.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Νοέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1264

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 3-1

Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου 1-1

ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος 3-1

Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός 4-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0

Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών 1-0

Πύδνα Κίτρους-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Διαγόρας Σεβαστής 18-6 24

2. Ολυμπιακός Βόλου 18-6 22

3. Απόλλων Λάρισας 22-10 21

4. Νίκη Βόλου 14-7 19

5. Καραϊσκάκης 7-2 17

6. Πύδνα Κίτρους 9-6 15

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 9-3 15

8. Ρήγας Φεραίος 14-16 11

9. Πιερικός 7-11 10

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9-15 8

11. Εθνικός Φιλιππιάδας 5-11 8

12. Αστέρας Πετρίτη 5-11 8

13. Θεσπρωτός 10-14 6

14. Μαύροι Αετοί 6-15 5

15. Ιστιαία 7-17 5

16. Αμβρακία Κωστακίων 3-13 4


Επόμενη αγωνιστική (27/11, 15.00)

Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας

Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής

Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας

Πιερικός-Νίκη Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους

Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Μακρυχώρι 2-0

Βλαχογιάννι-Καλοχώρι 0-3

Τύρναβος-Φαλανιακός 2-1

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι 1-3

Τσαριτσάνη-ΠΟ Ελασσόνας 1-0

Σμόλικας-Νέα Πολιτεία 2-0

Αχιλλέας Φ.-Αστέρας Τυρν. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012 3-3

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 35-6 29

2. Δωτιέας Αγιάς 24-17 21

3. Τσαριτσάνη 13-12 21

4. Βλαχογιάννι 18-12 20

5. Δήμητρα Γιάννουλης 20-10 20

6. Τύρναβος 14-11 18

7. Αργυροπούλι 17-15 17

8. Καλοχώρι 14-15 15

9. Σμόλικας 18-16 15

10. Αμυγδαλέα 17-15 15

11. Π.Ο.Ε 12-14 14

12. Μακρυχώρι 10-16 11

13. Λάρισα 2012 12-17 11

14. Φαλανιακός 13-20 8

15. Αστέρας Τυρνάβου 10-37 6

16. Νέα Πολιτεία 8-23 5

 

Επόμενη αγωνιστική (27/11, 15.00)

Βλαχογιάννι-Δήμητρα Γιάνν.

Μακρυχώρι-Τύρναβος

Καλοχώρι-Αμυγδαλέα

Φαλανιακός-Τσαριτσάνη

Αργυροπούλι-Σμόλικας

ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φ. (Σάββατο 26/11, 15.00)

Νέα Πολιτεία-Δωτιέας Αγιάς

Αστέρας Τυρν.-Λάρισα 2012

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Γόννοι 3-1

Πουρνάρι-Κιλελέρ 1-1

Αγ. Ανάργυροι-Βούναινα 2-2

Νεάπολη-Αμπελιά 0-2

Ραχούλα-Γλαύκη α.α. 3-0

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Ηρακλής Λάρ. 0-3

Αμπελωνιακός-Μελιβοία 1-0

Χάλκη-Συκούριο α.α. 0-3

Ελευθεραί-Δαμασιακός 1-0

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 40-5 31

2. Ελευθεραί 18-9 25

3. Μελιβοία 21-9 23

4. Συκούριο 25-11 22

5. Δαμασιακός 19-10 20

6. Γόννοι 18-11 19

7. Αμπελωνιακός 12-12 18

8. Ραχούλα 17-17 18

9. Αμπελιά 13-10 17

10. Βούναινα 18-13 16

11. Νεάπολη 8-12 14

12. Αβέρωφ 11-22 13

13. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 15-18 12

14. Άγιοι Ανάργυροι 12-14 11

15. Πουρνάρι 14-22 7

16. Κιλελέρ 7-14 7

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (26/11, 15.00)

Πουρνάρι-Αβέρωφ

Γόννοι-Αγ. Ανάργυροι

Κιλελέρ-Νεάπολη

Βούναινα-Ραχούλα

Αμπελιά-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές

Γλαύκη-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Χάλκη α.α. 3-0

Μελιβοία-Ελευθεραί

Δαμασιακός-Συκούριο

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός-Ναρθάκι 1-4

Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ. 1-2

Βαμβακού-Μαυροβούνι 2-0

Δίλοφος-Τοξότης 1-0

Υπέρεια-Λύκοι 0-1

Χαραυγή-Ανθούπολη 1-1

Ρεπό: Ακαδημία Φ.

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 15-6 18

2. Βαμβακού 11-1 17

3. Ναρθάκι 19-9 17

4. Αναγέννηση Φ. 15-7 15

5. Παναγροτικός 15-9 11

6. Ακαδημία Φ. 15-11 11

7. Λύκοι 10-4 14

8. Υπέρεια 9-9 8

9. Ανθούπολη 9-10 7

10. Τοξότης 7-17 6

11. Μυραϊκός 6-21 3

12. Δίλοφος 5-15 5

13. Χαραυγή 3-18 -3

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (27/11, 15.00)

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ.

Μαυροβούνι-Παναγροτικός

Τοξότης-Μυραϊκός

Λύκοι-Βαμβακού

Ανθούπολη-Υπέρεια

Ακαδημία Φ.-Χαραυγή

Ρεπό: Δίλοφος

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Βερδικούσια 3-1

Αμπελόκηποι-Ροδιακός 1-1

Βαλανίδα-Μεγάλο Ελ/χωρι 3-0

Πλατανούλια-Δολιχιακός 3-1

Πανιώνιος-Δένδρα 1-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Μεσοχώρι 1-2

Ρεπό: Κουλούρι

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Δολιχιακός 26-9 19

2. Ακαδημία Τυρνάβου 21-6 16

3. Αμπελόκηποι 22-6 16

4. Πλατανούλια 13-14 13

5. Μεσοχώρι 10-6 12

6. Βαλανίδα 12-11 11

7. Κουλούρι 20-16 10

8. Καρυά 11-16 10

9. Δένδρα 9-20 8

10. Βερδικούσια 14-19 7

11. Ροδιακός 12-19 4

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-27 1

13. Πανιώνιος 8-13 1

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (26/11, 15.00)

Βερδικούσια-Ροδιακός

Μεγάλο Ελ/χωρι-Καρυά (Κυριακή 27/11, 15.00)

Δολιχιακός-Αμπελόκηποι

Δένδρα-Βαλανίδα

Μεσοχώρι-Πανιώνιος

Κουλούρι-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Πλατανούλια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Χειμάδι 3-1

Μελισσοχώρι-Ανάβρα 1-1

Μελία-Πελασγιώτιδα 2-2

Ατρόμητοι/Θύελλα-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Νέο Περιβόλι-Στόμιο 0-2

Λαρισαϊκός-Μαρμαρίνη 1-1

Ομορφοχώρι-Αρμένιο 3-1

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 13-5 12

2. Πελασγιώτιδα 11-8 12

3. Στόμιο 14-13 12

4. Χειμάδι 17-11 11

5. Σ.Σ. Ραψάνης 11-11 11

6. Μελισσοχώρι 9-9 11

7. Λαρισαϊκός 12-11 10

8. Ανάβρα 14-12 10

11. Ομορφοχώρι 14-11 10

9. Νέο Περιβόλι 7-13 9

10. Μαρμαρίνη 9-11 9

12. Μελία 11-11 7

13. Ομόνοια 15-17 6

14. Αρμένιο 6-22 1

 

Επόμενη αγωνιστική (26/11, 15.00)

Μελισσοχώρι-Ομόνοια

Χειμάδι-Μελία

Ανάβρα-Ατρόμητοι/Θύελλα

Πελασγιώτιδα-Νέο Περιβόλι

Σ.Σ. Ραψάνης-Λαρισαϊκός

Στόμιο-Ομορφοχώρι

Μαρμαρίνη-Αρμένιο

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κρήνη-Αγ. Θωμάς 1-2

Ζάππειο-Ζ. Πηγή 5-1

Μάνδρα-Προμηθέας 2-5

Αγ. Γεώργιος-Μαρίνος Αντύπας 1-5

Τερψιθέα-Διογένης 2-3

Σταυραετός-Χαλκιάδες α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 26-7 18

2. Διογένης 10-4 13

3. Χαλκιάδες 19-6 13

4. Ζάππειο 12-5 12

5. Μάνδρα 17-9 11

6. Άγιος Γεώργιος 9-9 9

7. Μαρίνος Αντύπας 11-13 8

8. Ζωοδ. Πηγή 6-14 4

9. Κρήνη 4-10 4

11. Άγιος Θωμάς 9-8 3

10. Τερψιθέα 5-24 1

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (27/11, 16.00)

Αγ. Θωμάς-Ζ. Πηγή

Προμηθέας-Κρήνη

Μαρίνος Αντύπας-Ζάππειο

Διογένης-Μάνδρα (Σάββατο 26/11, 15.00)

Χαλκιάδες-Αγ. Γεώργιος

Σταυρός-Τερψιθέα α.α. 0-3

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου-Δρυμός 0-0

Λιβάδι-Μύτικας 5-1

Συκέα-Βρυότοπος α.α. 3-0

Δελέρια-Νίκη Μιχαήλ 2-0

Δευκαλίων-Πύθειο 3-1

Δασοχώρι-Ευαγγελισμός 2-1

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Εθνικός Ολύμπου 24-2 16

2. Συκέα 21-7 16

3. Ευαγγελισμός 12-5 13

4. Δευκαλίων Κρανιάς 17-9 13

5. Δρυμός 19-4 12

6. Νίκη/Μιχαήλ 18-13 10

7. Δελέρια 8-14 9

8. Δασοχώρι 16-19 8

9. Πύθειο 5-15 3

11. Λιβάδι 9-19 3

10. Καλύβια 2-29 0

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (27/11, 15.00)

Εθνικός Ολύμπου-Συκέα

Δελέρια-Λιβάδι

Δευκαλίων-Δρυμός

Δασοχώρι-Μύτικας

Ευαγγελισμός-Βρυότοπος α.α. 3-0

Πύθειο-Νίκη/Μιχαήλ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Ελάτεια α.α. 0-3

Πηνειός-Παραπόταμος 0-0

Αετόλοφος-Γαλήνη 2-0

Ιπποκράτης-Αναγ. Πυργετού 0-1

Καλαρρύτες- Πύρρος Βορ. 0-4

Έλαφος-Λάρισα 88 4-1

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αετόλοφος 14-4 15

2. Πυργετός 12-9 12

3. Παραπόταμος 10-3 11

4. Ελάτεια 13-7 10

5. Λάρισα ’88 10-12 8

6. Πύρρος 10-3 11

7. Ιπποκράτης 6-4 7

8. Γαλήνη 8-10 7

9. Πηνειός 6-11 7

10. Καλαρρύτες 12-12 4

11. Έλαφος 8-13 4

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (26/11, 15.00)

Ελάτεια-Παραπόταμος

Γαλήνη-Μελιβοιακός α.α. 3-0

Πυργετός-Πηνειός

Πύρρος Βορ. -Αετόλοφος

Λάρισα 88-Ιπποκράτης

Έλαφος-Καλαρρύτες

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt