.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
27 Μάρτιος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 957

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Δήμητρα Γιάνν. 2-0

Αργυροπούλι-Καλοχώρι 2-0

Π.Ο.Ε-Μακρυχώρι 1-0

Νέα Πολιτεία-Βλαχογιάννι 0-3

Αστέρας Τυρν.-Τύρναβος 1-1

Λάρισα 2012-Αμυγδαλέα 0-0

Δωτιέας Αγιάς-Τσαριτσάνη 1-1

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας 2-0


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 65-16 61

2. Δωτιέας Αγιάς 45-24 52

3. Τσαριτσάνη 31-24 40

4. Δήμητρα Γιάννουλης 37-27 39

------------------------------------------------

5. Τύρναβος 25-23 36

6. Αργυροπούλι 34-34 36

7. Αμυγδαλέα 32-28 35

8. Π.Ο.Ε 34-31 35

9. Βλαχογιάννι 33-27 33

10. Σμόλικας 30-29 31

11. Φαλανιακός 34-31 31

-----------------------------------------------

12. Καλοχώρι 26-33 27

13. Λάρισα 2012 20-30 26

14. Μακρυχώρι 21-35 24

15. Νέα Πολιτεία 19-44 20

----------------------------------------------

16. Αστέρας Τυρνάβου 23-74 10


Επόμενη αγωνιστική (2/4, 16:30)

Δήμητρα Γιάνν.-Καλοχώρι

Μακρυχώρι-Φαλανιακός

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι

Τύρναβος-Π.Ο.Ε

Αμυγδαλέα-Νέα Πολιτεία

Τσαριτσάνη-Αστέρας Τυρν.

Σμόλικας-Λάρισα 2012

Αχιλλέας Φ.-Δωτιέας Αγιάς


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Αμπελιά 0-1

Βούναινα-Γλαύκη α.α. 3-0

Κιλελέρ-Ηρακλής Λάρισας 0-1

Γόννοι-Μελιβοία 1-0

Πουρνάρι-Συκούριο 0-0

Αγ. Ανάργυροι-Δαμασιακός 1-1

Νεάπολη-Ελευθεραί 2-2

Ραχούλα-Χάλκη α.α. 3-0

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Αμπελωνιακός 0-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 65-15 61

2. Συκούριο 55-23 54

3. Μελιβοία 43-22 46

------------------------------------------

4. Αμπελιά 35-23 44

5. Δαμασιακός 45-29 42

6. Αμπελωνιακός 33-27 41

7. Βούναινα 45-31 40

8. Ελευθεραί 36-26 39

9. Γόννοι 32-29 39

10. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 43-32 36

11. Νεάπολη 33-24 37

12. Κιλελέρ 27-26 32

13. Ραχούλα 33-47 31

--------------------------------------------

14. Άγιοι Ανάργυροι 28-29 28

15. Πουρνάρι 39-50 26

16. Αβέρωφ 24-46 24

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 16:30)

Βούναινα-Αβέρωφ

Αμπελιά-Κιλελέρ

Γλαύκη-Γόννοι α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρισας-Πουρνάρι

Μελιβοία-Αγ. Ανάργυροι

Συκούριο-Νεάπολη

Δαμασιακός-Ραχούλα

Ελευθεραί-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Χάλκη-Αμπελωνιακός α.α. 0-3


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Βαμβακού 2-1

Μυραϊκός-Δίλοφος 1-2

Παναγροτικός-Υπέρεια 4-1

Αναγέννηση Φ.-Ακαδημία Φ. 3-2

Μαυροβούνι-Χαραυγή 6-1

Τοξότης-Ανθούπολη 0-1

Ρεπό: Λύκοι


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 40-12 40

---------------------------------------

2. Βαμβακού 25-6 37

----------------------------------------

3. Αναγέννηση Φ. 39-20 37

4. Παναγροτικός 33-13 37

5. Ναρθάκι 32-21 30

6. Υπέρεια 29-23 28

7. Λύκοι 20-18 24

8. Ανθούπολη 20-17 23

9. Ακαδημία Φ. 25-25 21

10. Δίλοφος 15-33 17

11. Τοξότης 18-36 13

----------------------------------------

12. Χαραυγή 15-41 7

----------------------------------------

13. Μυραϊκός 15-59 4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 16:30)

Μυραϊκός-Ναρθάκι

Βαμβακού-Παναγροτικός

Δίλοφος-Αναγέννηση Φ.

Υπέρεια-Μαυροβούνι

Ακαδημία Φ.-Τοξότης

Χαραυγή-Λύκοι

Ρεπό: Ανθούπολη


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Βαλανίδα 4-3

Αμπελόκηποι-Πλατανούλια 2-0

Καρυά-Πανιώνιος 4-4

Ροδιακός-Κουλούρι 1-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου 0-6

Δολιχιακός-Μεσοχώρι 0-2

Ρεπό: Δένδρα


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 58-11 43

-------------------------------------------

2. Δολιχιακός 39-21 34

-------------------------------------------

3. Αμπελόκηποι 42-20 32

4. Μεσοχώρι 26-23 28

5. Δένδρα 23-30 27

6. Πλατανούλια 25-29 26

7. Ροδιακός 29-26 26

8. Καρυά 32-38 26

9. Κουλούρι 32-31 24

10. Βαλανίδα 26-31 18

11. Βερδικούσια 28-40 18

-----------------------------------------

12. Πανιώνιος 25-40 9

------------------------------------------

13. Μεγάλο Ελ/χωρι 8-47 3

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 16.30)

Αμπελόκηποι-Βερδικούσια

Βαλανίδα-Καρυά

Πλατανούλια-Ροδιακός

Πανιώνιος-Μεγάλο Ελ/χωρι

Κουλούρι-Δολιχιακός

Ακαδημία Τυρνάβου-Δένδρα

Ρεπό: Μεσοχώρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χειμάδι-Πελασγιώτιδα 1-0

Μελισσοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης 4-1

Μελία-Στόμιο 6-0

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μαρμαρίνη 0-1

Νέο Περιβόλι-Αρμένιο 3-0

Λαρισαϊκός-Ομορφοχώρι 3-0

Ομόνοια-Ανάβρα 0-3


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 32-19 36

-----------------------------------------

2. Ανάβρα 38-21 34

-----------------------------------------

3. Χειμάδι 47-25 34

4. Μελία 41-28 34

5. Μαρμαρίνη 29-20 33

6. Σ.Σ. Ραψάνης 33-25 31

7. Πελασγιώτιδα 25-19 30

8. Λαρισαϊκός 28-20 28

9. Νέο Περιβόλι 20-24 27

10. Στόμιο 22-38 22

11. Ατρόμητοι/Θύελλα 29-24 22

12. Ομορφοχώρι 24-41 15

-------------------------------------------

13. Ομόνοια 23-39 14

--------------------------------------------

14. Αρμένιο 13-63 2

*Το Ομορφοχώρι έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (2/4, 16:30)

Χειμάδι-Ομόνοια

Ανάβρα-Μελισσοχώρι

Πελασγιώτιδα-Μελία

Σ.Σ. Ραψάνης-Ατρόμητοι/Θύελλα

Στόμιο-Νέο Περιβόλι

Μαρμαρίνη-Λαρισαϊκός

Αρμένιο-Ομορφοχώρι

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt