.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Φεβρουάριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1317

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Κέρκυρα-Πανελευσινιακός 3-0

ΑΕΛ-Παναιγιάλειος 1-2

Παναχαϊκή-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Λαμία-Εργοτέλης α.α. 3-0

Καλλιθέα-Τρίκαλα 1-1

Αχαρναϊκός-Απόλλων Σμύρνης 0-1

Αγροτικός Αστέρας-Πανσερραϊκός 0-0

Χανιά-Ολυμπιακός Βόλου α.α. 3-0

Κισσαμικός-Ζάκυνθος 1-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Κέρκυρα 30-17 42

2. Απόλλων Σμύρνης 26-9 42

3. ΑΕΛ 28-11 41

4. Τρίκαλα 29-17 34

5. Λαμία 26-18 33

6. Καλλιθέα 21-16 32

7. Κισσαμικός 15-12 29

8. Αχαρναϊκός 18-17 27

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 15-17 26

10. Πανσερραϊκός 20-20 25

11. Χανιά 20-20 24

12. Παναιγιάλειος 14-23 23

13. Ζάκυνθος 18-19 20

14. Αγροτικός Αστέρας 10-15 20

15. Παναχαϊκή 14-21 20

16. Πανελευσινιακός 14-36 14

*Ο Εργοτέλης και ο Ολυμπιακός Βόλου αποχώρησαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.00)

Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Καρδίτσας-Κέρκυρα (29/2)

Εργοτέλης-ΑΕΛ α.α. 0-3

Τρίκαλα-Παναχαϊκή

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

Πανσερραϊκός-Καλλιθέα

Ολυμπιακός Βόλου-Αχαρναϊκός α.α. 0-3

Ζάκυνθος-Αγροτικός Αστέρας

Κισσαμικός-Χανιά (29/2)


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρτίνο-Φαρκαδόνα 4-0

Πύδνα Κίτρους-Τσαριτσάνη 1-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Τύρναβος 1-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 3-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Φωκικός α.α. 3-0

Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου 0-0

Θεσπρωτός-Πιερικός 0-0

Δωτιέας Αγιάς-Καναλάκι 1-2

Ρεπό: Αιγινιακός


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 39-16 50

2. Αιγινιακός 37-12 44

3. Νίκη Βόλου 27-14 39

4. Θεσπρωτός 25-17 36

5. Πύδνα Κίτρους 31-13 36

6. Ρήγας Φεραίος 23-15 33

7. Πιερικός 24-11 30

8. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 27-33 28

9. Πύρασος 22-25 27

10. Εθνικός Φιλιππιάδας 10-10 27

11. Τύρναβος 15-16 23

12. Τσαριτσάνη 18-28 22

13. Δωτιέας Αγιάς 15-25 20

14. Αχέρων Καναλακίου 12-24 17

15. Μαρτίνο 14-26 15

16. Φαρκαδόνα 22-37 13

*O Πιερικός ξεκίνησε με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

*Ο Φωκικός αποχώρησε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.00)

Φαρκαδόνα-Τσαριτσάνη

Τύρναβος-Μαρτίνο

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Πύδνα Κίτρους

Φωκικός-Εθνικός Φιλιππιάδας α.α. 0-3

Αιγινιακός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχέρων Καναλακίου-Ρήγας Φεραίος

Δωτιέας Αγιάς-Θεσπρωτός

Ρεπό: Πιερικός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Π.Ο.Ε 5-0

Αγ. Ανάργυροι-Αμυγδαλέα 0-2

Δήμητρα Γιάνν.-Γλαύκη 4-1

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι 0-0

Φαλανιακός-Σμόλικας 1-0

Νέα Πολιτεία-Αβέρωφ 2-1

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρισας 0-3

Καλοχώρι-Απόλλων Λάρ. 0-2

Δαμασιακός-Χάλκη 1-2

 

Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 69-6 67

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 45-8 62

3. Δήμητρα Γιάννουλης 29-17 44

4. Φαλανιακός 33-22 43

5. Δαμασιακός 46-35 40

6. Βλαχογιάννι 45-46 40

7. Καλοχώρι 36-38 40

8. Νέα Πολιτεία 46-31 38

9. Αμυγδαλέα 26-35 34

10. Σμόλικας 32-24 34

11. Π.Ο.Ε 32-30 34

12. Μακρυχώρι 33-36 33

13. Γλαύκη 26-45 25

14. Αμπελωνιακός 19-38 24

15. Ηρακλής Λάρισας 25-35 23

16. Άγιοι Ανάργυροι 26-46 22

17. Αβέρωφ 24-53 16

18. Χάλκη 24-69 7

 

Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.30)

Αγ. Ανάργυροι-Αχιλλέας Φ.

Π.Ο.Ε-Δήμητρα Γιάνν.

Αμυγδαλέα-Αμπελωνιακός

Γλαύκη-Φαλανιακός

Μακρυχώρι-Νέα Πολιτεία

Σμόλικας-Βλαχογιάννι

Αβέρωφ-Καλοχώρι

Ηρακλής Λάρ.-Δαμασιακός

Απόλλων Λάρ.-Χάλκη

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Γόννοι-Ελευθεραί 1-1

Συκούριο-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 2-1

Βούναινα-Λάρισα 2012 0-1

Δολιχιακός-Βρυσιά α.α. 3-0

Ραχούλα-Μελιβοία 2-1

Ανάβρα-Χειμάδι 1-3

Αργυροπούλι-Αμπελόκηποι 1-0

Αστέρας Τ.-Σ.Σ. Ραψάνης 1-0

Ρεπό: Παναγροτικός

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 35-15 47

2. Λάρισα 2012 47-17 46

3. Συκούριο 41-20 41

4. Αστέρας Τυρνάβου 43-22 40

5. Γόννοι 31-14 38

6. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 29-21 36

7. Βούναινα 31-29 35

8. Ελευθεραί 33-33 34

9. Ανάβρα 31-29 29

10. Ραχούλα 19-25 28

11. Σ.Σ. Ραψάνης 26-39 28

12. Δολιχιακός 35-31 27

13. Παναγροτικός 32-38 26

14. Μελιβοία 30-28 25

15. Χειμάδι 34-55 23

16. Αμπελόκηποι 29-36 19

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο ενώ έχουν έναν μηδενισμό και -3 από την φετινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα



Επόμενη αγωνιστική (27/2, 15.30)

Ελευθεραί-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Λάρισα 2012-Γόννοι

Βρυσιά-Συκούριο α.α. 0-3

Μελιβοία-Βούναινα

Χειμάδι-Δολιχιακός

Αμπελόκηποι-Ραχούλα

Παναγροτικός-Ανάβρα

Σ.Σ. Ραψάνης-Αργυροπούλι

Ρεπό: Αστέρας Τ.

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομορφοχώρι-Μελιβοιακός 2-0

Μελισσοχώρι-Ομόνοια 1-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελία 4-0

Διογένης-Λύκοι 1-3

Στόμιο-Αρμένιο 6-0

Κιλελέρ-Μαρμαρίνη 1-0

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 31-12 37

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 37-13 35

3. Μελισσοχώρι 30-19 30

4. Λύκοι 21-11 29

5. Στόμιο 29-17 27

6. Ομόνοια 26-19 20

7. Ομορφοχώρι 17-17 20

8. Αρμένιο 17-26 18

9. Μελία 14-29 17

10. Διογένης 26-43 12

11. Μαρμαρίνη 13-31 7

12. Μελιβοιακός 19-38 5

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.30)

Μελιβοιακός-Ομόνοια

Μελία-Ομορφοχώρι

Λύκοι-Μελισσοχώρι

Αρμένιο-Ατρόμητοι/Θύελλα

Μαρμαρίνη-Διογένης

Κιλελέρ-Στόμιο

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Συκέα 3-1

Καρυά-Ακαδημία Τυρνάβου 1-4

Δένδρα-Μεσοχώρι 2-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ροδιακός 0-1

Πουρνάρι-Βερδικούσια 3-0

Καλαρρύτες-Νεάπολη 1-2

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Πουρνάρι 35-16 40

2. Νεάπολη 37-8 37

3. Ακαδημία Τυρνάβου 32-18 29

4. Μεσοχώρι 21-10 27

5. Καρυά 25-25 24

6. Δένδρα 18-20 24

7. Βερδικούσια 14-21 20

8. Ανθούπολη 19-24 20

9. Ροδιακός 23-22 20

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-26 11

11. Καλαρρύτες 16-35 11

12. Συκέα 5-39 3

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (27/2, 15.30)

Συκέα-Ακαδημία Τυρνάβου

Μεσοχώρι-Ανθούπολη

Ροδιακός-Καρυά

Βερδικούσια-Δένδρα

Νεάπολη-Μεγάλο Ελ/χωρι

Καλαρρύτες-Πουρνάρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα 1-2

Χαραυγή-Κουλούρι 3-2

Βαμβακού-Άγιος Θωμάς α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Υπέρεια 2-1

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. 1-1

Τερψιθέα-Κοιλάδα 1-0

Ρεπό: Αμπελιά

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Αναγέννηση Φαρσάλων 27-15 35

2. Πελασγιώτιδα 25-13 33

3. Αμπελιά 43-14 32

4. Βαμβακού 28-15 32

5. Κοιλάδα 32-21 31

6. Πανιώνιος 33-31 28

7. Μαυροβούνι 27-16 26

8. Ναρθάκι 19-22 24

9. Υπέρεια 26-23 17

10. Τερψιθέα 22-30 15

11. Χαραυγή 26-41 11

12. Κουλούρι 24-40 10

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Ο Άγιος Θωμάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (27/2, 15.30)

Πελασγιώτιδα-Κουλούρι

Άγιος Θωμάς-Πανιώνιος

Υπέρεια-Χαραυγή

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού

Αμπελιά-Μαυροβούνι

Κοιλάδα-Ναρθάκι

Ρεπό: Τερψιθέα

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ιπποκράτης-Αετόλοφος 3-0

Ελευθεριακός-Λαρισαϊκός 1-2

Ελάτεια-Έλαφος 1-0

Νέο Περιβόλι-Αμυγδαλή 4-1

Αιγάνη-Ευαγγελισμός 2-1

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 44-13 33

2. Νέο Περιβόλι 50-19 30

3. Ιπποκράτης 36-18 29

4. Ελευθεριακός 29-19 29

5. Αμυγδαλή 30-26 23

6. Αετόλοφος 21-30 16

7. Αιγάνη 21-33 14

8. Ελάτεια 19-37 13

9. Έλαφος 18-49 8

10. Ευαγγελισμός 14-38 3

*Η Αιγάνη έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.30)

Λαρισαϊκός-Αιγάνη

Ελευθεριακός-Νέο Περιβόλι

Ευαγγελισμός-Ελάτεια

Αμυγδαλή-Ιπποκράτης

Αετόλοφος-Έλαφος

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα ’88-Τοξότης 1-3

Πύθιο-Νίκη/Μιχαήλ 2-0

Προμηθέας-Ορφέας 2-2

Πλατανούλια-Λιβάδι 3-1

Βαλανίδα-Δρυμός 4-1

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Τοξότης 49-8 35

2. Πλατανούλια 38-14 31

3. Βαλανίδα 32-19 27

4. Πύθιο 33-30 21

5. Λάρισα ’88 23-21 20

6. Νίκη/Μιχαήλ 34-30 19

7. Δρυμός 36-18 17

8. Λιβάδι 15-28 12

9. Προμηθέας 6-48 3

10. Ορφέας 13-59 3

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

 

Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.30)

Νίκη/Μιχαήλ-Βαλανίδα

Πύθιο-Πλατανούλια

Δρυμός-Προμηθέας

Λιβάδι-Λάρισα ’88

Τοξότης-Ορφέας

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Αχιλλέως-Μυραϊκός 1-4

Ζωοδ. Πηγή-Χαλκιάδες 0-3

Σταυρός-Πηνειός 0-6

Κρήνη-Μαρίνος Αντύπας 1-0

Δίλοφος-Άγιος Γεώργιος 5-1

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 26-8 32

2. Δίλοφος 33-11 31

3. Χαλκιάδες 33-10 29

4. Μυραϊκός 28-12 26

5. Άγιος Γεώργιος 23-15 23

6. Πηνειός 31-18 24

7. Κρήνη 18-16 20

8. Ζωοδ. Πηγή 10-31 11

9. Μαρίνος Αντύπας 5-33 4

10. Σταυρός 4-57 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (28/2, 15.30)

Μυραϊκός-Χαλκιάδες

Άγιος Γεώργιος-Ακαδημία Αχιλλέως

Μαρίνος Αντύπας-Δίλοφος

Πηνειός-Κρήνη

Ζωοδ. Πηγή-Σταυρός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt