.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
14 Δεκέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 917

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας 0-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής 3-0

Αστέρας Πετριτή-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου 1-0

Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους 0-2

Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0

Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών 4-2

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0

 

Εξ’ αναβολής

Ιστιαία -Αστέρας Πετριτή 4-0

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 27-10 30

2. Διαγόρας Σεβαστής 22-11 28

3. Ολυμπιακός Βόλου 21-6 27

4. Πύδνα Κίτρους 17-7 24

5. Νίκη Βόλου 17-9 23

6. Καραϊσκάκης 10-4 21

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 11-6 19

8. Ρήγας Φεραίος 21-21 17

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-15 12

10. Πιερικός 8-14 12

11. Μαύροι Αετοί 9-19 9

12. Θεσπρωτός 11-17 9

13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 10-21 9

14. Αστέρας Πετριτή 6-14 9

15. Ιστιαία 11-19 8

16. Αμβρακία Κωστακίων 8-21 7

 

Επόμενη αγωνιστική (18/12, 15.00)

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας

Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Πύδνα Κίτρους-Αστέρας Πετριτή

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Αμβρακία Κωστακιών-Θεσπρωτός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλέα-Δήμητρα Γιάννουλης 1-2

Τύρναβος-Τσαριτσάνη 0-2

Βλαχογιάννι-Σμόλικας 1-0

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φαρσάλων 0-2

Καλοχώρι-Δωτιέας Αγιάς 2-0

Φαλανιακός-Λάρισα 2012 1-0

Αργυροπούλι-Αστέρας Τυρνάβου 3-2

ΠΟ Ελασσόνας-Νέα Πολιτεία 2-0

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 44-10 36

2. Τσαριτσάνη 18-12 28

3. Δωτιέας Αγιάς 26-19 27

3. Δήμητρα Γιάννουλης 25-14 26

4. Τύρναβος 17-14 24

6. Αργυροπούλι 23-20 23

7. Βλαχογιάννι 20-15 23

8. Καλοχώρι 19-18 20

9. Π.Ο.Ε 16-16 19

10. Αμυγδαλέα 21-19 19

11. Σμόλικας 21-21 16

12. Λάρισα 2012 13-18 15

13. Φαλανιακός 16-25 12

14. Μακρυχώρι 10-22 11

15. Νέα Πολιτεία 10-27 8

16. Αστέρας Τυρνάβου 13-43 6

 

Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15.00)

Δήμητρα Γιάνν.-Τσαριτσάνη

Σμόλικας-Αμυγδαλέα

Αχιλλέας Φ.-Τύρναβος

Δωτιέας Αγιάς-Βλαχογιάννι

Λάρισα 2012-Μακρυχώρι

Αστέρας Τυρν.-Καλοχώρι

Νέα Πολιτεία-Φαλανιακός

ΠΟ Ελασσόνας-Αργυροπούλι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Ραχούλα 2-0

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Νεάπολη 3-1

Αμπελωνιακός-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Χάλκη-Πουρνάρι α.α. 0-3

Ελευθεραί-Γόννοι 0-1

Δαμασιακός-Κιλελέρ 2-2

Συκούριο-Βούναινα 3-1

Μελιβοία-Αμπελιά 0-1

Ηρακλής Λάρισας-Γλαύκη α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 51-6 43

2. Συκούριο 37-15 34

3. Γόννοι 25-12 29

4. Ελευθεραί 22-11 29

5. Αμπελιά 22-12 29

6. Αμπελωνιακός 17-17 25

7. Μελιβοία 23-14 24

8. Βούναινα 28-19 23

9. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 25-23 21

10. Δαμασιακός 25-23 21

11. Νεάπολη 14-16 21

12. Ραχούλα 20-26 19

13. Άγιοι Ανάργυροι 16-17 17

14. Αβέρωφ 13-26 17

15. Κιλελέρ 12-18 12

16. Πουρνάρι 20-29 11

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (18/12, 15.00)

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Αβέρωφ

Ραχούλα-Αμπελωνιακός

Νεάπολη-Χάλκη α.α. 3-0

Αγ. Ανάργυροι-Ελευθεραί

Πουρνάρι-Δαμασιακός

Γόννοι-Συκούριο

Κιλελέρ-Μελιβοία

Βούναινα-Ηρακλής Λάρισας

Γλαύκη-Αμπελιά α.α. 0-3

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Ναρθάκι 1-0

Αναγέννηση Φ.-Τοξότης 3-0

Παναγροτικός-Λύκοι 1-0

Βαμβακού-Ανθούπολη 0-0

Δίλοφος-Χαραυγή 0-1

Υπέρεια-Ακαδημία Φ. 0-4

Ρεπό: Μυραϊκός

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 17-7 22

2. Βαμβακού 13-2 21

3. Αναγέννηση Φ. 21-9 21

4. Ναρθάκι 21-13 17

5. Παναγροτικός 17-10 15

6. Λύκοι 11-7 14

7. Ακαδημία Φ. 19-12 14

8. Υπέρεια 12-14 11

9. Τοξότης 12-23 9

10. Ανθούπολη 10-13 8

11. Δίλοφος 5-16 5

12. Μυραϊκός 9-26 3

13. Χαραυγή 5-18 3

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (18/12, 15.00)

Ναρθάκι-Τοξότης

Λύκοι-Μαυροβούνι (17/12, 15.00)

Ανθούπολη-Παναγροτικός

Χαραυγή-Μυραϊκός

Ακαδημία Φ.-Βαμβακού

Δίλοφος-Υπέρεια

Ρεπό: Αναγέννηση Φ.

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ομόνοια 1-0

Μελία-Νέο Περιβόλι 5-1

Μελισσοχώρι-Λαρισαϊκός 1-0

Χειμάδι-Ομορφοχώρι 6-1

Ανάβρα-Αρμένιο 6-0

Πελασγώτιδα-Μαρμαρίνη 0-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο 4-0

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Σ.Σ. Ραψάνης 22-13 20

2. Μελισσοχώρι 17-10 20

3. Χειμάδι 31-15 18

4. Μαρμαρίνη 14-12 18

5. Ανάβρα 22-13 17

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 15-8 15

7. Πελασγιώτιδα 12-10 14

8. Ομορφοχώρι 17-18 14

9. Μελία 20-19 13

10. Στόμιο 15-20 12

11. Λαρισαϊκός 14-16 11

12. Νέο Περιβόλι 10-20 11

13. Ομόνοια 16-26 6

14. Αρμένιο 7-34 1

 

Επόμενη αγωνιστική (18/12, 15.00)

Ομόνοια-Νέο Περιβόλι

Λαρισαϊκός-Ατρόμητοι/Θύελλα

Ομορφοχώρι-Μελία

Αρμένιο-Μελισσοχώρι

Μαρμαρίνη-Χειμάδι

Στόμιο-Ανάβρα

Πελασγιώτιδα-Σ.Σ. Ραψάνης

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Θωμάς-Μαρίνος Αντύπας 2-0

Διογένης-Προμηθέας 0-4

Χαλκιάδες-Ζωοδ. Πηγή 2-1

Σταυρός-Κρήνη α.α. 0-3

Τερψιθέα-Ζάππειο 0-2

Αγ. Γεώργιος-Μάνδρα 1-2

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 37-8 27

2. Μάνδρα 23-10 20

3. Χαλκιάδες 24-12 19

4. Ζάππειο 17-5 19

5. Διογένης 13-10 16

6. Μαρίνος Αντύπας 13-16 12

7. Άγιος Γεώργιος 14-18 9

8. Άγιος Θωμάς 14-10 9

9. Κρήνη 9-19 7

10. Τερψιθέα 12-28 7

11. Ζωοδ. Πηγή 9-21 4

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (18/12, 15.00)

Μαρίνος Αντύπας-Χαλκιάδες

Προμηθέας-Σταυρός α.α. 3-0

Ζ. Πηγή-Τερψιθέα

Κρήνη-Αγ. Γεώργιος

Ζάππειο-Μάνδρα

Διογένης-Αγ. Θωμάς (17/12, 15.00)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου-Δευκαλίων 5-2

Δασοχώρι-Δελέρια 4-0

Ευαγγελισμός-Συκέα 0-2

Πύθειο-Λιβάδι 4-2

Νίκη/Μιχαήλ –Δρυμός 2-1

Βρυότοπος-Καλύβια α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Συκέα 25-9 22

2. Εθνικός Ολύμπου 29-5 20

3. Νίκη/Μιχαήλ 29-18 19

4. Ευαγγελισμός 15-7 17

5. Δρυμός 24-9 16

6. Δευκαλίων Κρανιάς 24-19 16

7. Δασοχώρι 28-22 14

8. Δελέρια 10-19 13

9. Λιβάδι 15-26 6

10. Καλύβια 8-36 6

11. Πύθειο 13-26 6

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15.00)

Δασοχώρι-Εθνικός Ολύμπου

Δευκαλίων-Ευαγγελισμός

Δελέρια-Πύθειο

Συκέα-Νίκη/Μιχαήλ

Λιβάδι – Βρυότοπος α.α. 3-0

Δρυμός-Καλύβια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια – Πυργετός 1-4

Πύρρος Βορ. –Γαλήνη 4-1

Λάρισα 88-Παραπόταμος 1-1

Έλαφος-Μελιβοιακός α.α. 3-0

Καλαρρύτες-Πηνειός 0-2

Ιπποκράτης –Αετόλοφος 5-1

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Πυργετός 20-10 21

2. Πύρρος 19-4 20

3. Αετόλοφος 17-11 18

4. Ιπποκράτης 18-7 16

5. Παραπόταμος 13-7 15

6. Πηνειός 12-15 13

7. Ελάτεια 14-12 11

8. Γαλήνη 12-14 11

9. Έλαφος 14-17 10

10. Λάρισα ’88 15-21 9

11. Καλαρρύτες 14-19 4

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15.00)

Πύρρος Βορ.-Ελάτεια

Πυργετός-Λάρισα 88

Γαλήνη-Έλαφος

Παραπόταμος-Καλαρρύτες

Μελιβοιακός –Ιπποκράτης α.α. 0-3

Πηνειός-Αετόλοφος

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt