.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
10 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 438

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΓΣ Αλμυρός - Οπούντιος Μαρτίνου 4-1

Αχιλλέας Φαρσάλων – Θήβα 2-1

ΑΟ Σελλάνων - Νίκη Βόλου 1-2

Ολυμπιακός Βόλου - Διγενής Νεοχωρίου 2-1

Ρήγας Φεραίος - ΝΠΣ Βόλος 2-3

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αστέρας Ιτέας 3-1

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 8-2 6

2. Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1 6

3. Αλμυρός 4-1 3

4. Αχιλλέας Φαρσάλων 2-2 3

5. Ολυμπιακός Βόλου 2-2 3

6. Νίκη Βόλου 2-2 3

7. Μαρτίνο 2-4 3

8. Βελούχι 1-0 3

9. Ρήγας Φεραίος 3-3 3

10. Θήβα 2-3 1

11. Σέλλανα 2-3 1

12. Διγενης Νεοχωρίου 1-3 0

13. Ιτέα 1-8 0


Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16:00)

Οπούντιος Μαρτίνου - Θήβα

ΑΠΟΚ Βελούχι - ΓΣ Αλμυρός

Νίκη Βόλου - Αχιλλέας Φαρσάλων

ΝΠΣ Βόλος - ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας - Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας Διστόμου - Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Συκούριο 2-1

Νέα Πολιτεία-Σμόλικας 1-1

Βούναινα-Αργυροπούλι 0-1

Αμυγδαλέα-Τσαριτσάνη 1-1

ΠΟ Ελασσόνας-Δαμασιακός 1-0

Τύρναβος-Ηρακλής Λάρ. 0-1

Φαλανιακός-Βλαχογιάννι 1-2

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012 1-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 5-1 12

2. Ηρακλής Λάρισας 8-3 10

6. Δήμητρα Γιάννουλης 4-2 9

3. Σμόλικας 5-2 8

4. Συκούριο 5-4 7

5. Τσαριτσάνη 11-4 7

7. Λάρισα 2012 7-3 7

10. Π.Ο.Ε 5-5 6

8. Αμυγδαλέα 6-3 5

9. Δωτιέας Αγιάς 4-5 5

11. Τύρναβος 3-7 3

12. Βούναινα 4-6 3

16. Βλαχογιάννι 4-13 3

13. Φαλανιακός 3-5 3

14. Δαμασιακός 3-7 1

15. Νέα Πολιτεία 3-10 1


Επόμενη αγωνιστική (14/10, 16:00)

Συκούριο-Σμόλικας

Αργυροπούλι-Δήμητρα Γιάνν.

Τσαριτσάνη-Νέα Πολιτεία

Δαμασιακός-Βούναινα

Ηρακλής Λάρισας-Αμυγδαλέα

Βλαχογιάννι-ΠΟ Ελασσόνας

Λάρισα 2012-Τύρναβος

Φαλανιακός-Δωτιέας


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Γόννοι-Μελισσοχώρι 1-1

Κιλελέρ-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αμπελιά-Αμπελόκηποι 2-1

Ελευθεραί-Νεάπολη 1-0

Αγ. Ανάργυροι-Μελιβοία 1-2

Καλοχώρι-Μακρυχώρι 0-3

Ακαδ. Τυρνάβου-Μαυροβούνι 0-1

Μελία-Αμπελωνιακός 0-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 12-0 12

2. Μαυροβούνι 7-3 10

3. Αμπελωνιακός 6-3 9

4. Μακρυχώρι 12-3 9

5. Ακαδημία Τυρνάβου 8-5 7

6. Νεάπολη 7-2 7

7. Ελευθεραί 5-3 7

8. Αμπελιά 5-4 7

9. Άγιοι Ανάργυροι 5-5 5

10. Μελισσοχώρι 4-4 5

11. Μελιβοία 3-10 3

12. Καλοχώρι 3-12 3

13. Μελία 3-7 3

14. Γόννοι 4-8 2

15. Αμπελόκηποι 4-7 1

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16:00)

Μελισσοχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αμπελόκηποι-Γόννοι

Νεάπολη-Κιλελέρ

Μελιβοία-Αμπελιά

Μακρυχώρι-Ελευθεραί

Μαυροβούνι-Αγ. Ανάργυροι

Αμπελωνιακός-Καλοχώρι

Ακαδ. Τυρνάβου-Μελία


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Ναρθάκι 1-3

Υπέρεια-Ακαδ.Αχιλλέα 9-2

Παναγροτικός-Άρης Διλόφου 1-1

Ραχούλα-Μάνδρα 0-1

Προμηθέας-Ανθούπολη 3-1

Ιπποκράτης-Ζάππειο 4-2

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού 2-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Υπέρεια 11-2 6

2. Ιπποκράτης 7-2 6

3. Προμηθέας 4-1 6

4. Παναγροτικός Νίκαιας 8-1 4

5. Αναγέννηση Φ. 2-0 4

6. Ναρθάκι 3-3 3

7. Μάνδρα 1-3 3

8. Ραχούλα 4-2 3

9. Βαμβακού 3-2 3

10. Ανθούπολη 1-3 1

11. Δίλοφος 1-2 1

12. Ακαδημία Φ. 3-13 0

13. Ζάππειο 2-7 0

14. Χαραυγή 1-10 0


Επόμενη αγωνιστική (14/10, 16:00)

Ναρθάκι-Ακαδ.Αχιλλέα

Άρης Διλόφου-Χαραυγή

Μάνδρα-Υπέρεια

Ανθούπολη-Παναγροτικός

Ζάππειο-Ραχούλα

Βαμβακού-Προμηθέας

Αναγέννηση Φ.-Ιπποκράτης


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ροδιακός-Μεσοχώρι 3-1

Ευαγγελισμός-Δολιχιακός 2-4

Δρυμός-Αβέρωφ 0-3

Καρυά-Λαρισαϊκός 1-4

Πανιώνιος-Τοξότης 2-3

Βαλανίδα-Συκέα 1-1

Δένδρα-Πλατανούλια 0-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 6-0 6

2. Δολιχιακός 5-2 6

3. Βαλανίδα 3-1 4

4. Συκέα 2-1 4

5. Μεσοχώρι 7-4 3

6. Δρυμός 2-4 3

7. Δένδρα 1-1 3

8. Ροδιακός 4-3 3

9. Πλατανούλια 1-1 3

10. Τοξότης 3-3 3

11. Λαρισαϊκός 4-3 3

12. Ευαγγελισμός 3-10 0

13. Καρυά 1-5 0

14. Πανιώνιος 2-6 0


Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16:00)

Μεσοχώρι-Δολιχιακός

Αβέρωφ-Ροδιακός

Λαρισαϊκός-Ευαγγελισμός

Τοξότης-Δρυμός

Συκέα-Καρυά

Πλατανούλια-Πανιώνιος

Δένδρα-Βαλανίδα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κουλούρι-Ν. Περιβόλι 2-0

Χειμάδι-Μαρμαρίνη 2-0

Δάφνη Γλαύκης-Πελασγιώτιδα 1-5

Θερμαϊκός Στομίου-Πυργετός 1-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Πουρνάρι 2-1

Ομορφοχώρι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 0-3

Παραπόταμος-Ανάβρα 1-5


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 5-0 6

2. ΑΣ Βορειοηπειρωτών 5-1 6

3. Πυργετός 7-1 4

4. Πελασγιώτιδα 6-2 4

5. Σ.Σ. Ραψάνης 3-2 4

6. Πουρνάρι 7-2 3

7. Νέο Περιβόλι 3-4 3

8. Χειμάδι 4-3 3

9. Ανάβρα 6-3 3

10. Μαρμαρίνη 2-4 1

11. Στόμιο 3-3 2

12. Παραπόταμος 1-11 0

13. Ομορφοχώρι 0-9 0

14. Γλαύκη 1-8 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (14/10, 16:00)

Νέο Περιβόλι-Μαρμαρίνη

Πελασγιώτιδα-Κουλούρι

Πυργετός -Χειμάδι

Πουρνάρι-Γλαύκη

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Στόμιο

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης

Παραπόταμος-Ομορφοχώρι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Σταυρός-Τερψιθέα 1-6

Μυραϊκός-Κρήνη 3-5

Βασιλί-Άγιος Θωμάς 3-0

Χαλκιάδες-Φορτούνα Κουτσοχέρου 2-2

Ρεπό:Αγ. Γεώργιος


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Κρήνη 5-3 3

2. Βασιλί 3-0 3

3. Χαλκιάδες 2-2 1

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 2-2 1

5. Τερψιθέα 6-1 1

6. Μυραϊκός 3-5 3

7. Άγιος Θωμάς 0-3 0

8. Σταυρός 1-6 -6

9. Άγιος Γεώργιος 0-0 -6

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16:00)

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Σταυρός

Άγιος Θωμάς - Τερψιθέα

Άγιος Γεώργιος– Μυραϊκός

Κρήνη - Χαλκιάδες

Ρεπό: Θύελλα Βασιλί


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Δασοχώρι 4-4

Μπαράζ/Πηνειός -Ακαδ. Ποδ. Ελασσόνας 4-3

Μύτικας Καλυβίων-Δελέρια 2-0

Μαρίνος Αντύπας-Μεγάλο Ελ/χωρι 6-1

Ρεπό: Δευκαλίων Κρανιάς


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Μαρίνος Αντύπας 6-1 3

2. Μπαράζ/Πηνειός 4-3 3

3. Βερδικούσια 4-4 1

4. Μύτικας Καλυβίων 2-0 1

5. Α.Π. Ελασσόνας 3-4 0

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 1-6 0

7. Δελέρια 0-2 0

8. Δευκαλίων Κρανιάς 0-0 0

9. Δασοχώρι 4-4 -1

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16:00)

Ακαδημία Ποδ. Ελασσόνας – Μύτικας Καλυβίων

Δασοχώρι - Δελέρια

Δευκαλίων Κρανιάς - Μαρίνος Αντύπας

Θύελλα Μεγ. Ελ. - Μπαράζ Πηνειός

Ρεπό: Βερδικούσια


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αρμένιο-Ελάτεια 1-2

Γαλήνη-Αιγάνη 2-5

Λάρισα ’88-Ομόνοια 4-1

Διογένης-Αετόλοφος 1-3

Ρεπό: Καλαρρύτες


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 5-2 3

2. Λάρισα ’88 4-1 3

3. Αετόλοφος 3-1 3

4. Ελάτεια 1-2 3

5. Γαλήνη 2-5 0

6. Αρμένιο 1-2 0

7. Διογένης 1-3 0

8. Ομόνοια 1-4 0

9. Καλαρρύετες 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (14/10, 16:00)

Ελάτεια – Γαλήνη

Αετόλοφος – Αιγάνη

Καλαρρύτες - Λάρισα ’88

Ομόνοια – Αρμένιο

Ρεπό: Διογένης

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt