.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
30 Οκτώβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 581

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Διγενής Νεοχωρίου - Οπούντιος Μαρτίνου 2-0

Νίκη Βόλου - ΝΠΣ Βόλος 1-0

ΑΠΟΚ Βελούχι - Αστέρας Ιτέας 1-3

Θήβα - Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1

ΓΣ Αλμυρός - Ρήγας Φεραίος 0-0

Αχιλλέας Φαρσάλων - Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 17-5 15

2. Νίκη Βόλου 11-4 13

3. Ολυμπιακός Βόλου 7-3 11

4. Αμβρυσσέας Διστόμου 9-8 10

5. Αλμυρός 8-5 10

6. Θήβα 12-9 8

7. Ιτέα 7-10 7

8. Ρήγας Φεραίος 5-7 7

9. Μαρτίνο 5-13 6

10. Διγενης Νεοχωρίου 4-4 6

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-11 4

12. Βελούχι 3-7 3

13. Σέλλανα 5-10 2


Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου - ΝΠΣ Βόλος

Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου - Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος - ΑΠΟΚ Βελούχι

Ολυμπιακός Βόλου - Θήβα

ΑΟ Σελλάνων - ΓΣ Αλμυρός

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Τσαριτσάνη 1-0

Δαμασιακός-Αργυροπούλι 2-0

Ηρακλής Λάρ.-Σμόλικας 0-0

Βλαχογιάννι-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Λάρισα 2012-Νέα Πολιτεία 3-1

Δωτιέας Αγιάς-Βούναινα 3-0

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα 0-1

Π.Ο.Ε.-Τύρναβος 4-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 15-4 17

2. Συκούριο 11-7 16

3. Δωτιέας Αγιάς 10-5 14

4. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 13

5. Αργυροπούλι 7-6 13

6. Π.Ο.Ε 12-7 12

7. Αμυγδαλέα 10-5 11

8. Λάρισα 2012 11-8 11

9. Τσαριτσάνη 13-6 11

10. Σμόλικας 6-4 10

11. Δαμασιακός 8-8 10

12. Βλαχογιάννι 5-17 6

13. Τύρναβος 6-13 5

14. Φαλανιακός 4-9 4

15. Βούναινα 5-12 3

16. Νέα Πολιτεία 6-20 1


Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15:00)

Δαμασιακός-Συκούριο

Τσαριτσάνη-Ηρακλής Λάρ.

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι

Σμόλικας-Λάρισα 2012

Δήμητρα Γιάνν.-Δωτιέας

Νέα Πολιτεία-Φαλανιακός

Βούναινα-Τύρναβος

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Νεάπολη 1-3

Μελιβοία-Αμπελόκηποι 1-1

Μακρυχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Γόννοι 3-1

Αμπελωνιακός-Κιλελέρ 0-0

Μελία-Αμπελιά 2-6

Ακαδ. Τυρνάβου-Ελευθεραί 4-0

Αγ. Ανάργυροι-Καλοχώρι 4-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 15-2 17

2. Αμπελωνιακός 12-5 16

3. Μακρυχώρι 19-3 16

4. Ακαδημία Τυρνάβου 16-5 16

5. Αμπελιά 14-6 16

6. Μαυροβούνι 11-7 14

7. Νεάπολη 15-6 13

8. Άγιοι Ανάργυροι 11-6 12

9. Γόννοι 8-12 8

10. Μελισσοχώρι 9-9 8

11. Ελευθεραί 7-16 7

12. Αμπελόκηποι 7-10 5

13. Μελιβοία 5-14 4

14. Καλοχώρι 3-19 3

15. Μελία 5-16 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (4/11, 15:00)

Μελιβοία-Μελισσοχώρι

Νεάπολη-Μακρυχώρι

Αμπελόκηποι-Μαυροβούνι

Αστέρας Τυρν.-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

Γόννοι-Μελία

Κιλελέρ-Ακαδ. Τυρνάβου

Αμπελιά-Καλοχώρι

Ελευθεραί-Αγ. Ανάργυροι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 4/11, 15:00)

Ναρθάκι-Μάνδρα

Ανθούπολη-Άρης Διλόφου

Ζάππειο-Ακαδ.Αχιλλέα

Βαμβακού-Χαραυγή

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια

Ιπποκράτης-Παναγροτικός

Προμηθέας-Ραχούλα


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ιπποκράτης 10-4 10

2. Προμηθέας 6-2 10

3. Υπέρεια 14-5 9

4. Παναγροτικός Νίκαιας 13-2 8

5. Αναγέννηση Φ. 8-5 7

6. Δίλοφος 9-5 7

7. Ναρθάκι 6-6 6

8. Ζάππειο 7-8 6

9. Μάνδρα 7-7 6

10. Ανθούπολη 3-4 5

11. Ραχούλα 8-10 3

12. Βαμβακού 3-7 3

13. Ακαδημία Φ. 4-20 0

14. Χαραυγή 3-16 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Μεσοχώρι-Λαρισαϊκός

Τοξότης-Αβέρωφ

Συκέα-Δολιχιακός

Πλατανούλια-Ροδιακός

Δένδρα-Ευαγγελισμός

Βαλανίδα-Δρυμός

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Καρυά


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 17-1 12

2. Δρυμός 10-6 9

3. Λαρισαϊκός 9-5 7

4. Βαλανίδα 4-5 7

5. Συκέα 7-6 7

6. Δολιχιακός 6-7 7

7. Μεσοχώρι 12-10 6

8. Δένδρα 3-3 6

9. Ροδιακός 9-9 6

10. Πανιώνιος 8-6 6

11. Πλατανούλια 1-7 3

12. Τοξότης 6-12 3

13. Ευαγγελισμός 7-15 3

14. Καρυά 4-11 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Νέο Περιβόλι-Πυργετός

Πουρνάρι-Πελασγιώτιδα

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Μαρμαρίνη

Ανάβρα-Κουλούρι

Παραπόταμος-Χειμάδι

Ομορφοχώρι-Γλαύκη

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 12-2 12

2. Κουλούρι 8-2 10

3. Ανάβρα 12-4 9

4. Πυργετός 9-2 7

5. Πουρνάρι 12-4 7

6. Σ.Σ. Ραψάνης 7-5 7

7. Νέο Περιβόλι 7-7 7

8. Μαρμαρίνη 4-5 5

9. Στόμιο 6-9 5

10. Πελασγιώτιδα 8-6 4

11. Χειμάδι 4-7 3

12. Παραπόταμος 3-13 3

13. Ομορφοχώρι 1-13 0

14. Γλαύκη 1-15 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Κρήνη – Άγιος Θωμάς

Άγιος Γεώργιος - Τερψιθέα

Χαλκιάδες – Σταυρός

Θύελλα Βασιλί – Μυραϊκός (4/11, 15:00)

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κρήνη 14-3 9

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 12-3 7

3. Βασιλί 5-1 6

4. Μυραϊκός 4-11 3

5. Άγιος Θωμάς 4-7 3

6. Χαλκιάδες 6-4 4

7. Τερψιθέα 8-5 1

8. Άγιος Γεώργιος 3-2 -3

9. Σταυρός 2-22 -6

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


2ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 5/11, 15:00)

Θύελλα Μεγ. Ελ. - Δασοχώρι

Δευκαλίων – Δελέρια

Μπαράζ/Πηνειός – Μύτικας Καλυβίων

Βερδικούσια - Μαρίνος Αντύπας

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Μπαράζ/Πηνειός 6-7 6

2. Μαρίνος Αντύπας 10-3 6

3. Δασοχώρι 8-5 5

4. Βερδικούσια 7-4 4

5. Μύτικας Καλυβίων 4-5 4

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-7 3

7. Α.Π. Ελασσόνας 9-8 3

8. Δελέρια 0-4 0

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 4/11, 15:00)

Ομόνοια – Αετόλοφος

Καλαρρύτες – Αιγάνη

Αρμένιο – Γαλήνη

Διογένης - Λάρισα ’88

Ρεπό: Ελάτεια


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 3-2 6

2. Αετόλοφος 7-3 6

3. Αιγάνη 7-3 6

4. Λάρισα ’88 6-2 6

5. Ελάτεια 3-7 4

6. Καλαρρύτες 5-6 3

7. Γαλήνη 5-8 2

8. Ομόνοια 2-6 1

9. Διογένης 5-8 0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt