.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
04 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1048

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου - Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Θήβα - ΑΟ Σελλάνων 1-1

ΑΠΟΚ Βελούχι - Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Νίκη Βόλου - Ρήγας Φεραίος 0-1

Διγενής Νεοχωρίου - Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

ΝΠΣ Βόλος - Αστέρας Ιτέας 5-0

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 5-0 3

2. Μαρτίνο 1-0 3

3. Βελούχι 1-0 3

4. Ρήγας Φεραίος 1-0 3

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 3

6. Θήβα 1-1 1

7. Σέλλανα 1-1 1

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 0-1 0

9. Ολυμπιακός Βόλου 0-1 0

10. Νίκη Βόλου 0-1 0

11. Διγενης Νεοχωρίου 0-1 0

12. Ιτέα 0-5 0

13. Αλμυρός 0-0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:00)

ΓΣ Αλμυρός - Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων - Θήβα

ΑΟ Σελλάνων - Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου - Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος - ΝΠΣ Βόλος

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αστέρας Ιτέας

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Νέα Πολιτεία 2-1

Δήμητρα Γιάνν.-Βούναινα 0-1

Σμόλικας-Αμυγδαλέα 2-0

Αργυροπούλι-ΠΟ Ελασσόνας 2-1

Τσαριτσάνη-Τύρναβος 4-1

Δαμασιακός-Φαλανιακός 1-2

Ηρακλής Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς 2-0

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι 3-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 4-1 9

2. Ηρακλής Λάρισας 7-3 7

3. Σμόλικας 4-1 7

4. Συκούριο 4-2 7

5. Τσαριτσάνη 10-3 6

6. Δήμητρα Γιάννουλης 2-1 6

7. Λάρισα 2012 6-2 6

8. Αμυγδαλέα 5-2 4

9. Δωτιέας Αγιάς 3-4 4

10. Π.Ο.Ε 4-5 3

11. Τύρναβος 3-6 3

12. Βούναινα 4-5 3

13. Φαλανιακός 2-3 3

14. Δαμασιακός 3-6 1

15. Νέα Πολιτεία 2-9 0

16. Βλαχογιάννι 2-12 0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:30)

Δήμητρα Γιάνν.-Συκούριο

Νέα Πολιτεία-Σμόλικας

Βούναινα-Αργυροπούλι

Αμυγδαλέα-Τσαριτσάνη

ΠΟ Ελασσόνας-Δαμασιακός

Τύρναβος-Ηρακλής Λάρ.

Φαλανιακός-Βλαχογιάννι

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Κιλελέρ 0-2

Γόννοι-Αμπελιά 0-2

Αστέρας Τυρν.-Ελευθεραί α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Αγ. Ανάργυροι 0-1

Νεάπολη-Καλοχώρι 4-0

Μελιβοία-Ακαδ. Τυρνάβου 1-3

Μακρυχώρι-Μελία 4-0

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 9-0 9

2. Ακαδημία Τυρνάβου 8-4 7

3. Νεάπολη 7-1 7

4. Μαυροβούνι 6-3 7

5. Αμπελωνιακός 5-3 6

6. Μακρυχώρι 9-3 6

7. Άγιοι Ανάργυροι 4-3 5

8. Ελευθεραί 4-3 4

9. Αμπελιά 3-3 4

10. Μελισσοχώρι 3-3 4

11. Καλοχώρι 3-9 3

12. Μελία 3-6 3

13. Αμπελόκηποι 3-5 1

14. Γόννοι 3-7 1

15. Μελιβοία 1-9 0

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (7/10, 16:30)

Γόννοι-Μελισσοχώρι

Κιλελέρ-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αμπελιά-Αμπελόκηποι

Ελευθεραί-Νεάπολη

Αγ. Ανάργυροι-Μελιβοία

Καλοχώρι-Μακρυχώρι

Ακαδ. Τυρνάβου-Μαυροβούνι

Μελία-Αμπελωνιακός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ακαδ. Αχιλλέως-Ραχούλα 1-4

Ναρθάκι-Υπέρεια 0-2

Ζάππειο-Βαμβακού 0-3

Χαραυγή-Νίκαια 0-7

Δίλοφος-Προμηθέας 0-1

Ανθούπολη-Αναγέννηση Φ. 0-0

Μάνδρα-Ιπποκράτης 0-3


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 7-0 3

2. Ραχούλα 4-1 3

3. Βαμβακού 3-0 3

4. Ιπποκράτης 3-0 3

5. Υπέρεια 2-0 3

6. Προμηθέας 1-0 3

7. Ανθούπολη 0-0 1

8. Αναγέννηση Φ. 0-0 1

9. Ακαδημία Φ. 1-4 0

10. Δίλοφος 0-1 0

11. Ναρθάκι 0-2 0

12. Μάνδρα 0-3 0

13. Ζάππειο 0-3 0

14. Χαραυγή 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:30)

Χαραυγή-Ναρθάκι

Υπέρεια-Ακαδ.Αχιλλέα

Παναγροτικός-Άρης Διλόφου

Ραχούλα-Μάνδρα

Προμηθέας-Ανθούπολη

Ιπποκράτης-Ζάππειο

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Καρυά 1-0

Μεσοχώρι-Ευαγγελισμός 6-1

Συκέα-Πλατανούλια 1-0

Ροδιακός-Δρυμός 1-2

Τοξότης-Δένδρα 0-1

Λαρισαϊκός-Βαλανίδα 0-2

Αβέρωφ-Πανιώνιος 3-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Μεσοχώρι 6-1 3

2. Αβέρωφ 3-0 3

3. Βαλανίδα 2-0 3

4. Δρυμός 2-1 3

5. Συκέα 1-0 3

6. Δολιχιακός 1-0 3

7. Δένδρα 1-0 3

8. Ροδιακός 1-2 0

9. Ευαγγελισμός 1-6 0

10. Πλατανούλια 0-1 0

11. Τοξότης 0-1 0

12. Καρυά 0-1 0

13. Λαρισαϊκός 0-2 0

14. Πανιώνιος 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (7/10, 16:30)

Ροδιακός-Μεσοχώρι

Ευαγγελισμός-Δολιχιακός

Δρυμός-Αβέρωφ

Καρυά-Λαρισαϊκός

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Τοξότης

Βαλανίδα-Συκέα

Δένδρα-Πλατανούλια


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κουλούρι-Γλαύκη 3-0

Ν. Περιβόλι-Χειμάδι 3-2

Πυργετός-Ομορφοχώρι 6-0

Πουρνάρι-Παραπόταμος 6-0

Μαρμαρίνη-Στόμιο 2-2

ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Ανάβρα 2-1

Πελασγιώτιδα-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Πυργετός 6-0 3

2. Πουρνάρι 6-0 3

3. Κουλούρι 3-0 3

4. Νέο Περιβόλι 3-2 3

5. ΑΣ Βορειοηπειρωτών 2-1 3

6. Μαρμαρίμνη 2-2 1

7. Στόμιο 2-2 1

8. Πελασγιώτιδα 1-1 1

9. Σ.Σ. Ραψάνης 1-1 1

10. Χειμάδι 2-3 0

11. Ανάβρα 1-2 0

12. Παραπόταμος 0-6 0

13. Ομορφοχώρι 0-6 0

14. Γλαύκη 0-3 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:30)

Κουλούρι-Ν. Περιβόλι

Χειμάδι-Μαρμαρίνη

Δάφνη Γλαύκης-Πελασγιώτιδα

Θερμαϊκός Στομίου-Πυργετός

Σ.Σ. Ραψάνης-Πουρνάρι

Ομορφοχώρι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών

Παραπόταμος-Ανάβρα

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt