.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
21 Δεκέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 844

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Πανσερραϊκός 2-0

ΟΦΗ – Δόξα Δράμας (Τετάρτη 17/1)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (αναβολή)

Παναιγιάλειος – Άρης 0-0

Αιγινιακός – Βέροια 1-1

Απόλλων Πόντου-Παναχαϊκή 0-0

Τρίκαλα – Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης 3-2

Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης 1-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Άρης 16-4 23

2. Παναχαϊκή 13-4 20

3. ΟΦΗ 15-6 15

4. Τρίκαλα 8-4 15

5. Δόξα Δράμας 11-4 14

6. Απόλλων Πόντου 9-6 14

7. Σπάρτη 10-4 14

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 9-9 13

9. Βέροια 9-6 13

10. Απόλλων Λάρισας 10-13 12

11. ΑΟΧ Κισσαμικός 9-6 12

12. Αιγινιακός 9-17 11

13. Αναγέννηση Καρδίτσας 7-8 10

14.Πανσερραϊκός 12-14 10

15. Παναιγιάλειος 7-10 9

16 . Καλλιθέα 4-12 5

17. Εργοτέλης 9-19 3

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*ΟΦΗ, Δόξα Δράμας, Αναγέννηση Καρδίτσας και Σπάρτη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (7/1)

ΟΦΗ – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος

Σπάρτη – Αιγινιακός

Άρης – Απόλλων Πόντου

Βέροια – Τρίκαλα

Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα α.α. 0-3

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΟ Σελλάνων 1-1

ΓΣ Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Θήβα - Ρήγας Φεραίος 3-0

ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμβρυσσέας Διστόμου 0-3

Νίκη Βόλου - Αστέρας Ιτέας 2-1

ΝΠΣ Βόλος - Διγενής Νεοχωρίου 5-0

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 37-9 33

2. Αλμυρός 15-8 25

3. Νίκη Βόλου 21-9 21

4. Ιτέα 20-14 21

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 17-15 20

6. Σέλλανα 19-16 19

7. Θήβα 24-12 18

8. Ολυμπιακός Βόλου 10-9 16

9. Ρήγας Φεραίος 9-15 13

10. Διγενής Νεοχωρίου 6-20 11

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 7-20 9

12. Μαρτίνο 11-25 7

13. Βελούχι 7-31 6


Επόμενη αγωνιστική (/12, 15:00)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Οπούντιος Μαρτίνου

ΑΟ Σελλάνων-Θήβα

Ολυμπιακός Βόλου-Βελούχι

Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Διγενής Νεοχωρίου

Ιτέα-ΝΠΣ Βόλος

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Φαλανιακός 1-1

Τύρναβος-Δωτιέας 0-1

ΠΟ Ελασσόνας-Λάρισα 2012 1-0

Αμυγδαλέα-Βλαχογιάννι 1-0

Βούναινα-Ηρακλής Λάρ. 0-2

Νέα Πολιτεία-Δαμασιακός 0-2

Δήμητρα Γιάνν.-Τσαριτσάνη 0-1

Σμόλικας-Αργυροπούλι 0-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 25-11 28

2. Αργυροπούλι 16-8 26

3. Τσαριτσάνη 26-9 24

4. Σμόλικας 16-6 23

5. Π.Ο.Ε 19-9 23

6. Δαμασιακός 16-12 22

7. Συκούριο 15-15 21

8. Δωτιέας Αγιάς 14-11 21

9. Αμυγδαλέα 16-10 20

10. Δήμητρα Γιάννουλης 8-8 17

11. Λάρισα 2012 13-12 16

12. Τύρναβος 12-20 11

13. Βλαχογιάννι 9-26 10

14. Βούναινα 14-30 9

15. Φαλανιακός 9-20 8

16. Νέα Πολιτεία 10-30 4

*Π.Ο.Ε, Τσαριτσάνη, Αμυγδαλέα, Αργυροπούλι, Νέα Πολιτεία και Δήμητρα Γιάννουλης έχουν ένα ματς λιγότερο.


Επόμενη αγωνιστική (23/12, 15:00)

Τύρναβος-Συκούριο

Φαλανιακός-ΠΟ Ελασσόνας

Δωτιέας-Αμυγδαλέα

Λάρισα 2012-Βούναινα

Βλαχογιάννι-Νέα Πολιτεία

Ηρακλής Λάρ.-Δήμητρα Γιάνν.

Δαμασιακός-Σμόλικας

Τσαριτσάνη-Αργυροπούλι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου 3-0

Καλοχώρι-Μελία 2-1

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελωνιακός 2-4

Ελευθεραί-Μαυροβούνι 1-3

Αμπελιά-Μακρυχώρι2-2

Κιλελέρ-Μελιβοία 2-1

Γόννοι-Νεάπολη 0-0

Αστέρας Τυρν.-Αμπελόκηποι α.α. 0-3


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 29-7 32

2. Κιλελέρ 30-9 31

3. Αμπελωνιακός 21-10 27

4. Αμπελιά 27-12 25

5. Ακαδημία Τυρνάβου 25-14 23

6. Μαυροβούνι 22-14 23

7. Νεάπολη 19-13 21

8. Μελισσοχώρι 17-13 20

9. Γόννοι 22-20 19

10. Άγιοι Ανάργυροι 21-17 18

11. Ελευθεραί 18-26 15

12. Αμπελόκηποι 18-18 14

13. Μελιβοία 17-21 12

14. Μελία 10-27 7

15. Καλοχώρι 7-42 6

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (23/12, 15:00)

Καλοχώρι-Μελισσοχώρι

Ακαδ. Τυρνάβου-Αγ. Ανάργυροι

Μελία-Ελευθεραί

Αμπελωνιακός-Αμπελιά

Μαυροβούνι-Κιλελέρ

Μακρυχώρι-Γόννοι

Μελιβοία-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Νεάπολη-Αμπελόκηποι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ιπποκράτης- Ναρθάκι 1-0

Αναγέννηση Φ.- Προμηθέας 0-1

Βαμβακού- Ραχούλα 3-0

Ζάππειο- Παναγροτικός 0-4

Ανθούπολη- Υπέρεια 5-2

Μάνδρα- Χαραυγή 1-0

Άρης Διλόφου-Ακαδ.Αχιλλέα 2-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 21-6 24

2. Παναγροτικός Νίκαιας 33-7 23

3. Ιπποκράτης 19-8 20

4. Ανθούπολη 12-8 17

5. Αναγέννηση Φ. 19-13 16

6. Βαμβακού 17-14 15

7. Υπέρεια 25-22 14

8. Ναρθάκι 12-13 13

9. Ζάππειο 23-22 13

10. Δίλοφος 13-14 12

11. Ραχούλα 17-23 11

12. Μάνδρα 12-17 11

13. Χαραυγή 8-31 2

14. Ακαδημία Φ. 10-41 1

*Ακαδ.Αχιλλέα, Παναγροτικός, Ανθούπολη και Ιπποκράτης έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική

Ναρθάκι- Προμηθέας

Ραχούλα- Ιπποκράτης

Παναγροτικός- Αναγέννηση Φ.

Υπέρεια-Βαμβακού

Χαραυγή- Ζάππειο

Ακαδ.Αχιλλέα- Ανθούπολη

Μάνδρα- Άρης Διλόφου

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βαλανίδα-Μεσοχώρι 1-2

Δένδρα-Πανιώνιος 0-2

Πλατανούλια-Καρυά 2-2

Συκέα-Δρυμός 1-1

Τοξότης-Ευαγγελισμός 3-2

Λαρισαϊκός-Ροδιακός 4-2

Αβέρωφ-Δολιχιακός 6-0

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 39-4 27

2. Μεσοχώρι 25-13 22

3. Πανιώνιος 29-8 22

4. Λαρισαϊκός 28-11 21

5. Δρυμός 23-15 19

6. Βαλανίδα 12-14 15

7. Συκέα 12-24 14

8. Ροδιακός 24-20 13

9. Τοξότης 13-22 11

10. Δολιχιακός 11-26 10

11. Πλατανούλια 11-21 8

12. Δένδρα 6-15 7

13. Καρυά 11-26 7

14. Ευαγγελισμός 14-37 4

 

Επόμενη αγωνιστική

Μεσοχώρι-Πανιώνιος

Καρυά-Βαλανίδα

Δρυμός-Δένδρα

Ευαγγελισμός-Πλατανούλια

Ροδιακός-Συκέα

Δολιχιακός-Τοξότης

Λαρισαϊκός-Αβέρωφ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομορφοχώρι-Ν. Περιβόλι 4-0

Παραπόταμος-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Ανάβρα-Στόμιο 5-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Γλαύκη 6-0

Πουρνάρι-Χειμάδι 2-0

Πυργετός-Κουλούρι 4-0

Πελασγιώτιδα-Μαρμαρίνη 0-2

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 31-5 27

2. Ανάβρα 40-5 27

3. Πυργετός 22-47 22

4. Πουρνάρι 24-12 20

5. Σ.Σ. Ραψάνης 18-15 17

6. Κουλούρι 12-13 16

7. Μαρμαρίνη 11-12 14

8. Πελασγιώτιδα 12-10 12

9. Στόμιο 16-24 11

10. Χειμάδι 11-16 9

11. Νέο Περιβόλι 9-33 7

12. Παραπόταμος 11-29 7

13. Ομορφοχώρι 9-22 7

14. Γλαύκη 8-31 0

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική

Νέο Περιβόλι-Σ.Σ. Ραψάνης

Θερμαϊκός Στομίου-Ομορφοχώρι

Γλαύκη-Παραπόταμος

Χειμάδι-Ανάβρα

Κουλούρι-Α.Σ.Βορειοηπειρωτών

Μαρμαρίνη-Πουρνάρι

Πυργετός-Πελασγιώτιδα

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Τερψιθέα - Κρήνη 1-0

Σταυρός – Άγιος Γεώργιος 0-0

Θύελλα Βασιλί - Χαλκιάδες 2-1

Μυραϊκός - Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-1

Ρεπό: Άγιος Θωμάς

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 18-5 17

2. Κρήνη 16-5 14

3. Βασιλί 10-4 14

4. Χαλκιάδες 17-11 10

5. Τερψιθέα 13-9 9

6. Άγιος Θωμάς 9-11 8

7. Μυραϊκός 13-17 5

8. Άγιος Γεώργιος 6-12 -1

9. Σταυρός 5-33 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος – Άγιος Θωμάς

Χαλκιάδες - Τερψιθέα

Σταυρός - Θύελλα Βασιλί

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Κρήνη

Ρεπό: Μυραϊκός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δελέρια -Μεγ. Ελ/χωρι 1-0

Μύτικας – Δευκαλίων α.α. 3-0

Βερδικούσια - Μπαράζ Πηνειός 4-2

Μαρίνος Αντύπας – Α.Π. Ελασσόνας 0-7

Ρεπό: Δασοχώρι

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Βερδικούσια 23-10 17

2. Δασοχώρι 17-7 15

3. Μπαράζ/Πηνειός 17-13 12

4. Α.Π. Ελασσόνας 24-11 12

5. Μαρίνος Αντύπας 16-19 9

6. Δελέρια 11-14 9

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 9-17 6

8. Μύτικας Καλυβίων 4-13 5

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική

Δευκαλίων – Δασοχώρι

Μπαράζ Πηνειός – Δελέρια

Μύτικας – Βερδικούσια

Α.Π. Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελ.

Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια- Αιγάνη 2-4

Αετόλοφος - Λάρισα ’88 0-0

Αρμένιο – Καλαρρύτες α.α. 3-0

Ομόνοια – Διογένης 3-1

Ρεπό: Γαλήνη

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 23-11 16

2. Αρμένιο 11-3 15

3. Αετόλοφος 14-7 13

4. Ελάτεια 12-12 10

5. Λάρισα ’88 9-7 10

6. Ομόνοια 9-11 7

7. Γαλήνη 7-13 5

8. Διογένης 8-21 0

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική

Αιγάνη – Ομόνοια

Γαλήνη- Καλαρρύτες

Διογένης – Αρμένιο

Λάρισα ’88 – Ελάτεια

Ρεπό: Αετόλοφος

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt