.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Δεκέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 874

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Βέροια-Σπάρτη 1-0

Άρης-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-0

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας 1-0

Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός α.α. 0-3

Καραϊσκάκης-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-1

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός 1-0

Εργοτέλης-ΟΦΗ 2-4

Καλλιθέα-Παναιγιάλειος 2-1

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου 0-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Άρης 14-3 18

2. ΟΦΗ 14-4 14

3. Παναχαϊκή 9-3 13

4. Δόξα Δράμας 9-1 13

5. ΑΕ Καραϊσκάκης 8-5 12

6. Βέροια 7-4 9

7. Απόλλων Πόντου 7-5 9

8. ΑΟΧ Κισσαμικός 6-3 8

9. Σπάρτη 7-4 8

10. Αναγέννηση Καρδίτσας 4-7 7

11. Πανσερραϊκός 11-11 7

12. Απόλλων Λάρισας 5-8 6

13. Τρίκαλα 1-3 6

14. Παναιγιάλειος 6-8 5

15 . Καλλιθέα 3-9 4

16. Αιγινιακός 3-16 4

17. Εργοτέλης 6-14 2

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/12)

ΟΦΗ-Παναχαϊκή

Αιγινιακός-Καραϊσκάκης

Αναγέννηση Καρδ.-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Απόλλων Πόντου-Καλλιθέα

Δόξα Δράμας-Άρης

ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Εργοτέλης

Πανσερραϊκός-Βέροια

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου - Ολυμπιακός Βόλου 0-1

ΑΟ Σελλάνων - Ρήγας Φεραίος 2-1

Αχιλλέας Φαρσάλων - Αστέρας Ιτέας 0-5

ΓΣ Αλμυρός - ΝΠΣ Βόλος 0-2

Θήβα - Διγενής Νεοχωρίου 4-0

Νίκη Βόλου - ΑΠΟΚ Βελούχι 6-0

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 27-8 27

2. Αλμυρός 12-8 19

3. Ιτέα 17-11 18

4. Νίκη Βόλου 18-7 17

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 14-13 17

6. Ολυμπιακός Βόλου 10-8 16

7. Σέλλανα 14-13 15

8. Θήβα 20-10 15

9. Ρήγας Φεραίος 9-12 12

10. Διγενής Νεοχωρίου 5-14 10

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-19 7

12. Μαρτίνο 9-21 7

13. Βελούχι 6-23 6


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων - Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας Διστόμου - ΓΣ Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας - Θήβα

ΝΠΣ Βόλος - ΑΠΟΚ Βελούχι

Διγενής Νεοχωρίου - Νίκη Βόλου

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Λάρισα 2012 1-0

Δωτιέας Αγιάς-Βλαχογιάννι 2-0

Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρ. 1-2

Τύρναβος-Δαμασιακός 1-0

ΠΟ Ελασσόνας-Τσαριτσάνη (αναβολή)

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι (αναβολή)

Βούναινα-Σμόλικας 0-5

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάνν. (αναβολή)


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 22-10 24

2. Αργυροπούλι 12-8 20

3. Σμόλικας 14-5 20

4. Συκούριο 13-13 19

5. Π.Ο.Ε 17-8 19

6. Δαμασιακός 13-10 19

7. Τσαριτσάνη 22-8 18

8. Δήμητρα Γιάννουλης 8-5 17

9. Δωτιέας Αγιάς 12-10 17

10. Αμυγδαλέα 13-9 14

11. Λάρισα 2012 11-10 13

12. Τύρναβος 12-19 10

13. Βούναινα 13-25 9

14. Βλαχογιάννι 9-25 9

15. Φαλανιακός 7-17 7

16. Νέα Πολιτεία 10-25 4

*Π.Ο.Ε, Τσαριτσάνη, Αμυγδαλέα, Αργυροπούλι, Νέα Πολιτεία και Δήμητρα Γιάννουλης έχουν ένα ματς λιγότερο.


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)

Δωτιέας Αγιάς-Συκούριο

Λάρισα 2012-Φαλανιακός

Βλαχογιάννι-Τύρναβος (Σάββατο 9/12, 15:00)

Ηρακλής Λάρ.-Π.Ο.Ε

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα

Τσραιτσάνη-Βούναινα

Αργυροπούλι-Νέα Πολιτεία

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάνν.


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Αμπελωνιακός 0-1

Μελία-Μαυροβούνι 0-1

Ακαδ. Τυρνάβου-Μακρυχώρι 1-2

Καλοχώρι-Μελιβοία 1-6

Αγ. Ανάργυροι-Νεάπολη 0-1

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι 3-1

Αμπελιά-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Κιλελέρ-Γόννοι 2-2


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 25-4 28

2. Κιλελέρ 26-8 25

3. Αμπελιά 24-9 24

4. Αμπελωνιακός 17-8 23

5. Ακαδημία Τυρνάβου 25-11 22

6. Άγιοι Ανάργυροι 18-11 18

7. Μαυροβούνι 14-13 17

8. Νεάπολη 17-12 17

9. Γόννοι 19-20 15

10. Ελευθεραί 16-22 14

11. Μελισσοχώρι 12-12 14

12. Αμπελόκηποι 15-16 11

13. Μελιβοία 15-18 11

14. Μελία 8-23 7

15. Καλοχώρι 5-36 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (9/12, 15:00)

Μελία-Μελισσοχώρι

Αμπελωνιακός-Ακαδ. Τυρνάβου

Μαυροβούνι-Καλοχώρι

Μακρυχώρι-Αγ. Ανάργυροι

Μελιβοία-Ελευθεραί

Νεάπολη-Αμπελιά

Αμπελόκηποι-Κιλελέρ

Αστέρας Τυρν.-Γόννοι α.α. 0-3


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Βαμβακού-Ναρθάκι 3-2

Ζάππειο-Αναγέννηση Φ. 2-2

Ανθούπολη-Ιπποκράτης (αναβολή)

Μάνδρα-Προμηθέας 0-0

Άρης Διλόφου-Ραχούλα 1-1

Ακαδ.Αχιλλέα-Παναγροτικός (αναβολή)

Χαραυγή-Υπέρεια 3-3


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 17-5 18

2. Παναγροτικός Νίκαιας 25-6 17

3. Αναγέννηση Φ. 19-11 15

4. Ιπποκράτης 14-8 14

5. Ανθούπολη 6-4 14

6. Ζάππειο 22-15 13

7. Βαμβακού 14-10 12

8. Υπέρεια 20-16 11

9. Ναρθάκι 11-12 10

10. Δίλοφος 10-10 9

11. Μάνδρα 10-14 8

12. Ραχούλα 15-19 8

13. Χαραυγή 8-30 1

14. Ακαδημία Φ. 9-40 0

Ακαδ.Αχιλλέα, Παναγροτικός, Ανθούπολη και Ιπποκράτης έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ.

Ιπποκράτης- Βαμβακού

Προμηθέας- Ζάππειο

Ραχούλα- Ανθούπολη

Παναγροτικός- Μάνδρα

Υπέρεια- Άρης Διλόφου

Ακαδ.Αχιλλέα- Χαραυγή


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πλατανούλια-Μεσοχώρι 1-4

Συκέα-Δένδρα 1-0

Τοξότης-Βαλανίδα 1-1

Λαρισαϊκός-Πανιώνιος 2-2

Αβέρωφ-Καρυά 6-0

Δολιχιακός-Δρυμός 2-4

Ροδιακός-Ευαγγελισμός 6-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 28-3 21

2. Δρυμός 21-12 18

3. Μεσοχώρι 20-11 16

4. Πανιώνιος 22-8 16

5. Λαρισαϊκός 22-8 15

6. Συκέα 11-18 13

7. Βαλανίδα 9-11 12

8. Ροδιακός 18-16 10

9. Δολιχιακός 11-16 10

10. Τοξότης 10-16 8

11. Δένδρα 5-10 7

12. Πλατανούλια 8-17 7

13. Ευαγγελισμός 11-29 4

14. Καρυά 5-24 3


Επόμενη αγωνιστική (9/12, 15:00)

Μεσοχώρι-Δένδρα

Βαλανίδα-Πλατανούλια

Πανιώνιος-Συκέα

Καρυά-Τοξότης

Δρυμός-Λαρισαϊκός

Ευαγγελισμός-Αβέρωφ

Δολιχιακός-Ροδιακός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανάβρα-Ν. Περιβόλι 9-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Παραπόταμος 3-1

Πουρνάρι-Ομορφοχώρι 2-1

Πυργετός -Σ.Σ. Ραψάνης 2-1

Πελασγιώτιδα-Στόμιο 1-0

Μαρμαρίνη-Γλαύκη 1-3

Κουλούρι-Χειμάδι (αναβολή)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 22-4 21

2. Ανάβρα 32-5 21

3. Πυργετός 18-4 19

4. Σ.Σ. Ραψάνης 16-11 16

5. Πουρνάρι 17-10 14

6. Κουλούρι 11-8 13

7. Στόμιο 14-14 11

8. Πελασγιώτιδα 10-8 9

9. Χειμάδι 11-11 9

10. Μαρμαρίνη 8-12 8

11. Νέο Περιβόλι 7-26 7

12. Ομορφοχώρι 5-19 4

13. Παραπόταμος 7-26 3

14. Γλαύκη 5-25 -3

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Κουλούρι και Χειμάδι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (9/12, 15:00)

Νέο Περιβόλι-Παραπόταμος

Ομορφοχώρι-Προοδευτική Ανάβρας

Σ.Σ. Ραψάνης-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

Στόμιο-Πουρνάρι

Γλαύκη-Πυργετός

Χειμάδι-Πελασγιώτιδα

Μαρμαρίνη-Κουλούρι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Τερψιθέα 2-1

Άγιος Θωμάς – Μυραϊκός (αναβολή)

Χαλκιάδες – Άγ. Γεώργιος 5-1

Κρήνη - Θύελλα Βασιλί 0-0

Ρεπό: Σταυρός


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 17-5 14

2. Κρήνη 16-4 14

3. Βασιλί 8-3 11

4. Χαλκιάδες 16-9 10

5. Άγιος Θωμάς 8-10 7

6. Τερψιθέα 12-9 6

7. Μυραϊκός 12-15 4

8. Άγιος Γεώργιος 6-12 -2

9. Σταυρός 5-33 -3

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Άγιος Θωμάς και Μυραϊκός έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)
Τερψιθέα - Κρήνη

Σταυρός – Άγιος Γεώργιος

Θύελλα Βασιλί - Χαλκιάδες

Μυραϊκός - Φορτούνα Κουτσοχέρου

Ρεπό: Άγιος Θωμάς


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Καλαρρύτες – Ομόνοια α.α. 0-3

Διογένης – Ελάτεια (αναβολή)

Γαλήνη – Αετόλοφος (αναβολή)

Αιγάνη - Λάρισα ’88 (αναβολή)

Ρεπό: Αρμένιο


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 8-3 12

2. Αιγάνη 16-8 10

3. Αετόλοφος 12-7 9

4. Λάρισα ’88 8-4 9

5. Ελάτεια 6-7 7

6. Γαλήνη 7-11 5

7. Ομόνοια 6-10 4

8. Διογένης 6-14 0

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα

*Διογένης, Ελάτεια, Γαλήνη, Αετόλοφος, Αιγάνη και Λάρισα ’88


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)

Ελάτεια- Αιγάνη

Αετόλοφος - Λάρισα ’88

Αρμένιο – Καλαρρύτες

Ομόνοια – Διογένης

Ρεπό: Γαλήνη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt