.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
04 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 501

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου - Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Θήβα - ΑΟ Σελλάνων 1-1

ΑΠΟΚ Βελούχι - Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Νίκη Βόλου - Ρήγας Φεραίος 0-1

Διγενής Νεοχωρίου - Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

ΝΠΣ Βόλος - Αστέρας Ιτέας 5-0

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 5-0 3

2. Μαρτίνο 1-0 3

3. Βελούχι 1-0 3

4. Ρήγας Φεραίος 1-0 3

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 3

6. Θήβα 1-1 1

7. Σέλλανα 1-1 1

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 0-1 0

9. Ολυμπιακός Βόλου 0-1 0

10. Νίκη Βόλου 0-1 0

11. Διγενης Νεοχωρίου 0-1 0

12. Ιτέα 0-5 0

13. Αλμυρός 0-0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:00)

ΓΣ Αλμυρός - Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων - Θήβα

ΑΟ Σελλάνων - Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου - Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος - ΝΠΣ Βόλος

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αστέρας Ιτέας

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Νέα Πολιτεία 2-1

Δήμητρα Γιάνν.-Βούναινα 0-1

Σμόλικας-Αμυγδαλέα 2-0

Αργυροπούλι-ΠΟ Ελασσόνας 2-1

Τσαριτσάνη-Τύρναβος 4-1

Δαμασιακός-Φαλανιακός 1-2

Ηρακλής Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς 2-0

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι 3-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 4-1 9

2. Ηρακλής Λάρισας 7-3 7

3. Σμόλικας 4-1 7

4. Συκούριο 4-2 7

5. Τσαριτσάνη 10-3 6

6. Δήμητρα Γιάννουλης 2-1 6

7. Λάρισα 2012 6-2 6

8. Αμυγδαλέα 5-2 4

9. Δωτιέας Αγιάς 3-4 4

10. Π.Ο.Ε 4-5 3

11. Τύρναβος 3-6 3

12. Βούναινα 4-5 3

13. Φαλανιακός 2-3 3

14. Δαμασιακός 3-6 1

15. Νέα Πολιτεία 2-9 0

16. Βλαχογιάννι 2-12 0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:30)

Δήμητρα Γιάνν.-Συκούριο

Νέα Πολιτεία-Σμόλικας

Βούναινα-Αργυροπούλι

Αμυγδαλέα-Τσαριτσάνη

ΠΟ Ελασσόνας-Δαμασιακός

Τύρναβος-Ηρακλής Λάρ.

Φαλανιακός-Βλαχογιάννι

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Κιλελέρ 0-2

Γόννοι-Αμπελιά 0-2

Αστέρας Τυρν.-Ελευθεραί α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Αγ. Ανάργυροι 0-1

Νεάπολη-Καλοχώρι 4-0

Μελιβοία-Ακαδ. Τυρνάβου 1-3

Μακρυχώρι-Μελία 4-0

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 9-0 9

2. Ακαδημία Τυρνάβου 8-4 7

3. Νεάπολη 7-1 7

4. Μαυροβούνι 6-3 7

5. Αμπελωνιακός 5-3 6

6. Μακρυχώρι 9-3 6

7. Άγιοι Ανάργυροι 4-3 5

8. Ελευθεραί 4-3 4

9. Αμπελιά 3-3 4

10. Μελισσοχώρι 3-3 4

11. Καλοχώρι 3-9 3

12. Μελία 3-6 3

13. Αμπελόκηποι 3-5 1

14. Γόννοι 3-7 1

15. Μελιβοία 1-9 0

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (7/10, 16:30)

Γόννοι-Μελισσοχώρι

Κιλελέρ-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αμπελιά-Αμπελόκηποι

Ελευθεραί-Νεάπολη

Αγ. Ανάργυροι-Μελιβοία

Καλοχώρι-Μακρυχώρι

Ακαδ. Τυρνάβου-Μαυροβούνι

Μελία-Αμπελωνιακός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ακαδ. Αχιλλέως-Ραχούλα 1-4

Ναρθάκι-Υπέρεια 0-2

Ζάππειο-Βαμβακού 0-3

Χαραυγή-Νίκαια 0-7

Δίλοφος-Προμηθέας 0-1

Ανθούπολη-Αναγέννηση Φ. 0-0

Μάνδρα-Ιπποκράτης 0-3


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 7-0 3

2. Ραχούλα 4-1 3

3. Βαμβακού 3-0 3

4. Ιπποκράτης 3-0 3

5. Υπέρεια 2-0 3

6. Προμηθέας 1-0 3

7. Ανθούπολη 0-0 1

8. Αναγέννηση Φ. 0-0 1

9. Ακαδημία Φ. 1-4 0

10. Δίλοφος 0-1 0

11. Ναρθάκι 0-2 0

12. Μάνδρα 0-3 0

13. Ζάππειο 0-3 0

14. Χαραυγή 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:30)

Χαραυγή-Ναρθάκι

Υπέρεια-Ακαδ.Αχιλλέα

Παναγροτικός-Άρης Διλόφου

Ραχούλα-Μάνδρα

Προμηθέας-Ανθούπολη

Ιπποκράτης-Ζάππειο

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Καρυά 1-0

Μεσοχώρι-Ευαγγελισμός 6-1

Συκέα-Πλατανούλια 1-0

Ροδιακός-Δρυμός 1-2

Τοξότης-Δένδρα 0-1

Λαρισαϊκός-Βαλανίδα 0-2

Αβέρωφ-Πανιώνιος 3-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Μεσοχώρι 6-1 3

2. Αβέρωφ 3-0 3

3. Βαλανίδα 2-0 3

4. Δρυμός 2-1 3

5. Συκέα 1-0 3

6. Δολιχιακός 1-0 3

7. Δένδρα 1-0 3

8. Ροδιακός 1-2 0

9. Ευαγγελισμός 1-6 0

10. Πλατανούλια 0-1 0

11. Τοξότης 0-1 0

12. Καρυά 0-1 0

13. Λαρισαϊκός 0-2 0

14. Πανιώνιος 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (7/10, 16:30)

Ροδιακός-Μεσοχώρι

Ευαγγελισμός-Δολιχιακός

Δρυμός-Αβέρωφ

Καρυά-Λαρισαϊκός

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Τοξότης

Βαλανίδα-Συκέα

Δένδρα-Πλατανούλια


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κουλούρι-Γλαύκη 3-0

Ν. Περιβόλι-Χειμάδι 3-2

Πυργετός-Ομορφοχώρι 6-0

Πουρνάρι-Παραπόταμος 6-0

Μαρμαρίνη-Στόμιο 2-2

ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Ανάβρα 2-1

Πελασγιώτιδα-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Πυργετός 6-0 3

2. Πουρνάρι 6-0 3

3. Κουλούρι 3-0 3

4. Νέο Περιβόλι 3-2 3

5. ΑΣ Βορειοηπειρωτών 2-1 3

6. Μαρμαρίμνη 2-2 1

7. Στόμιο 2-2 1

8. Πελασγιώτιδα 1-1 1

9. Σ.Σ. Ραψάνης 1-1 1

10. Χειμάδι 2-3 0

11. Ανάβρα 1-2 0

12. Παραπόταμος 0-6 0

13. Ομορφοχώρι 0-6 0

14. Γλαύκη 0-3 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16:30)

Κουλούρι-Ν. Περιβόλι

Χειμάδι-Μαρμαρίνη

Δάφνη Γλαύκης-Πελασγιώτιδα

Θερμαϊκός Στομίου-Πυργετός

Σ.Σ. Ραψάνης-Πουρνάρι

Ομορφοχώρι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών

Παραπόταμος-Ανάβρα

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt