.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
03 Απρίλιος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1341

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Απόλλων Λάρισας 0-3

Θεσπρωτός-Αστέρας Πετρίτη 4-1

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1

Ρήγας Φεραίος-Ιστιαία 1-3

Πιερικός-Διαγόρας Σεβαστής 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2

Αμβρακία Κωστακιών-Νίκη Βόλου 2-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πύδνα Κίτρους 1-1


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 53-15 58

----------------------------------------------

2. Καραϊσκάκης 33-8 54

3. Ολυμπιακός Βόλου 36-13 51

4. Διαγόρας Σεβαστής 39-23 48

5. Νίκη Βόλου 34-21 46

6. Πύδνα Κίτρους 32-15 45

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 22-21 34

8. Θεσπρωτός 28-30 30

9. Πιερικός 14-25 27

10. Ιστιαία 23-30 26

11. Ρήγας Φεραίος 29-38 26

12. Μαύροι Αετοί 20-37 24

13. Εθνικός Φιλιππιάδας 19-31 24

14. Αμβρακία Κωστακίων 15-35 15

----------------------------------------------------

15. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 18-42 14

16. Αστέρας Πετριτή 11-35 11

 

Επόμενη αγωνιστική (9/4, 16:00)

Απόλλων Λάρισας-Αστέρας Πετρίτη

Καραϊσκάκης-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Ιστιαία-Θεσπρωτός

Διαγόρας Σεβαστής-Ολυμπιακός Βόλου

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου-Πιερικός

Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αμβρακία Κωστακιών

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Καλοχώρι 1-0

Μακρυχώρι-Φαλανιακός 0-1

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι 2-2

Τύρναβος-Π.Ο.Ε 4-2

Αμυγδαλέα-Νέα Πολιτεία 1-0

Τσαριτσάνη-Αστέρας Τυρν. 4-0

Σμόλικας-Λάρισα 2012 1-1

Αχιλλέας Φ.-Δωτιέας Αγιάς 0-0

 

Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 65-16 62

2. Δωτιέας Αγιάς 45-24 53

3. Τσαριτσάνη 35-24 43

4. Δήμητρα Γιάννουλης 38-27 42

------------------------------------------------

5. Τύρναβος 29-25 39

6. Αμυγδαλέα 33-28 38

7. Αργυροπούλι 36-36 37

8. Π.Ο.Ε 36-35 35

9. Βλαχογιάννι 35-29 34

10. Φαλανιακός 35-31 34

11. Σμόλικας 31-30 32

-----------------------------------------------

12. Καλοχώρι 26-34 27

13. Λάρισα 2012 21-31 27

14. Μακρυχώρι 21-36 24

15. Νέα Πολιτεία 19-45 20

----------------------------------------------

16. Αστέρας Τυρνάβου 23-78 10

 

Επόμενη αγωνιστική (8/4, 16:30)

Μακρυχώρι-Δήμητρα Γιάνν.

Καλοχώρι-Βλαχογιάννι

Φαλανιακός-Τύρναβος

Αργυροπούλι-Αμυγδαλέα

Π.Ο.Ε-Τσαριτσάνη

Νέα Πολιτεία-Σμόλικας

Αστέρας Τυρν.-Αχιλλέας Φ.

Λάρισα 2012-Δωτιέας Αγιάς

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Αβέρωφ 1-2

Αμπελιά-Κιλελέρ 0-4

Γλαύκη-Γόννοι α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρισας-Πουρνάρι 2-1

Μελιβοία-Αγ. Ανάργυροι 2-2

Συκούριο-Νεάπολη 0-0

Δαμασιακός-Ραχούλα 4-1

Ελευθεραί-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 3-1

Χάλκη-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 67-16 64

2. Συκούριο 55-23 55

3. Μελιβοία 45-24 47

------------------------------------------

4. Δαμασιακός 49-30 45

5. Αμπελωνιακός 36-27 44

6. Αμπελιά 35-27 44

7. Ελευθεραί 39-27 42

8. Γόννοι 35-29 42

9. Βούναινα 46-33 40

10. Νεάπολη 33-24 38

11. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 44-35 36

12. Κιλελέρ 31-26 35

13. Ραχούλα 34-51 31

--------------------------------------------

14. Άγιοι Ανάργυροι 30-31 29

15. Αβέρωφ 26-47 27

16. Πουρνάρι 40-52 26

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (9/4, 16:30)

Αβέρωφ-Κιλελέρ

Γόννοι-Βούναινα

Πουρνάρι-Αμπελιά

Αγ. Ανάργυροι-Γλαύκη α.α. 3-0

Νεάπολη-Ηρακλής Λάρ.

Ραχούλα-Μελιβοία

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Συκούριο

Αμπελωνιακός-Δαμασιακός

Ελευθεραί-Χάλκη α.α. 3-0

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Ναρθάκι 3-1

Βαμβακού-Παναγροτικός 1-2

Δίλοφος-Αναγέννηση Φ. 1-0

Υπέρεια-Μαυροβούνι 3-1

Ακαδημία Φ.-Τοξότης (11/4)

Χαραυγή-Λύκοι 3-1

Ρεπό: Ανθούπολη

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 41-15 40

---------------------------------------

2. Παναγροτικός 35-14 40

----------------------------------------

3. Βαμβακού 26-8 37

4. Αναγέννηση Φ. 39-21 37

5. Υπέρεια 32-24 31

6. Ναρθάκι 33-24 30

7. Λύκοι 21-21 24

8. Ανθούπολη 20-17 23

9. Ακαδημία Φ. 25-25 21

10. Δίλοφος 16-33 20

11. Τοξότης 18-36 13

----------------------------------------

12. Χαραυγή 18-42 10

----------------------------------------

13. Μυραϊκός 18-60 5

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

*Ακαδημία Φαρσάλων και Τοξότης έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (8/4, 16:30)

Ναρθάκι-Παναγροτικός

Αναγέννηση Φ.-Μυραϊκός

Μαυροβούνι-Βαμβακού

Τοξότης-Δίλοφος

Λύκοι-Υπέρεια

Ανθούπολη-Χαραυγή

Ρεπό: Ακαδημία Φ.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Βερδικούσια 2-0

Βαλανίδα-Καρυά 6-0

Πλατανούλια-Ροδιακός 3-1

Πανιώνιος-Μεγάλο Ελ/χωρι 4-0

Κουλούρι-Δολιχιακός 4-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Δένδρα 4-1

Ρεπό: Μεσοχώρι

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 62-12 46

-------------------------------------------

2. Αμπελόκηποι 44-20 35

-------------------------------------------

3. Δολιχιακός 40-25 34

4. Πλατανούλια 28-30 29

5. Μεσοχώρι 26-23 28

6. Δένδρα 24-34 27

7. Κουλούρι 36-32 27

8. Ροδιακός 30-29 26

9. Καρυά 32-44 26

10. Βαλανίδα 32-31 21

11. Βερδικούσια 28-42 18

-----------------------------------------

12. Πανιώνιος 29-40 12

------------------------------------------

13. Μεγάλο Ελ/χωρι 8-51 3

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (9/4, 16.30)

Βερδικούσια-Καρυά

Ροδιακός-Αμπελόκηποι

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βαλανίδα

Δολιχιακός-Πλατανούλια

Δένδρα-Πανιώνιος

Μεσοχώρι-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Κουλούρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χειμάδι-Ομόνοια 4-0

Ανάβρα-Μελισσοχώρι 1-0

Πελασγιώτιδα-Μελία 0-3

Σ.Σ. Ραψάνης-Ατρόμητοι/Θύελλα 4-1

Στόμιο-Νέο Περιβόλι 2-0

Μαρμαρίνη-Λαρισαϊκός 0-1

Αρμένιο-Ομορφοχώρι 0-1

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 39-21 37

-----------------------------------------

2. Χειμάδι 51-25 37

-----------------------------------------

3. Μελία 44-28 37

4. Μελισσοχώρι 32-20 36

5. Σ.Σ. Ραψάνης 37-26 34

6. Μαρμαρίνη 29-21 33

7. Λαρισαϊκός 29-20 31

8. Πελασγιώτιδα 25-22 30

9. Νέο Περιβόλι 20-26 27

10. Στόμιο 24-38 25

11. Ατρόμητοι/Θύελλα 30-28 22

12. Ομορφοχώρι 25-41 18

-------------------------------------------

13. Ομόνοια 23-43 14

--------------------------------------------

14. Αρμένιο 13-64 2

*Το Ομορφοχώρι έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (8/4, 16:30)

Ομόνοια-Μελισσοχώρι

Μελία-Χειμάδι

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ανάβρα

Νέο Περιβόλι-Πελασγιώτιδα

Λαρισαϊκός-Σ.Σ. Ραψάνης

Ομορφοχώρι-Στόμιο

Αρμένιο-Μαρμαρίνη

 

Γ΄ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς-Κρήνη 4-1

Ζωοδ. Πηγή-Ζάππειο 0-3

Προμηθέας-Μάνδρα 2-2

Μαρίνος Αντύπας-Άγιος Γεώργιος α.α. 3-0

Διογένης-Τερψιθέα 2-1

Χαλκιάδες-Σταυρός α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 72-16 47

2. Ζάππειο 44-7 41

----------------------------------------

3. Μάνδρα 37-15 36

4. Διογένης 27-17 31

5. Μαρίνος Αντύπας 31-27 28

6. Χαλκιάδες 36-28 28

7. Άγιος Θωμάς 27-20 25

8. Άγιος Γεώργιος 25-45 18

9. Κρήνη 14-37 12

10. Τερψιθέα 23-47 11

11. Ζωοδ. Πηγή 13-39 8

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (9/4, 16:30)

Ζωοδ. Πηγή-Άγιος Θωμάς

Κρήνη-Προμηθέας

Ζάππειο-Μαρίνος Αντύπας

Μάνδρα-Διογένης

Άγιος Γεώργιος-Χαλκιάδες

Τερψιθέα-Σταυρός α.α. 3-0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Εθνικός Ολύμπου 1-0

Λιβάδι-Δελέρια 6-0

Δρυμός-Δευκαλίων 7-0

Καλύβια-Δασοχώρι 3-1

Βρυότοπος-Ευαγγελισμός α.α. 0-3

Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Συκέα 50-12 45

2. Δρυμός 51-10 41

----------------------------------------------

3. Εθνικός Ολύμπου 50-14 38

4. Ευαγγελισμός 40-20 38

5. Νίκη/Μιχαήλ 63-35 37

6. Δευκαλίων Κρανιάς 43-41 31

7. Δασοχώρι 43-41 23

8. Δελέρια 26-45 22

9. Λιβάδι 38-53 19

10. Καλύβια 22-67 9

*Ο Βρυότοπος και ο Όλυμπος Πυθίου έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ο Μύτικας Καλυβίων έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (8/4, 16:30)

Εθνικός Ολύμπου-Δελέρια

Δευκαλίων-Συκέα

Δασοχώρι-Λιβάδι

Ευαγγελισμός-Δρυμός

Πύθιο-Καλύβια α.α. 0-3

Νίκη/Μιχαήλ-Βρυότοπος α.α. 3-0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παραπόταμος-Ελάτεια 0-0

Μελιβοιακός-Γαλήνη α.α. 0-3

Πηνειός-Πυργετός 0-1

Αετόλοφος-Πύρρος 0-0

Ιπποκράτης-Λάρισα ’88 4-0

Καλαρρύτες-Έλαφος 8-2

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Πυργετός 39-16 41

2. Πύρρος 35-5 41

-----------------------------------------

3. Ιπποκράτης 39-10 39

4. Αετόλοφος 31-16 33

5. Παραπόταμος 25-20 29

6. Πηνειός 23-33 21

7. Ελάτεια 25-30 21

8. Γαλήνη 22-24 21

9. Έλαφος 25-40 15

10. Λάρισα ’88 22-42 15

11. Καλαρρύτες 39-35 15

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς, έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (9/4, 16:30)

Ελάτεια-Γαλήνη

Πυργετός-Παραπόταμος

Πύρρος-Μελιβοιακός α.α. 3-0

Λάρισα ’88-Πηνειός

Έλαφος-Αετόλοφος

Καλαρρύτες-Ιπποκράτης

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt