.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
29 Νοέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 979

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας 0-2

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας 1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής 0-0

Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας 2-0

Πιερικός-Νίκη Βόλου 1-3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους 0-3

Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Διαγόρας Σεβαστής 18-6 25

2. Απόλλων Λάρισας 24-10 24

3. Ολυμπιακός Βόλου 18-6 23

4. Νίκη Βόλου 17-8 22

5. Καραϊσκάκης 7-2 18

6. Πύδνα Κίτρους 12-6 18

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 9-5 15

8. Ρήγας Φεραίος 16-16 14

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-12 11

10. Πιερικός 8-14 10

11. Θεσπρωτός 11-14 9

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9-18 8

13. Αστέρας Πετρίτη 5-13 8

14. Μαύροι Αετοί 6-15 6

15. Ιστιαία 7-18 5

16. Αμβρακία Κωστακίων 3-16 4

 

Επόμενη αγωνιστική (4/12, 15.00)

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη

Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πιερικός

Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Δήμητρα Γιάνν. 1-2

Μακρυχώρι-Τύρναβος 0-1

Καλοχώρι-Αμυγδαλέα 2-2

Φαλανιακός-Τσαριτσάνη 0-0

Αργυροπούλι-Σμόλικας 3-2

ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φ. 2-2

Νέα Πολιτεία-Δωτιέας Αγιάς 0-1

Αστέρας Τυρν.-Λάρισα 2012 0-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 37-8 30

2. Δωτιέας Αγιάς 25-17 24

3. Δήμητρα Γιάννουλης 22-11 23

4. Τσαριτσάνη 13-12 22

5. Τύρναβος 15-11 21

6. Αργυροπούλι 20-17 20

7. Βλαχογιάννι 19-14 20

8. Καλοχώρι 16-17 16

9. Αμυγδαλέα 19-17 16

10. Σμόλικας 20-19 15

11. Π.Ο.Ε 14-16 15

12. Λάρισα 2012 13-17 14

13. Μακρυχώρι 10-17 11

14. Φαλανιακός 13-20 9

15. Αστέρας Τυρνάβου 10-38 6

16. Νέα Πολιτεία 8-24 5

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15.00)

Δήμητρα Γιάνν.-Τύρναβος

Αμυγδαλέα-Βλαχογιάννι

Τσαριτσάνη-Μακρυχώρι

Σμόλικας-Καλοχώρι

Αχιλλέας Φ.-Φαλανιακός

Δωτιέας Αγιάς-Αργυροπούλι

Λάρισα 2012-Π.Ο.Ε

Αστέρας Τυρν.-Νέα Πολιτεία

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Πουρνάρι-Αβέρωφ 0-0

Γόννοι-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Κιλελέρ-Νεάπολη 0-0

Βούναινα-Ραχούλα 4-1

Αμπελιά-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές 2-1

Γλαύκη-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Χάλκη α.α. 3-0

Μελιβοία-Ελευθεραί 1-1

Δαμασιακός-Συκούριο 2-4


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 43-5 34

2. Ελευθεραί 19-10 26

3. Συκούριο 29-13 25

4. Μελιβοία 22-10 24

5. Γόννοι 19-11 22

6. Αμπελωνιακός 15-12 21

7. Δαμασιακός 21-14 20

8. Αμπελιά 15-11 20

9. Βούναινα 22-14 19

10. Ραχούλα 18-21 18

11. Νεάπολη 8-12 15

12. Αβέρωφ 11-22 14

13. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 16-20 12

14. Άγιοι Ανάργυροι 12-15 11

15. Πουρνάρι 14-22 8

16. Κιλελέρ 7-14 8

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (4/12, 15.00)

Αβέρωφ-Αγ. Ανάργυροι

Νεάπολη-Πουρνάρι

Ραχούλα-Γόννοι

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Κιλελέρ

Αμπελωνιακός-Βούναινα

Χάλκη-Αμπελιά α.α. 0-3

Ελευθεραί-Γλαύκη α.α. 3-0

Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρ.

Συκούριο-Μελιβοία

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. 1-3

Μαυροβούνι-Παναγροτικός 1-1

Τοξότης-Μυραϊκός5-3

Λύκοι-Βαμβακού 1-2

Ανθούπολη-Υπέρεια 1-3

Ακαδημία Φ.-Χαραυγή 0-1

Ρεπό: Δίλοφος

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 13-2 20

2. Μαυροβούνι 16-7 19

3. Ναρθάκι 21-12 17

4. Αναγέννηση Φ. 18-9 18

5. Λύκοι 11-6 14

6. Παναγροτικός 16-10 12

7. Ακαδημία Φ. 15-12 11

8. Υπέρεια 12-10 11

9. Ανθούπολη 10-13 7

10. Τοξότης 12-20 9

11. Δίλοφος 5-15 5

12. Μυραϊκός 9-26 3

13. Χαραυγή 4-18 0

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15.00)

Μαυροβούνι-Ναρθάκι

Αναγέννηση Φ.-Τοξότης

Παναγροτικός-Λύκοι

Βαμβακού-Ανθούπολη

Δίλοφος-Χαραυγή

Υπέρεια-Ακαδημία Φ.

Ρεπό: Μυραϊκός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Ροδιακός 1-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Καρυά 0-1

Δολιχιακός-Αμπελόκηποι 2-1

Δένδρα-Βαλανίδα 3-2

Μεσοχώρι-Πανιώνιος 3-2

Κουλούρι-Ακαδημία Τυρνάβου 1-3

Ρεπό: Πλατανούλια

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Δολιχιακός 28-10 22

2. Ακαδημία Τυρνάβου 24-7 19

3. Αμπελόκηποι 23-8 16

4. Πλατανούλια 13-14 13

5. Μεσοχώρι 13-8 15

6. Βαλανίδα 14-14 11

7. Κουλούρι 21-19 10

8. Καρυά 12-16 13

9. Δένδρα 12-22 11

10. Βερδικούσια 15-20 8

11. Ροδιακός 13-20 5

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-26 1

13. Πανιώνιος 10-16 1

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (4/12, 15.00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βερδικούσια

Ροδιακός-Δολιχιακός

Καρυά-Δρυμός

Βαλανίδα-Μεσοχώρι

Πλατανούλια-Ακαδημία Τυρνάβου

Πανιώνιος-Κουλούρι

Ρεπό: Αμπελόκηποι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ομόνοια 5-0

Χειμάδι-Μελία 6-1

Ανάβρα-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-0

Πελασγιώτιδα-Νέο Περιβόλι 0-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Λαρισαϊκός 3-1

Στόμιο-Ομορφοχώρι 0-1

Μαρμαρίνη-Αρμένιο 2-0

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Χειμάδι 23-12 14

2. Σ.Σ. Ραψάνης 14-12 14

3. Μελισσοχώρι 14-9 14

4. Πελασγιώτιδα 11-8 13

5. Ομορφοχώρι 15-11 13

6. Ανάβρα 15-12 13

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 13-6 12

8. Στόμιο 14-14 12

9. Μαρμαρίνη 11-11 12

10. Λαρισαϊκός 13-14 10

11. Νέο Περιβόλι 7-13 10

12. Μελία 12-17 7

13. Ομόνοια 15-22 6

14. Αρμένιο 6-24 1

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15.00)

Ομόνοια-Μελία

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελισσοχώρι

Νέο Περιβόλι-Χειμάδι

Λαρισαϊκός-Ανάβρα

Ομορφοχώρι-Πελασγιώτιδα

Αρμένιο-Σ.Σ. Ραψάνης

Στόμιο-Μαρμαρίνη

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Θωμάς-Ζ. Πηγή 3-1

Προμηθέας-Κρήνη 6-1

Μαρίνος Αντύπας-Ζάππειο 0-0

Διογένης-Μάνδρα 0-1

Χαλκιάδες-Αγ. Γεώργιος 3-2

Σταυρός-Τερψιθέα α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 32-8 21

2. Χαλκιάδες 22-8 16

3. Μάνδρα 18-9 14

4. Διογένης 10-5 13

5. Ζάππειο 12-5 13

6. Άγιος Γεώργιος 11-12 9

7. Μαρίνος Αντύπας 11-13 9

8. Άγιος Θωμάς 12-9 6

9. Ζωοδ. Πηγή 7-17 4

10. Κρήνη 5-16 4

11. Τερψιθέα 8-24 4

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (4/12, 15.00)

Προμηθέας-Αγ. Θωμάς

Ζ. Πηγή-Μαρίνος Αντύπας

Κρήνη -Διογένης

Ζάππειο-Χαλκιάδες

Μάνδρα-Σταυρός α.α. 3-0

Αγ. Γεώργιος -Τερψιθέα

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου-Συκέα 0-1

Δελέρια-Λιβάδι 2-1

Δευκαλίων-Δρυμός 3-4

Δασοχώρι-Μύτικας 7-0

Ευαγγελισμός-Βρυότοπος α.α. 3-0

Πύθειο-Νίκη/Μιχαήλ 4-6

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Συκέα 22-7 19

2. Εθνικός Ολύμπου 24-3 16

3. Ευαγγελισμός 15-5 16

4. Δρυμός 23-7 15

5. Δευκαλίων Κρανιάς 20-13 13

6. Νίκη/Μιχαήλ 24-17 13

7. Δελέρια 10-15 12

8. Δασοχώρι 23-19 11

9. Πύθειο 9-21 3

10. Λιβάδι 10-21 3

11. Καλύβια 2-36 0

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15.00)

Δελέρια -Εθνικός Ολύμπου

Συκέα -Δευκαλίων

Λιβάδι -Δασοχώρι

Δρυμός-Ευαγγελισμός

Μύτικας-Πύθειο

Βρυότοπος-Νίκη Μιχαήλ α.α. 0-3

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Παραπόταμος 0-1

Γαλήνη-Μελιβοιακός α.α. 3-0

Πυργετός-Πηνειός 2-1

Πύρρος Βορ. –Αετόλοφος 2-0

Λάρισα 88-Ιπποκράτης 2-5

Έλαφος-Καλαρρύτες 3-2

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αετόλοφος 14-6 15

2. Πυργετός 13-8 15

3. Παραπόταμος 11-3 14

4. Πύρρος 12-3 14

5. Ελάτεια 13-8 10

6. Ιπποκράτης 11-6 10

7. Γαλήνη 11-10 10

8. Λάρισα ’88 12-17 8

9. Πηνειός 7-13 7

11. Έλαφος 11-15 7

10. Καλαρρύτες 14-15 4

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (4/12, 15.00)

Γαλήνη-Ελάτεια

Παραπόταμος-Αναγ. Πυργετού

Μελιβοιακός-Πύρρος Βορ. α.α. 0-3

Πηνειός-Λάρισα 88

Αετόλοφος-Έλαφος

Ιπποκράτης-Καλαρρύτες

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt