.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
30 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 903

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Διγενής Νεοχωρίου - Οπούντιος Μαρτίνου 2-0

Νίκη Βόλου - ΝΠΣ Βόλος 1-0

ΑΠΟΚ Βελούχι - Αστέρας Ιτέας 1-3

Θήβα - Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1

ΓΣ Αλμυρός - Ρήγας Φεραίος 0-0

Αχιλλέας Φαρσάλων - Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 17-5 15

2. Νίκη Βόλου 11-4 13

3. Ολυμπιακός Βόλου 7-3 11

4. Αμβρυσσέας Διστόμου 9-8 10

5. Αλμυρός 8-5 10

6. Θήβα 12-9 8

7. Ιτέα 7-10 7

8. Ρήγας Φεραίος 5-7 7

9. Μαρτίνο 5-13 6

10. Διγενης Νεοχωρίου 4-4 6

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-11 4

12. Βελούχι 3-7 3

13. Σέλλανα 5-10 2


Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου - ΝΠΣ Βόλος

Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου - Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος - ΑΠΟΚ Βελούχι

Ολυμπιακός Βόλου - Θήβα

ΑΟ Σελλάνων - ΓΣ Αλμυρός

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Τσαριτσάνη 1-0

Δαμασιακός-Αργυροπούλι 2-0

Ηρακλής Λάρ.-Σμόλικας 0-0

Βλαχογιάννι-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Λάρισα 2012-Νέα Πολιτεία 3-1

Δωτιέας Αγιάς-Βούναινα 3-0

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα 0-1

Π.Ο.Ε.-Τύρναβος 4-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 15-4 17

2. Συκούριο 11-7 16

3. Δωτιέας Αγιάς 10-5 14

4. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 13

5. Αργυροπούλι 7-6 13

6. Π.Ο.Ε 12-7 12

7. Αμυγδαλέα 10-5 11

8. Λάρισα 2012 11-8 11

9. Τσαριτσάνη 13-6 11

10. Σμόλικας 6-4 10

11. Δαμασιακός 8-8 10

12. Βλαχογιάννι 5-17 6

13. Τύρναβος 6-13 5

14. Φαλανιακός 4-9 4

15. Βούναινα 5-12 3

16. Νέα Πολιτεία 6-20 1


Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15:00)

Δαμασιακός-Συκούριο

Τσαριτσάνη-Ηρακλής Λάρ.

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι

Σμόλικας-Λάρισα 2012

Δήμητρα Γιάνν.-Δωτιέας

Νέα Πολιτεία-Φαλανιακός

Βούναινα-Τύρναβος

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Νεάπολη 1-3

Μελιβοία-Αμπελόκηποι 1-1

Μακρυχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Γόννοι 3-1

Αμπελωνιακός-Κιλελέρ 0-0

Μελία-Αμπελιά 2-6

Ακαδ. Τυρνάβου-Ελευθεραί 4-0

Αγ. Ανάργυροι-Καλοχώρι 4-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 15-2 17

2. Αμπελωνιακός 12-5 16

3. Μακρυχώρι 19-3 16

4. Ακαδημία Τυρνάβου 16-5 16

5. Αμπελιά 14-6 16

6. Μαυροβούνι 11-7 14

7. Νεάπολη 15-6 13

8. Άγιοι Ανάργυροι 11-6 12

9. Γόννοι 8-12 8

10. Μελισσοχώρι 9-9 8

11. Ελευθεραί 7-16 7

12. Αμπελόκηποι 7-10 5

13. Μελιβοία 5-14 4

14. Καλοχώρι 3-19 3

15. Μελία 5-16 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (4/11, 15:00)

Μελιβοία-Μελισσοχώρι

Νεάπολη-Μακρυχώρι

Αμπελόκηποι-Μαυροβούνι

Αστέρας Τυρν.-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

Γόννοι-Μελία

Κιλελέρ-Ακαδ. Τυρνάβου

Αμπελιά-Καλοχώρι

Ελευθεραί-Αγ. Ανάργυροι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 4/11, 15:00)

Ναρθάκι-Μάνδρα

Ανθούπολη-Άρης Διλόφου

Ζάππειο-Ακαδ.Αχιλλέα

Βαμβακού-Χαραυγή

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια

Ιπποκράτης-Παναγροτικός

Προμηθέας-Ραχούλα


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ιπποκράτης 10-4 10

2. Προμηθέας 6-2 10

3. Υπέρεια 14-5 9

4. Παναγροτικός Νίκαιας 13-2 8

5. Αναγέννηση Φ. 8-5 7

6. Δίλοφος 9-5 7

7. Ναρθάκι 6-6 6

8. Ζάππειο 7-8 6

9. Μάνδρα 7-7 6

10. Ανθούπολη 3-4 5

11. Ραχούλα 8-10 3

12. Βαμβακού 3-7 3

13. Ακαδημία Φ. 4-20 0

14. Χαραυγή 3-16 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Μεσοχώρι-Λαρισαϊκός

Τοξότης-Αβέρωφ

Συκέα-Δολιχιακός

Πλατανούλια-Ροδιακός

Δένδρα-Ευαγγελισμός

Βαλανίδα-Δρυμός

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Καρυά


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 17-1 12

2. Δρυμός 10-6 9

3. Λαρισαϊκός 9-5 7

4. Βαλανίδα 4-5 7

5. Συκέα 7-6 7

6. Δολιχιακός 6-7 7

7. Μεσοχώρι 12-10 6

8. Δένδρα 3-3 6

9. Ροδιακός 9-9 6

10. Πανιώνιος 8-6 6

11. Πλατανούλια 1-7 3

12. Τοξότης 6-12 3

13. Ευαγγελισμός 7-15 3

14. Καρυά 4-11 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Νέο Περιβόλι-Πυργετός

Πουρνάρι-Πελασγιώτιδα

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Μαρμαρίνη

Ανάβρα-Κουλούρι

Παραπόταμος-Χειμάδι

Ομορφοχώρι-Γλαύκη

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 12-2 12

2. Κουλούρι 8-2 10

3. Ανάβρα 12-4 9

4. Πυργετός 9-2 7

5. Πουρνάρι 12-4 7

6. Σ.Σ. Ραψάνης 7-5 7

7. Νέο Περιβόλι 7-7 7

8. Μαρμαρίνη 4-5 5

9. Στόμιο 6-9 5

10. Πελασγιώτιδα 8-6 4

11. Χειμάδι 4-7 3

12. Παραπόταμος 3-13 3

13. Ομορφοχώρι 1-13 0

14. Γλαύκη 1-15 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Κρήνη – Άγιος Θωμάς

Άγιος Γεώργιος - Τερψιθέα

Χαλκιάδες – Σταυρός

Θύελλα Βασιλί – Μυραϊκός (4/11, 15:00)

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κρήνη 14-3 9

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 12-3 7

3. Βασιλί 5-1 6

4. Μυραϊκός 4-11 3

5. Άγιος Θωμάς 4-7 3

6. Χαλκιάδες 6-4 4

7. Τερψιθέα 8-5 1

8. Άγιος Γεώργιος 3-2 -3

9. Σταυρός 2-22 -6

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


2ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Θύελλα Μεγ. Ελ. - Δασοχώρι

Δευκαλίων – Δελέρια

Μπαράζ/Πηνειός – Μύτικας Καλυβίων

Βερδικούσια - Μαρίνος Αντύπας

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Μπαράζ/Πηνειός 6-7 6

2. Μαρίνος Αντύπας 10-3 6

3. Δασοχώρι 8-5 5

4. Βερδικούσια 7-4 4

5. Μύτικας Καλυβίων 4-5 4

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-7 3

7. Α.Π. Ελασσόνας 9-8 3

8. Δελέρια 0-4 0

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 4/11, 15:00)

Ομόνοια – Αετόλοφος

Καλαρρύτες – Αιγάνη

Αρμένιο – Γαλήνη

Διογένης - Λάρισα ’88

Ρεπό: Ελάτεια


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 3-2 6

2. Αετόλοφος 7-3 6

3. Αιγάνη 7-3 6

4. Λάρισα ’88 6-2 6

5. Ελάτεια 3-7 4

6. Καλαρρύτες 5-6 3

7. Γαλήνη 5-8 2

8. Ομόνοια 2-6 1

9. Διογένης 5-8 0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt