.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
23 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1338

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου - Νίκη Βόλου α.α. 0-3

Διγενής Νεοχωρίου - ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0

ΝΠΣ Βόλος – Θήβα 2-1

Αστέρας Ιτέας - ΓΣ Αλμυρός 3-1

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αχιλλέας Φαρσάλων2-0

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Σελλάνων 2-1

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 17-4 15

2. Ολυμπιακός Βόλου 7-3 10

3. Αμβρυσσέας Διστόμου 8-4 10

4. Νίκη Βόλου 10-4 10

5. Αλμυρός 8-5 9

6. Ρήγας Φεραίος 5-7 6

7. Μαρτίνο 5-11 6

8. Θήβα 8-8 5

9. Ιτέα 4-9 4

10. Διγενης Νεοχωρίου 2-4 3

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-11 3

12. Βελούχι 2-4 3

13. Σέλλανα 5-10 2


Επόμενη αγωνιστική (29/10, 15:00)

Διγενής Νεοχωρίου - Οπούντιος Μαρτίνου

Νίκη Βόλου - ΝΠΣ Βόλος

ΑΠΟΚ Βελούχι - Αστέρας Ιτέας

Θήβα - Αμβρυσσέας Διστόμου

ΓΣ Αλμυρός - Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων - Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Συκούριο 2-3

Σμόλικας-Τσαριτσάνη 0-0

Δήμητρα Γιάνν.-Δαμασιακός 0-1

Νέα Πολιτεία-Ηρακλής Λάρ. 1-5

Βούναινα-Βλαχογιάννι 0-1

Αμυγδαλέα-Λάρισα 2012 3-0

ΠΟ Ελασσόνας-Δωτιέας 0-1

Τύρναβος-Φαλανιακός 1-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 15-4 16

2. Συκούριο 10-7 13

3. Αργυροπούλι 7-4 13

4. Τσαριτσάνη 13-5 11

5. Δωτιέας Αγιάς 7-5 11

6. Δήμητρα Γιάννουλης 4-3 10

7. Π.Ο.Ε 8-6 9

8. Σμόλικας 6-4 9

9. Αμυγδαλέα 9-5 8

10. Λάρισα 2012 8-7 8

11. Δαμασιακός 6-8 7

12. Βλαχογιάννι 5-16 6

13. Τύρναβος 5-9 5

14. Φαλανιακός 4-8 4

15. Βούναινα 5-9 3

16. Νέα Πολιτεία 5-17 1


Επόμενη αγωνιστική (29/10, 15:00)

Συκούριο-Τσαριτσάνη

Δαμασιακός-Αργυροπούλι

Ηρακλής Λάρ.-Σμόλικας

Βλαχογιάννι-Δήμητρα Γιάνν.

Λάρισα 2012-Νέα Πολιτεία

Δωτιέας Αγιάς-Βούναινα

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα

Π.Ο.Ε.-Τύρναβος


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Μελισσοχώρι 2-1

Αστέρας Τυρν.-Νεάπολη α.α. 0-3

Γόννοι-Μελιβοία 2-1

Κιλελέρ-Μακρυχώρι 0-0

Αμπελιά-Μαυροβούνι 2-0

Ελευθεραί-Αμπελωνιακός 2-5

Αγ. Ανάργυροι-Μελία 1-0

Καλοχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου 0-2


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 15-2 16

2. Αμπελωνιακός 12-5 15

3. Μακρυχώρι 16-3 13

4. Ακαδημία Τυρνάβου 12-5 13

5. Αμπελιά 8-4 13

6. Μαυροβούνι 8-6 11

7. Νεάπολη 12-5 10

8. Άγιοι Ανάργυροι 7-6 9

9. Γόννοι 7-9 8

10. Μελισσοχώρι 8-6 8

11. Ελευθεραί 7-12 7

12. Αμπελόκηποι 6-9 4

13. Μελιβοία 4-13 3

14. Καλοχώρι 3-15 3

15. Μελία 3-10 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (29/10, 15:00)

Μελισσοχώρι-Νεάπολη

Μελιβοία-Αμπελόκηποι

Μακρυχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Γόννοι

Αμπελωνιακός-Κιλελέρ

Μελία-Αμπελιά

Ακαδ. Τυρνάβου-Ελευθεραί

Αγ. Ανάργυροι-Καλοχώρι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Άρης Διλόφου-Ναρθάκι 3-1

Ακαδ.Αχιλλέα-Μάνδρα 1-5

Χαραυγή-Ανθούπολη 0-1

Υπέρεια-Ζάππειο 0-2

Παναγροτικός-Βαμβακού 4-0

Ραχούλα-Αναγέννηση Φ. 3-5

Προμηθέας-Ιπποκράτης 1-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ιπποκράτης 10-4 10

2. Προμηθέας 6-2 10

3. Υπέρεια 14-5 9

4. Παναγροτικός Νίκαιας 13-2 8

5. Αναγέννηση Φ. 8-5 7

6. Δίλοφος 9-5 7

7. Ναρθάκι 6-6 6

8. Ζάππειο 7-8 6

9. Μάνδρα 7-7 6

10. Ανθούπολη 3-4 5

11. Ραχούλα 8-10 3

12. Βαμβακού 3-7 3

13. Ακαδημία Φ. 4-20 0

14. Χαραυγή 3-16 0


Επόμενη αγωνιστική

Ναρθάκι-Μάνδρα

Ανθούπολη-Άρης Διλόφου

Ζάππειο-Ακαδ.Αχιλλέα

Βαμβακού-Χαραυγή

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια

Ιπποκράτης-Παναγροτικός

Προμηθέας-Ραχούλα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Μεσοχώρι 6-1

Δολιχιακός-Λαρισαϊκός 1-1

Ροδιακός-Τοξότης 5-1

Ευαγγελισμός-Συκέα 3-1

Δρυμός-Πλατανούλια 4-0

Καρυά-Δένδρα 1-2

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Βαλανίδα 4-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 17-1 12

2. Δρυμός 10-6 9

3. Λαρισαϊκός 9-5 7

4. Βαλανίδα 4-5 7

5. Συκέα 7-6 7

6. Δολιχιακός 6-7 7

7. Μεσοχώρι 12-10 6

8. Δένδρα 3-3 6

9. Ροδιακός 9-9 6

10. Πανιώνιος 8-6 6

11. Πλατανούλια 1-7 3

12. Τοξότης 6-12 3

13. Ευαγγελισμός 7-15 3

14. Καρυά 4-11 0


Επόμενη αγωνιστική

Μεσοχώρι-Λαρισαϊκός

Τοξότης-Αβέρωφ

Συκέα-Δολιχιακός

Πλατανούλια-Ροδιακός

Δένδρα-Ευαγγελισμός

Βαλανίδα-Δρυμός

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Καρυά


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Ν. Περιβόλι 2-3

Μαρμαρίνη-Πυργετός 1-0

Κουλούρι-Πουρνάρι 2-2

Χειμάδι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 0-2

Γλαύκη-Ανάβρα 0-4

Στόμιο-Παραπόταμος 2-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Ομορφοχώρι 3-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 12-2 12

2. Κουλούρι 8-2 10

3. Ανάβρα 12-4 9

4. Πυργετός 9-2 7

5. Πουρνάρι 12-4 7

6. Σ.Σ. Ραψάνης 7-5 7

7. Νέο Περιβόλι 7-7 7

8. Μαρμαρίνη 4-5 5

9. Στόμιο 6-9 5

10. Πελασγιώτιδα 8-6 4

11. Χειμάδι 4-7 3

12. Παραπόταμος 3-13 3

13. Ομορφοχώρι 1-13 0

14. Γλαύκη 1-15 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική

Νέο Περιβόλι-Πυργετός

Πουρνάρι-Πελασγιώτιδα

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Μαρμαρίνη

Ανάβρα-Κουλούρι

Παραπόταμος-Χειμάδι

Ομορφοχώρι-Γλαύκη

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο

 

 


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Άγ. Θωμάς - Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-2

Σταυρός – Κρήνη 0-8

Θύελλα Βασιλί – Άγ. Γεώργιος 2-1

Μυραϊκός - Χαλκιάδες 1-4

Ρεπό: Τερψιθέα


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κρήνη 14-3 9

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 12-3 7

3. Βασιλί 5-1 6

4. Μυραϊκός 4-11 3

5. Άγιος Θωμάς 4-7 3

6. Χαλκιάδες 6-4 4

7. Τερψιθέα 8-5 1

8. Άγιος Γεώργιος 3-2 -3

9. Σταυρός 2-22 -6

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική

Κρήνη – Άγιος Θωμάς

Άγιος Γεώργιος - Τερψιθέα

Χαλκιάδες – Σταυρός

Θύελλα Βασιλί – Μυραϊκός

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δασοχώρι - Α.Π. Ελασσόνας 3-1

Μύτικας - Θύελλα Μεγ. Ελ. (Κυριακή, 16:00)

Βερδικούσια – Δευκαλίων Κρανιάς α.α. 3-0

Μαρίνος Αντύπας – Μπαράζ/Πηνειός 1-2

Ρεπό: Δελέρια


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Μπαράζ/Πηνειός 6-7 6

2. Μαρίνος Αντύπας 10-3 6

3. Δασοχώρι 8-5 5

4. Βερδικούσια 7-4 4

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-6 3

6. Α.Π. Ελασσόνας 9-8 3

7. Μύτικας Καλυβίων 3-5 1

8. Δελέρια 0-4 0

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Ελ. - Δασοχώρι

Δευκαλίων – Δελέρια

Μπαράζ/Πηνειός – Μύτικας Καλυβίων

Βερδικούσια - Μαρίνος Αντύπας

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος – Ελάτεια 3-0

Γαλήνη – Ομόνοια 1-1

Διογένης – Καλαρρύτες 4-5

Λάρισα ’88 – Αρμένιο 0-1

Ρεπό: Αιγάνη


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 3-2 6

2. Αετόλοφος 7-3 6

3. Αιγάνη 7-3 6

4. Λάρισα ’88 6-2 6

5. Ελάτεια 3-7 4

6. Καλαρρύτες 5-6 3

7. Γαλήνη 5-8 2

8. Ομόνοια 2-6 1

9. Διογένης 5-8 0


Επόμενη αγωνιστική

Ομόνοια – Αετόλοφος

Καλαρρύτες – Αιγάνη

Αρμένιο – Γαλήνη

Διογένης - Λάρισα ’88

Ρεπό: Ελάτεια

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt