.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
16 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 717

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου – Θήβα 2-4

ΑΠΟΚ Βελούχι - ΓΣ Αλμυρός 1-2

Νίκη Βόλου - Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1

ΝΠΣ Βόλος - ΑΟ Σελλάνων 4-1

Αστέρας Ιτέας - Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Αμβρυσσέας Διστόμου - Ρήγας Φεραίος 1-2

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 12-3 9

2. Αμβρυσσέας Διστόμου 5-3 6

3. Αλμυρός 6-2 6

4. Νίκη Βόλου 6-3 6

5. Ρήγας Φεραίος 5-4 6

6. Ολυμπιακός Βόλου 2-2 4

7. Θήβα 6-5 4

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-6 3

9. Μαρτίνο 4-8 3

10. Βελούχι 2-2 3

11. Σέλλανα 3-7 1

12. Ιτέα 1-8 1

13. Διγενης Νεοχωρίου 1-3 0


Επόμενη αγωνιστική (18/10, 16:00)

Βελούχι - Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα - Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρός - Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων - ΝΠΣ Βόλος

ΑΟ Σελλάνων - Αμβρυσσέας Διστόμου

Ολυμπιακός Βόλου - Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Αστέρας Ιτέας


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Σμόλικας 2-1

Αργυροπούλι-Δήμητρα Γιάνν. 0-0

Τσαριτσάνη-Νέα Πολιτεία 2-1

Δαμασιακός-Βούναινα 2-1

Ηρακλής Λάρ.-Αμυγδαλέα 2-0

Βλαχογιάννι-ΠΟ Ελασσόνας 0-3

Λάρισα 2012-Τύρναβος 1-1

Φαλανιακός-Δωτιέας 0-2


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 5-1 13

2. Ηρακλής Λάρισας 10-3 13

3. Δήμητρα Γιάννουλης 4-2 10

4. Συκούριο 7-5 10

5. Τσαριτσάνη 13-5 10

6. Π.Ο.Ε 8-5 9

7. Σμόλικας 6-4 8

8. Λάρισα 2012 8-4 8

9. Δωτιέας Αγιάς 6-5 8

10. Αμυγδαλέα 6-5 5

11. Δαμασιακός 5-8 4

12. Τύρναβος 4-8 4

13. Βούναινα 5-8 3

14. Βλαχογιάννι 4-16 3

15. Φαλανιακός 3-7 3

16. Νέα Πολιτεία 4-12 1


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16:00)

Αργυροπούλι-Συκούριο

Σμόλικας-Τσαριτσάνη

Δήμητρα Γιάνν.-Δαμασιακός

Νέα Πολιτεία-Ηρακλής Λάρ.

Βούναινα-Βλαχογιάννι

Αμυγδαλέα-Λάρισα 2012

ΠΟ Ελασσόνας-Δωτιέας

Τύρναβος-Φαλανιακός

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αμπελόκηποι-Γόννοι 0-1

Νεάπολη-Κιλελέρ 2-3

Μελιβοία-Αμπελιά 0-1

Μακρυχώρι-Ελευθεραί 4-0

Μαυροβούνι-Αγ. Ανάργυροι 1-1

Αμπελωνιακός-Καλοχώρι 1-0

Ακαδ. Τυρνάβου-Μελία 2-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 15-2 15

2. Αμπελωνιακός 7-3 12

3. Μακρυχώρι 16-3 12

4. Μαυροβούνι 8-4 11

5. Ακαδημία Τυρνάβου 10-5 10

6. Αμπελιά 6-4 10

7. Μελισσοχώρι 7-4 8

8. Νεάπολη 9-5 7

9. Ελευθεραί 5-7 7

10. Άγιοι Ανάργυροι 6-6 6

11. Γόννοι 5-8 5

12. Μελιβοία 3-11 3

13. Καλοχώρι 3-13 3

14. Μελία 3-9 3

15. Αμπελόκηποι 4-8 1

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (21/10, 16:00)

Αμπελόκηποι-Μελισσοχώρι

Αστέρας Τυρν.-Νεάπολη α.α. 0-3

Γόννοι-Μελιβοία

Κιλελέρ-Μακρυχώρι

Αμπελιά-Μαυροβούνι

Ελευθεραί-Αμπελωνιακός

Αγ. Ανάργυροι-Μελία

Καλοχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου


1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Ακαδ.Αχιλλέα 2-0

Άρης Διλόφου-Χαραυγή 5-2

Μάνδρα-Υπέρεια 1-3

Ανθούπολη-Παναγροτικός 1-1

Ζάππειο-Ραχούλα 3-1

Βαμβακού-Προμηθέας 0-1

Αναγέννηση Φ.-Ιπποκράτης 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Υπέρεια 14-3 9

2. Ιπποκράτης 9-3 9

3. Προμηθέας 5-1 9

4. Ναρθάκι 5-3 6

5. Παναγροτικός Νίκαιας 9-2 5

6. Αναγέννηση Φ. 3-2 4

7. Δίλοφος 6-4 4

8. Ζάππειο 5-8 3

9. Μάνδρα 2-6 3

10. Ραχούλα 5-5 3

11. Βαμβακού 3-3 3

12. Ανθούπολη 2-4 2

13. Ακαδημία Φ. 3-15 0

14. Χαραυγή 3-15 0


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16:00)

Άρης Διλόφου-Ναρθάκι

Ακαδ.Αχιλλέα-Μάνδρα

Χαραυγή-Ανθούπολη

Υπέρεια-Ζάππειο

Παναγροτικός-Βαμβακού

Ραχούλα-Αναγέννηση Φ.

Προμηθέας-Ιπποκράτης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Δολιχιακός 4-0

Αβέρωφ-Ροδιακός 5-0

Λαρισαϊκός-Ευαγγελισμός 4-1

Τοξότης-Δρυμός 2-4

Συκέα-Καρυά 4-2

Πλατανούλια-Πανιώνιος 0-2

Δένδρα-Βαλανίδα 0-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 11-0 9

2. Βαλανίδα 4-1 7

3. Συκέα 6-3 7

4. Δολιχιακός 5-6 6

5. Μεσοχώρι 11-4 6

6. Λαρισαϊκός 8-4 6

7. Δρυμός 6-6 6

8. Δένδρα 1-2 3

9. Ροδιακός 4-8 3

10. Πανιώνιος 4-6 3

11. Πλατανούλια 1-3 3

12. Τοξότης 5-7 3

13. Ευαγγελισμός 4-14 0

14. Καρυά 3-9 0


Επόμενη αγωνιστική (21/10, 16:00)

Αβέρωφ-Μεσοχώρι

Δολιχιακός-Λαρισαϊκός

Ροδιακός-Τοξότης

Ευαγγελισμός-Συκέα

Δρυμός-Πλατανούλια

Καρυά-Δένδρα

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Βαλανίδα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Μαρμαρίνη 1-1

Πελασγιώτιδα-Κουλούρι 0-1

Πυργετός –Χειμάδι 2-0

Πουρνάρι-Γλαύκη 3-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Στόμιο 5-1

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης 2-1

Παραπόταμος-Ομορφοχώρι 1-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 6-0 9

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 10-2 9

3. Πυργετός 9-1 7

4. Πουρνάρι 10-2 6

5. Ανάβρα 8-4 6

6. Πελασγιώτιδα 6-3 4

7. Σ.Σ. Ραψάνης 4-4 4

8. Νέο Περιβόλι 4-5 4

9. Χειμάδι 4-5 3

10. Παραπόταμος 2-11 3

11. Μαρμαρίνη 3-5 2

12. Στόμιο 4-8 2

13. Ομορφοχώρι 0-10 0

14. Γλαύκη 1-11 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16:00)

Πελασγιώτιδα-Ν. Περιβόλι

Μαρμαρίνη-Πυργετός

Κουλούρι-Πουρνάρι

Χειμάδι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών

Γλαύκη-Ανάβρα

Στόμιο-Παραπόταμος

Σ.Σ. Ραψάνης-Ομορφοχώρι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Σταυρός 8-1

Άγιος Θωμάς - Τερψιθέα 4-2

Άγιος Γεώργιος– Μυραϊκός 2-0

Κρήνη - Χαλκιάδες 1-0

Ρεπό: Θύελλα Βασιλί


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Κρήνη 6-3 6

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 10-3 4

3. Βασιλί 3-0 3

4. Μυραϊκός 3-7 3

5. Άγιος Θωμάς 4-5 3

6. Χαλκιάδες 2-3 1

7. Τερψιθέα 8-5 1

8. Άγιος Γεώργιος 2-0 -3

9. Σταυρός 2-14 -6

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (21/10, 16:00)

Άγιος Θωμάς - Φορτούνα Κουτσοχέρου

Σταυρός - Κρήνη

Θύελλα Βασιλί – Άγ. Γεώργιος

Μυραϊκός - Χαλκιάδες

Ρεπό: Τερψιθέα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ποδ. Ελασσόνας – Μύτικας Καλυβίων 5-1

Δασοχώρι - Δελέρια 1-0

Δευκαλίων Κρανιάς - Μαρίνος Αντύπας α.α. 0-3

Θύελλα Μεγ. Ελ. - Μπαράζ Πηνειός 3-0

Ρεπό: Βερδικούσια


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Μαρίνος Αντύπας 9-1 6

2. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-6 3

3. Μπαράζ/Πηνειός 4-6 3

4. Α.Π. Ελασσόνας 8-5 3

5. Δασοχώρι 5-4 2

6. Βερδικούσια 4-4 1

7. Μύτικας Καλυβίων 3-5 1

8. Δελέρια 0-4 0

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (21/10, 16:00)

Δασοχώρι - Α.Π. Ελασσόνας

Μύτικας - Θύελλα Μεγ. Ελ.

Βερδικούσια – Δευκαλίων Κρανιάς

Μαρίνος Αντύπας - Μπαράζ Πηνειός

Ρεπό: Δελέρια


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια – Γαλήνη 2-2

Αετόλοφος – Αιγάνη 1-2

Καλαρρύτες - Λάρισα ’88 0-2

Ομόνοια – Αρμένιο 0-1

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 7-3 6

2. Λάρισα ’88 6-1 6

3. Ελάτεια 3-4 4

4. Αρμένιο 2-2 3

5. Αετόλοφος 4-3 3

6. Γαλήνη 4-7 1

7. Διογένης 1-3 0

8. Ομόνοια 1-5 0

9. Καλαρρύτες 0-2 0


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16:00)

Αετόλοφος – Ελάτεια

Γαλήνη – Ομόνοια

Διογένης – Καλαρρύτες

Λάρισα ’88 – Αρμένιο

Ρεπό: Αιγάνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt