.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
28 Νοέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 948

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Άρης-Παναχαϊκή 2-1

Πανσερραϊκός-Καραϊσκάκης 2-0

ΟΦΗ-Καλλιθέα 2-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας 2-0

ΑΟΧ Κισσαμικός –Βέροια (αναβολή)

Σπάρτη-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης 4-0

Παναιγιάλειος-Τρίκαλα 0-1

Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου 2-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Άρης 13-3 15

2. Δόξα Δράμας 9-0 13

3. ΟΦΗ 10-2 11

4. Παναχαϊκή 8-3 10

5. ΑΕ Καραϊσκάκης 5-4 9

6. Απόλλων Πόντου 7-5 8

7. ΑΟΧ Κισσαμικός 6-2 8

8. Σπάρτη 7-3 8

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 3-4 7

10. Βέροια 6-4 6

11. Παναιγιάλειος 5-6 5

12. Τρίκαλα 1-3 5

13. Πανσερραϊκός 8-11 4

14. Αιγινιακός 3-15 4

15. Απόλλων Λάρισας 4-8 3

16. Εργοτέλης 4-10 2

17 . Καλλιθέα 1-8 1

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική

Σάββατο 2/12, 15:00

Βέροια-Σπάρτη


Κυριακή 3/12, 15:00

Άρης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας

Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός α.α. 0-3

Καραϊσκάκης-Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός


Δευτέρα 4/12, 15:00

Εργοτέλης-ΟΦΗ

Καλλιθέα-Παναιγιάλειος

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ρήγας Φεραίος - Οπούντιος Μαρτίνου 2-1

Αμβρυσσέας Διστόμου - Ολυμπιακός Βόλου 2-1

Αστέρας Ιτέας - ΑΟ Σελλάνων 1-1

Διγενής Νεοχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Νίκη Βόλου - ΓΣ Αλμυρός 0-1

ΑΠΟΚ Βελούχι – Θήβα 0-4

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 25-8 24

2. Αλμυρός 12-6 19

3. Αμβρυσσέας Διστόμου 14-13 17

4. Ιτέα 12-11 15

5. Ολυμπιακός Βόλου 9-8 13

6. Σέλλανα 12-12 12

7. Θήβα 16-10 12

8. Ρήγας Φεραίος 8-10 12

9. Νίκη Βόλου 9-7 11

10. Διγενης Νεοχωρίου 5-10 10

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-14 7

12. Μαρτίνο 9-17 7

13. Βελούχι 6-17 6

*Μαρτίνο και Νίκη Βόλου έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου - Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων - Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων - Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρός - ΝΠΣ Βόλος

Θήβα - Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου - ΑΠΟΚ Βελούχι

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Συκούριο 2-1

Ηρακλής Λάρ.-Λάρισα 2012 0-0

Δαμασιακός-Δωτιέας 1-0

Τσαριτσάνη-Φαλανιακός 4-0

Αργυροπούλι-Τύρναβος 1-1

Σμόλικας-ΠΟ Ελασσόνας 0-0

Δήμητρα Γιάνν.-Αμυγδαλέα 0-1

Αστραπή Ν.Π.-Βούναινα 4-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 20-9 21

2. Αργυροπούλι 12-8 20

3. Π.Ο.Ε 17-8 19

4. Δαμασιακός 13-9 19

5. Τσαριτσάνη 22-8 18

6. Δήμητρα Γιάννουλης 8-5 17

7. Σμόλικας 9-5 17

8. Συκούριο 12-13 16

9. Αμυγδαλέα 13-9 14

10. Δωτιέας Αγιάς 10-10 14

11. Λάρισα 2012 11-9 13

12. Βούναινα 13-20 9

13. Βλαχογιάννι 9-23 9

14. Φαλανιακός 6-15 7

15. Τύρναβος 11-19 7

16. Νέα Πολιτεία 10-25 4


Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Συκούριο-Λάρισα 2012

Δωτιέας Αγιάς-Βλαχογιάννι

Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρ.

Τύρναβος-Δαμασιακός

ΠΟ Ελασσόνας-Τσαριτσάνη

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι

Βούναινα-Σμόλικας

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάνν.


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Μελισσοχώρι 0-1

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός 2-0

Μελιβοία-Μελία 0-0

Νεάπολη-Ακαδ. Τυρνάβου 0-4

Αμπελόκηποι-Καλοχώρι 4-0

Αστέρας Τυρν.-Αγ. Ανάργυροι α.α. 0-3

Γόννοι-Ελευθεραί 1-4

Κιλελέρ-Αμπελιά 1-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 23-3 25

2. Κιλελέρ 24-6 24

3. Ακαδημία Τυρνάβου 24-9 22

4. Αμπελιά 21-9 21

5. Αμπελωνιακός 16-8 20

6. Άγιοι Ανάργυροι 18-10 18

7. Μαυροβούνι 13-13 14

8. Νεάπολη 16-12 14

9. Γόννοι 17-18 14

10. Μελισσοχώρι 12-11 14

11. Αμπελόκηποι 14-13 11

12. Ελευθεραί 13-21 11

13. Μελιβοία 9-17 8

14. Μελία 8-22 7

15. Καλοχώρι 4-30 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Μελισσοχώρι-Αμπελωνιακός

Μελία-Μαυροβούνι

Ακαδ. Τυρνάβου-Μακρυχώρι

Καλοχώρι-Μελιβοία

Αγ. Ανάργυροι-Νεάπολη

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι

Αμπελιά-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Κιλελέρ-Γόννοι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Ζάππειο 2-1

Βαμβακού-Ανθούπολη 0-1

Αναγέννηση Φ.-Μάνδρα 4-1

Ιπποκράτης-Άρης Διλόφου 0-0

Προμηθέας-Ακαδ.Αχιλλέα 6-1

Ραχούλα-Χαραυγή 4-1

Παναγροτικός-Υπέρεια 3-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 25-6 17

2. Προμηθέας 17-5 17

3. Ιπποκράτης 14-8 14

4. Ανθούπολη 6-4 14

5. Αναγέννηση Φ. 17-9 14

6. Ζάππειο 20-13 12

7. Υπέρεια 17-13 10

8. Ναρθάκι 9-9 10

9. Βαμβακού 11-8 9

10. Δίλοφος 9-9 8

11. Μάνδρα 10-14 7

12. Ραχούλα 14-18 7

13. Ακαδημία Φ. 9-40 0

14. Χαραυγή 5-27 0


Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Βαμβακού-Ναρθάκι

Ζάππειο-Αναγέννηση Φ.

Ανθούπολη-Ιπποκράτης

Μάνδρα-Προμηθέας

Άρης Διλόφου-Ραχούλα

Ακαδ.Αχιλλέα-Παναγροτικός

Χαραυγή-Υπέρεια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Συκέα 3-0

Πλατανούλια-Τοξότης 2-2

Δένδρα-Λαρισαϊκός 1-4

Βαλανίδα-Αβέρωφ 0-2

Πανιώνιος-Δολιχιακός 2-0

Καρυά-Ροδιακός 1-0

Δρυμός-Ευαγγελισμός 4-2

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 22-3 18

2. Δρυμός 17-10 15

3. Πανιώνιος 20-6 15

4. Λαρισαϊκός 20-6 14

5. Μεσοχώρι 16-10 13

6. Βαλανίδα 8-10 11

7. Συκέα 10-18 10

8. Δολιχιακός 9-12 10

9. Δένδρα 5-9 7

10. Ροδιακός 12-15 7

11. Πλατανούλια 7-13 7

12. Τοξότης 9-15 7

13. Ευαγγελισμός 10-23 4

14. Καρυά 5-18 3

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Πλατανούλια-Μεσοχώρι

Συκέα-Δένδρα

Τοξότης-Βαλανίδα

Λαρισαϊκός-Πανιώνιος Ν. Σμύρνης

Αβέρωφ-Καρυά

Δολιχιακός-Δρυμός

Ροδιακός-Ευαγγελισμός

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 0-5

Προοδευτική Ανάβρας-Πουρνάρι 5-0

Παραπόταμος-Πυργετός 1-4

Ομορφοχώρι-Πελασγιώτιδα 0-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη 1-0

Στόμιο-Κουλούρι 1-0

Γλαύκη-Χειμάδι 0-3

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 19-3 18

2. Ανάβρα 23-5 18

3. Σ.Σ. Ραψάνης 15-9 16

4. Πυργετός 16-3 16

5. Κουλούρι 11-8 13

6. Πουρνάρι 15-9 11

7. Στόμιο 14-13 11

8. Χειμάδι 11-11 9

9. Μαρμαρίνη 7-9 8

10. Νέο Περιβόλι 7-17 7

11. Πελασγιώτιδα 9-8 6

12. Ομορφοχώρι 4-17 4

13. Παραπόταμος 6-23 3

14. Γλαύκη 2-24 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Ανάβρα-Ν. Περιβόλι

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Παραπόταμος

Πουρνάρι-Ομορφοχώρι

Πυργετός -Σ.Σ. Ραψάνης

Πελασγιώτιδα-Στόμιο

Μαρμαρίνη-Γλαύκη

Κουλούρι-Χειμάδι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Άγιος Γεώργιος - Κρήνη 1-2

Θύελλα Βασιλί - Φορτούνα Κουτσοχέρου 1-1

Σταυρός – Άγιος Θωμάς 2-0

Τερψιθέα – Μυραϊκός 1-1

Ρεπό: Χαλκιάδες

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Κρήνη 16-4 13

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 15-4 11

3. Βασιλί 8-3 10

4. Χαλκιάδες 11-8 7

5. Άγιος Θωμάς 8-10 7

6. Τερψιθέα 11-7 6

7. Μυραϊκός 12-15 4

8. Άγιος Γεώργιος 5-7 -2

9. Σταυρός 5-33 -3

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Τερψιθέα

Άγιος Θωμάς – Μυραϊκός

Χαλκιάδες – Άγ. Γεώργιος

Κρήνη - Θύελλα Βασιλί

Ρεπό: Σταυρός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δευκαλίων - Θύελλα Μεγ. Ελ. α.α. 0-3

Βερδικούσια - Α.Π. Ελασσόνας 2-1

Μύτικας - Δασοχώρι 0-2

Δελέρια - Μαρίνος Αντύπας 6-3

Ρεπό: Μπαράζ Πηνειός

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 16-6 14

2. Βερδικούσια 14-7 11

3. Μπαράζ/Πηνειός 12-9 9

4. Μαρίνος Αντύπας 15-11 8

5. Α.Π. Ελασσόνας 13-10 6

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 8-11 6

7. Δελέρια 9-10 6

8. Μύτικας Καλυβίων 4-13 2

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)

Α.Π. Ελασσόνας - Δελέρια

Δασοχώρι - Μαρίνος Αντύπας

Α.Σ Μπαράζ/Πηνειός – Δευκαλίων α.α. 3-0

Μεγάλο Ελ/χωρι –Βερδικούσια

Ρεπό: Μύτικας

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια – Καλαρρύτες (διεκόπη στο 83΄ και ενώ ήταν 6-4)

Αετόλοφος – Αρμένιο 1-3

Αιγάνη - Διογένης 5-1

Λάρισα ’88 – Γαλήνη 1-2

Ρεπό: Ομόνοια

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 8-3 12

2. Αιγάνη 16-8 10

3. Αετόλοφος 12-7 9

4. Λάρισα ’88 8-4 9

5. Ελάτεια 3-7 4

6. Καλαρρύτες 9-10 4

7. Γαλήνη 7-11 5

8. Ομόνοια 3-10 1

9. Διογένης 6-14 0

 

Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Καλαρρύτες – Ομόνοια

Διογένης – Ελάτεια

Γαλήνη – Αετόλοφος

Αιγάνη - Λάρισα ’88

Ρεπό: Αρμένιο

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt