.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
08 Νοέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 958

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας 0-2

Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 3-0

Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη 3-1

Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας 1-0

Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής 0-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0

Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου 2-1

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 17-5 21

2. Διαγόρας Σεβαστής 14-5 21

3. Απόλλων Λάρισας 19-9 18

4. Νίκη Βόλου 13-7 16

5. Καραϊσκάκης 6-1 16

6. Πύδνα Κίτρους 9-6 14

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 6-3 12

8. Ρήγας Φεραίος 13-13 11

9. Πιερικός 6-7 10

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9-12 8

11. Εθνικός Φιλιππιάδας 5-11 7

12. Θεσπρωτός 10-13 6

13. Αστέρας Πετρίτη 4-11 5

14. Μαύροι Αετοί 5-12 5

15. Αμβρακία Κωστακίων 3-12 4

16. Ιστιαία 4-16 2

 

Επόμενη αγωνιστική (20/11, 15.00)

Απόλλων Λάρισας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος

Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών

Πύδνα Κίτρους-Εθνικός Φιλιππιάδας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Φαλανιακός 3-0

Καλοχώρι-Αργυροπούλι 2-0

Μακρυχώρι-ΠΟ Ελασσόνας 1-0

Βλαχογιάννι-Νέα Πολιτεία 3-0

Τύρναβος-Αστέρας Τυρν. 3-0

Αμυγδαλέα-Λάρισα 2012 1-1

Τσαριτσάνη-Δωτιέας Αγιάς 3-1

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ. 0-3

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 29-5 23

2. Δωτιέας Αγιάς 20-11 20

3. Τσαριτσάνη 11-9 18

4. Βλαχογιάννι 15-8 17

5. Αμυγδαλέα 15-10 15

6. Τύρναβος 12-9 15

7. Αργυροπούλι 13-11 14

8. Δήμητρα Γιάννουλης 16-10 14

9. Καλοχώρι 11-13 12

10. Π.Ο.Ε 11-13 11

11. Λάρισα 2012 9-12 10

12. Μακρυχώρι 10-14 10

13. Σμόλικας 14-16 9

14. Φαλανιακός 12-18 7

15. Αστέρας Τυρνάβου 7-33 3

16. Νέα Πολιτεία 6-20 2

 

Επόμενη αγωνιστική (13/11, 15.00)

Καλοχώρι-Δήμητρα Γιάνν.

Φαλανιακός-Μακρυχώρι

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι

ΠΟ Ελασσόνας-Τύρναβος

Αστραπή Ν.Π.-Αμυγδαλέα

Αστέρας Τυρν.-Τσαριτσάνη

Λάρισα 2012-Σμόλικας

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φ.

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Βούναινα 1-0

Κιλελέρ-Αμπελιά 0-1

Γόννοι-Γλαύκη α.α. 3-0

Πουρνάρι-Ηρακλής Λάρ. 1-4

Αγ. Ανάργυροι-Μελιβοία 1-2

Νεάπολη-Συκούριο 1-3

Ραχούλα-Δαμασιακός 1-1

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ελευθεραί 1-2

Αμπελωνιακός-Χάλκη α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 37-5 27

2. Μελιβοία 20-7 22

3. Ελευθεραί 14-9 19

4. Γόννοι 16-6 19

5. Συκούριο 21-10 18

6. Δαμασιακός 18-9 17

7. Αμπελωνιακός 11-11 15

8. Ραχούλα 13-16 14

9. Αμπελιά 10-9 13

10. Νεάπολη 8-10 13

11. Βούναινα 14-10 12

12. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 14-14 11

13. Αβέρωφ 8-20 10

14. Άγιοι Ανάργυροι 7-12 7

15. Πουρνάρι 12-20 5

16. Κιλελέρ 5-13 3

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (12/11, 15.00)

Κιλελέρ-Αβέρωφ

Βούναινα-Γόννοι

Αμπελιά-Πουρνάρι

Γλαύκη-Αγ. Ανάργυροι α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Νεάπολη

Μελιβοία-Ραχούλα

Συκούριο-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός

Χάλκη-Ελευθεραί α.α. 0-3

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βαμβακού-Ναρθάκι 1-0

Δίλοφος-Μυραϊκός 0-1

Υπέρεια-Παναγροτικός 0-0

Ακαδημία Φ.-Αναγέννηση Φ. 1-5

Χαραυγή-Μαυροβούνι 1-3

Ανθούπολη-Τοξότης 1-2

Ρεπό: Λύκοι

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 13-3 15

2. Βαμβακού 8-0 13

3. Ναρθάκι 12-6 11

4. Παναγροτικός 13-4 10

5. Αναγέννηση Φ. 11-6 9

6. Ακαδημία Φ. 10-10 8

7. Λύκοι 7-3 8

8. Υπέρεια 8-6 8

9. Τοξότης 6-11 6

10. Ανθούπολη 8-9 6

11. Μυραϊκός 3-16 3

12. Δίλοφος 4-13 2

13. Χαραυγή 2-17 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (13/11, 15.00)

Ναρθάκι-Μυραϊκός

Παναγροτικός-Βαμβακού

Αναγέννηση Φ.-Δίλοφος

Μαυροβούνι-Υπέρεια

Τοξότης-Ακαδημία Φ.

Λύκοι-Χαραυγή

Ρεπό: Ανθούπολη

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βαλανίδα-Βερδικούσια 1-0

Πλατανούλια-Αμπελόκηποι 0-2

Πανιώνιος-Καρυά 0-1

Κουλούρι-Ροδιακός 5-2

Ακαδημία Τυρν.-Μεγάλο Ελ/χωρι 7-2

Μεσοχώρι-Δολιχιακός δ.δ.

Ρεπό: Δένδρα

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 19-3 15

2. Αμπελόκηποι 20-4 14

3. Δολιχιακός 18-4 13

4. Κουλούρι 16-8 10

5. Μεσοχώρι 7-2 9

6. Βαλανίδα 7-9 7

7. Καρυά 6-13 6

8. Βερδικούσια 12-15 6

9. Δένδρα 7-18 6

10. Πλατανούλια 5-10 4

11. Ροδιακός 11-17 3

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 3-23 0

13. Πανιώνιος 6-11 -1

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Κουλούρι, Πλατανούλια, Μεσοχώρι και Δολιχιακός έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (12/11, 16.00)

Βερδικούσια-Αμπελόκηποι

Καρυά-Βαλανίδα

Ροδιακός-Πλατανούλια

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πανιώνιος

Δολιχιακός-Κουλούρι

Δένδρα-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Μεσοχώρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Πελασγιώτιδα 1-2

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης 4-2

Χειμάδι-Στόμιο 4-0

Μελισσοχώρι-Μαρμαρίνη 3-1

Μελία-Αρμένιο 1-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ομορφοχώρι 0-0

Νέο Περιβόλι-Λαρισαϊκός 2-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 11-2 11

2. Σ.Σ. Ραψάνης 9-8 10

3. Πελασγιώτιδα 7-4 10

4. Χειμάδι 14-6 10

5. Λαρισαϊκός 7-6 8

6. Μελισσοχώρι 6-7 7

7. Ανάβρα 10-11 6

8. Στόμιο 9-11 6

9. Μελία 7-6 6

10. Ομορφοχώρι 7-6 6

11. Νέο Περιβόλι 4-9 6

12. Μαρμαρίνη 6-9 5

13. Ομόνοια 12-13 3

14. Αρμένιο 3-16 1

 

Επόμενη αγωνιστική (13/11, 15.00)

Ανάβρα-Ομόνοια

Πελασγιώτιδα-Χειμάδι

Σ.Σ. Ραψάνης-Μελισσοχώρι

Στόμιο-Μελία

Μαρμαρίνη-Ατρόμητοι/Θύελλα

Αρμένιο-Νέο Περιβόλι

Ομορφοχώρι-Λαρισαϊκός

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Θωμάς-Ζάππειο 0-1

Κρήνη-Μάνδρα 1-1

Ζ. Πηγή-Αγ. Γεώργιος 0-3

Προμηθέας-Τερψιθέα α.α. 3-0

Μαρίνος Αντύπας-Σταυρός α.α. 3-0

Διογένης-Χαλκιάδες 0-1

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 21-5 15

2. Διογένης 7-2 10

3. Χαλκιάδες 16-6 10

4. Ζάππειο 7-4 9

5. Άγιος Γεώργιος 8-4 9

6. Μάνδρα 12-3 8

7. Μαρίνος Αντύπας 5-9 5

8. Ζωοδ. Πηγή 5-9 4

9. Κρήνη 3-8 4

10. Τερψιθέα 3-22 1

11. Άγιος Θωμάς 7-7 0

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

*Μάνδρα και Μαρίνος Αντύπας έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (12/11, 16.00)

Κρήνη-Αγ. Θωμάς

Ζάππειο-Ζ. Πηγή

Μάνδρα-Προμηθέας

Αγ. Γεώργιος-Μαρίνος Αντύπας

Τερψιθέα-Διογένης

Σταυραετός-Χαλκιάδες α.α. 0-3

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ελάτεια 0-3

Ιπποκράτης-Πηνειός 3-0

Καλαρρύτες-Μελιβοιακός8-0

Έλαφος-Παραπόταμος 1-4

Λάρισα 88-Γαλήνη 2-1

Αναγ. Πυργετού-Πύρρος Βορ. 1-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Παραπόταμος 10-3 9

2. Αετόλοφος 9-4 9

3. Πύρρος 5-2 7

4. Ελάτεια 10-5 7

5. Λάρισα ’88 8-7 7

6. Ιπποκράτης 6-3 6

7. Πυργετός 8-6 6

8. Καλαρρύτες 12-8 4

9. Γαλήνη 5-6 3

10. Πηνειός 4-11 3

11. Έλαφος 3-10 1

12. Μελιβοιακός 4-20 -1

*Ο Μελιβοιακός και οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Για την τύχη της αναμέτρησης Γαλήνη-Πυργετός που διεκόπη στο 92΄ θα αποφασίσει η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος


Επόμενη αγωνιστική (13/11, 15.00)

Ελάτεια-Πηνειός

Μελιβοιακός-Αετόλοφος

Παραπόταμος-Ιπποκράτης

Γαλήνη-Καλαρρύτες

Αναγ. Πυργετού -Έλαφος

Πύρρος Βορ.-Λάρισα 88

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt