.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
11 Δεκέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1071

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΟΦΗ-Παναχαϊκή 1-2

Αιγινιακός-Καραϊσκάκης2-0

Αναγέννηση Καρδ.-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Απόλλων Πόντου-Καλλιθέα 1-0

Δόξα Δράμας-Άρης 1-2

ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη 0-2

Παναιγιάλειος-Εργοτέλης 1-0

Πανσερραϊκός-Βέροια 1-0

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας 3-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Άρης 16-4 21

2. Παναχαϊκή 11-4 16

3. ΟΦΗ 15-6 14

4. Δόξα Δράμας 10-3 13

5. ΑΕ Καραϊσκάκης 8-7 12

6. Απόλλων Πόντου 8-5 12

7. Σπάρτη 9-4 11

8. Αναγέννηση Καρδίτσας 7-7 10

9. Πανσερραϊκός 12-11 10

10. Βέροια 7-5 9

11. Τρίκαλα 4-4 9

12. Παναιγιάλειος 7-8 8

13. ΑΟΧ Κισσαμικός 6-5 8

14. Αιγινιακός 5-16 7

15. Απόλλων Λάρισας 6-11 6

16 . Καλλιθέα 3-10 4

17. Εργοτέλης 6-15 2

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)

Δόξα Δράμας – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Σπάρτη – Πανσερραϊκός (Σάββατο 16/12, 15:00)

Άρης – ΟΦΗ

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Αιγινιακός α.α. 0-3

Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίκαλα

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων - Οπούντιος Μαρτίνου 4-2

Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Φαρσάλων 0-0

Αμβρυσσέας Διστόμου - ΓΣ Αλμυρός 0-2

Αστέρας Ιτέας – Θήβα 2-1

ΝΠΣ Βόλος - ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1

Διγενής Νεοχωρίου - Νίκη Βόλου 1-1

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 32-9 30

2. Αλμυρός 14-8 22

3. Ιτέα 19-12 21

4. Σέλλανα 18-15 18

5. Νίκη Βόλου 19-8 18

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 14-15 17

7. Ολυμπιακός Βόλου 10-8 16

8. Θήβα 21-12 15

9. Ρήγας Φεραίος 9-12 13

10. Διγενής Νεοχωρίου 6-15 11

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-19 8

12. Μαρτίνο 11-25 7

13. Βελούχι 7-28 6


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)

Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα - Ρήγας Φεραίος

ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμβρυσσέας Διστόμου

Νίκη Βόλου - Αστέρας Ιτέας

ΝΠΣ Βόλος - Διγενής Νεοχωρίου

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Συκούριο 1-1

Λάρισα 2012-Φαλανιακός 2-1

Βλαχογιάννι-Τύρναβος 0-0

Ηρακλής Λάρ.-Π.Ο.Ε 1-1

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα 1-2

Τσαριτσάνη-Βούναινα 3-1

Αργυροπούλι-Νέα Πολιτεία 3-0

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάνν. 2-0


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 23-11 25

2. Σμόλικας 16-5 23

3. Αργυροπούλι 15-8 23

4. Τσαριτσάνη 25-9 21

5. Συκούριο 14-14 20

6. Π.Ο.Ε 18-9 20

7. Δαμασιακός 14-12 19

8. Δωτιέας Αγιάς 13-11 18

9. Αμυγδαλέα 15-10 17

10. Δήμητρα Γιάννουλης 8-7 17

11. Λάρισα 2012 13-11 16

12. Τύρναβος 12-19 11

13. Βλαχογιάννι 9-25 10

14. Βούναινα 14-28 9

15. Φαλανιακός 8-19 7

16. Νέα Πολιτεία 10-28 4

*Π.Ο.Ε, Τσαριτσάνη, Αμυγδαλέα, Αργυροπούλι, Νέα Πολιτεία και Δήμητρα Γιάννουλης έχουν ένα ματς λιγότερο.


Επόμενη αγωνιστική (16/12, 15:00)

Συκούριο-Φαλανιακός

Τύρναβος-Δωτιέας

ΠΟ Ελασσόνας-Λάρισα 2012

Αμυγδαλέα-Βλαχογιάννι

Βούναινα-Ηρακλής Λάρ.

Νέα Πολιτεία-Δαμασιακός

Δήμητρα Γιάνν.-Τσαριτσάνη

Σμόλικας-Αργυροπούλι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελία-Μελισσοχώρι 1-2

Αμπελωνιακός-Ακαδ. Τυρνάβου 0-0

Μαυροβούνι-Καλοχώρι 5-0

Μακρυχώρι-Αγ. Ανάργυροι 2-1

Μελιβοία-Ελευθεραί 1-1

Νεάπολη-Αμπελιά 2-1

Αμπελόκηποι-Κιλελέρ 0-2

Αστέρας Τυρν.-Γόννοι α.α. 0-3


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 27-5 31

2. Κιλελέρ 28-8 28

3. Αμπελιά 25-10 24

4. Αμπελωνιακός 17-8 24

5. Ακαδημία Τυρνάβου 25-11 23

6. Μαυροβούνι 19-13 20

7. Νεάπολη 19-13 20

8. Γόννοι 22-20 18

9. Άγιοι Ανάργυροι 19-13 18

10. Μελισσοχώρι 14-13 17

11. Ελευθεραί 17-23 15

12. Μελιβοία 16-19 12

13. Αμπελόκηποι 15-18 11

14. Μελία 9-25 7

15. Καλοχώρι 5-41 3

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)

Μελισσοχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου

Καλοχώρι-Μελία

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελωνιακός

Ελευθεραί-Μαυροβούνι

Αμπελιά-Μακρυχώρι

Κιλελέρ-Μελιβοία

Γόννοι-Νεάπολη

Αστέρας Τυρν.-Αμπελόκηποι α.α. 0-3


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. 1-0

Ιπποκράτης- Βαμβακού 4-0

Προμηθέας- Ζάππειο 3-1

Ραχούλα- Ανθούπολη 2-1

Παναγροτικός- Μάνδρα 4-1

Υπέρεια- Άρης Διλόφου 3-1

Ακαδ.Αχιλλέα- Χαραυγή 0-0


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 20-6 21

2. Παναγροτικός Νίκαιας 29-7 20

3. Ιπποκράτης 18-8 17

4. Αναγέννηση Φ. 19-12 15

5. Ανθούπολη 7-6 14

6. Υπέρεια 23-17 14

7. Ναρθάκι 12-12 13

8. Ζάππειο 23-18 13

9. Βαμβακού 14-14 12

10. Ραχούλα 17-20 11

11. Δίλοφος 11-13 9

12. Μάνδρα 11-18 8

13. Χαραυγή 8-30 2

14. Ακαδημία Φ. 9-40 1

*Ακαδ.Αχιλλέα, Παναγροτικός, Ανθούπολη και Ιπποκράτης έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (16/12, 15:00)

Ιπποκράτης- Ναρθάκι

Αναγέννηση Φ.- Προμηθέας

Βαμβακού- Ραχούλα

Ζάππειο- Παναγροτικός

Ανθούπολη- Υπέρεια

Μάνδρα- Χαραυγή

Άρης Διλόφου-Ακαδ.Αχιλλέα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Δένδρα 3-1

Βαλανίδα-Πλατανούλια 2-1

Πανιώνιος-Συκέα 5-0

Καρυά-Τοξότης 4-0

Δρυμός-Λαρισαϊκός 1-2

Ευαγγελισμός-Αβέρωφ 1-5

Δολιχιακός-Ροδιακός 0-4


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 33-4 24

2. Μεσοχώρι 23-12 19

3. Πανιώνιος 27-8 19

4. Δρυμός 22-14 18

5. Λαρισαϊκός 24-9 18

6. Βαλανίδα 11-12 15

7. Συκέα 11-23 13

8. Ροδιακός 22-16 13

9. Δολιχιακός 11-20 10

10. Τοξότης 10-20 8

11. Δένδρα 6-13 7

12. Πλατανούλια 9-19 7

13. Καρυά 9-24 6

14. Ευαγγελισμός 12-34 4


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)

Βαλανίδα-Μεσοχώρι

Δένδρα-Πανιώνιος

Πλατανούλια-Καρυά

Συκέα-Δρυμός

Τοξότης-Ευαγγελισμός

Λαρισαϊκός-Ροδιακός

Αβέρωφ-Δολιχιακός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Παραπόταμος 2-3

Ομορφοχώρι-Ανάβρα 0-3

Σ.Σ. Ραψάνης-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 1-3

Στόμιο-Πουρνάρι 2-5

Γλαύκη-Πυργετός 3-0

Χειμάδι-Πελασγιώτιδα 0-2

Μαρμαρίνη-Κουλούρι 1-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 25-5 24

2. Ανάβρα 35-5 24

3. Πυργετός 18-47 19

4. Πουρνάρι 22-12 17

5. Σ.Σ. Ραψάνης 17-14 16

6. Κουλούρι 11-9 13

7. Πελασγιώτιδα 12-8 12

8. Μαρμαρίνη 9-12 11

9. Στόμιο 16-19 11

10. Χειμάδι 11-13 9

11. Νέο Περιβόλι 9-29 7

12. Παραπόταμος 10-28 6

13. Ομορφοχώρι 5-22 4

14. Γλαύκη 8-25 0

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Κουλούρι και Χειμάδι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (16/12, 15:00)

Ομορφοχώρι-Ν. Περιβόλι

Παραπόταμος-Σ.Σ. Ραψάνης

Ανάβρα-Στόμιο

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Γλαύκη

Πουρνάρι-Χειμάδι

Πυργετός-Κουλούρι

Πελασγιώτιδα-Μαρμαρίνη


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Άγιος Θωμάς – Μυραϊκός 1-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 17-5 14

2. Κρήνη 16-4 14

3. Βασιλί 8-3 11

4. Χαλκιάδες 16-9 10

5. Άγιος Θωμάς 9-11 8

6. Τερψιθέα 12-9 6

7. Μυραϊκός 13-16 5

8. Άγιος Γεώργιος 6-12 -2

9. Σταυρός 5-33 -3

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)
Τερψιθέα - Κρήνη

Σταυρός – Άγιος Γεώργιος

Θύελλα Βασιλί - Χαλκιάδες

Μυραϊκός - Φορτούνα Κουτσοχέρου

Ρεπό: Άγιος Θωμάς


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Επόμενη αγωνιστική

Α.Π. Ελασσόνας - Δελέρια 4-1

Δασοχώρι - Μαρίνος Αντύπας 1-1

Α.Σ Μπαράζ/Πηνειός – Δευκαλίων α.α. 3-0

Μεγάλο Ελ/χωρι –Βερδικούσια 1-5

Ρεπό: Μύτικας


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 17-7 15

2. Βερδικούσια 19-8 14

3. Μπαράζ/Πηνειός 15-9 12

4. Μαρίνος Αντύπας 16-12 9

5. Α.Π. Ελασσόνας 17-11 9

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 9-16 6

7. Δελέρια 10-14 6

8. Μύτικας Καλυβίων 4-13 2

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (16/12, 15:00)

Δελέρια -Μεγ. Ελ/χωρι

Μύτικας – Δευκαλίων α.α. 3-0

Βερδικούσια - Μπαράζ Πηνειός

Μαρίνος Αντύπας – Α.Π. Ελασσόνας

Ρεπό: Δασοχώρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Καλαρρύτες – Ομόνοια α.α. 0-3

Διογένης – Ελάτεια 1-4

Γαλήνη – Αετόλοφος 0-2

Αιγάνη - Λάρισα ’88 3-1

Ρεπό: Αρμένιο


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 19-9 13

2. Αρμένιο 8-3 12

3. Αετόλοφος 14-7 12

4. Ελάτεια 10-8 10

5. Λάρισα ’88 9-7 9

6. Γαλήνη 7-13 5

7. Ομόνοια 6-10 4

8. Διογένης 7-18 0

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15:00)

Ελάτεια- Αιγάνη

Αετόλοφος - Λάρισα ’88

Αρμένιο – Καλαρρύτες

Ομόνοια – Διογένης

Ρεπό: Γαλήνη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt