργοτέλης-Αχαρναϊκός α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 27-9 41

2. Κέρκυρα 27-17 39

3. Απόλλων Σμύρνης 25-9 39

4. Τρίκαλα 28-16 33

5. Καλλιθέα 20-15 31

6. Λαμία 23-18 30

7. Αχαρναϊκός 18-16 27

8. Κισσαμικός 14-12 26

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 15-16 26

10. Πανσερραϊκός 20-20 24

11. Χανιά 17-20 21

12. Ζάκυνθος 18-18 20

13. Παναιγιάλειος 12-22 20

14. Αγροτικός Αστέρας 10-15 19

15. Παναχαϊκή 13-21 17

16. Πανελευσινιακός 14-33 14

*Ο Εργοτέλης και ο Ολυμπιακός Βόλου αποχώρησαν από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (21/2, 15.00)

Κέρκυρα-Πανελευσινιακός

ΑΕΛ-Παναιγιάλειος (18.00, ΟΤΕ TV)

Παναχαϊκή-Αναγέννηση Καρδίτσας (Δευτέρα 22/2, 15.00)

Λαμία-Εργοτέλης α.α. 3-0

Καλλιθέα-Τρίκαλα (Δευτέρα 22/2, 18.00, ΟΤΕ TV)

Αχαρναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (Παρασκευή 19/2, 15.00, ΟΤΕ TV)

Αγροτικός Αστέρας-Πανσερραϊκός

Χανιά-Ολυμπιακός Βόλου α.α. 3-0

Κισσαμικός-Ζάκυνθος

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-Πύδνα Κίτρους 0-3

Μαρτίνο-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0

Τσαριτσάνη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-2

Τύρναβος-Καραϊσκάκης 0-1

Φωκικός-Ρήγας Φεραίος α.α. 0-3

Αιγινιακός-Θεσπρωτός 3-2

Νίκη Βόλου-Δωτιέας Αγιάς 2-0

Πιερικός-Καναλάκι 1-0

Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

 

Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 36-16 47

2. Αιγινιακός 37-12 44

3. Νίκη Βόλου 27-14 38

4. Θεσπρωτός 25-17 35

5. Πύδνα Κίτρους 30-12 35

6. Ρήγας Φεραίος 23-15 32

7. Πιερικός 24-11 29

8. Πύρασος 21-22 27

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 9-9 26

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 24-32 25

11. Τύρναβος 14-15 22

12. Τσαριτσάνη 17-27 21

13. Δωτιέας Αγιάς 14-23 20

14. Αχέρων Καναλακίου 10-23 14

15. Φαρκαδόνα 22-33 13

16. Μαρτίνο 10-26 12

*O Πιερικός ξεκίνησε με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

*Ο Φωκικός αποχώρησε από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (21/2, 15.00)

Μαρτίνο-Φαρκαδόνα

Πύδνα Κίτρους-Τσαριτσάνη

Εθνικός Φιλιππιάδας-Τύρναβος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

ΑΕ Καραϊσκάκης-Φωκικός α.α. 3-0

Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός-Πιερικός

Δωτιέας Αγιάς-Καναλάκι

Ρεπό: Αιγινιακός

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλέα-Αχιλλέας Φ. 0-3

Γλαύκη-ΠΟΕ 2-0

Μακρυχώρι-Αγ. Ανάργυροι 3-0

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Αβέρωφ-Αμπελωνιακός 1-1

Ηρακλής Λάρ.-Φαλανιακός 0-1

Απόλλων Λάρ.-Νέα Πολιτεία 4-0

Χάλκη-Βλαχογιάννι 1-3

Δαμασιακός-Καλοχώρι 2-3

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 67-6 64

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 40-8 59

3. Δήμητρα Γιάννουλης 25-16 41

4. Δαμασιακός 45-33 40

5. Βλαχογιάννι 45-43 40

6. Φαλανιακός 32-22 40

7. Καλοχώρι 36-36 40

8. Νέα Πολιτεία 44-30 35

9. Σμόλικας 32-23 34

10. Π.Ο.Ε 32-25 34

11. Μακρυχώρι 33-36 32

12. Αμυγδαλέα 24-35 31

13. Γλαύκη 25-41 25

14. Αμπελωνιακός 19-38 23

15. Άγιοι Ανάργυροι 26-44 22

16. Ηρακλής Λάρισας 22-35 20

17. Αβέρωφ 23-51 16

18. Χάλκη 22-68 4

 

Επόμενη αγωνιστική (20/2, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Π.Ο.Ε

Αγ. Ανάργυροι-Αμυγδαλέα

Δήμητρα Γιάνν.-Γλαύκη

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι

Φαλανιακός-Σμόλικας

Νέα Πολιτεία-Αβέρωφ

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρισας

Καλοχώρι-Απόλλων Λάρ.

Δαμασιακός-Χάλκη


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Συκούριο 1-3

Γόννοι-Βούναινα 2-0

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Δολιχιακός 2-1

Λάρισα 2012-Ραχούλα 1-1

Βρυσιά-Ανάβρα α.α. 0-3

Μελιβοία-Αργυροπούλι 0-0

Αμπελόκηποι-Αστέρας Τ. (διεκόπη στο 85΄ 0-0)

Παναγροτικός-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Ρεπό: Χειμάδι


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 34-15 44

2. Λάρισα 2012 46-17 43

3. Συκούριο 39-19 38

4. Γόννοι 30-13 37

5. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 28-19 36

6. Βούναινα 31-28 35

7. Αστέρας Τυρνάβου 39-22 34

8. Ελευθεραί 32-32 33

9. Ανάβρα 30-26 29

10. Σ.Σ. Ραψάνης 26-38 28

11. Παναγροτικός 32-38 26

12. Ραχούλα 17-24 25

13. Μελιβοία 29-27 25

14. Δολιχιακός 32-31 24

15. Αμπελόκηποι 29-35 22

16. Χειμάδι 31-54 20

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς Αμπελόκηποι-Αστέρας Τυρνάβου που διεκόπη στο 85΄(0-0)



Επόμενη αγωνιστική (21/2, 15.00)

Γόννοι-Ελευθεραί

Συκούριο-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Βούναινα-Λάρισα 2012

Δολιχιακός-Βρυσιά α.α. 3-0

Ραχούλα-Μελιβοία

Ανάβρα-Χειμάδι

Αργυροπούλι-Αμπελόκηποι

Αστέρας Τ.-Σ.Σ. Ραψάνης

Ρεπό: Παναγροτικός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Μελισσοχώρι 1-3

Ομορφοχώρι-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-4

Ομόνοια-Διογένης 1-1

Μελία-Στόμιο 1-2

Λύκοι-Κιλελέρ 1-0

Μαρμαρίνη-Αρμένιο 1-2


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 30-12 34

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 33-13 32

3. Μελισσοχώρι 29-18 29

4. Λύκοι 18-10 26

5. Στόμιο 23-17 24

6. Ομόνοια 25-18 19

7. Αρμένιο 17-20 18

8. Ομορφοχώρι 15-17 17

9. Μελία 14-25 17

10. Διογένης 25-40 12

11. Μαρμαρίνη 13-30 7

12. Μελιβοιακός 19-36 5

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (21/2, 15.00)

Ομορφοχώρι-Μελιβοιακός

Μελισσοχώρι-Ομόνοια

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελία

Διογένης-Λύκοι

Στόμιο-Αρμένιο

Κιλελέρ-Μαρμαρίνη (20/2, 15.00)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Βερδικούσια-Καρυά 0-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πουρνάρι 32-16 37

2. Νεάπολη 35-7 34

3. Μεσοχώρι 21-8 27

4. Ακαδημία Τυρνάβου 28-17 26

5. Καρυά 24-21 24

6. Δένδρα 16-20 21

7. Βερδικούσια 14-18 20

8. Ανθούπολη 16-23 17

9. Ροδιακός 22-22 17

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-25 11

11. Καλαρρύτες 15-33 11

12. Συκέα 4-36 3

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

Επόμενη αγωνιστική (20/2, 15.00)

Ανθούπολη-Συκέα

Καρυά-Ακαδημία Τυρνάβου

Δένδρα-Μεσοχώρι

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ροδιακός

Πουρνάρι-Βερδικούσια

Καλαρρύτες-Νεάπολη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Χαραυγή 2-1

Πανιώνιος-Βαμβακού 2-0

Κουλούρι-Μαυροβούνι 1-1

Άγιος Θωμάς-Ναρθάκι α.α. 0-3

Αναγέννηση Φ.-Τερψιθέα 1-0

Αμπελιά-Κοιλάδα 1-1

Ρεπό: Υπέρεια


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 43-14 32

2. Αναγέννηση Φαρσάλων 26-14 34

3. Κοιλάδα 32-20 31

4. Βαμβακού 25-15 29

5. Πελασγιώτιδα 23-12 30

6. Πανιώνιος 32-29 28

7. Μαυροβούνι 25-15 23

8. Ναρθάκι 18-21 23

9. Υπέρεια 25-21 17

10. Τερψιθέα 21-30 12

11. Κουλούρι 22-37 10

12. Χαραυγή 23-39 8

13. Άγιος Θωμάς 4-52 4

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (21/2, 15.00)

Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα

Χαραυγή-Κουλούρι

Βαμβακού-Άγιος Θωμάς (20/2, 15.00)

Μαυροβούνι-Υπέρεια

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ.

Τερψιθέα-Κοιλάδα

Ρεπό: Αμπελιά


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλή-Λαρισαϊκός 2-2

Έλαφος-Αιγάνη 3-1

Ιπποκράτης-Νέο Περιβόλι 1-4

Αετόλοφος-Ελάτεια 2-1

Ευαγγελισμός-Ελευθεριακός 1-2


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 42-12 30

2. Ελευθεριακός 28-17 29

3. Νέο Περιβόλι 46-18 27

4. Ιπποκράτης 33-18 26

5. Αμυγδαλή 29-22 23

6. Αετόλοφος 21-27 16

7. Αιγάνη 19-32 11

8. Ελάτεια 18-37 10

9. Έλαφος 18-48 8

10. Ευαγγελισμός 13-36 3

*Η Αιγάνη έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (20/2, 15.00)

Ιπποκράτης-Αετόλοφος

Ελευθεριακός-Λαρισαϊκός

Ελάτεια-Έλαφος

Νέο Περιβόλι-Αμυγδαλή

Αιγάνη-Ευαγγελισμός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λιβάδι-Νίκη/Μιχαήλ 0-0

Ορφέας-Βαλανίδα 3-4

Λάρισα ’88-Πλατανούλια 0-1

Τοξότης-Προμηθέας 6-0

Δρυμός-Πύθιο 1-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Τοξότης 46-7 32

2. Πλατανούλια 35-13 28

3. Βαλανίδα 28-18 24

4. Λάρισα ’88 22-18 20

5. Νίκη/Μιχαήλ 34-28 19

6. Πύθιο 31-30 18

7. Δρυμός 35-14 17

8. Λιβάδι 14-25 12

9. Προμηθέας 4-46 2

10. Ορφέας 11-57 2

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.


Επόμενη αγωνιστική (20/2, 15.00)

Λάρισα ’88-Τοξότης

Πύθιο-Νίκη/Μιχαήλ

Προμηθέας-Ορφέας

Πλατανούλια-Λιβάδι

Βαλανίδα-Δρυμός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Μαρίνος Αντύπας 1-0

Κρήνη-Ζωοδ. Πηγή 1-1

Άγιος Γεώργιος-Μυραϊκός 2-1

Δίλοφος-Σταυρός 4-0

Ακαδημία Αχιλλέως –Πηνειός 3-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 25-4 32

2. Δίλοφος 28-10 28

3. Χαλκιάδες 30-10 26

4. Άγιος Γεώργιος 22-10 23

5. Μυραϊκός 24-11 23

6. Πηνειός 25-18 21

7. Κρήνη 17-16 17

8. Ζωοδ. Πηγή 10-28 11

9. Μαρίνος Αντύπας 5-32 4

10. Σταυρός 4-51 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.


Επόμενη αγωνιστική (21/2, 15.00)

Ακαδημία Αχιλλέως-Μυραϊκός

Ζωοδ. Πηγή-Χαλκιάδες

Σταυρός-Πηνειός

Κρήνη-Μαρίνος Αντύπας

Δίλοφος-Άγιος Γεώργιος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt