.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
17 Ιανουάριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 4423

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Παναιγιάλειος – ΟΦΗ 0-2

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός 1-0

Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας 1-1

Τρίκαλα – Σπάρτη 2-1

Απόλλων Λάρισας – Άρης 0-2

Καλλιθέα – Βέροια 1-1

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή 0-1

Εργοτέλης – Αχαρναϊκός α.α. 3-0


Εξ’ αναβολής

ΟΦΗ-Δόξα Δράμας 3-0


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Άρης 20-4 29

2. Παναχαϊκή 16-5 26

3. ΟΦΗ 24-6 24

4. Τρίκαλα 11-5 21

5. Σπάρτη 12-7 17

6. ΑΕ Καραϊσκάκης 11-11 16

7. Δόξα Δράμας 12-8 16

8. Απόλλων Πόντου 10-9 15

9. ΑΟΧ Κισσαμικός 10-9 15

10. Αιγινιακός 10-18 14

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 9-10 14

12. Βέροια 10-8 14

13. Απόλλων Λάρισας 11-17 12

14.Πανσερραϊκός 13-16 11

15. Παναιγιάλειος 7-12 10

16 . Καλλιθέα 8-13 9

17. Εργοτέλης 13-21 6

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*ΟΦΗ και Δόξα Δράμας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (21/1)

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός

ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Σπάρτη -Καλλιθέα

Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Βέροια – Εργοτέλης

Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή α.α. 0-3


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου-Αλμυρός 3-2

Θήβα-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 1-1

ΝΠΣ Βόλος-Ρήγας Φεραίος 2-0

Ιτέα-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 40-9 39

2. Νίκη Βόλου 23-9 27

3. Αλμυρός 17-11 25

4. Ιτέα 22-15 24

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 18-17 23

6. Σέλλανα 19-17 20

7. Θήβα 25-12 22

8. Ολυμπιακός Βόλου 13-10 20

9. Ρήγας Φεραίος 9-18 13

10. Διγενής Νεοχωρίου 7-22 12

11. Μαρτίνο 14-27 11

12. Αχιλλέας Φαρσάλων 7-21 10

13. Βελούχι 7-33 6


Επόμενη αγωνιστική (21/1, 15:00)

Θήβα-Οπούντιος Μαρτίνου

Αλμυρός-ΑΠΟΚ Βελούχι

Αχιλλέας Φαρσάλων-Νίκη Βόλου

ΑΟ Σελλάνων-ΝΠΣ Βόλος

Ολυμπιακός Βόλου-Ιτέα

Ρήγας Φεραίος-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλέα-Συκούριο 3-1

Π.Ο.Ε-Βούναινα 0-2

Τύρναβος-Νέα Πολιτεία 5-1

Φαλανιακός-Δήμητρα Γιάνν. 2-0

Δωτιέας Αγιάς-Σμόλικας (αναβολή)

Λάρισα 2012-Αργυροπούλι 3-0

Βλαχογιάννι-Τσαριτσάνη 0-4

Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρ. 0-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 29-11 37

2. Τσαριτσάνη 37-12 36

3. Αμυγδαλέα 23-15 27

4. Αργυροπούλι 17-14 27

5. Σμόλικας 19-8 27

6. Συκούριο 18-19 25

7. Π.Ο.Ε 20-15 23

8. Δήμητρα Γιάννουλης 15-13 23

9. Δαμασιακός 19-19 22

10. Δωτιέας Αγιάς 17-15 22

11. Λάρισα 2012 17-13 22

12. Τύρναβος 19-22 18

14. Βούναινα 19-33 15

13. Βλαχογιάννι 11-31 14

15. Φαλανιακός 14-23 14

16. Νέα Πολιτεία 13-43 5

 


Επόμενη αγωνιστική (21/1, 15:00)

Συκούριο-Βούναινα

Νέα Πολιτεία-Αμυγδαλέα

Δήμητρα Γιάνν.-Π.Ο.Ε

Σμόλικας-Τύρναβος

Αργυροπούλι-Φαλανιακός

Τσαριτσάνη-Δωτιέας

Δαμασιακός-Λάρισα 2012

Ηρακλής Λάρ.-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Μελισσοχώρι 1-0

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελιά 1-1

Καλοχώρι-Κιλελέρ 0-5

Ακαδ. Τυρνάβου-Γόννοι 2-0

Μελία-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αμπελωνιακός-Αμπελόκηποι 2-0

Μαυροβούνι-Νεάπολη 1-0

Μελιβοία-Μακρυχώρι 0-2


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 35-8 39

2. Κιλελέρ 41-13 37

3. Αμπελωνιακός 30-12 36

4. Μαυροβούνι 28-14 32

5. Αμπελιά 31-16 29

6. Ακαδημία Τυρνάβου 28-16 29

7. Μελισσοχώρι 21-15 26

8. Νεάπολη 23-15 24

9. Ελευθεραί 26-27 24

10. Γόννοι 23-29 19

11. Άγιοι Ανάργυροι 22-20 19

12. Αμπελόκηποι 20-21 18

13. Μελιβοία 20-27 15

14. Μελία 16-37 10

15. Καλοχώρι 8-53 6

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (20/1, 15:00)

Μελισσοχώρι-Αμπελιά

Κιλελέρ-Ελευθεραί

Γόννοι-Αγ. Ανάργυροι

Αστέρας Τυρν.-Καλοχώρι α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Ακαδ. Τυρνάβου

Νεάπολη-Μελία

Μελιβοία-Αμπελωνιακός

Μακρυχώρι-Μαυροβούνι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι- Προμηθέας (αναβολή)

Ραχούλα- Ιπποκράτης (αναβολή)

Παναγροτικός- Αναγέννηση Φ. (αναβολή)

Υπέρεια-Βαμβακού (αναβολή)

Χαραυγή- Ζάππειο (αναβολή)

Ακαδ.Αχιλλέα- Ανθούπολη (αναβολή)

Μάνδρα- Άρης Διλόφου (αναβολή)


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 38-8 26

2. Προμηθέας 21-6 24

3. Ιπποκράτης 21-10 21

4. Ανθούπολη 14-10 18

5. Αναγέννηση Φ. 19-13 16

6. Βαμβακού 17-14 15

7. Υπέρεια 25-22 14

8. Ναρθάκι 12-13 13

9. Ζάππειο 23-22 13

10. Δίλοφος 13-14 12

11. Ραχούλα 17-23 11

12. Μάνδρα 12-17 11

13. Χαραυγή 8-31 2

14. Ακαδημία Φ. 11-46 1


Επόμενη αγωνιστική (20/1, 15:00)

Ραχούλα- Ναρθάκι

Προμηθέας- Παναγροτικός

Ιπποκράτης- Υπέρεια

Αναγέννηση Φ.- Χαραυγή

Βαμβακού- Ακαδ.Αχιλλέα

Ζάππειο- Άρης Διλόφου

Ανθούπολη-Μάνδρα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Πανιώνιος 0-0

Καρυά-Βαλανίδα (αναβολή)

Δρυμός-Δένδρα 7-1

Ευαγγελισμός-Πλατανούλια 1-4

Ροδιακός-Συκέα 7-1

Δολιχιακός-Τοξότης 3-3

Λαρισαϊκός-Αβέρωφ 0-1


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 40-4 30

2. Μεσοχώρι 25-13 23

3. Πανιώνιος 29-8 23

4. Λαρισαϊκός 28-12 21

5. Δρυμός 30-16 22

6. Ροδιακός 31-21 16

7. Βαλανίδα 12-14 15

8. Συκέα 13-31 14

9. Τοξότης 16-25 12

10. Δολιχιακός 14-29 11

11. Πλατανούλια 15-22 11

13. Καρυά 11-26 7

14. Δένδρα 7-22 7

15. Ευαγγελισμός 15-41 4

*Καρυά και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (20/1, 15:00)

Καρυά-Μεσοχώρι

Πανιώνιος-Δρυμός

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός

Δένδρα-Ροδιακός

Πλατανούλια-Δολιχιακός

Συκέα-Αβέρωφ

Τοξότης-Λαρισαϊκός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στόμιο-Νέο Περιβόλι 1-4

Σ.Σ. Ραψάνης-Γλαύκη 2-0

Ομορφοχώρι-Χειμάδι 0-1

Παραπόταμος-Κουλούρι 1-2

Ανάβρα-Μαρμαρίνη 2-1

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Πελασγιώτιδα (αναβολή)

Πουρνάρι-Πυργετός 0-2


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 47-6 33

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 33-7 28

3. Πυργετός 26-48 28

4. Πουρνάρι 26-17 20

5. Σ.Σ. Ραψάνης 22-18 20

6. Κουλούρι 16-16 20

7. Μαρμαρίνη 15-16 17

8. Πελασγιώτιδα 13-12 12

9. Στόμιο 19-30 12

10. Νέο Περιβόλι 16-36 13

11. Χειμάδι 12-21 12

12. Παραπόταμος 13-32 8

13. Ομορφοχώρι 11-25 8

14. Γλαύκη 9-34 1

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (21/1, 15:00)

Νέο Περιβόλι-Γλαύκη

Χειμάδι-Στόμιο

Κουλούρί-Σ.Σ. Ραψάνης

Μαρμαρίνη-Ομορφοχώρι

Πελασγιώτιδα-Παραπόταμος

Πυργετός-Ανάβρα

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Πουρνάρι (Σάββατο 20/1, 15:00)


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Άγιος Γεώργιος – Άγιος Θωμάς (αναβολή)

Χαλκιάδες - Τερψιθέα (αναβολή

Σταυρός - Θύελλα Βασιλί (αναβολή)

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Κρήνη (αναβολή)

Ρεπό: Μυραϊκός


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 18-5 17

2. Κρήνη 16-5 14

3. Βασιλί 10-4 14

4. Χαλκιάδες 17-11 10

5. Τερψιθέα 13-9 9

6. Άγιος Θωμάς 9-11 8

7. Μυραϊκός 13-17 5

8. Άγιος Γεώργιος 6-12 -1

9. Σταυρός 5-33 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (21/1, 15:00)
Κρήνη-Μυραϊκός

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες

Άγιος Θωμάς-Θύελλα Βασιλί

Τερψιθέα-Σταυρός

Ρεπό: Άγ. Γεώργιος


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δευκαλίων – Δασοχώρι α.α. 0-3

Μπαράζ Πηνειός – Δελέρια (αναβολή)

Μύτικας – Βερδικούσια 2-3

Α.Π. Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελ. 3-0

Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Βερδικούσια 26-12 20

2. Δασοχώρι 20-7 18

3. Α.Π. Ελασσόνας 27-11 15

4. Μπαράζ/Πηνειός 17-13 12

5. Μαρίνος Αντύπας 16-19 9

6. Δελέρια 11-14 9

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 9-20 6

8. Μύτικας Καλυβίων 6-16 5

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Μπαράζ/Πηνειός και Δελέρια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (21/1, 15:00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μαρίνος Αντύπας

Α.Π. Ελασσόνας-Μπαράζ Πηνειός

Δασοχώρι-Βερδικούσια

Δελέρια-Μύτικας

Ρεπό: Δευκαλίων


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη – Ομόνοια 3-0

Γαλήνη- Καλαρρύτες α.α. 3-0

Διογένης – Αρμένιο 2-3

Λάρισα ’88 – Ελάτεια (αναβολή)

Ρεπό: Αετόλοφος


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 26-11 19

2. Αρμένιο 14-5 18

3. Αετόλοφος 14-7 13

4. Ελάτεια 12-12 10

5. Λάρισα ’88 9-7 10

6. Γαλήνη 10-13 8

7. Ομόνοια 9-14 7

8. Διογένης 10-24 0

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα

*Λάρισα ’88 και Ελάτεια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (21/1, 15:00)

Καλαρρύτες – Αετόλοφος

Αρμένιο – Αιγάνη

Γαλήνη – Διογένης

Ελάτεια – Ομόνοια

Ρεπό: Λάρισα ’88

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt