.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
01 Νοέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 895

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου 2-1

Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος 3-1

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός 0-1

Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών 1-0

ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους 2-0

Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 14-5 18

2. Διαγόρας Σεβαστής 13-5 18

3. Νίκη Βόλου 12-5 16

4. Απόλλων Λάρισας 17-9 15

5. Καραϊσκάκης 5-0 15

6. Πύδνα Κίτρους 7-5 11

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 6-3 11

9. Πιερικός 5-6 9

10. Ρήγας Φεραίος 10-12 8

11. Εθνικός Φιλιππιάδας 5-11 6

12. Θεσπρωτός 10-11 6

13. Αστέρας Πετρίτη 3-8 5

14. Μαύροι Αετοί 5-9 5

15. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 8-12 5

16. Αμβρακία Κωστακίων 3-11 4

17. Ιστιαία 4-15 2

 

Επόμενη αγωνιστική (6/11, 15.00)

Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη

Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας

Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής

Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Δήμητρα Γιάνν. 1-0

ΠΟ Ελασσόνας-Φαλανιακός 2-0

Αστραπή Ν.Π.-Καλοχώρι 0-1

Αστέρας Τυρν.-Μακρυχώρι 0-3

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι 1-3

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος 1-1

Αχιλλέας Φ.-Αμυγδαλέα 3-1

Σμόλικας-Τσαριτσάνη 1-2

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 19-8 20

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 26-5 20

3. Τσαριτσάνη 8-8 15

4. Βλαχογιάννι 12-8 14

5. Αμυγδαλέα 14-9 14

6. Αργυροπούλι 13-9 14

7. Τύρναβος 9-9 12

8. Δήμητρα Γιάννουλης 13-10 11

9. Π.Ο.Ε 11-12 11

10. Σμόλικας 14-13 9

11. Καλοχώρι 9-13 9

12. Λάρισα 2012 8-11 9

13. Φαλανιακός 12-15 7

14. Μακρυχώρι 9-14 7

15. Αστέρας Τυρνάβου 7-30 3

16. Νέα Πολιτεία 6-17 2

 

Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15.00)

Δήμητρα Γιάνν.-Φαλανιακός

Καλοχώρι-Αργυροπούλι

Μακρυχώρι-ΠΟ Ελασσόνας

Βλαχογιάννι-Νέα Πολιτεία

Τύρναβος-Αστέρας Τυρν.

Αμυγδαλέα-Λάρισα 2012

Τσαριτσάνη-Δωτιέας Αγιάς

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ.

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελιά-Αβέρωφ 4-0

Γλαύκη-Βούναινα α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Κιλελέρ 3-0

Μελιβοία-Γόννοι 0-3

Συκούριο-Πουρνάρι 3-1

Δαμασιακός-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Ελευθεραί-Νεάπολη 0-1

Χάλκη-Ραχούλα α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές 2-2

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 33-4 24

2. Μελιβοία 18-6 19

3. Ελευθεραί 12-8 16

4. Δαμασιακός 17-8 16

5. Γόννοι 13-6 16

6. Συκούριο 18-9 15

7. Νεάπολη 7-7 13

8. Ραχούλα 12-15 13

9. Αμπελωνιακός 8-11 12

10. Βούναινα 14-9 12

11. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 13-12 11

12. Αμπελιά 9-9 10

13. Αβέρωφ 7-20 7

14. Άγιοι Ανάργυροι 6-10 7

15. Πουρνάρι 11-16 5

16. Κιλελέρ 5-12 3

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (6/11, 15.00)

Αβέρωφ-Βούναινα

Κιλελέρ-Αμπελιά

Γόννοι-Γλαύκη α.α. 3-0

Πουρνάρι-Ηρακλής Λάρ.

Αγ. Ανάργυροι-Φιλοκτήτης

Νεάπολη-Συκούριο

Ραχούλα-Δαμασιακός

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ελευθεραί

Αμπελωνιακός-Χάλκη α.α. 3-0

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Δίλοφος 3-0

Βαμβακού-Υπέρεια 3-0

Μυραϊκός-Ακαδημία Φ. 0-3

Παναγροτικός-Χαραυγή 5-0

Αναγέννηση Φ.-Ανθούπολη 1-1

Τοξότης-Λύκοι 2-1

Ρεπό: Μαυροβούνι

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 10-2 12

2. Ναρθάκι 12-5 11

3. Βαμβακού 7-0 10

4. Παναγροτικός 13-4 9

5. Ακαδημία Φ. 9-5 8

6. Λύκοι 7-3 8

7. Υπέρεια 8-6 7

8. Αναγέννηση Φ. 6-5 6

9. Ανθούπολη 7-7 6

10. Τοξότης 4-10 3

11. Δίλοφος 4-12 2

12. Μυραϊκός 2-16 0

13. Χαραυγή 1-14 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (6/11, 15.00)

Βαμβακού-Ναρθάκι

Δίλοφος-Μυραϊκός

Υπέρεια-Παναγροτικός

Ακαδημία Φ.-Αναγέννηση Φ.

Χαραυγή-Μαυροβούνι

Ανθούπολη-Τοξότης

Ρεπό: Λύκοι

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Πλατανούλια 6-1

Βαλανίδα-Πανιώνιος 1-1

Αμπελόκηποι-Κουλούρι 2-0

Καρυά-Ακαδημία Τυρνάβου 0-1

Ροδιακός-Μεσοχώρι 0-2

Δολιχιακός-Δρυμός 6-0

Ρεπό: Μεγάλο Ελ/χωρι

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Δολιχιακός 18-4 13

2. Ακαδημία Τυρνάβου 12-1 12

3. Αμπελόκηποι 18-4 11

4. Μεσοχώρι 7-2 9

5. Κουλούρι 11-6 7

6. Βερδικούσια 12-14 6

7. Δένδρα 7-18 6

8. Πλατανούλια 5-8 4

9. Βαλανίδα 6-9 4

10. Καρυά 5-13 3

11. Ροδιακός 9-12 3

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 1-16 0

13. Πανιώνιος 6-10 -1

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Κουλούρι και Πλατανούλια έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (6/11, 16.00)

Βαλανίδα-Βερδικούσια

Πλατανούλια-Αμπελόκηποι

Πανιώνιος-Καρυά

Κουλούρι-Ροδιακός

Ακαδημία Τυρν.-Μεγάλο Ελ/χωρι

Μεσοχώρι-Δολιχιακός

Ρεπό: Δένδρα

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μάνδρα -Αγ. Θωμάς 3-0

Αγ. Γεώργιος –Ζάππειο 0-1

Τερψιθέα-Κρήνη 1-1

Σταυρός-Ζ. Πηγή α.α. 0-3

Χαλκιάδες-Προμηθέας 1-5

Μαρίνος Αντύπας-Διογένης 1-1

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 18-5 12

2. Διογένης 7-1 10

3. Χαλκιάδες 15-6 7

4. Μάνδρα 11-2 7

5. Ζάππειο 6-4 6

6. Άγιος Γεώργιος 5-4 6

7. Ζωοδ. Πηγή 5-6 4

8. Κρήνη 2-7 3

9. Μαρίνος Αντύπας 2-9 2

10. Τερψιθέα 3-19 1

11. Άγιος Θωμάς 7-6 0

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

*Μάνδρα και Μαρίνος Αντύπας έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (5/11, 16.00)

Αγ. Θωμάς-Ζάππειο

Κρήνη-Μάνδρα

Ζ. Πηγή-Αγ. Γεώργιος

Προμηθέας-Τερψιθέα

Μαρίνος Αντύπας-Σταυρός α.α. 3-0

Διογένης-Χαλκιάδες

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μύτικας-Εθνικός Ολύμπου 0-7

Βρυότοπος-Δρυμός α.α. 0-3

Νίκη Μιχαήλ-Λιβάδι 3-1

Πύθειο-Συκέα 2-3

Ευαγγελισμός-Δελέρια 1-0

Δευκαλίων-Δασοχώρι 4-4

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Συκέα 16-5 12

2. Εθνικός Ολύμπου 18-1 12

3. Δρυμός 17-2 10

4. Ευαγγελισμός 10-3 10

5. Δευκαλίων Κρανιάς 11-8 7

6. Νίκη/Μιχαήλ 14-9 7

7. Δασοχώρι 12-14 5

8. Πύθειο 4-11 3

9. Δελέρια 4-14 3

10. Καλύβια 1-22 0

11. Λιβάδι 3-12 0

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15.00)

Εθνικός Ολύμπου-Δρυμός

Λιβάδι-Μύτικας

Συκέα –Βρυότοπος α.α. 3-0

Δελέρια-Νίκη Μιχαήλ

Δευκαλίων-Πύθειο

Δασοχώρι-Ευαγγελισμός

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt