.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
09 Μάρτιος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1360

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αχαρναϊκός-Κισσαμικός 0-1

ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης 1-0

Αναγέννηση Καρδίτσας- Πανελευσινιακός 2-0

Αγροτικός Αστέρας-Χανιά 1-0

Παναχαϊκή-Πανσερραϊκός 0-1

Κέρκυρα-Τρίκαλα 1-0

Παναιγιάλειος-Εργοτέλης α.α. 3-0

Λαμία-Ολυμπιακός Βόλου α.α. 3-0

Καλλιθέα-Ζάκυνθος 1-1


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Κέρκυρα 33-18 48

2. ΑΕΛ 32-11 47

3. Απόλλων Σμύρνης 27-10 45

4. Τρίκαλα 32-18 37

5. Λαμία 29-19 36

6. Καλλιθέα 24-20 33

7. Κισσαμικός 16-12 33

8. Πανσερραϊκός 24-22 31

9. Αχαρναϊκός 21-18 30

10. Αναγέννηση Καρδίτσας 18-19 29

11. Παναιγιάλειος 19-23 29

12. Χανιά 20-21 25

13. Ζάκυνθος 20-20 24

14. Αγροτικός Αστέρας 11-16 23

15. Παναχαϊκή 14-25 20

16. Πανελευσινιακός 14-40 14

*Ο Εργοτέλης και ο Ολυμπιακός Βόλου αποχώρησαν από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική

Παρασκευή (11/3)

Απόλλων Σμύρνης-Παναιγιάλειος (18.00, ΟΤΕ TV)

 

Σάββατο (12/3, 15.00)

Ζάκυνθος-Παναχαϊκή

Κισσαμικός-Λαμία

Πανσερραϊκός-Κέρκυρα (18.30, ΟΤΕ TV)

 

Κυριακή (14/3, 15.00)

Πανελευσινιακός-Εργοτέλης α.α. 3-0

Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας (18.00, ΟΤΕ TV)

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΛ α.α. 0-3

Χανιά-Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας-Αχαρναϊκός

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Φαρκαδόνα 2-1

Τσαριτσάνη-Πύρασος 1-0

Μαρτίνο-Φωκικός α.α. 3-0

Πύδνα Κίτρους-Αιγινιακός 0-2

Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου 1-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πιερικός 1-1

Καραϊσκάκης-Καναλάκι 2-1

Ρήγας Φ.-Θεσπρωτός 2-2

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 41-17 54

2. Αιγινιακός 45-13 50

3. Νίκη Βόλου 30-13 46

4. Πύδνα Κίτρους 33-16 39

5. Θεσπρωτός 28-20 38

6. Ρήγας Φεραίος 27-17 37

7. Πιερικός 25-12 31

8. Εθνικός Φιλιππιάδας 14-11 31

9. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 29-40 29

11. Τύρναβος 18-17 29

12. Τσαριτσάνη 23-29 28

10. Πύρασος 23-28 27

13. Δωτιέας Αγιάς 16-26 21

15. Μαρτίνο 17-27 18

14. Αχέρων Καναλακίου 13-28 17

16. Φαρκαδόνα 24-43 13

*O Πιερικός ξεκίνησε με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

*Ο Φωκικός αποχώρησε από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (12/3, 15.00)

Φαρκαδόνα-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Φωκικός-Τύρναβος α.α. 0-3

Αιγινιακός-Τσαριτσάνη

Νίκη Βόλου-Μαρτίνο

Πιερικός-Πύδνα Κίτρους

Καναλάκι-Εθνικός Φιλιππιάδας

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΘεσπρωτόςΑΕ Καραϊσκάκης

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Δήμητρα Γιάννουλης 2-1

Αμπελωνιακός-Άγιοι Ανάργυροι 3-0

Φαλανιακός-Π.Ο.Ε 0-0

Νέα Πολιτεία-Αμυγδαλέα 1-3

Βλαχογιάννι-Γλαύκη 5-2

Καλοχώρι-Μακρυχώρι 3-3

Δαμασιακός-Σμόλικας 2-3

Χάλκη-Αβέρωφ 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας 0-3

 

Η βαθμολογία (27η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 74-6 73

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 51-9 68

3. Δήμητρα Γιάννουλης 32-20 47

4. Φαλανιακός 34-23 45

5. Καλοχώρι 41-42 44

7. Βλαχογιάννι 51-50 43

6. Δαμασιακός 48-38 41

9. Σμόλικας 37-27 40

8. Νέα Πολιτεία 48-35 39

10. Αμυγδαλέα 30-39 37

11. Π.Ο.Ε 33-32 35

12. Μακρυχώρι 37-40 35

13. Αμπελωνιακός 25-39 30

14. Γλαύκη 29-51 26

15. Ηρακλής Λάρισας 25-38 24

16. Άγιοι Ανάργυροι 26-53 22

17. Αβέρωφ 25-56 16

18. Χάλκη 25-71 10

 

Επόμενη αγωνιστική (12/3, 15.30)

Αμπελωνιακός-Αχιλλέας Φ.

Δήμητρα Γιάνν.-Φαλανιακός

Αγ. Ανάργυροι-Νέα Πολιτεία

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι

Αμυγδαλέα-Καλοχώρι

Γλαύκη-Δαμασιακός

Μακρυχώρι-Χάλκη

Σμόλικας-Απόλλων Λάρ.

Αβέρωφ-Ηρακλής Λάρ.

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 2012-Ελευθεραί 3-1

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Βρυσιά α.α. 3-0

Γόννοι-Μελιβοία 2-1

Συκούριο-Χειμάδι 2-0

Βούναινα-Αμπελόκηποι 1-2

Δολιχιακός-Παναγροτικός 0-1

Ραχούλα-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Ανάβρα-Αστέρας Τ. 3-2

Ρεπό: Αργυροπούλι

 

Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Λάρισα 2012 50-18 50

2. Αργυροπούλι 35-15 48

3. Συκούριο 46-20 47

4. Γόννοι 33-15 42

5. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 36-22 42

6. Αστέρας Τυρνάβου 45-25 40

7. Βούναινα 33-32 35

8. Ελευθεραί 35-40 34

9. Παναγροτικός 35-38 32

10. Ανάβρα 34-33 32

11. Σ.Σ. Ραψάνης 27-40 30

12. Ραχούλα 22-29 29

13. Δολιχιακός 35-33 27

14. Μελιβοία 32-31 26

15. Χειμάδι 35-57 26

16. Αμπελόκηποι 34-39 25

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο ενώ έχουν έναν μηδενισμό και -3 από την φετινή περίοδο

*Τα Βρυσιά έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα



Επόμενη αγωνιστική (12/3, 15.30)

Ελευθεραί-Βρυσιά α.α. 3-0

Μελιβοία-Λάρισα 2012

Χειμάδι-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Αμπελόκηποι-Γόννοι

Παναγροτικός-Συκούριο

Σ.Σ. Ραψάνης-Βούναινα

Αστέρας Τ.-Δολιχιακός

Ανάβρα-Αργυροπούλι

Ρεπό: Ραχούλα

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελία-Μελιβοιακός 1-0

Ομόνοια-Λύκοι 2-1

Ομορφοχώρι-Αρμένιο 2-4

Μελισσοχώρι-Μαρμαρίνη 3-0

Ατρόμητοι/Θύελλα-Κιλελέρ 0-0

Διογένης-Στόμιο 0-1

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 33-15 38

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 37-15 36

4. Μελισσοχώρι 33-21 33

3. Λύκοι 24-13 32

5. Στόμιο 33-19 33

6. Ομορφοχώρι 21-21 23

7. Αρμένιο 23-28 24

8. Ομόνοια 28-20 23

9. Μελία 15-31 20

10. Διογένης 27-48 12

11. Μαρμαρίνη 17-35 10

12. Μελιβοιακός 19-39 5

* Ο Μελιβοιακός έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

*Δεν υπολογίζεται το ματς Μελιβοιακός-Ομόνοια που διεκόπη στο 12΄λόγω ομίχλης

 

Επόμενη αγωνιστική (19/3, 15.30)

Μελιβοιακός-Λύκοι

Αρμένιο-Μελία

Μαρμαρίνη-Ομόνοια

Κιλελέρ-Ομορφοχώρι

Στόμιο-Μελισσοχώρι

Διογένης-Ατρόμητοι/Θύελλα

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Συκέα 1-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Ροδιακός (αναβλήθηκε, 10/3, 15.30)

Ανθούπολη-Βερδικούσια 0-0

Καρυά-Νεάπολη 0-1

Δένδρα-Καλαρρύτες 3-2

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πουρνάρι 0-1

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Πουρνάρι 39-17 46

2. Νεάπολη 38-8 41

3. Ακαδημία Τυρνάβου 40-18 32

4. Μεσοχώρι 22-11 30

5. Δένδρα 24-25 28

6. Καρυά 25-28 24

7. Ανθούπολη 20-24 24

8. Ροδιακός 25-22 23

9. Βερδικούσια 17-24 22

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-27 12

11. Καλαρρύτες 19-41 11

12. Συκέα 5-48 3

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ακαδημία Τυρνάβου-Ροδιακός έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (20/3, 15.30)

Συκέα-Ροδιακός

Βερδικούσια-Μεσοχώρι

Νεάπολη-Ακαδημία Τυρνάβου

Καλαρρύτες-Ανθούπολη

Πουρνάρι-Καρυά

Μεγάλο Ελ/χωρι-Δένδρα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς-Πελασγιώτιδα α.α. 0-3

Κουλούρι-Υπέρεια 2-1

Πανιώνιος-Αναγέννηση Φ. 3-1

Χαραυγή-Αμπελιά 1-5

Βαμβακού-Κοιλάδα 2-2

Μαυροβούνι-Τερψιθέα 2-1

Ρεπό: Ναρθάκι

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 29-13 39

2. Αναγέννηση Φαρσάλων 30-18 38

3. Αμπελιά 49-15 38

4. Πανιώνιος 39-32 34

5. Βαμβακού 30-19 33

6. Κοιλάδα 34-26 32

7. Ναρθάκι 22-22 27

8. Μαυροβούνι 29-18 29

9. Υπέρεια 30-29 17

10. Τερψιθέα 23-32 15

11. Χαραυγή 31-49 14

12. Κουλούρι 26-42 13

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Ο Άγιος Θωμάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (19/3, 15.30)

Πελασγιώτιδα-Υπέρεια

Αναγέννηση Φ.-Άγιος Θωμάς

Αμπελιά-Κουλούρι

Κοιλάδα-Πανιώνιος

Τερψιθέα-Χαραυγή

Ναρθάκι-Μαυροβούνι

Ρεπό: Βαμβακού

 

Γ΄ΕΠΣΛ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δίλοφος-Μυραϊκός 1-1

Χαλκιάδες-Ακαδημία Αχιλλέως 2-4

Ζωοδ. Πηγή-Πηνειός 0-2

Σταυρός-Μαρίνος Αντύπας 0-3

Κρήνη-Άγιος Γεώργιος 3-1

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 31-10 38

2. Δίλοφος 36-13 35

3. Μυραϊκός 32-13 30

4. Πηνειός 36-18 30

5. Χαλκιάδες 35-17 29

6. Άγιος Γεώργιος 24-19 23

7. Κρήνη 21-20 23

8. Ζωοδ. Πηγή 13-33 14

9. Μαρίνος Αντύπας 9-35 7

10. Σταυρός 4-63 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (27/3, 16.30)

Μαρίνος Αντύπας-Ζωοδ. Πηγή

Ακαδημία Αχιλλέως-Δίλοφος

Χαλκιάδες-Κρήνη

Μυραϊκός-Σταυρός

Πηνειός-Άγιος Γεώργιος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt