.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
28 Νοέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 630

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Άρης-Παναχαϊκή 2-1

Πανσερραϊκός-Καραϊσκάκης 2-0

ΟΦΗ-Καλλιθέα 2-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας 2-0

ΑΟΧ Κισσαμικός –Βέροια (αναβολή)

Σπάρτη-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης 4-0

Παναιγιάλειος-Τρίκαλα 0-1

Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου 2-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Άρης 13-3 15

2. Δόξα Δράμας 9-0 13

3. ΟΦΗ 10-2 11

4. Παναχαϊκή 8-3 10

5. ΑΕ Καραϊσκάκης 5-4 9

6. Απόλλων Πόντου 7-5 8

7. ΑΟΧ Κισσαμικός 6-2 8

8. Σπάρτη 7-3 8

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 3-4 7

10. Βέροια 6-4 6

11. Παναιγιάλειος 5-6 5

12. Τρίκαλα 1-3 5

13. Πανσερραϊκός 8-11 4

14. Αιγινιακός 3-15 4

15. Απόλλων Λάρισας 4-8 3

16. Εργοτέλης 4-10 2

17 . Καλλιθέα 1-8 1

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική

Σάββατο 2/12, 15:00

Βέροια-Σπάρτη


Κυριακή 3/12, 15:00

Άρης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας

Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός α.α. 0-3

Καραϊσκάκης-Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός


Δευτέρα 4/12, 15:00

Εργοτέλης-ΟΦΗ

Καλλιθέα-Παναιγιάλειος

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ρήγας Φεραίος - Οπούντιος Μαρτίνου 2-1

Αμβρυσσέας Διστόμου - Ολυμπιακός Βόλου 2-1

Αστέρας Ιτέας - ΑΟ Σελλάνων 1-1

Διγενής Νεοχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Νίκη Βόλου - ΓΣ Αλμυρός 0-1

ΑΠΟΚ Βελούχι – Θήβα 0-4

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 25-8 24

2. Αλμυρός 12-6 19

3. Αμβρυσσέας Διστόμου 14-13 17

4. Ιτέα 12-11 15

5. Ολυμπιακός Βόλου 9-8 13

6. Σέλλανα 12-12 12

7. Θήβα 16-10 12

8. Ρήγας Φεραίος 8-10 12

9. Νίκη Βόλου 9-7 11

10. Διγενης Νεοχωρίου 5-10 10

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-14 7

12. Μαρτίνο 9-17 7

13. Βελούχι 6-17 6

*Μαρτίνο και Νίκη Βόλου έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου - Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων - Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων - Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρός - ΝΠΣ Βόλος

Θήβα - Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου - ΑΠΟΚ Βελούχι

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Συκούριο 2-1

Ηρακλής Λάρ.-Λάρισα 2012 0-0

Δαμασιακός-Δωτιέας 1-0

Τσαριτσάνη-Φαλανιακός 4-0

Αργυροπούλι-Τύρναβος 1-1

Σμόλικας-ΠΟ Ελασσόνας 0-0

Δήμητρα Γιάνν.-Αμυγδαλέα 0-1

Αστραπή Ν.Π.-Βούναινα 4-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 20-9 21

2. Αργυροπούλι 12-8 20

3. Π.Ο.Ε 17-8 19

4. Δαμασιακός 13-9 19

5. Τσαριτσάνη 22-8 18

6. Δήμητρα Γιάννουλης 8-5 17

7. Σμόλικας 9-5 17

8. Συκούριο 12-13 16

9. Αμυγδαλέα 13-9 14

10. Δωτιέας Αγιάς 10-10 14

11. Λάρισα 2012 11-9 13

12. Βούναινα 13-20 9

13. Βλαχογιάννι 9-23 9

14. Φαλανιακός 6-15 7

15. Τύρναβος 11-19 7

16. Νέα Πολιτεία 10-25 4


Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Συκούριο-Λάρισα 2012

Δωτιέας Αγιάς-Βλαχογιάννι

Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρ.

Τύρναβος-Δαμασιακός

ΠΟ Ελασσόνας-Τσαριτσάνη

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι

Βούναινα-Σμόλικας

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάνν.


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Μελισσοχώρι 0-1

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός 2-0

Μελιβοία-Μελία 0-0

Νεάπολη-Ακαδ. Τυρνάβου 0-4

Αμπελόκηποι-Καλοχώρι 4-0

Αστέρας Τυρν.-Αγ. Ανάργυροι α.α. 0-3

Γόννοι-Ελευθεραί 1-4

Κιλελέρ-Αμπελιά 1-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 23-3 25

2. Κιλελέρ 24-6 24

3. Ακαδημία Τυρνάβου 24-9 22

4. Αμπελιά 21-9 21

5. Αμπελωνιακός 16-8 20

6. Άγιοι Ανάργυροι 18-10 18

7. Μαυροβούνι 13-13 14

8. Νεάπολη 16-12 14

9. Γόννοι 17-18 14

10. Μελισσοχώρι 12-11 14

11. Αμπελόκηποι 14-13 11

12. Ελευθεραί 13-21 11

13. Μελιβοία 9-17 8

14. Μελία 8-22 7

15. Καλοχώρι 4-30 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Μελισσοχώρι-Αμπελωνιακός

Μελία-Μαυροβούνι

Ακαδ. Τυρνάβου-Μακρυχώρι

Καλοχώρι-Μελιβοία

Αγ. Ανάργυροι-Νεάπολη

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι

Αμπελιά-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Κιλελέρ-Γόννοι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Ζάππειο 2-1

Βαμβακού-Ανθούπολη 0-1

Αναγέννηση Φ.-Μάνδρα 4-1

Ιπποκράτης-Άρης Διλόφου 0-0

Προμηθέας-Ακαδ.Αχιλλέα 6-1

Ραχούλα-Χαραυγή 4-1

Παναγροτικός-Υπέρεια 3-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 25-6 17

2. Προμηθέας 17-5 17

3. Ιπποκράτης 14-8 14

4. Ανθούπολη 6-4 14

5. Αναγέννηση Φ. 17-9 14

6. Ζάππειο 20-13 12

7. Υπέρεια 17-13 10

8. Ναρθάκι 9-9 10

9. Βαμβακού 11-8 9

10. Δίλοφος 9-9 8

11. Μάνδρα 10-14 7

12. Ραχούλα 14-18 7

13. Ακαδημία Φ. 9-40 0

14. Χαραυγή 5-27 0


Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Βαμβακού-Ναρθάκι

Ζάππειο-Αναγέννηση Φ.

Ανθούπολη-Ιπποκράτης

Μάνδρα-Προμηθέας

Άρης Διλόφου-Ραχούλα

Ακαδ.Αχιλλέα-Παναγροτικός

Χαραυγή-Υπέρεια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Συκέα 3-0

Πλατανούλια-Τοξότης 2-2

Δένδρα-Λαρισαϊκός 1-4

Βαλανίδα-Αβέρωφ 0-2

Πανιώνιος-Δολιχιακός 2-0

Καρυά-Ροδιακός 1-0

Δρυμός-Ευαγγελισμός 4-2

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 22-3 18

2. Δρυμός 17-10 15

3. Πανιώνιος 20-6 15

4. Λαρισαϊκός 20-6 14

5. Μεσοχώρι 16-10 13

6. Βαλανίδα 8-10 11

7. Συκέα 10-18 10

8. Δολιχιακός 9-12 10

9. Δένδρα 5-9 7

10. Ροδιακός 12-15 7

11. Πλατανούλια 7-13 7

12. Τοξότης 9-15 7

13. Ευαγγελισμός 10-23 4

14. Καρυά 5-18 3

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Πλατανούλια-Μεσοχώρι

Συκέα-Δένδρα

Τοξότης-Βαλανίδα

Λαρισαϊκός-Πανιώνιος Ν. Σμύρνης

Αβέρωφ-Καρυά

Δολιχιακός-Δρυμός

Ροδιακός-Ευαγγελισμός

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών 0-5

Προοδευτική Ανάβρας-Πουρνάρι 5-0

Παραπόταμος-Πυργετός 1-4

Ομορφοχώρι-Πελασγιώτιδα 0-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη 1-0

Στόμιο-Κουλούρι 1-0

Γλαύκη-Χειμάδι 0-3

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 19-3 18

2. Ανάβρα 23-5 18

3. Σ.Σ. Ραψάνης 15-9 16

4. Πυργετός 16-3 16

5. Κουλούρι 11-8 13

6. Πουρνάρι 15-9 11

7. Στόμιο 14-13 11

8. Χειμάδι 11-11 9

9. Μαρμαρίνη 7-9 8

10. Νέο Περιβόλι 7-17 7

11. Πελασγιώτιδα 9-8 6

12. Ομορφοχώρι 4-17 4

13. Παραπόταμος 6-23 3

14. Γλαύκη 2-24 -6

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (3/12, 15:00)

Ανάβρα-Ν. Περιβόλι

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Παραπόταμος

Πουρνάρι-Ομορφοχώρι

Πυργετός -Σ.Σ. Ραψάνης

Πελασγιώτιδα-Στόμιο

Μαρμαρίνη-Γλαύκη

Κουλούρι-Χειμάδι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Άγιος Γεώργιος - Κρήνη 1-2

Θύελλα Βασιλί - Φορτούνα Κουτσοχέρου 1-1

Σταυρός – Άγιος Θωμάς 2-0

Τερψιθέα – Μυραϊκός 1-1

Ρεπό: Χαλκιάδες

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Κρήνη 16-4 13

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 15-4 11

3. Βασιλί 8-3 10

4. Χαλκιάδες 11-8 7

5. Άγιος Θωμάς 8-10 7

6. Τερψιθέα 11-7 6

7. Μυραϊκός 12-15 4

8. Άγιος Γεώργιος 5-7 -2

9. Σταυρός 5-33 -3

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Τερψιθέα

Άγιος Θωμάς – Μυραϊκός

Χαλκιάδες – Άγ. Γεώργιος

Κρήνη - Θύελλα Βασιλί

Ρεπό: Σταυρός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δευκαλίων - Θύελλα Μεγ. Ελ. α.α. 0-3

Βερδικούσια - Α.Π. Ελασσόνας 2-1

Μύτικας - Δασοχώρι 0-2

Δελέρια - Μαρίνος Αντύπας 6-3

Ρεπό: Μπαράζ Πηνειός

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 16-6 14

2. Βερδικούσια 14-7 11

3. Μπαράζ/Πηνειός 12-9 9

4. Μαρίνος Αντύπας 15-11 8

5. Α.Π. Ελασσόνας 13-10 6

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 8-11 6

7. Δελέρια 9-10 6

8. Μύτικας Καλυβίων 4-13 2

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)

Α.Π. Ελασσόνας - Δελέρια

Δασοχώρι - Μαρίνος Αντύπας

Α.Σ Μπαράζ/Πηνειός – Δευκαλίων α.α. 3-0

Μεγάλο Ελ/χωρι –Βερδικούσια

Ρεπό: Μύτικας

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια – Καλαρρύτες (διεκόπη στο 83΄ και ενώ ήταν 6-4)

Αετόλοφος – Αρμένιο 1-3

Αιγάνη - Διογένης 5-1

Λάρισα ’88 – Γαλήνη 1-2

Ρεπό: Ομόνοια

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 8-3 12

2. Αιγάνη 16-8 10

3. Αετόλοφος 12-7 9

4. Λάρισα ’88 8-4 9

5. Ελάτεια 3-7 4

6. Καλαρρύτες 9-10 4

7. Γαλήνη 7-11 5

8. Ομόνοια 3-10 1

9. Διογένης 6-14 0

 

Επόμενη αγωνιστική (2/12, 15:00)

Καλαρρύτες – Ομόνοια

Διογένης – Ελάτεια

Γαλήνη – Αετόλοφος

Αιγάνη - Λάρισα ’88

Ρεπό: Αρμένιο

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt