.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Νοέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 770

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου - ΝΠΣ Βόλος 2-3

Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχωρίου 3-0

Αμβρυσσέας Διστόμου - Νίκη Βόλου 1-0

Ρήγας Φεραίος - ΑΠΟΚ Βελούχι 1-2

Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα 0-0

ΑΟ Σελλάνων - ΓΣ Αλμυρός 1-0

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 20-7 18

2. Νίκη Βόλου 11-5 13

3. Αμβρυσσέας Διστόμου 10-8 13

4. Ολυμπιακός Βόλου 7-3 12

5. Αλμυρός 8-6 10

6. Ιτέα 10-10 10

7. Θήβα 12-9 9

8. Ρήγας Φεραίος 6-9 7

9. Μαρτίνο 7-16 6

10. Διγενης Νεοχωρίου 4-7 6

11. Βελούχι 5-8 6

12. Σέλλανα 6-10 5

13. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-11 4


Επόμενη αγωνιστική (12/11, 15:00)

Αστέρας Ιτέας - Οπούντιος Μαρτίνου

ΝΠΣ Βόλος - Αμβρυσσέας Διστόμου

Διγενής Νεοχωρίου - Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου

ΑΠΟΚ Βελούχι - ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός - Αχιλλέας Φαρσάλων

Ρεπό: Θήβα


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δαμασιακός-Συκούριο 1-0

Τσαριτσάνη-Ηρακλής Λάρ. 5-2

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι 2-1

Σμόλικας-Λάρισα 2012 1-0

Δήμητρα Γιάνν.-Δωτιέας 2-0

Νέα Πολιτεία-Φαλανιακός 0-1

Βούναινα-Τύρναβος 4-3

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε 1-2


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 17-9 17

2. Συκούριο 11-8 16

3. Δήμητρα Γιάννουλης 7-3 16

4. Αργυροπούλι 9-7 16

5. Π.Ο.Ε 14-8 15

6. Δωτιέας Αγιάς 10-7 14

7. Τσαριτσάνη 18-8 14

8. Σμόλικας 7-4 13

9. Δαμασιακός 9-8 13

10. Αμυγδαλέα 11-7 11

11. Λάρισα 2012 11-9 11

12. Φαλανιακός 5-9 7

13. Βούναινα 9-15 6

14. Βλαχογιάννι 6-19 6

15. Τύρναβος 9-17 5

16. Νέα Πολιτεία 6-21 1


Επόμενη αγωνιστική (11/11, 15:00)

Συκούριο-Ηρακλής Λάρ.

Βλαχογιάννι-Δαμασιακός

Λάρισα 2012-Τσαριτσάνη

Δωτιέας-Αργυροπούλι

Φαλανιακός-Σμόλικας

Τύρναβος-Δήμητρα Γιάνν.

ΠΟ Ελασσόνας-Νέα Πολιτεία

Αμυγδαλέα-Βούναινα


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοία-Μελισσοχώρι 1-2

Νεάπολη-Μακρυχώρι 0-1

Αμπελόκηποι-Μαυροβούνι 2-1

Αστέρας Τυρν.-Αμπελωνιακός α.α. 0-3

Γόννοι-Μελία 5-1

Κιλελέρ-Ακαδ. Τυρνάβου 4-1

Αμπελιά-Καλοχώρι 4-0

Ελευθεραί-Αγ. Ανάργυροι 0-2


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 19-3 20

2. Αμπελωνιακός 15-5 19

3. Μακρυχώρι 20-3 19

4. Αμπελιά 18-6 19

5. Ακαδημία Τυρνάβου 17-9 16

6. Άγιοι Ανάργυροι 13-6 15

7. Μαυροβούνι 12-9 14

8. Νεάπολη 15-7 13

9. Γόννοι 13-13 11

10. Μελισσοχώρι 11-10 11

11. Αμπελόκηποι 9-11 8

12. Ελευθεραί 7-18 7

13. Μελιβοία 6-16 4

14. Καλοχώρι 3-23 3

15. Μελία 6-21 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (12/11, 15:00)

Μελισσοχώρι-Μακρυχώρι

Μαυροβούνι-Μελιβοία

Αμπελωνιακός-Νεάπολη

Μελία-Αμπελόκηποι

Ακαδ. Τυρνάβου-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Καλοχώρι-Γόννοι

Αγ. Ανάργυροι-Κιλελέρ

Ελευθεραί-Αμπελιά


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Μάνδρα 1-1

Ανθούπολη-Άρης Διλόφου 1-0

Ζάππειο-Ακαδ. Αχιλλέα 10-2

Βαμβακού-Χαραυγή 5-0

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια 1-1

Ιπποκράτης-Παναγροτικός 2-3

Προμηθέας-Ραχούλα 1-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 16-4 11

2. Προμηθέας 7-3 11

3. Ιπποκράτης 12-7 10

4. Υπέρεια 15-6 10

5. Ζάππειο 17-10 9

6. Ανθούπολη 4-4 8

7. Αναγέννηση Φ. 9-6 8

8. Δίλοφος 9-6 7

9. Ναρθάκι 7-7 7

10. Μάνδρα 8-8 7

11. Βαμβακού 8-7 6

12. Ραχούλα 9-11 4

13. Ακαδημία Φ. 6-30 0

14. Χαραυγή 3-21 0


Επόμενη αγωνιστική (11/11, 15:00)

Ανθούπολη-Ναρθάκι

Μάνδρα-Ζάππειο

Άρης Διλόφου-Βαμβακού

Ακαδ.Αχιλλέα-Αναγέννηση Φ.

Χαραυγή-Ιπποκράτης

Υπέρεια-Προμηθέας

Παναγροτικός-Ραχούλα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Λαρισαϊκός 0-0

Τοξότης-Αβέρωφ 1-0

Συκέα-Δολιχιακός 3-2

Πλατανούλια-Ροδιακός 3-1

Δένδρα-Ευαγγελισμός 1-1

Βαλανίδα-Δρυμός 2-1

Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Καρυά 7-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 17-2 12

2. Συκέα 10-8 10

3. Βαλανίδα 6-6 10

4. Δρυμός 11-8 9

5. Πανιώνιος 15-6 9

6. Λαρισαϊκός 9-5 8

7. Δολιχιακός 8-10 7

8. Μεσοχώρι 12-10 7

9. Δένδρα 4-4 7

10. Ροδιακός 10-12 6

11. Πλατανούλια 4-8 6

12. Τοξότης 7-12 6

13. Ευαγγελισμός 8-16 4

14. Καρυά 4-18 0


Επόμενη αγωνιστική (12/11, 15:00)

Τοξότης-Μεσοχώρι

Λαρισαϊκός-Συκέα

Αβέρωφ-Πλατανούλια

Δολιχιακός-Δένδρα

Ροδιακός-Βαλανίδα

Ευαγγελισμός-Πανιώνιος Ν. Σμύρνης

Δρυμός-Καρυά


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Πυργετός 0-2

Πουρνάρι-Πελασγιώτιδα 0-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Μαρμαρίνη 2-0

Ανάβρα-Κουλούρι 4-0

Παραπόταμος-Χειμάδι 1-3

Ομορφοχώρι-Γλαύκη 2-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο 4-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 14-2 15

2. Ανάβρα 16-4 12

3. Κουλούρι 8-6 10

4. Πυργετός 11-2 10

5. Σ.Σ. Ραψάνης 11-8 10

6. Πουρνάρι 12-4 8

7. Νέο Περιβόλι 7-9 7

8. Χειμάδι 7-8 6

9. Μαρμαρίνη 4-7 5

10. Στόμιο 9-13 5

11. Πελασγιώτιδα 8-6 5

12. Παραπόταμος 4-16 3

13. Ομορφοχώρι 3-14 3

14. Γλαύκη 2-17 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (12/11, 15:00)

Πουρνάρι-Νέο Περιβόλι

Πυργετός-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών

Πελασγιώτιδα-Ανάβρα

Μαρμαρίνη-Παραπόταμος

Άρης Κουλουρίου-Ομορφοχώρι

Χειμάδι-Σ.Σ. Ραψάνης

Δάφνη Γλαύκης-Θερμαϊκός Στομίου


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Κρήνη – Άγιος Θωμάς 0-0

Άγιος Γεώργιος - Τερψιθέα 1-1

Χαλκιάδες – Σταυρός 4-0

Θύελλα Βασιλί – Μυραϊκός 2-0

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Κρήνη 14-3 10

2. Βασιλί 7-1 9

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 12-3 7

4. Χαλκιάδες 10-4 7

5. Άγιος Θωμάς 4-7 4

6. Μυραϊκός 4-13 3

7. Τερψιθέα 9-6 2

8. Άγιος Γεώργιος 4-3 -2

9. Σταυρός 2-26 -6

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (11/11, 15:00)

Φορτούνα Κουτσοχέρου – Άγιος Γεώργιος

Άγιος Θωμάς - Χαλκιάδες

Τερψιθέα - Θύελλα Βασιλί

Μυραϊκός – Σταυρός

Ρεπό: Κρήνη


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Θύελλα Μεγ. Ελ. - Δασοχώρι 1-5

Δευκαλίων – Δελέρια α.α. 0-3

Μπαράζ/Πηνειός – Μύτικας Καλυβίων 6-1

Βερδικούσια - Μαρίνος Αντύπας 2-2

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Μπαράζ/Πηνειός 12-8 9

2. Δασοχώρι 13-6 8

3. Μαρίνος Αντύπας 12-5 7

4. Βερδικούσια 9-6 5

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 5-11 3

6. Α.Π. Ελασσόνας 9-8 3

7. Δελέρια 3-4 3

8. Μύτικας Καλυβίων 4-11 1

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (12/11, 15:00)

Α.Π. Ελασσόνας – Δευκαλίων α.α. 3-0

Δασοχώρι –Μπαράζ/Πηνειός

Δελέρια -Βερδικούσια

Μαρίνος Αντύπας – Μύτικας

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελ.

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt