.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
02 Μάρτιος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1552

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος 0-2

Αναγέννηση Καρδίτσας-Κέρκυρα 1-2

Εργοτέλης-ΑΕΛ α.α. 0-3

Τρίκαλα-Παναχαϊκή 3-0

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία 1-0

Πανσερραϊκός-Καλλιθέα 3-2

Ολυμπιακός Βόλου-Αχαρναϊκός α.α. 0-3

Ζάκυνθος-Αγροτικός Αστέρας 1-0

Κισσαμικός-Χανιά 0-0


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Κέρκυρα 32-18 45

2. Απόλλων Σμύρνης 27-9 45

3. ΑΕΛ 31-11 44

4. Τρίκαλα 32-17 37

5. Λαμία 26-19 33

6. Καλλιθέα 23-19 32

7. Κισσαμικός 15-12 30

8. Αχαρναϊκός 21-17 30

9. Πανσερραϊκός 23-22 28

10. Αναγέννηση Καρδίτσας 16-19 26

11. Παναιγιάλειος 16-23 26

12. Χανιά 20-20 25

13. Ζάκυνθος 19-19 23

14. Αγροτικός Αστέρας 10-16 20

15. Παναχαϊκή 14-24 20

16. Πανελευσινιακός 14-38 14

*Ο Εργοτέλης και ο Ολυμπιακός Βόλου αποχώρησαν από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική

Σάββατο 5/3

Αχαρναϊκός-Κισσαμικός

ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης (18.30, ΟΤΕ TV)

Κυριακή (6/3)

Αναγέννηση Καρδίτσας- Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας-Χανιά

Παναχαϊκή-Πανσερραϊκός

Κέρκυρα-Τρίκαλα (15.00, ΟΤΕ TV)

Παναιγιάλειος-Εργοτέλης α.α. 3-0

Λαμία-Ολυμπιακός Βόλου α.α. 3-0

Δευτέρα (7/3)

Καλλιθέα-Ζάκυνθος (18.00, ΟΤΕ TV)

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-Τσαριτσάνη 1-4

Τύρναβος-Μαρτίνο 1-0

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Πύδνα Κίτρους 1-2

Φωκικός-Εθνικός Φιλιππιάδας α.α. 0-3

Αιγινιακός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 6-1

Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Αχέρων Καναλακίου-Ρήγας Φεραίος 0-2

Δωτιέας Αγιάς-Θεσπρωτός 1-1

Ρεπό: Πιερικός

 

Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 39-16 51

2. Αιγινιακός 43-13 47

3. Νίκη Βόλου 29-12 45

4. Πύδνα Κίτρους 33-14 39

5. Θεσπρωτός 26-18 37

6. Ρήγας Φεραίος 25-15 36

7. Πιερικός 24-11 30

8. Εθνικός Φιλιππιάδας 13-10 30

9. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 28-39 28

10. Πύρασος 23-27 27

11. Τύρναβος 16-16 26

12. Τσαριτσάνη 22-29 25

13. Δωτιέας Αγιάς 16-26 21

14. Αχέρων Καναλακίου 12-26 17

15. Μαρτίνο 14-27 15

16. Φαρκαδόνα 23-41 13

*O Πιερικός ξεκίνησε με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

*Ο Φωκικός αποχώρησε από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (5/3, 15.00)

Τύρναβος-Φαρκαδόνα

Τσαριτσάνη-Πύρασος

Μαρτίνο-Φωκικός α.α. 3-0

Πύδνα Κίτρους-Αιγινιακός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πιερικός

Καραϊσκάκης-Καναλάκι

Ρήγας Φ.-Θεσπρωτός

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Ανάργυροι-Αχιλλέας Φ. 0-4

Π.Ο.Ε-Δήμητρα Γιάνν. 1-2

Αμυγδαλέα-Αμπελωνιακός 1-3

Γλαύκη-Φαλανιακός 1-1

Μακρυχώρι-Νέα Πολιτεία 1-1

Σμόλικας-Βλαχογιάννι 2-1

Αβέρωφ-Καλοχώρι 1-2

Ηρακλής Λάρ.-Δαμασιακός 0-0

Απόλλων Λάρισας-Χάλκη 2-0

 

Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 71-6 70

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 49-8 65

3. Δήμητρα Γιάννουλης 31-18 47

4. Φαλανιακός 34-23 44

5. Καλοχώρι 38-39 43

6. Δαμασιακός 46-35 41

7. Βλαχογιάννι 46-48 40

8. Νέα Πολιτεία 47-32 39

9. Σμόλικας 34-25 37

10. Αμυγδαλέα 27-38 34

11. Π.Ο.Ε 33-32 34

12. Μακρυχώρι 34-37 34

13. Αμπελωνιακός 22-39 27

14. Γλαύκη 27-46 26

15. Ηρακλής Λάρισας 25-35 24

16. Άγιοι Ανάργυροι 26-50 22

17. Αβέρωφ 25-55 16

18. Χάλκη 24-71 7

 

Επόμενη αγωνιστική (5/3, 15.30)

Αχιλλέας Φ.-Δήμητρα Γιάννουλης

Αμπελωνιακός-Άγιοι Ανάργυροι

Φαλανιακός-Π.Ο.Ε

Νέα Πολιτεία-Αμυγδαλέα

Βλαχογιάννι-Γλαύκη

Καλοχώρι-Μακρυχώρι

Δαμασιακός-Σμόλικας

Χάλκη-Αβέρωφ

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 1-4

Λάρισα 2012-Γόννοι 0-0

Βρυσιά-Συκούριο α.α. 0-3

Μελιβοία-Βούναινα 1-1

Χειμάδι-Δολιχιακός 1-0

Αμπελόκηποι-Ραχούλα 3-2

Παναγροτικός-Ανάβρα 2-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Αργυροπούλι 0-0

Ρεπό: Αστέρας Τ.

 

Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 35-15 48

2. Λάρισα 2012 47-17 47

3. Συκούριο 44-20 44

4. Αστέρας Τυρνάβου 43-22 40

5. Γόννοι 31-14 39

6. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 33-22 39

7. Βούναινα 32-30 35

8. Ελευθεραί 34-37 34

9. Σ.Σ. Ραψάνης 26-39 29

10. Παναγροτικός 34-38 29

11. Ανάβρα 31-31 29

12. Ραχούλα 21-28 28

13. Δολιχιακός 35-32 27

14. Μελιβοία 31-29 26

15. Χειμάδι 35-55 26

16. Αμπελόκηποι 32-38 22

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο ενώ έχουν έναν μηδενισμό και -3 από την φετινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα



Επόμενη αγωνιστική (6/3, 15.30)

Λάρισα 2012-Ελευθεραί

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Βρυσιά α.α. 3-0

Γόννοι-Μελιβοία

Συκούριο-Χειμάδι

Βούναινα-Αμπελόκηποι

Δολιχιακός-Παναγροτικός

Ραχούλα-Σ.Σ. Ραψάνης

Ανάβρα-Αστέρας Τ.

Ρεπό: Αργυροπούλι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Ομόνοια (διεκόπη)

Μελία-Ομορφοχώρι 0-2

Λύκοι-Μελισσοχώρι 2-0

Αρμένιο-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-0

Μαρμαρίνη-Διογένης 4-1

Κιλελέρ-Στόμιο 2-3

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 33-15 37

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 37-15 35

3. Λύκοι 23-11 32

4. Μελισσοχώρι 30-21 30

5. Στόμιο 32-19 30

6. Ομορφοχώρι 19-17 23

7. Αρμένιο 19-26 21

8. Ομόνοια 26-19 20

9. Μελία 14-31 17

10. Διογένης 27-47 12

11. Μαρμαρίνη 17-32 10

12. Μελιβοιακός 19-38 5

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (6/3, 15.30)

Μελία-Μελιβοιακός

Ομόνοια-Λύκοι

Ομορφοχώρι-Αρμένιο

Μελισσοχώρι-Μαρμαρίνη

Ατρόμητοι/Θύελλα-Κιλελέρ

Διογένης-Στόμιο

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Ακαδημία Τυρνάβου 0-8

Μεσοχώρι-Ανθούπολη 0-1

Ροδιακός-Καρυά 2-0

Βερδικούσια-Δένδρα 3-3

Νεάπολη-Μεγάλο Ελ/χωρι 0-0

Καλαρρύτες-Πουρνάρι 1-3

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Πουρνάρι 38-17 43

2. Νεάπολη 37-8 38

3. Ακαδημία Τυρνάβου 40-18 32

4. Μεσοχώρι 21-11 27

5. Δένδρα 21-23 25

6. Καρυά 25-27 24

7. Ανθούπολη 20-24 23

8. Ροδιακός 25-22 23

9. Βερδικούσια 17-24 21

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-26 12

11. Καλαρρύτες 17-38 11

12. Συκέα 5-47 3

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (5/3, 15.30)

Μεσοχώρι-Συκέα

Ακαδημία Τυρνάβου-Ροδιακός

Ανθούπολη-Βερδικούσια

Καρυά-Νεάπολη

Δένδρα-Καλαρρύτες

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πουρνάρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Κουλούρι 1-0

Άγιος Θωμάς-Πανιώνιος α.α. 0-3

Υπέρεια-Χαραυγή 3-4

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού 2-0

Αμπελιά-Μαυροβούνι 1-0

Κοιλάδα-Ναρθάκι 0-3

Ρεπό: Τερψιθέα

 

Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Αναγέννηση Φαρσάλων 29-15 38

2. Πελασγιώτιδα 26-13 36

3. Αμπελιά 44-14 35

4. Βαμβακού 28-17 32

5. Κοιλάδα 32-24 31

6. Πανιώνιος 36-31 31

7. Ναρθάκι 22-22 27

8. Μαυροβούνι 27-17 26

9. Υπέρεια 29-27 17

10. Τερψιθέα 22-30 15

11. Χαραυγή 30-44 14

12. Κουλούρι 24-41 10

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Ο Άγιος Θωμάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (6/3, 15.30)

Άγιος Θωμάς-Πελασγιώτιδα

Κουλούρι-Υπέρεια

Πανιώνιος-Αναγέννηση Φ.

Χαραυγή-Αμπελιά

Βαμβακού-Κοιλάδα

Μαυροβούνι-Τερψιθέα

Ρεπό: Ναρθάκι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Αιγάνη 2-0

Ελευθεριακός-Νέο Περιβόλι 1-2

Ευαγγελισμός-Ελάτεια 1-2

Αμυγδαλή-Ιπποκράτης 2-2

Αετόλοφος-Έλαφος 4-2

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 46-13 36

2. Νέο Περιβόλι 52-20 33

3. Ιπποκράτης 38-20 30

4. Ελευθεριακός 30-21 29

5. Αμυγδαλή 32-28 24

6. Αετόλοφος 25-32 19

7. Ελάτεια 21-38 16

8. Αιγάνη 21-35 14

9. Έλαφος 20-53 8

10. Ευαγγελισμός 15-40 3

*Η Αιγάνη έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (20/3, 15.30)

Ελάτεια-Λαρισαϊκός

Αιγάνη-Νέο Περιβόλι

Αετόλοφος-Αμυγδαλή

Έλαφος-Ευαγγελισμός

Ιπποκράτης-Ελευθεριακός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ-Βαλανίδα 2-3

Πύθιο-Πλατανούλια 3-2

Δρυμός-Προμηθέας 2-0

Λιβάδι-Λάρισα ’88 2-3

Τοξότης-Ορφέας 1-0

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Τοξότης 50-8 38

2. Πλατανούλια 40-17 31

3. Βαλανίδα 35-21 30

4. Πύθιο 36-32 24

5. Λάρισα ’88 26-23 23

6. Δρυμός 38-18 20

7. Νίκη/Μιχαήλ 36-33 19

8. Λιβάδι 17-31 12

9. Προμηθέας 6-50 3

10. Ορφέας 13-60 3

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

 

Επόμενη αγωνιστική (19/3, 15.30)

Προμηθέας-Νίκη/Μιχαήλ

Βαλανίδα-Πλατανούλια

Τοξότης-Λιβάδι

Ορφέας-Δρυμός

Λάρισα ’88-Πύθιο

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Χαλκιάδες 3-0

Άγιος Γεώργιος-Ακαδημία Αχιλλέως 0-1

Μαρίνος Αντύπας-Δίλοφος 1-2

Πηνειός-Κρήνη 3-0

Ζωοδ. Πηγή-Σταυρός 3-0

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 27-8 35

2. Δίλοφος 35-12 34

3. Μυραϊκός 31-12 29

4. Χαλκιάδες 33-13 29

5. Πηνειός 34-18 27

6. Άγιος Γεώργιος 23-16 23

7. Κρήνη 18-19 20

8. Ζωοδ. Πηγή 13-31 14

9. Μαρίνος Αντύπας 6-35 4

10. Σταυρός 4-60 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (5/3, 15.30)

Δίλοφος-Μυραϊκός

Χαλκιάδες-Ακαδημία Αχιλλέως

Ζωοδ. Πηγή-Πηνειός

Σταυρός-Μαρίνος Αντύπας

Κρήνη-Άγιος Γεώργιος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt