.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Σεπτέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 511

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Αμυγδαλέα 0-0

Βούναινα-Π.Ο.Ε 2-3

Νέα Πολιτεία-Τύρναβος 1-2

Δήμητρα Γιάννουλης-Φαλανιακός 1-0

Σμόλικας-Δωτιέας Αγιάς 1-1

Αργυροπούλι-Λάρισα 2012 1-0

Τσαριτσάνη-Βλαχογιάννι 5-0

Ηρακλής Λάρισας-Δαμασιακός 1-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 5-0 3

2. Π.Ο.Ε 3-2 3

3. Τύρναβος 2-1 3

4. Δήμητρα Γιάννουλης 1-0 3

5. Αργυροπούλι 1-0 3

6. Ηρακλής Λάρισας 1-1 1

7. Δαμασιακός 1-1 1

8. Σμόλικας 1-1 1

9. Δωτιέας Αγιάς 1-1 1

10. Συκούριο 0-0 1

11. Αμυγδαλέα 0-0 1

12. Βούναινα 2-3 0

13. Νέα Πολιτεία 1-2 0

14. Φαλανιακός 0-1 0

15. Λάρισα 2012 0-1 0

16. Βλαχογιάννι 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική (24/9, 17:00)

Βούναινα-Συκούριο

Αμυγδαλέα-Νέα Πολιτεία

ΠΟ Ελασσόνας-Δήμητρα Γιάνν.

Τύρναβος-Σμόλικας

Φαλανιακός-Αργυροπούλι (23/9, 17:00)

Δωτιέας Αγιάς-Τσαριτσάνη

Λάρισα 2012-Δαμασιακός

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρ.


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ελευθεραί 1-1

Αμπελιά-Άγιοι Ανάργυροι 1-1

Κιλελέρ-Καλοχώρι 5-0

Γόννοι-Ακαδημία Τυρνάβου 1-3

Αστέρας Τυρνάβου-Μελία α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Αμπελωνιακός 1-2

Νεάπολη-Μαυροβούνι 1-1

Μακρυχώρι-Μελιβοία 4-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 5-0 3

2. Μακρυχώρι 4-0 3

3. Μελία 3-0 3

4. Ακαδημία Τυρνάβου 3-1 3

5. Αμπελωνιακός 2-1 3

6. Μελισσοχώρι 1-1 1

7. Ελευθεραί 1-1 1

8. Αμπελιά 1-1 1

9. Άγιοι Ανάργυροι 1-1 1

10. Νεάπολη 1-1 1

11. Μαυροβούνι 1-1 1

12. Αμπελόκηποι 1-2 0

13. Γόννοι 1-3 0

14. Μελιβοία 0-4 0

15. Καλοχώρι 0-5 0

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (23/9, 17:00)

Αμπελιά-Μελισσοχώρι

Ελευθεραί-Κιλελέρ (24/9, 17:00)

Αγ. Ανάργυροι-Γόννοι

Καλοχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Ακαδ. Τυρνάβου-Αμπελόκηποι

Μελία-Νεάπολη

Αμπελωνιακός-Μελιβοία

Μαυροβούνι-Μακρυχώρι


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Αβέρωφ 1-0

Χαλκιάδες-Ραχούλα 0-1

Κρήνη-Βαμβακού 0-3

Βασιλή-Υπέρεια 1-2

Ακαδημία Αχιλλέως-Αναγέννηση Φαρσάλων 0-4

Ναρθάκι-Ζάππειο 1-2


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Πλατανούλια 2-1 στην παράταση (κ.α 1-1)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Καρυά 4-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βαλανίδα 0-3

Συκέα-Δρυμός 3-0

Κουλούρι-Δολιχιακός 3-1

Ροδιακός-Μεσοχώρι 1-6 στην παράταση (κ.α. 1-1)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Παραπόταμος 2-1

Αρμένιο-Ανάβρα 1-4

Ελάτεια-Νέο Περιβόλι 1-3

Μαρμαρίνη-Χειμάδι 0-3

Πουρνάρι-Πυργετός 3-0 στα πέναλτι (κ.α. 3-3, παράταση 3-3)

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο 4-1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Λαρισαϊκός 4-1

Καλαρρύτες-Πανιώνιος 1-4

Τερψιθέα-Γλαύκη 0-2 στην παράταση (κ.α. 0-0)

Προμηθέας-Ιπποκράτης 7-1

Ανθούπολη-Πύρρος 0-3

Πελασγιώτιδα-Ομορφοχώρι 1-2

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt